تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بیت کوئین باز ها کمککک کنند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض بیت کوئین باز ها کمککک کنند

سلام
    دوستان با توجه به گرونی و وضعیت دستکاری های دستوری در بورس و غیر قابل اطمینان بودن آن ، هر کسی به بیت کوئین فکر میکنه .

میخواستم بدونم خرید بیت کوئین توسط یک ایرانی کار درستیه ؟ آخه درسته ؟

خارج از شوخی آیا به نظرتون مطمئن هست برای سرمایه گذاری ؟ (فقط خرید و فروش و نه استخراج)

• چون شنیدم خیلی راحت هَ.ک میشه ! (با توجه به اینکه اکثر ایرانی ها از نرم افزار های کرک شده استفاده می کنند و ممکنه بد افزار سارق بیت کوئین نصب کنند)
    • خیلی کلاهبردارها در نقاب صرافی هستن و بعد یک مدت یک دفعه غیبشون میزنه !
    • خیلی صرافی های خارجی هر لحظه ممکنه سیاست هاشون تغییر کنه و حساب ایرانی ها رو مسدود کنند .

نظرتون چیه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    دوستان با توجه به گرونی و وضعیت دستکاری های دستوری در بورس و غیر قابل اطمینان بودن آن ، هر کسی به بیت کوئین فکر میکنه .

میخواستم بدونم خرید بیت کوئین توسط یک ایرانی کار درستیه ؟ آخه درسته ؟

خارج از شوخی آیا به نظرتون مطمئن هست برای سرمایه گذاری ؟ (فقط خرید و فروش و نه استخراج)

• چون شنیدم خیلی راحت هَ.ک میشه ! (با توجه به اینکه اکثر ایرانی ها از نرم افزار های کرک شده استفاده می کنند و ممکنه بد افزار سارق بیت کوئین نصب کنند)
    • خیلی کلاهبردارها در نقاب صرافی هستن و بعد یک مدت یک دفعه غیبشون میزنه !
    • خیلی صرافی های خارجی هر لحظه ممکنه سیاست هاشون تغییر کنه و حساب ایرانی ها رو مسدود کنند .

نظرتون چیه ؟
    سلام خدمت شما

در مورد خريد بيت كوين بايد خيلي مراقب كلاهبرداري ها باشيد.

ضمنا با اينكه الان بيت كوين ارز ديجيتال رايجي هست من از پليس فتا پرسيدم گفتن كه خريد و فروش و داشتنش جرم هست!!!!! كه البته حرف معقولي نيست چون اين ها رمز ارز هستن و اصلا ويژگي شون همينه كه رديابي نمي شن. به هر حال به من گفتن جرم و اخلال در نظم بانكي هست.

و بله همينطور كه فرموديد حساب ها رو مسدود مي كنن. يه سايتي كه نامش رو به خاطر نميارم حساب يكي از دوستان رو اخيرا مسدود كرده. البته موجودي شون به دلار 10 دلار هم نمي شد ولي خب به هر حال امكانش هست.

مثل اينكه براي جلوگيري از اين اتفاق فقط بايد با IP آمريكا وارد سايت هاي مورد نظر بشيد تا بن نشيد.

مي دونم كه واقعا دنبال يه سرمايه گذاري خوب هستيد ولي براي مبالغ زير 1 ميليارد شايد نهايت كاري كه بتونيد بكنيد خريد و فروش ارز و سكه و ماشين باشه. بيشترش رو هم (بالاي 1 ميليارد) روي ملك بذاريد.

به راحتي هك نمي شه، اشتباهاتي كه ممكنه از جانب شما رخ بده ممكنه باعث هك شدن اكانت بشه. مثلا سايت واسط يا صرافي اطلاعات رو لو بده.

به نظر من اول با پليس فتا تماس بگيريد باز هم مطمئن بشيد كه قانوني هست بعد اقدام كنيد. من خودم منصرف شدم با اينكه امكان ماينينگ و دستگاه هاش راحت در دسترسم بودند.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

بسیار ممنونم از راهنمایی من هم به خاطر امنیتش منصرف شدم . حتی شنیدم خود صرافی ها هم هَ.ک می شوند !

5. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

استاد بیت کویین تو ایران هلاکویی هست

تو گوگل سرچ کنید اکادمی هلاکویی

کلی فیلم و مطلب رایگان در مورد ارز دیجیتال هست میتونید استفاده کنید
    میتونید پیج اینستاشون فالو کنید.

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2023

پيش فرض

سلام من سوال شما رو خوندم. می خواستم بگم من مدت زیادی تو بازار ارز های دیجیتال بودم ولی بی ثباتی که این بازار داره می تونه ضرر های زیادی رو به همراه داشته باشه و با توجه به بازی نهنک ها خیلی اوقات می تونه همه تحلیل ها خراب بشه. چند وقتی هستش که وارد بازار فارکس شدم و باید بگم نسبت سود به ضررش واقعا خوبه.
    الان دارم از بروکر آلپری استفاده می کنم و خیلی راضیم. یک سری از اطلاعاتی که در خصوص ورود به آلپری وجود داره رو برات از سایت ایران بورس می فرستم شاید تو هم مثل من علاقه مند بشی.
    فعالیت در بازارهای مالی همیشه به وساطت و امکانات ویژه نیاز دارد. بروکرها، با عرضه خدمات خاص خود، این امکان را به سرمایه‌گذاران می‌دهند که با آگاهی بیشتر و امکانات بهتری وارد بازار شوند.
    یکی از این بروکرها، بروکر معتبر و معروف "آلپری" است. اما چرا باید از آلپری به عنوان بروکر خود استفاده کرد؟معتبر و قابل اعتماد: آلپری یکی از بروکرهای معروف و با سابقه در بازارهای مالی است.
    با توجه به سابقه و تجربه خود، این بروکر به سرمایه‌گذاران اطمینان می‌دهد که پول و سرمایه‌شان در امان است.
    امکانات تجاری: آلپری به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد تا با استفاده از پلتفرم‌های مختلف، مانند MetaTrader 4 و MetaTrader 5، تجارت خود را انجام دهند.
    آموزش‌ها و اطلاعات بازار: یکی از ویژگی‌های برجسته آلپری، ارائه آموزش‌های مختلف به سرمایه‌گذاران است. این آموزش‌ها به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا با آگاهی بیشتری وارد بازار شوند.
    پشتیبانی فنی و مشاوره: در هر زمان و در هر مکان، تیم پشتیبانی آلپری آماده پاسخ به سوالات و حل مشکلات سرمایه‌گذاران است.
    شفافیت در کارمزد و هزینه‌ها: آلپری با شفافیت در ارائه اطلاعات مربوط به هزینه‌ها و کارمزد‌ها، به سرمایه‌گذاران اطمینان می‌دهد که هیچ هزینه‌ی پنهانی وجود ندارد.به خلاصه، استفاده از بروکر آلپری به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که با اطمینان بیشتر، امکانات بهتر و آموزش‌های مؤثرتر وارد بازار مالی شوند. اما همچنین باید توجه داشت که هر سرمایه‌گذار باید بر اساس نیازها و اهداف خود، بروکر مناسب خود را انتخاب کند.

حالا ممکن است که این سوال برای شما وجود داشته باشد که چگونه ورود به آلپری ممکن می شود باید گفت که: ورود به یک بروکر مانند آلپری نیاز به چند مرحله و فرآیند دارد. در زیر به تشریح این مراحل پرداخته‌ام:

ورود به بروکر آلپری: گام به گام

1.تحقیق و بررسی:
    قبل از هر چیز، باید تحقیقاتی در مورد آلپری انجام دهید. آیا این بروکر ویژگی‌هایی دارد که به دنبال آن‌ها هستید؟ آیا سابقه مثبتی در بازار دارد؟ میزان کارمزد، امکانات تجاری، و پلتفرم‌هایی که ارائه می‌دهد چگونه است؟

2. ثبت نام:
    پس از تصمیم به استفاده از آلپری، باید به وب‌سایت رسمی آلپری مراجعه و ثبت‌نام کنید. معمولاً این فرآیند با وارد کردن اطلاعات پایه‌ای شروع می‌شود.

3. ارسال مدارک:
    بروکرها برای اطمینان از هویت واقعی کاربران نیاز به مدارک خاصی دارند. این مدارک ممکن است شامل کپی کارت ملی، گذرنامه یا قبض خدمات عمومی جهت تایید آدرس باشد.

4.انتخاب نوع حساب:
    آلپری ممکن است چندین نوع حساب تجاری ارائه دهد، هر کدام با ویژگی‌ها و مزایای خود. بسته به میزان سرمایه و استراتژی تجاری خود، یک حساب مناسب انتخاب کنید.

5. سپرده‌گذاری:
    پس از تایید مدارک و ایجاد حساب کاربری، باید سرمایه خود را به حساب تجاری خود واریز کنید. بروکرها معمولاً چندین روش پرداخت، مانند واریز بانکی، کارت اعتباری یا والت الکترونیکی را پشتیبانی می‌کنند.

6. شروع معاملات:
    پس از واریز سرمایه، می‌توانید با استفاده از پلتفرم تجاری مورد نظر خود معاملات را شروع کنید. برای بهره‌وری بیشتر، ممکن است بخواهید از ابزارها و تحلیل‌هایی که آلپری ارائه می‌دهد استفاده کنید.

7. استفاده از امکانات آموزشی:
    آلپری ممکن است وبینارها، دوره‌ها و مقالات آموزشی ارائه دهد. حتماً از این امکانات بهره‌برداری کنید تا دانش خود را افزایش دهید.

8. مدیریت ریسک:
    همیشه به مدیریت ریسک و حفظ سرمایه خود اهمیت دهید. بروکرها مانند آلپری ابزارهایی مانند "استاپ لاس" و "تیک پروفیت" را برای این منظور ارائه می‌دهند.

9. بررسی منظم حساب:
    به طور منظم به حساب تجاری خود مراجعه کنید، تا از وضعیت سرمایه‌تان آگاه باشید و تصمیمات مناسب را بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در این راستا حتما سری به سایت ایران بورس بزنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2024

پيش فرض

سلام از تجربه خودم میگم. چندین ساله انواع آموزش هارو دیدم ولی خدایی همه آموزش ها یه طرف اندیکاتور بولیش وی یه طرف!
    به شکل عجیبی روند رو در تمام تایم فریم ها درست پیشبینی میکنه

- - - Updated - - -

سلام از تجربه خودم میگم. چندین ساله انواع آموزش هارو دیدم ولی خدایی همه آموزش ها یه طرف اندیکاتور بولیش وی یه طرف!
    به شکل عجیبی روند رو در تمام تایم فریم ها درست پیشبینی میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •