تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 477 از 506 اولاول ... 377427467473474475476477478479480481487 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,761 به 4,770 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

درود
    کل‌کل و بحث و طرفداری از تیم‌های آبی و قرمز رو به حدی نرسونین که به جای طرفداری یا ضد تیم حریف بودن، ضد شخص مقابل بشین...
    شما طرفدار یک تیم یا ضد یک تیم هستین، دلیلی نداره طرف مقابل‌تون رو مسخره کنین یا نقص‌هاش رو توی کل‌کل‌های روزانه‌ی فوتبالی مطرح کنین
    ستاره داشتن یک تیم یا ستاره گرفتن تیم دیگری در زندگی شما به هیچ دردی نخواهد خورد این رو باید توجه کنین
    متاسفانه در یکی از شهرهای استان ما، پدر و پسری سر این موضوع فوتبال جر و بحث می‌کنن و پسر بلند میشه و تلویزیون رو می‌کوبونه زمین، پدر هم با اسلحه جان پسر رو می‌گیره
    موضوع هم - که توسط دختر خانواده در حال فیلمبرداری بوده - این بوده که پدر پرسپولیسی برای فرزندش کل‌کل می‌کرده که آره تیم ما رفته به فینال و شما ...، فرزندش هم میگه تیم ما دو ستاره داره و n افتخار و حالا حالاها مونده به پای ما برسین، شما به خاطر کرونا که بازی رفت و برگشت نیست و حمایت x دارین به اینجا میرسین وگرنه حق‌تون نیست، باباهه هم میگه شما کلا باید دو سال فوتبال رو تعطیل کنین برین از پیش‌دبستانی‌هاتون بازیکن بسازین بیارین، دو ستاره ربطی به تو نداره، اون موقع حتی تو متولد نشده بودی پسر و خیلی حرف‌های دیگه...
    مامورین انتظامی این فیلم رو از گوشی دختر خانواده می‌بینن و واقعا متاسف میشن که سر چه چیزهایی یک نفر به قتل رسیده...
    ستاره‌ی زندگی خودت باش، پی هیچ ستاره‌ی بی‌تاثیر در زندگیت نباش

2. 4 کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

بحث با عرزشی مثل بحث با یهودی میمونه .

به هیچ جا نمیرسید و با بی منطقی خودشون شما را خسته میکنن و در آخر شما را تنزل سطح میدن به سطح متنزل خودشون.

---------------

کسایی که فکر و ذکرشون رابطه با زنان هست تو بحث با شما هم از منطق زنان استفاده میکنند.

4. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سعی کنید خیلی محترم و با ادب صحبت نکنید چون باعث می شه شما رو احمق و دست و پا چلفتی حساب کنند.

با هرکس مثل شخصیت خودش برخورد داشته باشید.

- - - Updated - - -

سعی کنید خیلی محترم و با ادب صحبت نکنید چون باعث می شه شما رو احمق و دست و پا چلفتی حساب کنند.

با هرکس مثل شخصیت خودش برخورد داشته باشید.

6. 5 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

اگه سگ دارید بیشتر از این که مواظب پلیس باشید . مواظب مردم و نیروهای مردمی باشید
    سگ خودا بیامرز ما 18 سال عمر کرد و تو این مدت خونه ما حیاط نداشت مجبور بودیم ببریمش بیرون ، تو این مدت فقط یک بار با پولیس مشکل پیدا کردیم بقیه همش اوباش موتوری و مردم معمولی حتی آدم های خیلی قرتی و اصلاح طلب بودن به ما فحش و ناسزا میگفتن تا آدم های محافظه کار و سنتی

ژرمن شپرد نر نیارید خونه چون خیلی بد اخلاق و شرره . یه چیزی بیارید خونه که تر جیجا آپارتمانی باشه و اگه نبود آروم و خوش اخلاق باشه

ژرمن شپرد سگ کشور آلمان هست درست .. ولی اکثر اینایی که تو ایران میفروشن از اوکراین و روسیه میارن و ممکمنه سرتون کلاه بزارن
    اگه سگ بزرگ برای کاربردهای غیر از نگهبانی و مراقیت میخواید Golden retriever یا Red retriever گزینه های مناسبی هستن و خیلی شر نیستن
    Last edited by بامدادنیکنفس; 25-10-2020 at 19:17.

8. 4 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

دو تا تجربه :

اول : بعضی وقت ها سر مسائلی (مثل خرید از فروشگاهی ، بد رفتاری کارمندی و ...) کسی که جایی کار میکنه باعث ناراحتی شدید شما میشه .

سعی کنید با تذکر با رفتار خوب با خودش ، به اون تذکر بدید . و هرگز به کارفرما یا مسئول اونجا (اگه ضرری ندیدید و مسئله کوچکه نگید تو این اوضاع اقتصادی )

گذشت داشته باشید ! گذشت داشته باشید ! و باز هم گذشت داشته باشید ! و هیچ وقت کسی رو از نان خوردن نیندازید !

--- برای خودم پیش اومد ولی گذشت کردم .

----------------------------------------------------------------------

تو این اوضاع اقتصادی ، و وضعیت بسیار بد ، خیلی مراقب وسایلتون باشید ! از این لحاظ که خراب نشوند . فوق العاده گرونی شده .

و حدالمکان از خرید هایی که مورد نیازتون نیست بپرهیزید و فقط ضروریات مهم زندگیتون رو بخرید .

Last edited by mojt90; 26-10-2020 at 11:30.

10. 7 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

میدونم خیلی هاتون به تبلیغ هایی برخوردید :

درآمد دلاری ، روزی 1 میلیون درآمد ، راه پول دار شدن رو یاد میدیم و .....

اما !!!!!!!!!!!!!!! قبلش باید پکیج پولدار شدن یا روش کسب درآمد رو ازشون خریداری کنید !!!!!!!!!!

اگه این ها روش پولدار شدن رو بلدند چرا التماس میکنن پکیج شون رو بخرید ؟! اگه راهشو بلد بودن مطمئن باش به کسی نمیگفتن .

--------------------------------------

تجربه دوم :

جدیدترین روش کالاهبرداری از بیکاران مظلوم :

استخدام به شرط آموزش ! بعد هزینه آموزش میگیرن و خبری نمیشه !

به تلگرام پیام دهید تا لینک ثبت نام رو براتون بفرستیم ! تنها از طرف یک آی دی دارید و نه مشخصات دیگه ! بازم کلاهبرداری هست و شما رو به فرمی که باید مبلغی

بپردازید هدایت میکنن و یا پول رو میگیرند ازشون خبری نمیشه یا کارت بانکی تون رو ه.ک می کنن !

استخدام تایپیست و ....

استخدام دورکاری و ...

نمونه های دیگری از کلاهبرداری هستند .

12. 6 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دو تا تجربه :

اول : بعضی وقت ها سر مسائلی (مثل خرید از فروشگاهی ، بد رفتاری کارمندی و ...) کسی که جایی کار میکنه باعث ناراحتی شدید شما میشه .

سعی کنید با تذکر با رفتار خوب با خودش ، به اون تذکر بدید . و هرگز به کارفرما یا مسئول اونجا (اگه ضرری ندیدید و مسئله کوچکه نگید تو این اوضاع اقتصادی )

گذشت داشته باشید ! گذشت داشته باشید ! و باز هم گذشت داشته باشید ! و هیچ وقت کسی رو از نان خوردن نیندازید !

--- برای خودم پیش اومد ولی گذشت کردم .

----------------------------------------------------------------------

تو این اوضاع اقتصادی ، و وضعیت بسیار بد ، خیلی مراقب وسایلتون باشید ! از این لحاظ که خراب نشوند . فوق العاده گرونی شده .

و حدالمکان از خرید هایی که مورد نیازتون نیست بپرهیزید و فقط ضروریات مهم زندگیتون رو بخرید .

مردم تحت استرسند، بانک بودم شماره از قبل گرفته بودم برگشتم دیدم شلوغ، مسئول گیشه رو از نام میشناختم، یک زنی کار داشت تا پاشد رفتم‌ جلو گیشه چون اون گیشه کاری که میخوام رو فقط انجام میده، تا اسم طرف رو گفتم، خانم فلان و...یهو شروع کرد به حمله که آقا تو نوبت باش و مردم تو انتظار اصلا نگذاشت شماره رو نشون بدم ، چیزی نگفتم چون عجله نداشتم و احساس خشم یا اصلا حرفی رو هم نداشتم، ۱ ثانیه بعد اعلام شد شماره من.
    همون گیشه همون خانم بود، شماره رو نشون دادم، خجالت کشید.

14. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

اینو از من بپذیرید که هیچ کس کاری رو برای رضای خدا انجام نمی ده (منظورم در بازه زمانی حال هست نه قدیم)

یه پستچی تو محله ما هست که چون سال هاست اینجاست همه به اسم می شناسنش و شماره شو دارن.(خیلی از هم محله ای های ما مدام از خارج بسته و نامه پستی دارند یا از شهرستان ها) بعد من هیچ وقت کار پستی برام پیش نیومده بود تو این چند سال اگرم چیزی بود همیشه آدرس محل کارم رو می دادم که فرسنگ ها دور از این محله هست. کاری ندارم بگذریم.

بعد من می دیدم این پستچی چقدر با ادب و شخصیت هست و جلوی مردم دولا راست می شه و تعظیم می کنه و سلام می کنه و حال برخی از افراد خانواده شون رو می پرسه و .... با خودم می گفتم چقدر مرد محترم و قابل احترامی هست و انقدر عاشقانه کارشو دوست داره. دیدم همه محله شماره تماسشو دارن منم ازش گرفتم. خلاصه یه بار یه سفارش داشتم از شهرستان و آدرس خونه رو دادم و در سایت پیگیری مرسولات پستی دیدم پستچی همین آقای به اصطلاح محترم هست. همون روزی که سفارش رو باید می آورد بهش زنگ زدم و بسته رو ازش گرفتم یه چند تا CD آموزشی بود. اولش خیلی احترام گذاشت ولی موقع رفتن بدجوری رفت. منم چون هزینه های پستی رو داده بودم فکر نمی کردم هزینه دیگه ای باشه حتی گفتم آقای فلانی چیزی باید تقدیم کنم که با کنایه گفت خیر هرچی خیره (دقیقا جمله ش یادمه). یکی از همسایه ها که شاهد ماجرا بود بعد رفتن پستچی گفت شیرینی آقای X رو ندادی؟؟؟ گفتم شیرینی چی؟ پول پست رو که قبلا دادم. گفت این آدم از اون عوضی ها و عقده ای هاست چون تو محل ما هم کلی مشتری داره تا پول بهش ندی بسته تحویل نمی ده برو دنبالش 50 تومن بهش بده!!!!! گفتم هزینه پست حدود 24 تومن شده بعد من 50 تومن بهش بدم؟؟؟ گفت خود دانی و رفت و منم واقعا چنین پولی نه نقدی داشتم که بهش تو این دوره کرونایی بدم نه توانایی شو که مثلا بریزم به کارتش.

خلاصه گذشت و پدرم فوت شد. خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه. منتظر شناسنامه باطل شده از طرف بهشت زهرا بودیم که دیدیم نمیاد و پیگیری کردیم دیدیم پستچی همین بوده و گفته ما حضور نداشتیم و پس فرستاده به بهشت زهرا. خلاصه رفتیم دفتر بهشت زهرا و خودمون گرفتیم. بعد یه مدت نامه از دادگاه داشتم که باز هم تحویل نداد و همون داستان و الان هم کارت سوخت المثنی مون صادر شده و گفته 3 بار مراجعه کردم حضور نداشتن.

من نمی دونم چطور می شه از پستچی شکایت کرد آیا مرجعی هست یا نه...... ولی واقعا یه شرایطی شده باید پول زور بدید. الان اگر جواب تلفنم رو بده یا ببینمش تو محل بهش پول زور می دم تا این دشمنی رو کنار بذاره.

خیلی بعضی از مردم بد شدن. حلال و حروم هم براشون یه بازیه.

اینم از تجربه من که پولی که باید بدید رو زودتر بدید و منتظر دردسراش نباشید. بعضی ها خیلی کوته نظر هستن و برای مثلا 50 تومن اینطوری شما رو توی دردسر میندازن و راه شکایت و پیگیری هم وجود نداره. طرف پادشاه یه محله هست.

16. 4 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اینو از من بپذیرید که هیچ کس کاری رو برای رضای خدا انجام نمی ده (منظورم در بازه زمانی حال هست نه قدیم)

یه پستچی تو محله ما هست که چون سال هاست اینجاست همه به اسم می شناسنش و شماره شو دارن.(خیلی از هم محله ای های ما مدام از خارج بسته و نامه پستی دارند یا از شهرستان ها) بعد من هیچ وقت کار پستی برام پیش نیومده بود تو این چند سال اگرم چیزی بود همیشه آدرس محل کارم رو می دادم که فرسنگ ها دور از این محله هست. کاری ندارم بگذریم.

بعد من می دیدم این پستچی چقدر با ادب و شخصیت هست و جلوی مردم دولا راست می شه و تعظیم می کنه و سلام می کنه و حال برخی از افراد خانواده شون رو می پرسه و .... با خودم می گفتم چقدر مرد محترم و قابل احترامی هست و انقدر عاشقانه کارشو دوست داره. دیدم همه محله شماره تماسشو دارن منم ازش گرفتم. خلاصه یه بار یه سفارش داشتم از شهرستان و آدرس خونه رو دادم و در سایت پیگیری مرسولات پستی دیدم پستچی همین آقای به اصطلاح محترم هست. همون روزی که سفارش رو باید می آورد بهش زنگ زدم و بسته رو ازش گرفتم یه چند تا CD آموزشی بود. اولش خیلی احترام گذاشت ولی موقع رفتن بدجوری رفت. منم چون هزینه های پستی رو داده بودم فکر نمی کردم هزینه دیگه ای باشه حتی گفتم آقای فلانی چیزی باید تقدیم کنم که با کنایه گفت خیر هرچی خیره (دقیقا جمله ش یادمه). یکی از همسایه ها که شاهد ماجرا بود بعد رفتن پستچی گفت شیرینی آقای X رو ندادی؟؟؟ گفتم شیرینی چی؟ پول پست رو که قبلا دادم. گفت این آدم از اون عوضی ها و عقده ای هاست چون تو محل ما هم کلی مشتری داره تا پول بهش ندی بسته تحویل نمی ده برو دنبالش 50 تومن بهش بده!!!!! گفتم هزینه پست حدود 24 تومن شده بعد من 50 تومن بهش بدم؟؟؟ گفت خود دانی و رفت و منم واقعا چنین پولی نه نقدی داشتم که بهش تو این دوره کرونایی بدم نه توانایی شو که مثلا بریزم به کارتش.

خلاصه گذشت و پدرم فوت شد. خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه. منتظر شناسنامه باطل شده از طرف بهشت زهرا بودیم که دیدیم نمیاد و پیگیری کردیم دیدیم پستچی همین بوده و گفته ما حضور نداشتیم و پس فرستاده به بهشت زهرا. خلاصه رفتیم دفتر بهشت زهرا و خودمون گرفتیم. بعد یه مدت نامه از دادگاه داشتم که باز هم تحویل نداد و همون داستان و الان هم کارت سوخت المثنی مون صادر شده و گفته 3 بار مراجعه کردم حضور نداشتن.

من نمی دونم چطور می شه از پستچی شکایت کرد آیا مرجعی هست یا نه...... ولی واقعا یه شرایطی شده باید پول زور بدید. الان اگر جواب تلفنم رو بده یا ببینمش تو محل بهش پول زور می دم تا این دشمنی رو کنار بذاره.

خیلی بعضی از مردم بد شدن. حلال و حروم هم براشون یه بازیه.

اینم از تجربه من که پولی که باید بدید رو زودتر بدید و منتظر دردسراش نباشید. بعضی ها خیلی کوته نظر هستن و برای مثلا 50 تومن اینطوری شما رو توی دردسر میندازن و راه شکایت و پیگیری هم وجود نداره. طرف پادشاه یه محله هست.

سلام

اینجا میتونید شکایت کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. 3 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

سلام و تشکر

خیلی عالی بود ممنونم. واقعا خیلی لطف کردید. ثبت شکایت کردم
    Last edited by Angel4; 31-10-2020 at 12:35.

20. 2 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •