تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 478 از 506 اولاول ... 378428468474475476477478479480481482488 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,771 به 4,780 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

صد در صد همینه..خیلی با احترم و سنجیده و با ملاحظه حرف زدن باعث میشه طرف مقابل خودش رو بالا بدونه و شما رو پایین و ضعیف و ترسو حساب کنه ..

2. 4 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

صد در صد همینه..خیلی با احترم و سنجیده و با ملاحظه حرف زدن باعث میشه طرف مقابل خودش رو بالا بدونه و شما رو پایین و ضعیف و ترسو حساب کنه ..
    بله فرمایش تون صد در صد صحیحه.

یک بحث هم فرهنگ هاست در همین کشور های درب و داغون اطراف همین احترام زیادی باعث ارزش انسان می شه. بر عکس ایران. البته کاملا با حرف شما موافقم چون حقیقته.

4. 3 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

با سلام

دوستان همونطور که میدونید فروشگاه های زنجیره ای مثل قارچ رشد کردند . این فروشگاه ها واقعا واقعاً گرون میدن گول تخفیف هاشون رو نخورید ! بعضی وقت ها

حتی سوپرمارکت ها قیمت خیلی بهتری دارند .

تجربه اینه که بیشتر فروشگاه های گمنام رو همیشه امتحان کنید ، بعضی هاشون واقعا تخفیف بسیار بهتری از این فروشگاه های زنجیره ای دارند .
    Last edited by mojt90; 01-11-2020 at 17:59.

6. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بله فرمایش تون صد در صد صحیحه.

یک بحث هم فرهنگ هاست در همین کشور های درب و داغون اطراف همین احترام زیادی باعث ارزش انسان می شه. بر عکس ایران. البته کاملا با حرف شما موافقم چون حقیقته.
    من الان 30 سالمه ..تا همین 5 سال پیش خیلی معمولی با مردم برخورد میکردم و خیلی هم راحت و موفق بودم بعد گفتم حالا که شده 30 سالم باید با مردم با احترام برخورد کنم ..توی این 2 3 اینقدر ناراحتی کشیدم که حد نداره...اکثر ملت از در سطح پایین فرهنگی هستن منطق و احترام رو به نشانه ضعف میذارن ... با یک یارو همسایه بحث میکردم یعنی منطق در حد بچه 10 ساله با اینکه متاهل بود...نه تنها این خیلی جاهای دیگه اگر داد و بیداد نکنی اگر محکم هاجمی رفتار نکنی هیچی نمیشی تو زندگی...ایران شده یک جنگل بزرگ این یک حقیقته

- - - Updated - - -
    Last edited by alipencia; 01-11-2020 at 19:06.

8. 2 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سعی می کنم از امروز یه سری تجربیات شخصی خودم در مورد ازدواج رو براتون قرار بدم.

من خودم هنوز مجردم ولی به نظرم در طی دورانی که خیلی جدی به ازدواج فکر می کردم و حالا آشنایی هایی که داشتم و مراسم خواستگاری و مشاوره و رفت و آمد ها تجارب خوبی کسب کردم.

به هر حال ممکنه خیلی از این تجارب نادرست باشه و خیلی هاش هم درست و به هر حال به شما برای ازدواج دیدگاه می دم.

روز اول تجربه اول

معمولا دختر هایی که خیلی خودشون رو خوب و عالی از هر نظر نشون می دن و سن شون از مثلا 25 گذشته و بیشتره باید با خیلی دقیق در موردشون تحقیق کنید. راجع به این تحقیق کردن بعدا براتون خیلی دقیق تر توضیح می دم که چجوری هست. اصلا کار سخت و عجیب و بی ادبانه و زشتی نیست. اگر خانواده زحمت شو بکشن که خیلی بهتره ولی گاهی خود ما بهتر متوجه خیلی چیزها می شیم.

معمولا دختری که به این سن رسیده و مجرد باقی مونده یه مشکلی سر راه ازدواجش وجود داشته.(از کسانی که استثنا هستند و مثلا فقط برای درس خوندن یا نگهداری از پدر یا مادر پیر فداکاری کردن عبور می کنیم) مثلا نامزد یا نامزدهایی (همون دوست پسر شما بخونید) داشتن که به دلیلی باهاش بهم زدن.

باز هم دختر ها رو من دو دسته می بینم.

1-دخترهایی که خودشون کلا اهل پارتی و شب گردی و مهمونی و دوست پسر بازی بودن و هستن.

2- دخترهایی که واقعا در یک رابطه شکست خوردن حالا گاهی مقصر پسر بوده و یا گاهی خودشون.

دسته اول اگر خودتون اهل پارتی یا مهمونی و شبگردی نباشید زندگی باهاشون فوق العاده سخته. قید شام و ناهار رو هم باید بزنید چون خیلی تنبل هستن و عادت به غذای بیرون دارن و مثلا نهایت هنرمندی شون یه تیکه مرغی چیزی براتون بتونن سرخ کنن. از نظر مالی هم باید ولخرج باشید و بتونید از پس هزینه هایی مثل لباس های آنچنانی و طلا و جواهر و ماشین فلان مدل و مسافرت و .... بربیاید وگرنه طلاق یا خیانت در انتظارتون هست.

دسته دوم خیلی معقول تر هستند. مشاور به من می گفت قبل از اینکه وارد رابطه جدی با دسته دوم بشی حتما علت جدایی قبلی رو باید بفهمی و بررسی کنی. برای این قضیه هم همونطور که گفتم بهتون کلی راهکار پیشنهاد می دم.
    حالا نه اینکه فکر کنید دیگه یه فرشته پیدا کردید ولی زندگی به نسبت آرام تری خواهید داشت. بیشتر توضیح می دم.

ادامه دارد....

10. 8 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سعی کنید کمتر قرص و دارو بخورید . یعنی خود درمانی نکنید !

خیلی ها هستن برای هر دردی استامینفون میخورند و الان دیگه بدنشون مقاوم شده و دیگر اثر کمتری دارد .

12. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

هیچ وقت دست از تلاش برندار ،هیچ وقت امیدت و نیاز، هیچ وقت اجازه نده منفی نگری ها و حسادت های آدم ها تو روند موفقیتت تاثیر قراره، چون ی روزی برمبگردی به گذشتت نگاه میکنی که چطور تو بدترین شرایط چونت و بالا گرفتی و ناامید نشدی و از تلاش کشیدن دست نکشیدی ،همیشه بزار گذشتت الگوی خودت تو شرایط ناامیدانه ت باشه ، بزار به خودت بگی لعنتی تو بدترین شرایط و روزها رو سرسختانه از سر گذروندی حالا سر هیچ و پوچ چرا سرخورده میشی؟!
    قوی باش هیج کس به اندازه خودت از قدرتت باخبر نیست !
    #شاهزاده_خانوم

14. 7 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت دختر فردا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2020

پيش فرض

همیشه سعی کنیم اززاویه دید بقیه هم نگاه کنیم هیچوقت ظاهر آدما رو قضاوت نکنیم و هیچوقت کسی را به خاطر ظاهرش مسخره نکنیم.

16. 4 کاربر از دختر فردا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

مسئله احترام به مشاغل شریف رو جدی بگیریم و در جامعه رواج بدیم .

چرا خیلی‌ها با دیده ی حقارت نگاه می‌کنند به کسی که وانت بار داره ؟؟!!

چرا اگه یه راننده وانت بیاد خواستگاری دخترش اکثراً میگن نه ؟!!! بدون اینکه اصلاً بدونند این آدم آیا شریف و خوب و صالح و خوش اخلاق و مرد زندگی هست یا نه .
    کسی که وانت بار یا تاکسی داره ، یک عضوِ ناوگان حمل و نقل کشور هست که یکی از پایه های مهم و اساسی در پیشرفت هر کشوری هست .
    وکیل و دکتر و قاضی و مهندس و خلبان و وزیر و استاندار و شهردار و همه و همه به ناوگان حمل و نقل احتیاج دارند
    .
    اونی که خیابانها رو جارو میزنه (رفتگر - پاکبان ) وجودش باعث پاکی و تمیزی میشه . ولی کسانی هستند که گرانترین خانه ها و ماشینها و لباسها و عطر و ادکلن ها رو دارند ولی وجودشون دنیا رو به گند می‌کشه

احترام یکسان قائل باشیم برای همه ی کسانی که شغلشون شریف هست و شرافتمندانه روزی کسب می‌کنند و به مردم خدمت میکنند .
    ================================================== ==

از طرف دیگه ، در همه ی مشاغل هم آدمهای بی وجدان و بی رحم و حروم خور و بی فرهنگ و بی ادب و دزد و مال مردم خور و شیاد و کلاهبردار پیدا میشه . از مشاغل سیاسی گرفته تا آموزش و پرورش و تولید و فروش و صادرات و واردات و صنعت و نیروهای نظامی و انتظامی و روحانیون و غیره و غیره .

=======================================
    دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..

چند نمونه :
    .

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

18. 12 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

تو مملکت ما ایران ، هر کی هر جا کم میاره اول سعی میکنه قضیه را ربط بده به مسائل جنسی و رابطه دختر پسر ها ، اگه نشد به کلمه "امنیتی" ! و این که این موضوع امنیتی هست ! و انتظامی

مثلا خود من از یک شرکتی وایرلس داشتم . رفتم گفتم این رادیو شما تا 100 مگ میکشه و نصاب گفت تا 100 مگ بخواین بهتون میدیم .

خانومه یه سری چرت و پرت تحویل من داد و آخر سر گفت این قضیه امنیتی ه !!! که از 30 مگ بالاتر نمیره .

آخه امنیتی ! خود مخابرات که مال دولت هست و از همه امنیتی تر داره رو فیبر بالای 100 مگ میده . اون وقت شرکت شما امنیتی ه ؟؟

20. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •