تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 475 از 506 اولاول ... 375425465471472473474475476477478479485 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,741 به 4,750 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

اگه از مانیتور استفاده میکنید در اولین فرصت پرنور ترین لامپی که پیدا می کنید رو بخرید اگه نور مانیتورتون خیلی بیشتر از نور اطراف اتاق باشه چشم هاتون سریع خسته و قرمز و مریض میشه و در دراز مدت و استفاده های طولانی که چشم هاتون حتی کوچیک تر و خسته تر به نظر میرسه.

من همیشه چشم هام به درشت بودن معروف بود امروز تو سلمانی دیدم چقدر کوچیک تر و خسته تر شده چشم هام دلیلش اینکه چندین ماه مدت زیادی رو تو اتاقی که نورش تنظیم نبود پشت مانیتور بودم.

2. 2 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

صرفا جهت آگاهی
    هر گردی گردو نیست! این مثال رو برای مانیتور میزنم چون اکثرا جامعه فکر میکنن مانیتور همشون یه نوعن و اونی که گرون تر هست فقط سایزش بزرگه اما در اشتباهن. علت گرونی بسیار زیاد برخی مانیتورها بر میگرده به پنل اون‌ها و نه سایزشون. تا جایی که میدونم 4 نوع پنل داریم که ارزونترینش پنل TN و گرونترینش OLED هست. پنل های TN تو اکثرا خونه ها و مغازه یا شرکت و شوربختانه طراحان گرافیست اکثر ایرانی ها قابل مشاهده هست بنا به دلیل ارزونیشون؛ پنل های TN تکنولوژی قدیمی و ارزان قیمت هستند ولی بنا به زمان پاسخگویی پایینتر و قیمت پایین هنوز هم در عرصه پنل های نمایش مورد استفاده کمپانی ها هستند که زاویه دید بسیار پایین و عمق رنگ بندی ضعیف و مصنوعی اما زمان پاسخگویی پاینتی که دارن به مراتب در گیمینگ مورد توجه هست و یک امتیاز محسوب میشه. پنل IPS جزء یکی از گرانترین که رنگ بندی بسیار عالی و "واقعی" و عدم حساسیست به فشار انگشت یا اجسام ولی با زمان پاسخگویی بالا که نتیجتاً مد نظر گیمینگ نیست اما بهترین انتخاب برای مصارف طراحی و عکاسی و حتی خانگی مناسب هست. پنل VA مابین دو پنل مذکور یعنی TN و IPS هست که هم کیفیت و وضوح و زاویه دید IPS رو به ارث برده (البته نه در حد IPS) و هم سرعت زمان پاسخگویی پایین پنل های TN (نه در حد TN). (شخصا خودم از مانیتور VA استفاده میکنم)
    پی نوشت: منظورم از *زاویه دید به زبان ساده: از روبروی مانیتور بلند بشید و از کنار به نمایشگر نگاه کنید اگه پنل TN باشه که صفحه تیره و سیاه میشه ولی در IPS این ایراد در مقدار حداقل هست.
    *زمان پاسخگویی: سرعت واکنش به نمایش صحنات سریع که بیشتر در گیمینگ قابل درک خواهد بود و همه مانیتور های گیمینگ که شرکت ها ادعا به سری گیمینگ مانیتور دارند معمولا از پنل TN یا VA استفاده میکنند.
    این دو مشخصات از بین چندین مشخصات از مهمترین تفاوت پنل ها میباشد که باید مد نظر قرار بدید.
    پنل های اولد OLED هم که دیگه قیمتشون اندازه یه ماشین هست تو ایران و همونطور که میدونید و شایدم ندونید جز بهترین پنل های موجود کره خاکی هستن. همون پنلی که از قبل ها روی گوشی های میان رده به بالای سامسونگ بود به اسم AMOLED و بعدها با قرارداد میان دو شرکت سامسونگ و آیفون؛ الان آیفون هم از پنل های AMOLED سامسونگ در سری های جدیدش بهره میبره و اخیرا اکثرا شرکت های تولید کننده گوشی مثل هواوی، شیائومی، موتورولا و... در سری پرچمداراشون رو آوردن به این پنل بنا به دلایلی که عرض میکنم. از عمده مزیت های این پنل ها دقت رنگ بسیار شفاف و بالا و وضوح دقیق و بسیار چشم نواز و رنگ بندی اغراق آمیز (که بیشتر برای طراحی و عکاسی مناسب نیست) ولی در نمایش تصویر و جلوه بصری توجه همه رو به خودش جلب میکنه و عمده تفاوتش هم رنگ سیاه هست یعنی وقتی صفحه سیاهی روی مانیتور هست اون پیکسل خاموش هست بنابراین مثل پنل های VA - TN - IPS رنگ سیاه به خاکستری متمایل نیست چرا که شما رنگ سیاه رو در این پنل ها استفاده کنید باز LED های پشت مانیتور درگیر هستن برخلاف OLED!

4. 6 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

بعضی وقت ها دیگران باعث تحریک شما و زود قضاوت کردن شما نسبت به فردی می شوند !

دوستان به هیچ عنوان زود قضاوت نکنید !

قضاوت زود فقط شرمندگی خجالت زدگی می آورد .. باعث شرم و ایجاد کدورت می شود .

زود قضاوت نکنید !!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by mojt90; 06-09-2020 at 12:42.

6. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

چند سال پیش جایی کار میکردم که بعد منتقل شدم به جای که الان هستم ... بعد از انتقالم یکی از همکارای که در مکان قبلی با هم کار می کردم تماس گرفت که می تونی برا بانک ضامنم بشی ... ایشون خیلی مذهبی هستن و اهل مراسمات و نمازه و روزه و ... همون سال هم عضو شورای شهر شدن ... علاوه بر این مشکلی برام پیش امده بود قبل از انتقالی که ایشون برام حلش کرده بودن ... همه اینها دست به دست هم دادن که من قبول کنم و به این شک که "چرا من؟" اونطور که باید اهمیت ندم ... چرا از شهر خودش از کسی نخواسته با وجود اینکه اونجا عضو شورا شده و صدها قوم و همکار و آشنا داره ... یه بار که ازش پرسیدم گفت نمیخواد اونجا که عضو شورا شده مدیون کسی باشه ... که من ساده هم باور کردم

خلاصه الان که 3-4 سال از اون زمان می گذره ایشون هنوز نصف وام رو هم نداده و بانک هر روز داره به من زنگ می زنه ... کار ما به دعوا کشیده ... وامی که خیلی لازم داشتم هم بخاطر خوش حسابی ایشون نتونستم بگیرم ...

نتیجه اینکه اگر کسی ازتون خواست ضامنش بشید یا کاری براش انجام بدید و دیدید مشکوکه از این بابت که چرا اومده سراغ شما با وجود اینکه افراد نزدیکتری هم هست که می تونست بره سراغ اونها ... اولین و محتمل ترین احتمالش اینه که خیلی بد حسابه و بقیه می شناسنش و امده سراغ شما که شناخت کمتری ازش دارید ...

8. 9 کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

تکراری ... حذف شود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

نمی دونم تو این سایت کسی هست که در شرف ازدواج هست یا نه. ولی با این قیمت های نجومی کالا ها خیلی جدی بهتون پیشنهاد می کنم اگر طرف مقابل تون بهترین و زیباترین و وفادار ترین دختر دنیا هم هست اصلا فکرشو هم از سر بیرون کنید.

واقعا باورم نمی شه یه خرید ساده داشتم تازه رفتم از فروشگاه های زنجیره ای که تخفیف دارن خرید کردم. شامل بیسکوییت، دستمال کاغذی و توالت، آدامس ایرانی، روغن پخت و پز، مایع ظرفشویی خاکستر (ارزون ترینش بود) و یه مسواکو خمیردندان پاتریکس که فکر کنم ایرانی باشه، شامپو معمولی و یه ذره سبزی خوردن. پای صندوق بهم گفتن 480 تومن. اصلا یه لحظه موندم که چی شد.... حقوقم ماهی 1900 هست تازه اگر بدن.

مهریه و نمی دونم این ها هم به کنار.

باز هم تصمیم با شماست فقط خواستم با حقایق زندگی روبرو بشید.

11. 13 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام. بله مخارج بالا هست . و احتمالا بالاتر هم میره.
    ۳ دسته افراد تو این شرایط ازدواج میکنن
    ۱. طرف میلیاردر هست براش این مخارج ۱۰ برابر دیگه هم باشه چیزی نیست.
    ۲. پسره با یک دختر آشنا شده که میگه من تو چادر هم زندگی میکنم و نان تو آب بزنیم بخوریم هم من هستم.
    ۳.طرف از مغز خلاص هست.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

13. 7 کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

حذف شود .................
    Last edited by mojt90; 07-09-2020 at 23:32.

15. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان حرف های این دو دوست عزیزم را باید با طلا نوشت . دقیقاً حرف من هم هست . نکاتی را اضافه میکنم :

نکته اول : مخارج به قدری بالاست و هر روز وضعیت بدتر می شود و کسی از آینده خبر ندارد .

نکته دوم : این جمله را که خدا می رساند فراموش کنید ! خدا می رساند ولی ..... خودتان را با این جمله گول نزنید !

نکته ای درباره صحبت حامد جان اضافه میکنم . مربوط به مورد دوم .

( گول دختر هایی که می گویند فقط ازدواج کنیم من فقط نون و آب میخورم را نخورید !!!!!! به خدا وقتی وارد زندگی شدند عاشقی

یادشان می رود و گرگ می شوند !!! فقط انتظار دارند و پول می خواهند !!! خودشان را با دیگران مقایسه می کنند !!!

خدا بیامرزد کسی که این ضرب المثل را گفته است "گشنگی نکشیدی عاشقی یادت برود ! " )
    اینم اضافه بر متن شما

تورم ۱۰۰ درصدی در چهار ماه !

در طی چند ماه ابتدای سال ۹۹، در کنار افزایش بیسابقه قیمت مسکن، خودرو، طلا و لوازم خانگی و...، اقلام خوراکی ساده و پرمصرف هم افزایش قیمت عجیب داشته.

قیمت یک برند معروف تن ماهی در طی چهار ماه، بر اساس تاریخ تولید به صورت زیر بوده:

۴ اسفند ۹۸: ۱۴۳۰۰ تومان
    ۳ اردیبهشت ۹۹: ۱۸۰۰۰ تومان
    ۴ تیر ۹۹: ۲۰۶۰۰ تومان
    ۱۸ تیر ۹۹: ۲۷۵۰۰ تومان

به عبارتی قیمت تن ماهی در دو ماه، ۵۰درصد و در طی چهار ماه حدود ۱۰۰درصد افزایش یافته!

تن ماهی غذای ساده کارگر و کارمند و دانشجو با حقوق ثابت هست، که حداکثر افزایش حقوق این قشر در طول یکسال ۲۰درصده!

17. 5 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

دوستان حرف های این دو دوست عزیزم را باید با طلا نوشت . دقیقاً حرف من هم هست . نکاتی را اضافه میکنم :

نکته اول : مخارج به قدری بالاست و هر روز وضعیت بدتر می شود و کسی از آینده خبر ندارد .

نکته دوم : این جمله را که خدا می رساند فراموش کنید ! خدا می رساند ولی ..... خودتان را با این جمله گول نزنید !

نکته ای درباره صحبت حامد جان اضافه میکنم . مربوط به مورد دوم .

( گول دختر هایی که می گویند فقط ازدواج کنیم من فقط نون و آب میخورم را نخورید !!!!!! به خدا وقتی وارد زندگی شدند عاشقی

یادشان می رود و گرگ می شوند !!! فقط انتظار دارند و پول می خواهند !!! خودشان را با دیگران مقایسه می کنند !!!

خدا بیامرزد کسی که این ضرب المثل را گفته است "گشنگی نکشیدی عاشقی یادت برود ! " )
    به نظر من شما جای رجز خوانی داخل انجمن همین رجز خوانیتو به گوش دولت برسونی بهتره چون استعداد خوبی داری تا این که همه دختران رو به یک چشم نگاه کنی شما جای این که موضوع اصلی که خود کشوره بحث کن چسبیدی به موضوع انحرافی
    -تورم
    -عدم امنیت مالی
    -عدم امنیت حتی جانی
    -عدم رشد اقتصادی
    -بی ارزش ترین پول دنیا
    - بی اعتبار ترین پاسپورت دنیا
    -نداشتن آبرو در سطح جهان

شما یک مقدار اول ببین باعثو بانی این موضوع ها کیه بد به رجز خوانیت ادامه بده و متن هارو بلد کن
    طوری نوشتی فقط پول می خواهند انگار داری با برده صحبت می کنی خب زن قراره چی بخواد جز رفاه آسایش و پول؟
    شما فکر کردی مشکل زن ها هستن؟نه عزیزم مشکل فساد اجتماعی-مالی و ... جامعس زن ها مشکلی ندارن شاید در نهایت به این فکر کنی وبگی که مثلا من چه کاری از دستم بر میاد برای تورم و گرانی بکنم؟
    بنده ام حرفتو قبول دارم ولی دیگه نیازی به رجز خوانی و این حرفو باید با طلا نوشت و نمیدونم فقط پول می خواهند نیست
    اگه نمی تونی از دردی کم کنی دیگه لازم نکرده اضافه کنی یه جوونم بیاد این پست شمارو ببینه اندک انرژی و انگیزه ای که داره ام از بین میره
    شما طوری میگی گول دخترارو نخورید مثلا پسرا میرن می گن من فقط تورو واسه خودت می خوام یه لطف کن اینم اضافه کن و بگو که گول نخورن دیگه دخترا
    من یک پسرم سن ازدواجمم هست ولی خب نمیشه ازدواج کرد به دلیل وجود انواع گرفتاری ها
    در نتیحه بزار به طور خلاصه و سخن پایانی اینم بهت بگم که تا وقتی همین زن هایی که شما داری میگی البته زن ها و دخترن باسواد جامعمون سر کار نیان و قدرت رو در دست نگیرن این جماعه و این مملکت درست بشو نیست

19. 6 کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •