تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 468 از 506 اولاول ... 368418458464465466467468469470471472478 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,671 به 4,680 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

فکر میکنم بتونید از بانک بابت مشکلی که داشته شکایت کنید و مطمئنن انفورماتیک بانک جریمه میشه و باید خسارت بده..

درسته .. خیلی از بانک ها از نظر تکنولوژی عقب هستن و این هم بخاطر هزینه بالایی هست که به روز رسانی براشون داره به اضافه اینکه به دلیل تحریم زیرساخت لازم برای به روز رسانی رو ندارن. ولی اگر پولتون رو به جای بانکی مثل قوامین یه بانک معتبر تر بذارین مطمئن باشین اولا به این راحتی این مشکلات پیش نمیاد دوما اگر پیش بیاد حق و حقوق مشتری محفوظ می مونه و قابل پیگیری هست.
    شما رو به مطالعه دقیق پست های قبلیم (البته با صبر و حوصله و دقت) دعوت میکنم.
    همین که تونستم پولمو از طرف بگیرم شق القمر کردم. ایران و تو این سیستم و مدیریت فاصد و بغرنج و اسفناک، هیچ ارگان بزرگی جریمه نمیشه.
    در مورد بد یا خوب بودن بانک ها نسبت به هم توضیح دادم. با دقت بخونید. بحث امنیت بانک و برتری یه بانک نسبت به دیگری نیست چون همشون سر و ته یه کرباسن!

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما رو به مطالعه دقیق پست های قبلیم (البته با صبر و حوصله و دقت) دعوت میکنم.
    همین که تونستم پولمو از طرف بگیرم شق القمر کردم. ایران و تو این سیستم و مدیریت فاصد و بغرنج و اسفناک، هیچ ارگان بزرگی جریمه نمیشه.
    در مورد بد یا خوب بودن بانک ها نسبت به هم توضیح دادم. با دقت بخونید. بحث امنیت بانک و برتری یه بانک نسبت به دیگری نیست چون همشون سر و ته یه کرباسن!

پست تون رو خوندم .. به قول خودتون تو هیچ مرحله ای نباید بی خیال شد .

من از بخش فنی بعضی بانک ها تا حدودی اطلاع دارم ( دولتی- خصوصی)اینکه مواردی مشابه شما پیش اومده و با پیگیری مصرانه مشتری مسئله پیگیری شده . در اینکه سیستم تمام بانک ها مشکلات اساسی داره شکی نیست ولی بین بد و بدتر میشه انتخاب داشت من با توجه به تجربه ای که داشتم به نظرم بعضی بانک ها امکان اینکه چنین خطایی اتفاق بیفته خیلی کمتر از بقیه بانک هاست.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

پست تون رو خوندم .. به قول خودتون تو هیچ مرحله ای نباید بی خیال شد .

من از بخش فنی بعضی بانک ها تا حدودی اطلاع دارم ( دولتی- خصوصی)اینکه مواردی مشابه شما پیش اومده و با پیگیری مصرانه مشتری مسئله پیگیری شده . در اینکه سیستم تمام بانک ها مشکلات اساسی داره شکی نیست ولی بین بد و بدتر میشه انتخاب داشت من با توجه به تجربه ای که داشتم به نظرم بعضی بانک ها امکان اینکه چنین خطایی اتفاق بیفته خیلی کمتر از بقیه بانک هاست.
    گرامی حرف شما کامل صحیح و بجاست اما همینجوری که شما می فرمایید یه نفر بیکار علاف (و بی‌خیال ویروس کرونا) لازمه که سوای شکایت از شخص متهم و پیگیری و هزینه هایی که سر شکایتش متقبل شده و میشه، یه شکایتی هم واسه بانک جور کنه که تو این اوضاع قاراشمیش کلی مملکت از نظر اقتصادی، سیاستی و فرهنگی فلج و معلول و از طرفی ویروس لعنتی کرونا که کمر قشر 90 درصد جامعه رو سر چیزایی که گفتم شکسته بود اینم اومد روش! بازم میگم همین که تونستم تا گرون آخر + هزینه تاخیر تادیه و هزینه دادرسی و... رو بگیرم ازش "شق القمر" کردم.
    بروکراسی اداری قرون وسطی ای حاکم بر ایران امروزی هم مجال در افتادن هر شخصی رو ازش سلب میکنه بنا به مشکلاتی که چندخط بالا گفتم تا اینکه بخواد با ارگان های بزرگی امثال بانک سر اختلالات سیستمی و ضعف امنیتی و... در بیفته چون همونطور که چند خط بالاتر گفتم یه شخص بیکار و علاف و بی دغدغه میخواد که پیگیر ماجرا بشه که از عهده من یکی خارج هستش، تو این اوضاع اسفناک کنونی هزینه های اساسی خونوادم و خودم و تامین مایحتاج زندگیم رو بتونم از عهدش بر بیام "شق القمر" کردم. من گفتم سمج و سیریش هستم و از حقم نمیگذرم تو هیچ زمینه ای اما دیگه نه تا این حد که هر روزم تو دادگاه و کلانتری و بانک ها بیفته. بروکراسی مضخرف و قرون وسطی و ناقص موجود در کلانتری ها، دادگاه ها، بانک ها رو دیدم کافیه برام.

4. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    دوستان تجربه ای برادرانه به مذکرها چیزی که خیلی از پسر های ساده رو گول میزنه .

هیچ وقت در زمینه عشق ، به یک دختر اعتماد نکنید .
    به قول یکی از کاربران انجمن دختر ها همیشه در چند رابطه هستند . مهم نیست چقدر دوستش داشته باشید ! مهم نیست رابطه شما چند ساله باشد .

شاید رابطه ای یک روزه باعث شود یک دختر رابطه ای چند ساله را به راحتی فراموش کند !

دخترا با چندتا در رابطه هستن
    اونی که موقعیتش از همه بهتره اونو انتخاب میکنن برای ازدواج
    در واقع گلچین میکنن
    پسرا که همه تو کف هستن تا یه دختر خوش اندام خوش چهره میبینن...عاشق میشن ..گول میخورن
    هزارتا سکه و نیم دانگ خانه زمین مهر میکنن
    سال بعدش میرن دادگاه
    حرف این کاربر رو باید با طلا نوشت !

6. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام

به قول یکی از کاربران انجمن دختر ها همیشه در چند رابطه هستند . مهم نیست چقدر دوستش داشته باشید ! مهم نیست رابطه شما چند ساله باشد .

شاید رابطه ای یک روزه باعث شود یک دختر رابطه ای چند ساله را به راحتی فراموش کند !

الزاما اینجوری نیست!
    رابطه ی چندساله ای که یک روزه فراموش بشه، رابطه نبوده «توهم رابطه» بوده!
    حدس من اینه که توقع تون از رابطه ای که با اون دختر داشتین زیادی بالا بوده. دوست داشتین بیشتر در موردش صحبت کنیم

8. 3 کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

در ازدواج بسیار دقت کنید ! دختر سن پایین نگیرید که بدبختی نصیبتون میکنه . تحقیق کنید حسابی .

پ.ن :

الزاما اینجوری نیست!
    رابطه ی چندساله ای که یک روزه فراموش بشه، رابطه نبوده «توهم رابطه» بوده!
    حدس من اینه که توقع تون از رابطه ای که با اون دختر داشتین زیادی بالا بوده. دوست داشتین بیشتر در موردش صحبت کنیم
    براتون پی وی کردم . تازه فهمیدم چند تا جوان بدبخت رو هم سرکار گذاشته بود .

به خدا دختر های امروزی مخصوصاً دهه هشتادی واقعا دختر های توقع بالایی هستند درکی از زندگی ندارند . فقط به فکر پول خرج کردن و عیش و نوش هستند .

10. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

درباره تبلیغات کلاه برداری کسب درآمد تحت عنوان :

کسب درآمد روزانه دلاری / کسب درآمد روزی فلان میلیون تومان و ... و و وو و

نظر کاربری رو دیدم گفتم اینجا بزارم براتون .

" یکی گفته بود شما که بلدید اینقدر روزی پول دربیارید پس چرا کاسه گدایی گرفتید و گاهی التماس هم می کند که کاربر پکیجتون رو بخره "
    Last edited by mojt90; 13-05-2020 at 17:06.

12. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من تقریبا یک سال هست که نیت کرده بودم که بتونم یه خونه ای خیلی کوچیک برای خودم به کمک خانواده و وام و قسط و قرضه هزار راه دیگه بگیرم. اما از یک ماه پیش تا الان به طور جدی اقدام به این کار کردم.متاسفانه این روزها شرایط برای خرید خونه فوق العاده و به طرز باورنکردی بد و افتضاح هست. الان شرایط جوری هست که فروشنده سواره هست و خریدار پیاده. فروشنده هزار جور ناز و ادا درمیاره که خونشو بفروشه. من 4 بار تا پای نوشتن قولنامه رفتم و دقیقه آخر مالک دبّه کرد و از اومدن سر باز زد. هنوزم نتونستم خونه را بگیرم و همچنان درحال جستجو هستم.

چند تا نکته کوچیک در خرید خونه میخوام بهتون بگم که مخصوص این دوران نیست و در هر زمانی باید بهش توجه بشه:

1- از نظر من املاکیه خوب به هیییییییییچ عنوان وجود نداره. املاکیا در 99.99999999999999999 درصد مواقع دارن دروغ میگن. به هییییییچ عنوان (تاکید میکنم به هیچ عنوان) بهشون اعتماد نکنید.حتی اگه بهتون گفت ماست سفیده، تا تحقیق نکردید باور نکنید. میخوام بهتون بگم حتی ساده ترین مسائل رو هم چک کنید. این تجربه من بعد از سر زدن به حدود 100 املاکی در اکثر نقاط تهرانه.

2- در خرید خونه فقط و فقط و فقط وفقط به خودتون تکیه کنید. برادر، خواهر، پدر و مادر، دوست، آشنا، همسر، فامیل و... هیچ کاری براتون نمیکنه. از همه بدتر املاکیا هستن. املاکی هییییییچ کاری براتون نمیکنه. خودتون وقت بزارید و بگردید تا موردی که میخواید رو پیدا کنید. مطمئن باشید اگه وقت بزارید به اون چیزی که میخواید میرسید. این فرآیند خیییییلی سخته اما ارزش داره که یه ملک خوب بخرید. چون بزرگترین سرمایه یه پسر در ادامه زندگیش فقط و فقط خونه اس

3- خونه بی پارکینگ رو میشه راحت فروخت اما خونه بدون آسانسور که خود واحد هم طبقه 4 باشه مالک اول و آخرش خودتونید. نمیگم فروش نمیره (مخصوصا تو این شرایط) اما بسیار سخت فروش میره. حالا اگه طبقه اول و دوم باشه و آسانسور نداشته باشه میشه تحمل کرد اما طبقه 3 و 4 بسیار سخته فروشش

4- محلیت ملک بسیار مهمه. بنظرم خرید یه خونه با متراژ پایین تر از خرید یه خونه با متراژ بالاتر اما در یک محله اراذل و اوباشی بسیار ارجحیت داره.

5- خدا برکت بده سایت هایی مثه دیوار و شیپور رو. از طریق این سایتا این امکان وجود داره که با خود مالک در ارتباط باشید و به املاکی جماعت نیاز نداشته باشید

6- شده واسه خرید خونه قرض و وام بگیرید اینکارو بکنید. چون ملک چیزیه که خرج کردن براش واقعا ارزش داره. حتی اگه شده قرض بکنید که حتی یک متر به متراژ خونه اضافه کنید اینکارو انجام بدید.

7- وقتی برای بازدید خونه میرید همه چیو توی اون خونه چک کنید و تعارف رو بزارید کنید. هزینه خرید خونه خیلی کم نیست پس همه چیو مدنظر داشته باشید.

من اهم نکات رو خدمتتون گفتم. قطعا نکات بیشتری وجود داره که با تجربه کسب کردن بهش می رسید. امیدوارم این نکات به کارتون بیاد

نکته آخر:

جوون هایی که هنوز خونه ندارن و در فکر خرید خونه هستن، اگه شرایطشو دارید هرچه زودتر اقدام کنید. اگه امسال خونه خریدید که خریدید. اگه نه برای سال آینده اینکار به طرز وحشتناکی سختتر خواهد شد. موج گرونیه بسیار شدیدی در راهه. اگه میتونید از همین فردا اقدام کنید چون حتی از فردا هم شروع کنید دیره.

14. 12 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام

من دو ساله تنهام...اصلا هم با چند دختر نمیپریدم خیلی کم لطفی دیدم از دخترها...ولی اینطور که فهمیدم دخترها قدر آشغال هم واسه شخصیتی که واسشون میذاری و چیزی که هستی اهمیت نمیدن همش دروغه که میگن شخصیت مهمه( البته تیپم و وضعم خوبه)..خیلی هم جتلمن رفتار میکردم..هواشونو داشتم...البته نه ابنکه محبت افراطی کنم...متاسفانه دخترها برای چیزی که هستی براشون هیچ ارزشی قایل نیستن...فقط به ظاهر توجه میکنن چه ظاهر شخصیت چه ظاهر زندگی...هر چی میگن پسرها بد شدن دروغه..دخترها بدتر هستن...

16. 5 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

deleted ... pls

18. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •