تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 474 از 506 اولاول ... 374424464470471472473474475476477478484 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,731 به 4,740 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من نمیخوام با حرف شما مخالفت کنم دوست گرامی . ولی فروش ارز و فلزات گرانبها به چه صورته ؟ مخصوصا اگه شهرستان باشی .. سکه و دلار قبلا خریده باشی چه جوری میتونی بفروشی که قیمت خوب ازت وردارن ؟

در مورد بنجل هم حق 100 درصد با شماست . نمونه کار چینی مترو برقی پر سر و صدا کوچک و مسخره تهران است که در شاید بدترین مترو دنیا باشه و از متروی مسکو هم بدتره
    شما میتونی از طریق سایت های معتبر قیمت روز بگیری و بعد به صرافی و بازار شهر خودتون برای فروش مراجعه کنی. لینک یکی از سایت هارو برات ارسال کردم.

به نظرم ما تا زمانی که مفهوم عرضه و تقاضا رو متوجه نشیم همچنان درگیر این مشکلات خواهیم بود و بدتر هم خواهد شد. تا وقتی تقاضا برای هر چیز ارزون و بی کیفیت وجود داره عرضه هم وجود داره. به نظرتون اگر مردم ما به هر قیمتی پراید رو نمیخریدن باز هم تولید میشد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

شما میتونی از طریق سایت های معتبر قیمت روز بگیری و بعد به صرافی و بازار شهر خودتون برای فروش مراجعه کنی. لینک یکی از سایت هارو برات ارسال کردم.

به نظرم ما تا زمانی که مفهوم عرضه و تقاضا رو متوجه نشیم همچنان درگیر این مشکلات خواهیم بود و بدتر هم خواهد شد. تا وقتی تقاضا برای هر چیز ارزون و بی کیفیت وجود داره عرضه هم وجود داره. به نظرتون اگر مردم ما به هر قیمتی پراید رو نمیخریدن باز هم تولید میشد؟
    بله حرف شما صد در صد درسته مردم ما مردم آگاهی نیستند.

قضیه پراید مثل شاندیز مشهد که به هیچ جا نرسید و پولشون رو خوردن یا موسسه مالی کاسپین یا ثامن الامه

یا همین اینترنت بی کیفیت Adsl

3. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

در مورد بنجل هم حق 100 درصد با شماست . نمونه کار چینی مترو برقی پر سر و صدا کوچک و مسخره تهران است که در شاید بدترین مترو دنیا باشه و از متروی مسکو هم بدتره
    خوب اگه چین همون مترو تهران نمیزد ..کدام کشور حاضر میشد بیاد ایران مترو بزنه؟ فرانسهایتالیا؟ یا امریکا این کشور ها درسته بهترین مترو دنیا دارن ولی علاوه بر هزینه بالا که از ایران بگیرن ایا یه میخ اون مترو به ایران میفروشن؟ کسی با اینا کار میکنه؟ تنها کشوری که اینارو کمک کنه همون چین روسیس که روسیه که ضرر باز چین کار میکنه
    یا ما داشتیم با شتر اسب کل تهران دور میزدیم
    Last edited by امید رض; 31-08-2020 at 20:45.

5. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

خوب اگه چین همون مترو تهران نمیزد ..کدام کشور حاضر میشد بیاد ایران مترو بزنه؟ فرانسهایتالیا؟ یا امریکا این کشور ها درسته بهترین مترو دنیا دارن ولی علاوه بر هزینه بالا که از ایران بگیرن ایا یه میخ اون مترو به ایران میفروشن؟ کسی با اینا کار میکنه؟ تنها کشوری که اینارو کمک کنه همون چین روسیس که روسیه که ضرر باز چین کار میکنه
    یا ما داشتیم با شتر اسب کل تهران دور میزدیم
    خب دوست گرامی شما خودت بگو چرا ما باید به خاطر واق واق برای یه کشور که طی همین چند سال و ماه اخیر بهمون ثابت شده اصلا زورمون به سرش نمیرسه همه چیمون رو هوا باشه .

چرا هاجی میاد ایران رو به چین اجاره میده خودش میره کانادا ؟

در ضمن روسیه تکنولوژی از اروپا میاره نه چین

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

خب دوست گرامی شما خودت بگو چرا ما باید به خاطر واق واق برای یه کشور که طی همین چند سال و ماه اخیر بهمون ثابت شده اصلا زورمون به سرش نمیرسه همه چیمون رو هوا باشه .
    این حرفت منو یاد حرف یکی از روحانیون انداخت که چند وقت پیش یبار گفت اگر فلسطین با اسراییل صلح کنه ما قبول نداریم و کوتاه نمی اییم!

ما نخود هر اشی هستیم بزور....بعد توقع داری همچین اشخاصی فکر مملکت یاشن...!!

8. 3 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام

نمیدونم این تجربمو چطوری توضیح بدم . شغل خوب و بی دردسری داشتم . حقوق کمی داشتم ولی راضی بودم .تا حالا دیدید هر کاری میکنید مردم حرف خودشون رو

میزنن . من ساده گول خوردم . یک سری افراد شاید بعضی هاشون حسود میومدن میگفتن حقوقت اینقدر است ؟!!!!!! من اینقدر حقوق میگیرم . من فلان مزایا رو دارم

و و و ... اینقدر گفتن منم رفتم دنبال کار دیگه و به مشکل برخوردم من از آشنایان و مخصوصاً دوستان ضربه بدی خوردم . و در واقع من شغل خوبمو از دست دادم

میخواستم بگم راه خودتون رو برید . به هیچ وجه اگر شغل خوبی دارید و راضی هستید از دستش ندید . گول ظواهر و دوستان به ظاهر دوست را نخورید !!!!
    دوست غیر از موارد خاص قدر گوه تو زندگی آدم بدرد نمیخوره...همیشه مانع..همیشه آیه یاس..همیشه سنگ اندازی و منفی بافی..ازین دسته افراد فاصله بگیرید و برای نظراتشون قد پهن ارزش قایل نشید ..همین ها فردا زمین بخورید ولتون میکنن و برید بالا حصرت میخورن...

10. 4 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

این حرفت منو یاد حرف یکی از روحانیون انداخت که چند وقت پیش یبار گفت اگر فلسطین با اسراییل صلح کنه ما قبول نداریم و کوتاه نمی اییم!

ما نخود هر اشی هستیم بزور....بعد توقع داری همچین اشخاصی فکر مملکت یاشن...!!

بله فرمایش شما صحیحه .

نمونه اش هم روابط اسرائیل با امارات ه . با وجود اینکه سفیر ما را احضار کردن و کتبا بهش گفتن روابطشون با اسرائیل به ایران ربطی نداره ما هنوز به زارت زورت ادامه میدیم .

البته اصل قضیه چیز دیگست .. اسرائیل هم مثل فوتبال یه چیزیه برا سرگرمی مردم . باسه اینکه مردم نگن چرا هاجی داره پولا رو برا خودش بالا میکشه در میره کانادا

12. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

وقتی کارت یا پول نقد می دهید وقتی چند تا کالا رو از یک جا میخرید . دقیقا به قیمت روی کالا و مبلغ کل توجه کنید .

بعضی وقت ها مبلغ بیشتر دریافت می کنن یا موقع کارت کشیدن ازتون میگیرن .برای من پیش اومده و رفتم گفتم چقدر حساب کردید چرا مبلغ 5 تومان بیشتر گرفتید .

بعد گفت ببخشید اشتباه شده تا پولم رو برگردوند دیدم دو نفر از مشتریان هم به این موضوع اعتراض داشتند . معلوم شد طرف از قصد از همه مبلغی بیشتر می گرفته

است . این مورد بیشتر برای خرید های گروهی اتفاق می افتد . پس همیشه مجموع قیمت روی کالا و مجموع هزینه دریافتی رو محاسبه کنید .
    Last edited by mojt90; 04-09-2020 at 09:22.

14. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

از ادمهایی که عقاید و باورهاشون در بیست سالگی و چهل سالگی یکسانه بشدت دوری کنید

داره خودمونی میشه saeedtuborg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

هر چیزی خاستید بخرید همیشه چند جا قیمت کنید توی این آشفته بازار هر کسی هر قیمتی بخاد میفروشه جنسش رو
    دیروز توی پاساژ کاشانی تهران بودم دنبال یه قطعه برای ماشین میگشتم و میخاستم 5 عدد ازش بخرم چند جا پرسیدم نداشتن یک جا گفت داریم دونه ای 18 هزار تومانه
    رفتم چند تا مغازه دیگه پرسیدم نداشتن و یکی گفت داریم و قیمتش 9 هزار تومنه و پنج عدد گرفتم (اون یه قطعه پلاستیکی بود و چیزی نبود که بگی اونی که گرون میداد جنسش خوب بوده حتما )
    دقت کنید دو برابر قیمتش بود واقعا مملکت ما دیگه الان نرخ نداره و همیشه سعی کنید چند جا قیمت کنید طرف میشناسم سرمایه داره یه چیزی میخاد بخره از ده تا مغازه قیمت میگیره
    Last edited by saeedtuborg; 04-09-2020 at 21:57.

17. 5 کاربر از saeedtuborg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •