تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 486 از 506 اولاول ... 386436476482483484485486487488489490496 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,851 به 4,860 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

و اصلا از طرز سخن گفتن شما دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوشم نیومد.. لطفا خواهش میکنم جاهای دیگه اینگونه سخن نگویید...
    سلام مومن خوش برگشتی از غیبت صغری!
    بله، بله دقیقا منم همین حرف رو در مورد تفکر و تعقل و اندیشه پوسیده شما دارم: نرود میخ آهنی در سنگ جناب!

به یکی ننگ نادونی میزنی به یکی دیگه شستشوی مغزی و بقیه هم اراجیف و...
    زیاد نمیخوام برای امثال شما دستانم را خسته و نالان کنم. همین که در جواب هموطنای دیگرت که بیان کردی اراجیف و شر و ور و در جواب من که حتی پستم رو بصورت نقل قول ناقص کردی که زیاد دیده نشه و در جواب خزعبلاتی از جنس بدیهیات نوشتی حساب کار دستم اومد...
    یه ویژگی فضای مجازی اینه که باید خنده هات صدادار باشه تا طرف مقابل بفهمه داری میخندی؛ پس: ها ها ها
    (چه لجی گرفته ایشون رو )

همین که هیوندای کره رو با پراید سایپا یکی میدونی مشخص میشه کجای کاری
    این مزخرفات چی هست این نوشته ؟!

شخصیتت بیشتر نشون داده میشه، خجالت بکش مرد،
    تو خودت اصلا برنامه نویسی که اینجوری داری میسوزی؟! چه برنامه؟! کد یا نرم‌افزاری نوشتی!؟
    حرفهای اولیه من ریشه ای و از ریشه بود اگر متوجه نمیشی یا نمیخوای بشی این شخصیت خودت هست که نمیفهمه کسی که درد و رنج مردم رو‌ نمیفهمه می‌خواد کجا رو بفهمه؟!
    بیشتر از این خود و آن سابقه ات را خراب نکن که هویتت را بیشتر خدشه دار میکنی.
    دوست عزیز مقایسه شما یک موضوع کاملا بی معنی هست!!
    درکل پاک کن این پست خزبلاتت رو! برات زشته کاربر سابقه داری هستی با این چندتا پستت شخصیتتو خدشه دار نکن!
    درضمن دلیل اخراج ژیان و mjx (اگر اشتباه نکنم ) همین بحث های بی معنی بود . لطفا دست بکشید از این حرفای بی معنی و...

بله متاسفانه ذهنیت چنین افرادی برای جامعه خطرناک هست و باید متارکشون کرد. چنین افرادی هستند که سبب بدبختی دیگران می شوند نه بخاطر مقایسه بخاطر عدم پذیرش مشکلات جامعه و مشکلات ریشه ای آن. ریشه عصابانیت و توهین و تهمت بیانگر شخصیتی غیر مردمی دارد.

طرف بحث را با مشکلات نرم افزار نویسان و عدم اعتماد و حمایت ملی و نگاه بد بینانه مردم محکوم کرده و انگ غرب پرستی داده دقیقا همون ذهنیت هم رفقای بن شده پیشین ایشان. یعنی همان سبک و دنباله.

درکتان را عمیقتر کنید و همیشه این نکته را بخاطر بسپارید: با مردم باشید نه شخص یا فردی
    هی بیا وقت ما رو با اراجیفت بگیر و هی نقل کن کن مگه نگفتی حرفی نداری؟! چقدر حرف داری.

همونکه ۴ نفر آمدند وقت برای تو گذاشتند و خواستند اصلاحت کنند برام کافیه ، همه اینجا اشتباهند تو خوبی . به هر ۴ نفر ما تهمت و توهین کردی.

اگر آگاهی داشتی این مزخرفات را نمینوشتی ، زمانی که تغییر به وجود میاد ، دیگه تو وجود نداری. حرفهاتو در حد سوال دو صفحه قبل بت گفتم اگر نمیفهمی مثل یک نا آگاه چند وقت دیگه تو سرت دوباره نزنه بیایی پست بدی با سوال مبتدیانه و ناشیانه :
    چی مصرف میکنی
    ساندیس با الکل نخور باشه

جغرافیای اسلامی برای آقا
    همان‌قدر شعور نداری حداقل کره شمالی و جنوبی رو با هم مقایسه کنی ببینید در کدام کشور مردم زندگی بهتری دارند
    (ایشون رو که از بیخ و بنیان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

این‌ها رو هم من گفتم یا رفیق‌هات؟
    Last edited by pro_translator; 16-03-2021 at 23:31.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

(چه لجی گرفته ایشون رو )

(ایشون رو که از بیخ و بنیان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

این‌ها رو هم من گفتم یا رفیق‌هات؟
    دوست عزیز سوء تفاهم پیش آمده. خزعبلات سخن زشتی هست ؟ یا موضوع بی معنی؟
    بگذارید قضیه را یکم روشن تر بکنم. بنده منظورم از مقایسه شما یک موضوع بی معنی هست این بود که مقایسه شما معنی دار نیست و به این موضوع و تاپیک مربوط نیست ...وگرنه خدایی نکرده فکر نکنید منظور خاصی داشتم .... و توهین هم نکردم .
    پست شما (دوست ندارم اینو بگم به هیچ وجه! ) واقعا معنی کلمه ی خزعبلات (بنده کلمه ی ع رو داخل پست هایی که صبح گذاشتم جا انداختم متأسفانه ضعف کیبردم هست و الان اگر قابلیت ویرایش پست باشه درستش میکنم تازه متوجه شدم . ) به معنای سخنان پوچ هست ! یعنی اصلا سخنان شما هیچکدامش تأیید نمیشه ! درواقع حرفهایتان با حقیقت 180 درجه متفاوت هست! وگرنه بنده خدایی نکرده هیچ منظور بدی نداشتم فقط منظورم روشن کردن شما از واقعیت بود که متأسفانه شما خودتون سخنان بنده و سایر دوستان رو رد کردید...و بنده هم قبول کردم.
    بنده هم اصلا از این لحن شما توی این پست به هیچ وجه خوشم نیومد لطفا دوست عزیز شما با حالت (خیلی خیلی از همه کاربران عذر میخوام ) متلک بار و با لحن تمسخر کننده با بنده تو این پست حرف زدید ! این اصلا برای بنده قابل قبول نیست و نخواهد بود. لطفا کمی برخوردتون رو با کاربرا کمی بهتر کنید .

3. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

این ترول مزدور رو بها ندین
    ی منبع از تابناک و مرکز حفظ و نشر آثار امام هم بذار شاید منطقی تر باشند
    کاربر قلم به مزد کم نداریم اینجا این هم روی ش

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 4 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز سوء تفاهم پیش آمده. خزعبلات سخن زشتی هست ؟ یا موضوع بی معنی؟
    بگذارید قضیه را یکم روشن تر بکنم. بنده منظورم از مقایسه شما یک موضوع بی معنی هست این بود که مقایسه شما معنی دار نیست و به این موضوع و تاپیک مربوط نیست ...وگرنه خدایی نکرده فکر نکنید منظور خاصی داشتم .... و توهین هم نکردم .
    پست شما (دوست ندارم اینو بگم به هیچ وجه! ) واقعا معنی کلمه ی خزعبلات (بنده کلمه ی ع رو داخل پست هایی که صبح گذاشتم جا انداختم متأسفانه ضعف کیبردم هست و الان اگر قابلیت ویرایش پست باشه درستش میکنم تازه متوجه شدم . ) به معنای سخنان پوچ هست ! یعنی اصلا سخنان شما هیچکدامش تأیید نمیشه ! درواقع حرفهایتان با حقیقت 180 درجه متفاوت هست! وگرنه بنده خدایی نکرده هیچ منظور بدی نداشتم فقط منظورم روشن کردن شما از واقعیت بود که متأسفانه شما خودتون سخنان بنده و سایر دوستان رو رد کردید...و بنده هم قبول کردم.
    بنده هم اصلا از این لحن شما توی این پست به هیچ وجه خوشم نیومد لطفا دوست عزیز شما با حالت (خیلی خیلی از همه کاربران عذر میخوام ) متلک بار و با لحن تمسخر کننده با بنده تو این پست حرف زدید ! این اصلا برای بنده قابل قبول نیست و نخواهد بود. لطفا کمی برخوردتون رو با کاربرا کمی بهتر کنید .
    این آقا چطور؟ لحن ایشون رو می‌پسندید؟

این ترول مزدور رو بها ندین
    ی منبع از تابناک و مرکز حفظ و نشر آثار امام هم بذار شاید منطقی تر باشند
    کاربر قلم به مزد کم نداریم اینجا این هم روی ش

ظاهرا هر کس با این آقا هم‌عقیده نیست یه «ترول مزدور»ه چون مثل ایشون فکر نمی‌کنه چون عقاید ایشون ۱۰۰٪ حقیقت محض هستند و هیچکس توی دنیا به اندازه‌ی ایشون نمی‌فهمه...

آدم تا این اندازه متوهم من ندیده بودم...

ما که با ایرانیم مزدوریم ایشون که ضدایرانه مزدور دشمن نیست

ایشون که فحش می‌ده همه می‌پسندن من که حقیقت رو می‌گم شما نمی‌پسندی.

اگه طرف حق هستین همین الان به ایشون هم بگین که خیلی بد داره صحبت می‌کنه...

آخه می‌دونین دیگه، کلاس داره. همه باید ضدحکومت باشن تو ایران طبق تنظیمات پیش‌فرض کارخونه.

خدا نکنه این وسط یکی مطالعه کنه و بخواد بگه نه حرف شما درست نیست و کسی که ما رو تحریم دارویی می‌کنه رفیق شیش ما نیست...

//

در پاسخ به خودت، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به عمرت دیده بودی؟

جواب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چرا نمی‌دی؟

من گفتم «شما اطلاعات نداری» شما برگشتی گفتی من یه «ترول مزدور» هستم...

من اگه برم تو سایت خامنه‌ای مزدورم، تو اگه توییت‌های ترامپ و سایت کاخ سفید رو بخونی مزدور نیستی؟
    Last edited by pro_translator; 08-03-2021 at 22:16.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

این آقا چطور؟ لحن ایشون رو می‌پسندید؟

ظاهرا هر کس با این آقا هم‌عقیده نیست یه «ترول مزدور»ه چون مثل ایشون فکر نمی‌کنه چون عقاید ایشون ۱۰۰٪ حقیقت محض هستند و هیچکس توی دنیا به اندازه‌ی ایشون نمی‌فهمه...

آدم تا این اندازه متوهم من ندیده بودم...

ما که با ایرانیم مزدوریم ایشون که ضدایرانه مزدور دشمن نیست

ایشون که فحش می‌ده همه می‌پسندن من که حقیقت رو می‌گم شما نمی‌پسندی.

اگه طرف حق هستین همین الان به ایشون هم بگین که خیلی بد داره صحبت می‌کنه...

آخه می‌دونین دیگه، کلاس داره. همه باید ضدحکومت باشن تو ایران طبق تنظیمات پیش‌فرض کارخونه.

خدا نکنه این وسط یکی مطالعه کنه و بخواد بگه نه حرف شما درست نیست و کسی که ما رو تحریم دارویی می‌کنه رفیق شیش ما نیست...

//

در پاسخ به خودت، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به عمرت دیده بودی؟

جواب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چرا نمی‌دی؟

من گفتم «شما اطلاعات نداری» شما برگشتی گفتی من یه «ترول مزدور» هستم...

من اگه برم تو سایت خامنه‌ای مزدورم، تو اگه توییت‌های ترامپ و سایت کاخ سفید رو بخونی مزدور نیستی؟
    ایشون با بنده صحبتی در این تاپیک نکردند و کسی هم تا با بنده صحبتی نکند نظری در مورد لحن و ... اش نمیدهم چون ارتباطی با بنده تا زمانی که با من صحبت نکردند ندارد. و یک نوع توهین هست به ایشون که ایشون با بنده صحبتی نکردند در موردشون نظر بدم.
    شما با بنده صحبت کردید و بنده هم از لحنتون ناراحت شدم و به خودتون هم گفتم ( چون آدم رکی هستم )
    لطفا از من نخواید که در مورد کسی که با بنده تاحالا صحبتی نکرده در موردش قضاوت کنم .

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

لطفا از من نخواید که در مورد کسی که با بنده تاحالا صحبتی نکرده در موردش قضاوت کنم .
    مگه من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با شما صحبت کرده بودم شما دخالت کردین و پست اون آقا رو تشکر زدین؟
    Last edited by pro_translator; 11-03-2021 at 01:41.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

خیر دخالتی نکردم .... چون به صورت عمومی و یک مطلبی رو نوشتید و یک بحث کلی بود .... ایشون چیزی نگفتند که بخواهند من جوابشان رو بدم .. شما یک چیز کلی عرض کردید و بنده هم شمارو میخواستم متوجه اشتباهتون کنم که خودتون نخواستید.و باز هم میگم منم قبول کردم و مشکلی درش نیست.
    زمانی میشه گفت دخالت که کاربر خاصی رو خطاب کرده باشید وقتی شما هیچ کاربری رو خطاب نکردید!! و به صورت عمومی پست گذاشتید !! ببخشید که به طور عمومی پست گذاشتید و من از شما اجازه ای جهت شرکت در آن نگرفتم!
    ایشون شما رو خطاب قرار داده و به شما حرفی زده من باید جوابش رو بدم؟! ببخشید خیلی عذر میخوام این رو دارم میگم اما سخنان این کاربر که شمارو خطاب داده من باید جوابش رو بدم؟!
    اگر جمعی چیزی میگفتن میگفتم آره یه سمتش به منم مربوطه میومدم جوابش رو میدادم اما ایشون شمارو خطاب قرار دادن!
    دوست عزیز موضوعات رو باهم ترکیب نکنید.... شرکت کردن من در این بحث یک قضیه کاملا جدا و حرف زدن آن کاربر هم که شمارو خطاب کردن ارتباطی به من نداره . شما یک موضوع کلی رو اشتراک گذاشتید و من اومدم یه شرکتی هم توش کردم در مورد کاری دخالتی نکردم!
    به هر حال من حرفام رو زدم و دیگه بحث رو بیشتر از این ادامه نمیدم چون از حوصله ی بنده خارجه که دوباره موضوعات رو مرور کنم.... و پاسخ به این سوأل شما کاملا ضروری بود. که دادم ...

10. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بنده هم شمارو میخواستم متوجه اشتباهتون کنم که خودتون نخواستید.و باز هم میگم منم قبول کردم و مشکلی درش نیست.
    درکل پاک کن این پست خزعبلاتت رو! برات زشته کاربر سابقه داری هستی با این چندتا پستت شخصیتتو خدشه دار نکن!
    درضمن دلیل اخراج ژیان و mjx (اگر اشتباه نکنم ) همین بحث های بی معنی بود . لطفا دست بکشید از این حرفای بی معنی و...
    (به دستور شما پاک کنم یعنی؟ )

بله الان متوجه شدم هر کسی با شما هم‌عقیده نیست و کلی هم سند و مدرک داره حرفش خزعبلاته

توی دنیای خیالی خودتون سیر کنین... شما رو چه به سند و مدرک؟
    Last edited by pro_translator; 11-03-2021 at 00:37.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

همان‌قدر شعور نداری حداقل کره شمالی و جنوبی رو با هم مقایسه کنی ببینید در کدام کشور مردم زندگی بهتری دارند
    دو کشور با یک دین زبان آب و هوا چرا اینقدر اختلاف دارند
    بعد میای ایران رو میبینی که هر طرف بچرخید ی صف ی تشکیل شده یکی برای روغن یکی برنج یکی نان یک مرغ

سرچ کنین جهنم کره‌ی جنوبی ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تا ببینین چرا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جوون‌های کره‌ی جنوبی می‌خوان از اون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و چرا کره‌ی جنوبی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دنیا رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Diagnosis of Gender Conflicts from a Youth Standpoint and Suggested Policy Responses for an Inclusive State: A Gender Analysis of Fairness Perceptions

The survey found that 79.1% of young women and 72.1% of young men want to leave Korea, that 83.1% of young women and 78.4% of young men consider Korea “hell” and that 29.8% of young women and 34.1% of young men consider themselves “losers.”

۷۹.۱ درصد دخترها و ۷۲.۱ درصد پسرها می‌خواهند از کره (جنوبی) بروند. ۸۳.۱ درصد دختر و ۷۸.۴ پسرها کره را جهنم می‌دانند و ۲۹.۸ درصد دخترها و ۳۴.۱ درصد پسرها خودشان را بازنده می‌دانند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

جهل خودتون رو به رخ دیگران نکشید... خلافش ثابت می‌شه مجبور می‌شین توی افق محو شین...

خدا به آدم شخصیت داده... انقدر خودتون رو تحقیر نکنین اون دنیا باید جواب پس بدین...
    Last edited by pro_translator; 16-03-2021 at 14:13.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

در انجمن از بحث با افراد مریض گونه بپرهیزید:

در محیط بیرون همیشه با افرادی در ارتباط باشید که فضیل و آگاه از امور زمان باشند. هیچگاه به مزدور فرصت ندهید.
    Last edited by italodance; 10-03-2021 at 12:26.

14. 6 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •