تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 469 از 506 اولاول ... 369419459465466467468469470471472473479 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,681 به 4,690 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

امریکا سرزمین فرصت هاست. چون پت و پهن و وسیع هست ، جاهایی پیدا میشه که ایرونی نرفته یا کم رفته .

ولی کانادا سرزمین فرصت ها نیست . کانادا یک دهم جمعیت امریکا را دارد و چندین برابر ایرونی بیشتر . پس شما هر جای کانادا که بروید ایرونی انقدر زیر آب تون رو میزنه که مجبور شید برگردید .

این تجربه من

2. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

در ازدواج بسیار دقت کنید ! دختر سن پایین نگیرید که بدبختی نصیبتون میکنه . تحقیق کنید حسابی .

پ.ن :

براتون پی وی کردم . تازه فهمیدم چند تا جوان بدبخت رو هم سرکار گذاشته بود .

به خدا دختر های امروزی مخصوصاً دهه هشتادی واقعا دختر های توقع بالایی هستند درکی از زندگی ندارند . فقط به فکر پول خرج کردن و عیش و نوش هستند .

این دوست عزیز 100 درصد درست میگن .

لطفا فقط برای اینکه حرف خودتون را به کرسی بنشانید مخالفت نکنید بگید : اطلاعات غلط میدی !

دخترا و خانوما تو ایران به خاطر یه سری مسایل و چیزایی که بی بی سی فارسی در گوششون میخونن به طور وحشتناکی مرد ستیز هستن. و عملا کشور را تبدیل کردن به یه جهنم فمینیستی - اس***ی باسه مرد ایرونی
    شما لازم نیست به قاره امریکا سفر کنید ببینید چه خبره . همین ارمنستان و ترکیه هم بروین میبینید هیشکی به اندازه ایرونی خرخره هموطن شو نمیجوه .

توجه داشته باشید حسادت و چزوندن دیگران و افرادی خاص انگیزه اول و مهم ترین چیز برای خانوم اس .

پولدار و بی پول بودن شما . قیافه و تیپ هیکل شما .. اولویت های آخر و یکی مونده به آخر هستن

مردهای زرنگ هم این واقعیت را خوب درک میکنند و فقط زیر آب یکی رو که دختره بدش میاد ازش ، خوب می زنن دیگه بقیش حله ......
    یعنی از خودشون مایه نمیزارن . دختر هیچ وقت اینو نمی خواد

4. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

مشکل اینجاست که تو مملکت ما همه یه عده قلیل را میبینند که برای پول بیشتر بدست آوردن صبح تا شب سگ دو میزنند و خب طبعا به خاطر پولی که دارند گزینه های بیشتر ی تو رابطه دارن و خوب ها گیرشون میاد .

دیگه هیشکی نمیگه که این هام یه روزی به بن بست میخورن . ته دیگ شون به کف دیگ میخوره . سن اشون میره بالا ، ازدواج میکنن . بچه دار میشن ... خارج میرن طلاق میدن مهر میدن گوشه زندون میرن

سرمایه داری ا****ی

6. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

فکر ازدواج رو از کلتون بندازید بیرون.
    الان دخترا ۷ خط هستند
    دخترا دنبال پسرن برای تفریح و خالی کردن جیبشون شایدم تونستن آویزون یکیشون بشنو خرش کنن که بیاد بگیرتشون.
    پول مفت براشون خرج نکنید.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
    Last edited by hamed_korn; 05-06-2020 at 03:58.

8. 5 کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

مراقب آگهی های استخدام تقلبی باشید . اگهی هایی که شما را به لینک ثبت نامی که مبلغ کمی رو دریافت می کنند (تا بعدا به خاطر مبلغ کم شاکی نشوید!)

در قالب آگهی های معتبر هم هستن که آدم عاقل رو هم گمراه می کنند. مراقب باشید !

10. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

ماس کامپیوتر خواستید بخرید فقط و فقط بیسیم بخرید . به طول عمر باتری ماس هم توجه ویژه شود.

ماس سیم دار اکثرا به دلیل پیچ خوردن سیمش خراب می شود و دچار اتصالی می شود .

12. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    پکیج موس و‌کیبورد شرکت فراسو خریدم،موس مشکل داشت تماس گرفتم شرکت و بعد از شرح خرابی موس ازشون خواستم فقط موس رو ارسال کنم جهت تعمیر یا تعویض،قبول نکردن، گقتن باید هر دوتاش رو‌بفرستی،مجبور شدم طبق توافق هزینه پستی رو‌پرداخت کنم و‌چون کیبورد رو‌هم ارسال کردم هزینه بالا رفت ،در نهایت هم چندین بار تماس گرفتن که این مدل رو‌نداریم و امکانش تعمیر هم نیست اگه بخواین با مدل دیگه ای جایگزین کنیم.سرتون رو درد نیارم،نه تعمیر کردن و‌ نه تعویض،همون موس خراب رو‌پس فرستادن،ضررم بیشتر شد.
    به خودم قول دادم از فراسو خرید نداشته باشم دیگه
    Last edited by dvb595959; 11-06-2020 at 11:43.

14. 6 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

گوشی اندروید رو آپدیت نکنید !

(دوستان این صرفاً نظر شخصی هست . و نظر شما هم قابل احترام)

دیده اید که وقتی گوشیتون رو اپدیت کردید درسته یک سری قابلیت نرم افزاری اضافه شده ولی یکم عملکرد سرعتش مانند زمانی که که گوشی رو خریده بودید نیست

! شرکت ها برای اینکه مجبورتون کنند گوشی جدید بخرید با اپدیت یک سری کندی عمدی به وجود می آورند که شما مجبور به تعویض گوشی شوید .

آپدیت فقط ظاهر جدیدی به نرم افزار گوشی میده ، با چند تا قابلیت نرم افزاری گول میخورید ولی در نهایت پشیمون میشید .

16. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

گوشی اندروید رو آپدیت نکنید !

(دوستان این صرفاً نظر شخصی هست . و نظر شما هم قابل احترام)

دیده اید که وقتی گوشیتون رو اپدیت کردید درسته یک سری قابلیت نرم افزاری اضافه شده ولی یکم عملکرد سرعتش مانند زمانی که که گوشی رو خریده بودید نیست

! شرکت ها برای اینکه مجبورتون کنند گوشی جدید بخرید با اپدیت یک سری کندی عمدی به وجود می آورند که شما مجبور به تعویض گوشی شوید .

آپدیت فقط ظاهر جدیدی به نرم افزار گوشی میده ، با چند تا قابلیت نرم افزاری گول میخورید ولی در نهایت پشیمون میشید .
    ببخشید ولی اصلاحرفتون رو قبول ندارم با اپدیت خیلی وقتا باگ ها برطرف میشن و امکانات خوبی اضافه میشه و ربطی به سرعت و کندی هم نداره!
    شما بعد از اپدیت باید ترجیحا یه بار گوشیتون رو ریست فکتوری کنید تا همه چی به خوبی کار کنه!

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

ببخشید ولی اصلاحرفتون رو قبول ندارم با اپدیت خیلی وقتا باگ ها برطرف میشن و امکانات خوبی اضافه میشه و ربطی به سرعت و کندی هم نداره!
    شما بعد از اپدیت باید ترجیحا یه بار گوشیتون رو ریست فکتوری کنید تا همه چی به خوبی کار کنه!
    حق باش شماست . صحبت شما رو قبول دارم . دو نوع آپدیت داریم . آپدیت رفع و مشکل و آپدیت بزرگ .

آپدیت بزرگ شامل ارتقای کلی اندروید هست . آپدیت کوچک برای رفع باگ ها هست که خوبه .

منظور من آپدیت بزرگ ارتقای اندروید مثلا از 9 به 10 هست .

ولی تجربه خودم بود پس از داشتن گوشی های اندروید .
    Last edited by mojt90; 11-06-2020 at 20:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •