تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 375 از 506 اولاول ... 275325365371372373374375376377378379385425475 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,741 به 3,750 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

تجربه به من نشون داده که تعلل در انجام یک کار یا عملی کردن یک تصمیم یا به تعویق انداختن اون هیچوقت به نفع ادم تموم نمیشه

اگه خرید باشه معمولا یا اون مقدار پول مصرف میشه و از دست میره یا اینکه جنسی که دنبالشی میخرن میبرن!
    اگر اقدام برای کار پیدا کردن باشه یک موقعیتو از دست بدی دنبال کیس بهتر باشی ممکنه هرگز بهتر از اون که هیچ مثل اونم گیر نیاد!

درس و دانشگاه هم حالا وقت هست و باشه بعدا معمولا نتیجه جالبی نداره چون هرچقدر فاصله بیفته بین مدرک قبلی با کنکور بعدی (اعم از دیپلم به دانشگاه یا لیسانس به ارشد...) بازم در اکثر موارد به ضرر ادم تموم میشه

از خوشی و گردش رفتن و تفریح هم بگم که بگیم حالا وقت هست بعدا و این صحبتها...متاسفانه هرچیزی یک سنی داره منظورم اینه ممکنه بعدا هم بشه اون کارها رو انجام داد ولی اینقدر مشغله و درگیری و شرایط مختلف پیش میاد که دیگه ارزش این مسائل پایین میاد و به نوعی میشه گفت فایده نداره!

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

صبح های زود نخوابید. عادت کنید به سحر خیزی. اگر هم سرکار می رید و مجبورید صبح زود بیدار شید. یک ساعت زودتر بیدار شید و با انرژی و سرصبر صبحانه بخورید. برای صبحانه ذوق داشته باشید. سفره را با سلیقه بچینید. نان داغ و اگه تونستید پنیر محلی سر سفرتون باشه. همه رو بیدار کنید و برقا رو روشن کنید. با اهالی خونه شوخی کنید و یه صبحونه کامل نوش جان کنید. یعنی اینطوری بگم به سحر و صبحانه خوردن موقع سحر اینقدر اهمیت بدین که به ناهارتون اهمیت می دین. دیدین وقتی ناهار مثلا از ساعت 1 می شه 2 حس می کنین یه چیزیو گم کردین؟ برای صبحونه هم باید همینطور باشه(البته موقع سحر). من وقتی خونه نیستم همه دلشون تنگ میشه چون محور صبحونه و سحرخیزی توی خونه منم. خیلی حس خوبیه. صبح بلند شی بری چای دم کنی. بری نون داغ بخری. سفره بندازی. بعد بری یکی یکی اعضای خانواده را بیدار کنی. اونها هم خودشون رو بزنن به خواب که با ناز و نوازش بیدارشون کنی برای همشون چای بریزی. از کارهات براشون بگی. از کارهاشون بپرسی. خب زندگی یعنی همین دیگه. باور کنید این جو پر انرژی را فقط موقع سحر تجربه می کنید

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

الان که وقتشم هست یه توضیحات مختصری درباره ی نحوه ی درست برنامه ریزی درسی بدم:

۱) در برنامه ی درسی شما مربوط به هردوره ی تحصیلی که هست، « تفریح » جز ارکان باشه:

انسان از نظر طبیعی به تفریح بسیار احتیاج داره و اگه تو زندگی تفریح نداشته باشه، هم شادابی خودش رو از دست میده و هم روحیه اش رو.
    حتی زمان کنکور هم درسته برنامه درسی فشرده تره اما اگه شده حتی یه ربع تفریح هم در برنامه باشه، کافیه.
    تفریح رو با استراحت اشتباه نگیرید، تفریح یعنی کاری که آدم ازش لذت ببره در حالی که استراحت نفسگیری بین درس خوندن هست.

۲) همیشه متن کتاب ( جزوه، دفتر و ... ) رو در هر درسی چه شیمی چه فیزیک چه زیست چه ریاضی و ... یه مطالعه آزاد داشته باشید.

برای خودم پیش اومد. ازم پرسشی توی کلاس شد که با مطالعه عمومی متن کتاب بود که تونستم بهش جواب بدم. مطالعه آزاد و عمومی، دقیق و حفظ شدنی نیست بلکه تنها با ابراز علاقه و نداشتن هدف برای یادگیری هست که وارد مغز انسان میشه.

۳) برای درس خوندن تایم تعیین نکنید. یعنی نگید من دقیقا ساعت ۹ باید ریاضی بخونم چون بستگی به شرایط داره و اگه برنامه ای چیده بشه
    که دارای تایم مشخص باشه و نتونید اجراش کنید به نحو احسن، باعث نا امیدی شما میشه.
    گرچه لزومی نداره نا امید باشید چون تو برنامه اتون شکست نخوردید بلکه خیلی زیادی دقیق بودن در برنامه رو رعایت کردید.

4. 10 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

با توجه به اقدامات اخیر برخی از انسان نماها ()، می بایست این چند توصیه رو به دوستان بکنم. شما هم اینا رو به بقیه بگید که بشه سریع اقدامات درست رو انجام داد. شاید اگر اطرافیان اون دخترای بخت برگشته اصفهانی در همون لحظه که اسید روی صورتشون ریخته شده بود می دونستن چیکار کنن، الآن شمار زیادیشون درمان شده بودن یا حداقل صدمه کمتری میدیدن...
    1. شخصی که دچار سوختگی با اسید شده به احتمال قوی بسیار وحشت زده هست و از شدت درد و سوزش داره نعره میکشه و بالا و پایین میپره. اول آرومش کنید و دلداریش بدید. اگر هم توی شوک رفته سعی کنید با حرف های دلگرم کننده دلداریش بدید.
    2. احتمالا چون چشمانشون نمیبینه فکر میکنن شما همون اسید پاش هستید. پس سعی کنید بگید کی هستید و قصد کمک دارید.
    3. اگر لباسش یا شالش یا روسریش یا مقنعش اسیدیه سریع کمکش کنید که در بیاره چون اگر روی بدنش بمونه خطرناک تره.
    4. بلافاصله با آب ترجیحا ولرم شروع به شستشوی موضع سوختگی بکنید. به شدت دردناکه ولی چاره ای نیست. آب تنها راه نجات هست. پس اگر دیدید داره امتنا میکنه و زجر میکشه بهش بگید که آب باعث بهبودش میشه. این کار رو حتما تا رسیدن آمبولانس ادامه بدید. نگذارید حتی لحظه ای وقفه بیافته...
    5. هرگز بر روی نقطه آسیب دیده مستقیم دست نزنید چون ممکنه دست خودتون هم بسوزه.
    6. اگر اسید به چشماش رفته از شخص دیگری بخواید که چشمای اون رو شستشو بده. اگر کسی کمک نکرد ناراحت نشید چون ترسیده. خودتون همزمان چشم ها و جاهای سوخته دیگه رو با آب بشورید.
    7. میدونم سخته اما هرگز هول نشید و دست و پاتون رو هم گم نکنید!

انشالله خدا ریشه این بی همه چیزهایی که اینجور با جون مردم بازی میکنن رو خشک کنه
    Last edited by DariushGreat; 23-10-2014 at 12:24.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قو...

سعی کنید تاجایی که امکان داره خوردن فست فود مخصوصا سوسیس و کالباس به همراه نوشابه را از عادت غذایی تون حذف کنید چون ای کاش فقط ضرر رژیمی داشتند واقعا معلوم نیست چه نجاستی توشون میریزن دیگه خودتون بهتر می دونید...
    به زمانی بود بهترین وعده غذایی من این اشغال ها بود دوران دانشجویی هیچکس به اندازه من به شرکت هایدا سود نرسوند ولی تو این ۵-۶ سالی که این مواد رو از رژیم غذاییم حذف کردم علاوه بر جسم از نظر روحی هم تاثیر مثبتش رو حس می کنم حالا می فهمم چقدر به خودم ضرر رسوندم

خودم تو این زمینه بیشتر از روش NLP استفاده کردم ولی بیشتر از همه همراهی اعضای خانواده بخصوص مادر و همسر برای از بین بردن این رژیم بد تاثیرگذار هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by arash59b; 23-10-2014 at 23:06.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

در مورد اسید پاشی اصفهان باید بگم گه واقعا برای افرادی که این کار رو میکنن واقعا متاسفم.
    خانم های اصفانی این چند روزه به همراه خودشون جوش شیرین رقیق شده،آب و رو صورتشون لایه از کرم باشه حتما.

8. 4 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام
    موقعی که می خوان موبایلتونو به تنظیمات کارخانه برگردونین حتما مموری کارت رو ازش خارج کنید/ تجربس!

10. 13 کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن فوتبال خارجی hossein blak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    BRN

پيش فرض

هرگز زود باور نباشید..../
    هر وقت حرفی رو شنیدید و یا چیزی دیدید سریع باور نکنید...../
    ما یه بار به مدت 1 ماه پایه حرف دوستمون نشستیم آخر فهمیدیم دروغ بود.یه ماه سرکار بودیم...../ولی لامصب خیلی قشنگ دروغ میگقتا اونم کی رفیق شیش مون....../
    ولی از شما میخوام هیچوقت این اشتباه رو نکنید...../
    .
    .
    .
    .
    موفق باشید.

12. 9 کاربر از hossein blak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

پیشگیری بهتر از درمانه ، این حرف رو دست کم نگیرید ، مخصوصا آقایون
    اگه جایی رفتید مثلا اردو ، سربازی و یا مسافرت حتما بهداشت رو رعایت کنید و نگید که من همه فن حریفم ، هیچ وقت با دستای کثیف غذا نخورید مخصوصا سرکار . نگید همین یه باره ، اگر هم کسی مسخره کرد خجالت نکشید و بهداشت رو در اولویت قرار بدید .

اگر هم خدایی نکرده به بیماری های عفونی دستگاه گوارش دچار شدید به یه دکتر اکتفا نکنید و نظر چند تاشون رو جویا بشید . تشخیص درست خیلی مهمه .

14. 8 کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

اگر پسری دختری رو دوست داشته باشه ب چراغ سبز هیچ نیازی نیست وپسری که دنبال چراغ سبز گرفتن از دختره هم به درد نمیخوره!!!

تمام سخت افزارهایی که قابلیت ذخیره سازی رو دارن رو هیچ وقت نفروشید.نابود کنید تا دست هیچ کس به اطلاعاتتون نرسه

16. 10 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •