تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 448 از 506 اولاول ... 348398438444445446447448449450451452458498 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,471 به 4,480 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

تجربه من اینه مطالعه روزانه 20 دقیقه فلسفه خیلی کاربردیه

2. 3 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام من مشکل کم حرفی خجالت ترس از اجتماع و وسواس و افسردگی و حالتهای روانپریشی داشتم و دارم..و 8 ساله دارو ضد افسردگی قوی می خورم..

و روزی یک پاکت وینستون لایت باریک میکشیدم..

یه روز اینو خوندم :

روان پریش شدن با مصرف سیگار

آیا می دانستید سیگاری بودن شما را به ابتلا به اختلالات روانی یک قدم نزدیکتر می کند!
    تحلیل داده‌های 61 تحقیق از سال‌های 1980 تا 2014 و مقایسه 15 هزار سیگاری با 273 هزار غیرسیگاری نشان می‌دهد 57 درصد از افرادی که روان‌پریشی در آنها تشخیص داده شده بود، سیگاری بودند. در واقع برای افرادی که اولین نشانه‌های روان پریشی را داشتند احتمال سیگاری بودن سه برابر بیشتر وجود داشت.
    علاوه بر این مشاهده شد افرادی که روزانه سیگار می‌کشند یک سال زود تر از غیر سیگاری‌ها علائم بیماری روان‌پریشی را نشان می‌دهند.
    محققان خاطرنشان کردند که سیگار باید به عنوان عامل خطر ابتلا به روان‌پریشی در نظر گرفته شود و نباید به عنوان پیامد این بیماری تلقی شود.
    محققان چنین استدلال کرده‌اند که تغییرات در سیستم دوپامین مغز جوابگوی این روابط است؛ در واقع دوپامین بیش از حد بهترین توضیح بیولوژیکی برای بیماری‌های روانی مانند اسکیزوفرنی است.
    به گفته محققان ممکن است که افزایش ترشح دوپامین ناشی از قرار گرفتن در معرض نیکوتین باعث پیشرفت روان‌پریشی شود.

نتایج این پژوهش در مجله ” The Lancet Psychiatry ” منتشر شده است.
    و الان 15 روزه سیگار رو ترک کردم ...حالم بهتر شده...تو خونه با افراد خونه حرف میزنم...شادتر شدم...یه حس خوبی دارم...

خواستم بگم اگر مشکلات روانی دارید سیگار رو ترک کنید حالتون بهتر میشه این بود تجربه من

4. 15 کاربر از star7sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

من یه تبلت فب 2 دارم معمولی حافظه داخلی 32

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

کار امروز را به فردا ننداز

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

کار امروز را به فردا ننداز
    من یه تبلت فب 2 دارم معمولی حافظه داخلی 32
    خودتونو و زندگیتونو اسیر یه ادم بی لیاقت و بی وفا نکنید
    کاش یه گزینه دیس لایگ هم بود!

8. 7 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

اگر شهرستانی هستید مثل من یک واقعیت را بهتان بگم میخواید باور کنید میخواید نکنید :

فارسی استاندارد همون طورکه در تهران صحبت میشه بیشتر به ترکی شبیهه تا فارسی و اونهایی که تو اینترنت و استودیوم فوتبال بهتون میگن فارسی گویش 33 ام عربی هست دروغ در دروغ تحوبلتان میدهند

اون هایی هم که میگن فارسی اصیل همون دری هست و از خراسان و اونجاها میاد هندونه میزارن زیر بغلتون

همین اهالی تهران و سمنان و دور برش تا زنجان و قزوین هستن که در به کار بردن فارسی نهایت تبهر را دارند و بعضا لغات عربی آزری و روسی بهش اضافه میکنند و پیچ و تابش میدن

10. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوست

اگر کولر آبی دارید و وقتی روشن میشه تا چند دقیقه بوی بد میده این مطلب رو بخونید:
    خلاصه ی مطلب:
    باید تا 15 یا 20 دقیقه فقط پمپ آب کار کنه تا پوشالها کاملاً خیس بشه و خیس بخوره . فقط همین .
    .
    توضیح بیشتر :
    یکی از اقوام ما همین مشکل رو داشتند . با روشن کردنِ کولر آبی به شدت بویی شبیهِ بوی مرغدونی و اینها ازش پخش میشد توی خونه
    پوشالها رو عوض کردند حل نشد
    خوشبوکننده ی لباس ریختند توی آب کولر حل نشد
    پوشالها رو با مایع دیتول شستند باز هم حل نشد
    خیلی از مردم هم همین مشکل دارند
    ولی بعضی مناطق ایران این مشکل رو ندارند چون چوبی که ازش پوشالها درست شده چوب بدبو نیست .
    پوشالهای بدبو علتش بوی خودِ اون چوب هست
    وقتی که کاملاً خیس بشه و خیس بخوره دیگه بو نمیده

.
    پس اگر این مشکل رو دارین فقط کافیه مدت طولانی پمپ کولر کار کنه تا پوشالها کاملاً خیس بخوره
    ================================
    علتهای دیگر بدبو بودنِ کولر آبی:
    نزدیک بودنِ کولر به لوله ی تهویه ی فاضلاب . باید لوله ی فاضلاب رو امتداد بدین به بالا تا از کولر کاملاً دور بشه
    نیم سوز بودنِ پمپ کولر یا موتور کولر و تولید بوی ناخوشایند
    نزدیک بودنِ کولر به مرغدانی یا قفس کبوترها یا محل نگهداری سگ وگوسفند و اینها
    بدبو بودنِ روغنی که یاتاقانهای پردانه ی کولر باهاش روغنکاری شده
    جلبک زدنِ داخل کولر و گندیدنِ آب و خیس شدنِ پوشالها با اون آب گندیده
    استفاده کردن از آبِ بودار برای کولر مثل آب مانده ی حوض یا استخر
    لانه کردنِ پرندگانی مثل کبوتر و یاکریم روی سقف کولر و ریختن فضله روی پوشالها و خیس شدنِ فضله ها و متصاعد شدنِ بوی بد
    روی یک خط نبودنِ پولی موتور کولر و پولی پنکه ی کولر و درنتیجه کج بودنِ تسمه و داغ شدنِ تسمه ی کولر و متصاعد شدن بوی لاستیک سوخته
    اگر روزنه های اون قسمت از بالای پنجره های کولر که آب ازش مثل دوش میریزه روی پوشالها گرفته باشه و یا نامیزون باشه آب نمیتونه همه جای پوشالها رو خیس کنه درنتیجه بوی بد قطع نمیشه چون بعضی از جاهای پوشالها همیشه خشکه و چوب پوشالها هم ذاتاً بدبو هست .
    .
    ====================================
    نکته مهم :
    یاتاقانهای کولر یک مخزنِ کوچکِ روغن داره که نباید خالی بشه . پس باید در فصل گرما هر ماه روغن باکیفیتِ کافی بریزید توی هر دو تا یاتاقانها وگرنه یاتاقانها و محور پروانه صدمه میبینه و کولر هم صدای مزاحم و آزاردهنده میده و پرتابِ بادِ کولر هم کم میشه به علتِ سفت شدنِ پروانه و کم شدنِ سرعتش . به موتور کولر هم فشار میاد
    اگر به موقع به دادش نرسید پروانه جام میشه و موتور کولر هم میسوزه اگر که به فیوز اتوماتیک مجهز نباشه (موتورهای الکتروژن فیوز اتوماتیک داره و مصرف برقش هم کم هست ولی قابل تعمیر نیست)
    .
    تسمه پروانه هم باید تا حدی شل باشه تا به یاتاقانها و محور موتور فشار نیاد یعنی وقتی کمر تسمه رو که بین دو تا پولی هست با انگشت فشار بدین بتونه حدود 5 سانت حرکت کنه
    اگر بیش از حد شل باشه پس موقع کار کردنش خیلی لرزش پیدا میکنه و ممکنه از جاش دربیاد و یا روی پولیها درجا بزنه و زود ساییده و خراب بشه . سرعتِ چرخش پروانه هم کم میشه و درنتیجه پرتابِ بادِ کولر از کانالها کم میشه .
    .
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و هزینه های زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دزدی سر گردنه :

آسانسور ساختمان ما 1 سال هم عمر نکرده یک سری باتری داره برای موقعی که برق میره پریروز سرویس کاراومد گفت باتری ها تموم باید عوض کنید. بعد گفت باتری ها گارانتی ه بعد زنگ زدیم شرکت شون گفتن نه باید پول بریزین به حساب پول ریختیم به حساب حالا میگن دلار گرون شده قیمت باتری ها دو برابر .. حالا باتری هاش رو من دیدم یه چیزای زاغارت شبیه باتری ماشین که راحت میشه حدس زد تولید وطن هست ! !!

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

چند تجربه رایگان

*حرف ها و اسرار دلتون رو غیر از پدر و مادرتون در اختیار سایر اعضای خانواده ، دوست صمیمی و ... قرار ندید . مطمئن باشید در اثر کوچکترین بحث و داعوا لفظی ازشون سوء استفاده خواهند کرد *

*در مسائل مهم زندگی تان مشورت بگیرید اما تصمیم گیری رو خودتون انجام بدید نزارید دیگران براتون تصمیم بگیرند *

15. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

فروم یعنی تجربیات خودت رو رایگان در اختیار بقیه بذاری یا مشکل کسی رو حل کنی.

یه چیزا و اتفاقاتی در همین فروم افتاده که من نظرم عوض شده ولی همین تاپیک باعث شد دوباره آدم قبلی بشم و با آغوش باز به همه بخوام کمک کنم. بیخیال اون احمق ها .....

تجربه من :

فقط از خدا کمک بخواهید نه بنده خدا.

17. 3 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •