تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 485 از 506 اولاول ... 385435475481482483484485486487488489495 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,841 به 4,850 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

والا این آماری که کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درمورد آمریکا داد بنده یک حساب و کتابی که با خودم کردم اگر این آمار واقعی بوده باشه باید تا الان آمریکا منقرض میشد!!! واقعی نیست شایعه هست وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشه که!!
    من به این پست هایی که این کاربر گذاشته به هیچ وجه و عنوان اعتقاد و باور ندارم ... چون جور درنمیاد تو همشون تناقص هست!!
    من این آمار هایی که جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشتند رو که دیدم ناراحت شدم ... گفتم ایشان مشکلات اینجا را ول کردند و رفتند مشکلات کشور های دیگر رو عنوان میکنند و کاسه ی داغ تر از آش میشوند!!! (جلوی چششان را نمیبینند و دورتر را میبینند !!) و من از ایشون و شما و سایر دوستان خواهش دارم که این بحث رو تموم کنند چون اینچنینی بحث ها طبق سابقه ای که از کاربران دیگر و .... داشتم ته نداره و بالاخره هم با دلخوری تموم میشه هم با بن شدن کاربری ..... و بنده هم این بحث رو بیشتر از این ادامه نمیدم چون اگر بخوام ادامه بدم موجب دلخوری و بن شدن و .... میشه.
    خوبه منابع از اخبار خودشون دادم و ادعای توخالی نکردم و این که بله، آمریکا رو به فروپاشی هست... همونجوری که شوروی از هم فروپاشید، آمریکا هم به زودی تموم می‌شه...

همین که با منبع خودشون قبول نمی‌کنین دیگه با شما نمی‌شه حرف زد... مشخصه منبعتون کجاست: ذهن خیال‌پرداز خودتون...

مشکل شما همینه... امثال شما حقایق رو قبول نمی‌کنن و فکر می‌کنن اعتقاد و باور توخالی حقایق رو تغییر می‌ده... منم آمار شما در مورد ایران رو قبول ندارم!!! چیزی تغییر کرد؟

خیر، آمارها برای افرادی مثل شما هستند که فکر می‌کنن مشکل فقط و فقط مال ایرانه و اگه سران این حکومت برن افرادی که وضعیت خودشون ۱۰۰ برابر بدتر از ماست می‌آن ایران رو برای ما می‌سازن و بهشون پول مفت (ببخشید، پول نفت) می‌دن...

ترامپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با افتخار می‌گه نیروهامون رو از سوریه خارج کردیم ولی نفتشون رو نگه داشتیم!

ولی اشتباه نکنین، عاشق چشم و ابروی ماست که بهمون دارو نمی‌ده!

آمار اونجا رو دیدی قلبت درد گرفت آمار اینجا رو می‌شنوی خوشحال می‌شی؟
    Last edited by pro_translator; 11-03-2021 at 00:18.

2. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بله متاسفانه ذهنیت چنین افرادی برای جامعه خطرناک هست و باید متارکشون کرد. چنین افرادی هستند که سبب بدبختی دیگران می شوند نه بخاطر مقایسه بخاطر عدم پذیرش مشکلات جامعه و مشکلات ریشه ای آن. ریشه عصابانیت و توهین و تهمت بیانگر شخصیتی غیر مردمی دارد.

طرف بحث را با مشکلات نرم افزار نویسان و عدم اعتماد و حمایت ملی و نگاه بد بینانه مردم محکوم کرده و انگ غرب پرستی داده دقیقا همون ذهنیت هم رفقای بن شده پیشین ایشان. یعنی همان سبک و دنباله.

بر گردیم به موضوع مطرح شده ایشان و خلاصه شده از دید بنده: موضوع: تولید نرم افزار ملی و حمایت مردمی با شرایط 1 کپی برداری / 2 خفقان آزادی / 3 خفقان انتخاب / 4 محدودیت های اینترنتی

مورد اول که کاملا بارز هست طرف رفته کل تلگرام رو کپی کرده !!! با حمایت کی؟ پول کی؟ کشوری که بیشترین زندانی سیاسی را داره.
    مورد دوم و سوم خفقان؟ یعنی همه عذر میخوام خفه خون بگیرند فقط همین که هست.
    مورد چهارم محدودیت کامل اینترنت قطع کامل آن قیمت گذاری داخلی و خارجی

نتیجه: آیا انتظار اعتماد و اطمینان جامعه برای بستر یک سرویس به ظاهر بومی منتطقی است؟

مثال میزنند تیک تاک چین . دوست به ظاهر ملی . تیک تاک یک سرویس کپی برداری نیست یک سرویس کاملا جدا و نوین هست اصلا ربط و مشابه سرویس های دیگر نیست ابتکار و استعداد هست.

من اگر فردا بروم یک نرم افزار و سرویس به اسم اموجی بزنم که تمامی ارتباطات بر پایه اموجی باشه نه کلام این میشه استعداد و سرویس متفاوت و جدید

اگر برم یک چیزی مانند تلگرام بسازم کپ کامل تازه اصلاعاتش هم از فلان دروازه خفقان رد بشه و......اسم این دیگه استعداد و ملی نیست این میشه یک سرویس ....

درکتان را عمیقتر کنید و همیشه این نکته را بخاطر بسپارید: با مردم باشید نه شخص یا فردی
    ذهنیت من که با ایرانه باید طرد بشه ذهنیت شما که می‌خواین ایران رو تبدیل به لیبی و سوریه و عراق کنین باید در آغوش گرفته بشه؟!!!

این تکنیک انگ زدن که فلانی حق می‌خوره چون از ایران دفاع می‌کنه قدیمی شده... یا سند می‌دی یا حرفت باطله...

چرخه ساده‌اس، شما پاسخ هیچ کدوم از حرف‌ها رو ندادی چون من خواستم از اشتغال‌زایی ایرانی حمایت کنم شما می‌گی باید بریم دستمون رو بذاریم زیر سنگ آمریکا...

اگه همین الان زندگیت به خاطر تحریم آمریکا به قول خودت نابود شده به خاطر اینه که تا قبل از تحریم خودکفا نبودی و قدرت تحریم به آمریکا دادی. فقط وارد کردی!

الان ایران می‌تونه صنعت خودروسازی آمریکا رو تحریم کنه؟ مگه دست آمریکا زیر سنگ ماست برای خودروسازی؟ پس نمی‌تونه!

ما هم باید به جایی برسیم که تحریم کرد هم خودمون لازم نداشته باشیم بخریم...

اول این که مگه کپی‌برداری چیز بدیه؟ مگه موبایل کپی‌برداری نشد؟ مگه هواپیما کپی‌برداری نشد؟ مگه صنعت هسته‌ای کپی‌برداری نشد؟ مگه لپ‌تاپ کپی‌برداری نشد؟ مگه تانک کپی‌برداری نشد؟ مگه تلویزیون کپی‌برداری نشد؟ مگه تلگرام کپی‌برداری نشد؟ مگه ماشین کپی‌برداری نشد؟ چه حرف احمقانه‌ایه مرد حسابی؟ همه دارن می‌کنن عیب نداره ما بکنیم عیب داره؟

یعنی شما فکر می‌کنی توی سرویس‌های خارجی آزادی هست؟ چرا اینستاگرام داشت پست‌های سردار سلیمانی رو پاک می‌کرد؟ چرا من هر چی توی سایت‌های خارجی بحث می‌کنم تا می‌بینن به ضرر اسرائیله می‌رن پاک می‌کنن؟ چرا آفکام قراردادش با پرس‌تی‌وی رو لغو کرد؟ چرا شبکه‌ی پرس‌تی‌وی حق نداره توی آمریکا و اسرائیل و اروپا پخش بشه؟ چرا وقتی توی رسانه‌های خارجی کارشناس طرف ایران رو می‌گیره بهش می‌گن مزدور ایران و روش قطع می‌کنن فورا؟ اینه آزادی بیان؟

آزادی بیان = فحش دادن به ایران. طرف رفته توی آمریکا و انگلیس ضدایران حرف می‌زنه شما فکر می‌کنی آزادی بیان داره؟ مگه اینجا نمی‌شه به آمریکا فحش داد؟

آمریکا چرا خواست چین سرورهاش رو به آمریکا منتقل کنه؟ چون می‌خواد دسترسی به کل اطلاعات کاربرها داشته باشه.

خفقان انتخاب از خارج به شما تحمیل می‌شه. این که نمی‌ذارن تیک تاک استفاده کنی. اون داره انتخابت رو محدود می‌کنه. بفهم. اونه که نمی‌ذاره تو بری تیک تاک استفاده کنی. اونه که نمی‌ذاره تو سایت‌هاشون بری می‌زنه رنج IP شما ایرانه.

محدودیت اینترنتی به خاطر فرصت‌ها و جاسوسی‌های گسترده‌ای هست که آمریکا داره علیه ایران انجام می‌ده و این رو که نمی‌شه انکار کرد برادر من. دارن نهایت استفاده رو از اینترنت می‌کنن برای شستشوی مغزی تو.

منطقی است؟ بله کاملا منطقی است. بومی‌سازی در شرایطی که توی تحریم هستی کاملا منطقی است.

خیر شما انتظار داری من ۱۸ ساله بیام بهتر از تلگرام برات بسازم؟ بلاخره از یه جایی شروع می‌شه دیگه. الان شما می‌تونی شباهت سرویس‌های پیام‌رسان رو با هم انکار کنی؟ بلاخره هر کدوم از هم دارن کپی می‌کنن.

هفته‌ی پیش همزمان WhatsApp و Telegram قابلیت Auto-delete رو اضافه کردن. خوب یکی از اون یکی کپی کرد دیگه :|

//

مردم؟ مردم همون‌هایی هستن که می‌ریزن تو خیابون می‌گن مرگ بر شاه مرگ بر شاه مرگ بر شاااااااااه بعد ۴۰ سال بعد می‌ریزن تو همون خیابون می‌گن ما انقلاب کردیم چه اشتباه کردیم. مردم از مسائل سیاسی و ژئوپولیتیک سردرنمی‌آرن... مردم نمی‌دونن سر لیبی و سوریه و عراق و افغانستان چه بلایی اومد. نمی‌دونن این کشورها قبل از ورود آمریکا آباد بودن...

مشکل اینجاست که مردم قیمت گوجه رو می‌بینن و جمهوری اسلامی قطب جنوب رو...

شما الان می‌گی گوجه گرون شد توی آمریکا که گوجه گرون نشد مردم نه حقوقشون رو می‌گیرن یا حقوق انقدر پایینه همون گوجه رو با همون قیمت نمی‌تونن بخرن... بسه انقدر مقایسه‌های رنگارنگ و احمقانه...

الان هم جمهوری اسلامی بره آمریکا بیاد ایران تجزیه بشه جنگ داخلی راه بیافته همین مردم می‌آن تو خیابون می‌گن خامنه‌ای کجایی مملکتو بیابی آمریکا نابودم کرد و... از این چرت و پرت‌ها... همونجوری که الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من اسلحه برداشتم علیه قذافی جنگیم اگه قذافی امروز بود براش می‌جنگیدم...

مردم فکر می‌کنن ایران تافته‌ی جدابافته‌است انقدر که منوتو و ایران اینترنشنال نگاه کرده‌ان. که آمریکا عاشق چشم و ابروی ماست که نگرانه چرا پول نفت توی جیب تو نمی‌ره...

شما چشمتون رو باز کنین...
    Last edited by pro_translator; 11-03-2021 at 00:09.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من دیگه با این افراد بحثی ندارم دوست عزیزی که مسئول این تاپیک هست اگه امکانش هست لطفا کنن پست‌های نامربوط بنده رو پاک کنن ممنونم.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

کاربر محترم

هی بیا وقت ما رو با اراجیفت بگیر و هی نقل کن کن مگه نگفتی حرفی نداری؟! چقدر حرف داری.

همونکه ۴ نفر آمدند وقت برای تو گذاشتند و خواستند اصلاحت کنند برام کافیه ، همه اینجا اشتباهند تو خوبی . به هر ۴ نفر ما تهمت و توهین کردی.

اگر آگاهی داشتی این مزخرفات را نمینوشتی ، زمانی که تغییر به وجود میاد ، دیگه تو وجود نداری. حرفهاتو در حد سوال دو صفحه قبل بت گفتم اگر نمیفهمی مثل یک نا آگاه چند وقت دیگه تو سرت دوباره نزنه بیایی پست بدی با سوال مبتدیانه و ناشیانه :

چرا مردم از چیز ملی حمایت نمیکنند!؟

پاسخ کافی داده شد، سوال شما همون جوابتان هست. موفق در جواب گرفتن باشی

6. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

یعنی اگه مردم کره فقط ماشین آمریکایی می‌خریدن برند هیوندای باز هم رشد می‌کرد؟

چی مصرف میکنی
    ساندیس با الکل نخور باشه

جغرافیای اسلامی برای آقا

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. 4 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

وزیر بازرگانی اتریش:
    کیفیت تولید پیکان ایران ،در سطح استاندار اروپای غربی است

اطلاعات_ پنج‌شنبه ۹ اسفند ۱۳۵۲
    اتریش ها نه گینه بیسائو

10. 3 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

همین که موقعیت جغرافیایی کره‌ی جنوبی رو با ایران روی نقشه نمی‌دونی مشخص می‌شه اصلا مدرسه هم نرفته‌ای.

دنیا فرصتی که به کره‌ی جنوبی داد عمرا به ایران نداد چون ایران نفت‌خیز نباید پیشرفت می‌کرد و مستقل می‌شد و جلوی آمریکا می‌ایستاد و ضمنا آمریکا هیچوقت کره‌ی جنوبی رو توی تحریم و فشار حداکثری نذاشت که هبچ، کلی تکنولوژی بهش داد و سرمایه‌گذاری هم کرد و دسترسی به بازار خودش به کره‌ی جنوبی داد. کره‌ی جنوبی از تکنولوژی آمریکا و ژاپن بهره برد و آمریکا و عربستان ما رو درگیر جنگ با داعش و گروه‌های تروریستی کردن... آمریکا زمان شاه هم ما رو توی تحریم گذاشته بود ولی کالاها رو به ما می‌داد ایران همون زمان هم دنبال تکنولوژی بود ولی به ایران چیزی داده نمی‌شد.

شما هم تشریف ببر با کسانی که جغرافیا نخونده‌ان و نمی‌دونن کره‌ی جنوبی روی نقشه کجاست و ایران روی نقشه کجاست بحث کن.

کره‌ی جنوبی هیچوقت تروریسم ندید کره‌ی جنوبی زمان جنگ آمریکا اومد به جاش جنگید و شوروی رو تهدید به بمباران اتمی کرد. شما این رو با ایران که همه‌ش درگیر جنگ بوده می‌کنی؟
    همان‌قدر شعور نداری حداقل کره شمالی و جنوبی رو با هم مقایسه کنی ببینید در کدام کشور مردم زندگی بهتری دارند
    دو کشور با یک دین زبان آب و هوا چرا اینقدر اختلاف دارند
    بعد میای ایران رو میبینی که هر طرف بچرخید ی صف ی تشکیل شده یکی برای روغن یکی برنج یکی نان یک مرغ

12. 4 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

کدوم کشوری که الان دارین ایران رو باهاش مقایسه می‌کنین شرایط ایران رو داشته؟

فکر می‌کنین چرا کشورهای دنیا انقدر از تحریم می‌ترسن؟ چون اگه یه سال تو تحریم باشن اقتصادشون از هم فرومی‌پاشه...

هر کشوری جای ایران بود تا حالا نابود شده بود... فکر می‌کنین عربستان می‌تونست انقدر فشار رو تحمل کنه؟

شما مثل افرادی هستین که دنیا رو مثل مورتال کمبات می‌بینین یعنی فکر می‌کنین هر کسی رو می‌شه جلوی هر کسی گذاشت و قدرتشون رو مقایسه کرد.

شما تصور کن به عربستان و کشورهای دیگه هواپیما و تجهیزات نظامی نفروشن... فکر می‌کنین چه بلایی سرشون می‌آد؟

قطر رو یادتون عربستان تحریم کرد ۴ سال پیش؟ داشت از گرسنگی تلف می‌شد تا ما به دادش رسیدیم

بعد شما می‌گی ارزش پول ما ۴۰ ساله داره پایین می‌آد؟ اگه مشکل ماییم چرا ارزش روبل روسیه داره توی تحریم پایین می‌آد؟

مقایسه‌های شما فوق‌العاده سطحیه...

کسانی که از آشغالی غذا جمع می‌کنن؟ توی آمارها نوشته بودم چند میلیون نفر توی آمریکا خونه ندارن و کنار خیابون می‌خوابن... خونه ندارن! باز این افراد شب یه جا می‌خوابن!

توی کشور جهان اولی ابرقدرت دنیا! از گرسنگی به گدایی افتاده‌ان در حالی که کشورشون ۶ تریلیارد و ۴۰۰ میلیارد دلار توی جنگ‌های خاورمیانه هزینه کرده...

بدترین سیستم خدمات درمانی رو داره بعد شما هی عیب و ایرادهای ایران که توی تحریم و فشار حداکثری راکت و ماهواره به فضا فرستاده و تقریبا تمام صنایع خودش رو داخلی کرده توی سر ما می‌زنی...

داداش ایران تویی! پاشو یه کاری بکن! نشستی تو خونه پاتو انداختی رو پات فقط غرغر می‌کنی که چرا اینجوریه چرا اونجوریه!

پول ما اگه ارزشش پایینه به خاطر اینه که بر اثر تحریم‌ها نمی‌شه با ایران تجارت کرد و با پول ایران نمی‌شه چیزی خرید!

شما فکر می‌کنی اگه جمهوری اسلامی نبود یهویی همه پولدار و صاحب خونه می‌شدن؟ یهویی همه سر کار می‌رفتن و پول نفت و پول مفت توی جیب‌ها می‌اومد؟
    احسنتتتتتتتتتتتتتت
    واقعا خوشحال شدم از این نظر
    متاسفانه الان غرب برای مردم ما حالت بت رو پیدا کردند البته حق هم دارن به چند دلیل:
    1. مردم مردمند (عوام)
    2. بی لیاقتی مسئولان کشور در تبلیغ ( نظام ما متاسفانه یا خوشبختانه نمیتونه تبلیغ کنه اصلا بلد نیست فقط اداش رو درمیاره که همین کار رو خراب تر می کنه)
    خوشبختانه که عرض کردم به این دلیل بود که اگه بلد بود پس با غرب تفاوتی نداشت
    3. تاثیر رسانه ( یه اینستاگرام باز میشه فلان شخص تو فلان جای دنیا بهترین خونه, ماشین, زن های مختلف و ... رو داره )
    4. خودمون

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

همان‌قدر شعور نداری حداقل کره شمالی و جنوبی رو با هم مقایسه کنی ببینید در کدام کشور مردم زندگی بهتری دارند
    دو کشور با یک دین زبان آب و هوا چرا اینقدر اختلاف دارند
    بعد میای ایران رو میبینی که هر طرف بچرخید ی صف ی تشکیل شده یکی برای روغن یکی برنج یکی نان یک مرغ

Last edited by pro_translator; 11-03-2021 at 01:39.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

این بحث ها آخرش ته نداره اگر بخواید همینجور کل کل کنیم تاپیک تا 1000 صفحه هم میرسه!!!!
    آقا کسی که گوشش بدهکار نیست نیست دیگه! چه اصراریه .... صبح اومدم اینجا یه چندتا پست دادم و با دقت پست های این کاربر رو خوندم دیدم الکی دارم وقت میزارم ...همش بی فایده هست .
    این پستیم که میزارم جهت سایر دوستان عزیز مثل ایتالودنس و.... هست وگرنه همچنین پستی نمیزدم.
    این بحث زمانی تموم میشه که یا من یا .... بالاخره یکی اخراج میشه مثل چندتا بحث قبلی .... که واقعا به این تاپیک بی مربوطه ..
    لطفا از همینجا اگر بنده رو قابل میدونید و احترام قائل هستید ! به این بحثا خاتمه بدید و تمومش کنید ...
    و اصلا از طرز سخن گفتن شما دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوشم نیومد.. لطفا خواهش میکنم جاهای دیگه اینگونه سخن نگویید...

16. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •