تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 463 از 506 اولاول ... 363413453459460461462463464465466467473 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,621 به 4,630 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

نقل قول ممنوعه ولی من دیگه نتونستم جوابی ندم ,همه ما دنبال دوستی میگردیم که از ته قلب هر کاری برامون بکنه,شما خودت حاضری هرکاری از ته قلب برای کسی بکنی چه خوب باشه چه بد؟چه اون رفیق بدی باشه یا خوب؟وقتی خودمون منافع خودمون اولویت داره واسمون از دیگران چه انتظاری داریم؟انتظار داری رفیقت از ته قلب واست چیکار کنه ضرر مالی بکنه واست دعوا بگیره واست زندان بیفته تو روی خانوادش واسته؟رفیق اولا انسانه مثل همه ما دوما هر رفیقی دوره ای داره مدرسه دانشگاه سربازی ,وقتی اون دوره تموم شد کمتر رفاقتی باقی میمونه بعدش اگه پای پول وسط باشه همه حتی خود شما منافعش مهمتر میشه ,اول باید خودت حاظر باشی بخاطر رفیق ضرر تحمل کنی بعد انتظار داشته باشی ,توصیه من به شما نه رفیق شو نه شریک اگه آرامش میخوای دوستی فقط تو کتاباست نه واقعی
    عزیز جون رفیق واقعی هم وجود داره.

همین یک ماه قبل پول نیاز شدم شدید، دوستم که خودش هم چندان وضعی نداره 3 تومن برام جور کرد بدون هیچ منتی، حتی هنوزم یه زنگ نزده که بگه پول ما رو پس بده یا ..... . تازه اتفاقا همین 2 شب پیش پیام داد این تنها کاری بود که می تونستم برات بکنم ولی بازم کاری داشتی بگو نهایت از خانواده می گیرم.

رفیق تاریخ مصرف نداره. سن و سال نداره. دوره نداره. منافع نداره. حتی دوری و نزدیکی نداره.

ما 17 ساله رفیق هستیم.

شریک هم داریم تو بازار لوازم التحریر و .... تا الان که چیزی کم نذاشته و ذره ای خیانت نکرده.

2. 4 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

عزیز جون رفیق واقعی هم وجود داره.

همین یک ماه قبل پول نیاز شدم شدید، دوستم که خودش هم چندان وضعی نداره 3 تومن برام جور کرد بدون هیچ منتی، حتی هنوزم یه زنگ نزده که بگه پول ما رو پس بده یا ..... . تازه اتفاقا همین 2 شب پیش پیام داد این تنها کاری بود که می تونستم برات بکنم ولی بازم کاری داشتی بگو نهایت از خانواده می گیرم.

رفیق تاریخ مصرف نداره. سن و سال نداره. دوره نداره. منافع نداره. حتی دوری و نزدیکی نداره.

ما 17 ساله رفیق هستیم.

شریک هم داریم تو بازار لوازم التحریر و .... تا الان که چیزی کم نذاشته و ذره ای خیانت نکرده.
    ما که ندیدیم حتما شما خوش شانسی

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دقیقا با همه حرفات لغت به لغت موافقم.

ولی این تیکه "مگر آنکه در این اوضاع فلاکت بار شغلی شرافتمندانه بیابند" نمی شه اصلا. شغل شرافتمندانه یعنی حقوقی بین 1 تا 3 میلیون تازه آیا بدن آیا ندن. و مطمئن باش با این پول نمی شه زندگی کرد. همین الان رفتم یه کفش بخرم ایرانی کفش ملی فکر می کنید چند بود؟ 350 تومن!!!!

تازه یه تیکه آشغال زشت.

به جز اون یه ماه پیش گوشیم که اولین نسل آندروید ها بود صفحه ش کاملا سوخت، تعویضش حدود 800 هزینه داشت. مجبور شدم یه گوشی دیگه بخرم که دیگه ارزون ترین گوشی بود شد 3.2 میلیون.

یعنی عملا با شغل شرافتمندانه زندگی خوبی نمی شه داشت.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تجربه من برای شغل خوب یه پارتی خوب می خوای. دارم می بینم دوست دوران دبیرستانم که حتی موقع کنکور جدول ضرب رو درست بلد نبود الان ماهی 100 تومن درآمد داره. فعلا تا جاییش رو که من می دونم 2 تا خونه تو تهران داره یکی درست روبروی دریاچه چیتگر یکی توی ولنجک. خودش و زنش(که اگه بگم مدله حق مطلب رو ادا نکردم در زیبایی ش و خانومیش) هر کدوم یه اسب دارن و فقط ماهی 2 تومن هزینه نگهداری هر اسب رو می دن. ماشین X6 BMW.

حالا شغلش چیه؟ یه شرکت الکی برنامه نویسی زده و چندتا کارمند داره (که همه کار ها با اون هاست) تمام پروژه های صدا و سیما و پروژه های ملی مثل همین پیامرسان های داخلی - نرم افزار های درون سازمانی و بیمارستانی دست اینه. چطوری؟ مادرش پارتی داشته.

چند سالشه؟ 28

100 تومن درآمد کم پولی نیست در ماه!!!!!

اینم تجربه من. علم و دانش رو هر کی می گه خوبه بذاره در کوزه و آبش رو بخوره.
    زندگی اصلا عادلانه نیست

5. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر قرار شد برای کسی خارج از تایم کار انجام بدید حتما قرارداد ببندید

اگر جایی از کسی ضربه خوردید دوباره اعتماد نکنید

رو حساب اعتماد به یک ادم کلاش کلیه زحمات سه ماهه من بر باد رفت.بالغ بر 500 سند انبار ثبت کردم اما یک چهارم مبلغی که اعلام کردم را واریز کرد و گفت که یادش نمیاد مبلغ گفته باشم

به دختر جماعت سعی کنید اطمینان نکنید. همونجا نشسته بود گفت مبلغ را خوب گفتی بعدا همون هم به خاطر اینکه به سودش نبود میگفت یادم نمیاد.هر چقدر هم حرف از عصبانیت زده بودم را بدون کم و کاست به اون ادم کلاهبردار گفته بود.جالب اینجاست میگفت تو عین برادرمی من خیلی کار ازت یاد گرفتم.

اگر از شرکتی رفتید دوباره برنگردید

7. 5 کاربر از enimonte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

اگر قرار شد برای کسی خارج از تایم کار انجام بدید حتما قرارداد ببندید

اگر جایی از کسی ضربه خوردید دوباره اعتماد نکنید

رو حساب اعتماد به یک ادم کلاش کلیه زحمات سه ماهه من بر باد رفت.بالغ بر 500 سند انبار ثبت کردم اما یک چهارم مبلغی که اعلام کردم را واریز کرد و گفت که یادش نمیاد مبلغ گفته باشم

به دختر جماعت سعی کنید اطمینان نکنید. همونجا نشسته بود گفت مبلغ را خوب گفتی بعدا همون هم به خاطر اینکه به سودش نبود میگفت یادم نمیاد.هر چقدر هم حرف از عصبانیت زده بودم را بدون کم و کاست به اون ادم کلاهبردار گفته بود.جالب اینجاست میگفت تو عین برادرمی من خیلی کار ازت یاد گرفتم.

اگر از شرکتی رفتید دوباره برنگردید
    چه ضربه سختی خوردی برادر من
    حرفاتو بیاد میسپارم

9. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سر کارم به یه کارمندی که دیپلمه بود و ابدار چی اعتماد کردم و گلایه اقا رئیس رو پیششون گردم که چرا اقای رئیس با من تند برخورد میکنه. همه حرفهامو رفتن به رئیس گفتن و اون هم اخراجم کرد. الان تو این اوضاع کجا کار پیدا کنم. اون کارمند اصلا کار بلد نبود. رئیس همیشه از من تعریف مکیرد و از اون ایراد میگرفت. از سر حسادت رفت زیر ابم رو زد. تو محل کارتون به همکار اعتماد نکنید. حرف دلتون رو به کسی نگین

11. 5 کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

اول جنس رو بگیرین تو دستتون بعد پول رو بدین به فروشنده. با دادشم رفتیم موز بخریم داداشم پولش رو اول داد. یارو هم گذاشت تو جیبش. بعد که کیسه موز رو داد دست داداشم گفت پولش رو بده. دادشم هر چی قسم که پول رو دادم گذاشتی تو جیبت یا رو قبول نکرد. منو هم به عنوان شاهد قبول نکرد. گفت فامیلته طرف تو رو میگیره. خدا رو شکر یکی اونجا بود و دیده بود. شهادت داد.
    خلاصه اخر از همه پول رو بدین

13. 4 کاربر از body_guard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سر کارم به یه کارمندی که دیپلمه بود و ابدار چی اعتماد کردم و گلایه اقا رئیس رو پیششون گردم که چرا اقای رئیس با من تند برخورد میکنه. همه حرفهامو رفتن به رئیس گفتن و اون هم اخراجم کرد. الان تو این اوضاع کجا کار پیدا کنم. اون کارمند اصلا کار بلد نبود. رئیس همیشه از من تعریف مکیرد و از اون ایراد میگرفت. از سر حسادت رفت زیر ابم رو زد. تو محل کارتون به همکار اعتماد نکنید. حرف دلتون رو به کسی نگین
    مشکل از کارمنده نبوده
    از اون رییس بی معرفت ساده باور و زود تصمیم گیرتون بوده. ان نادان باید تصمیم منطقی می گرفت ممکنه طرف اصلا دروغ گفته باشه واسه سمت و جایگاهش.

15. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

مشکل از کارمنده نبوده
    از اون رییس بی معرفت ساده باور و زود تصمیم گیرتون بوده. ان نادان باید تصمیم منطقی می گرفت ممکنه طرف اصلا دروغ گفته باشه واسه سمت و جایگاهش.
    همه مثل شما فکر نمیکنن. من تازه یه ماه بود اونحا بودم. اما اون یک سال. و یکی دیگه شون هم 8 ماه. من هر چی گفتم باور نکردن. همش سو تفاهم بود.اما شد دیگه.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

همه مثل شما فکر نمیکنن. من تازه یه ماه بود اونحا بودم. اما اون یک سال. و یکی دیگه شون هم 8 ماه. من هر چی گفتم باور نکردن. همش سو تفاهم بود.اما شد دیگه.
    باز داری اشتباه میکنی. همش اشتباه
    در مورد زمان و مکان حرف نمیزنیم که. در مورد اخلاق و خلق و خوی حرف میزنیم.

تا زمانی که اشتباه میکنی اشتباه باقی میمونه اما زمانی که از اشتباه درس بگیری و تجربه بشه دیگه نباید بمونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •