تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 446 از 506 اولاول ... 346396436442443444445446447448449450456496 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,451 به 4,460 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

برای روانشناس رفتن اگر آقا هستید پیش روانشناس آقا و اگر خانم هستید پیش روانشناس خانم برید.

چون امکان داره اگر پیش روانشناس با جنس مخالف برید عاشقش بشید..مخصوصا اگر سنش به شما نزدیک باشه ..

من زنگ زدم دکتر هلاکویی آمریکا که 1 دکتری و 3 تا فوق لیسانس داره گفتش برو روانشناس آقا به حرفش نکردم رفتم روانشناسش خانم حدود 40 ساله خودمم 30 سالمه و بعد از چند جلسه عاشقش شدم...خودم نمی فهمیدم عاشق شدم...

وقتی که مدیر مرکز فهمید من براش هدیه می خرم به منشی گفتش به این وقت ندید دیگه....بعد که دیگه اجازه نداشتم ببینمش...دیدم دارم مثل نم نم بارون گریه میکنم..آهنگهای غمگین گوش میدم...

اونجا رسیدم به حرف دکتر هلاکویی گفت روانشناس آقا برو

2. 7 کاربر از wide-ranging بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ما نشستیم چند تا فیلم خارجی و مستند و .. دیدیم از از زندگی در غرب که قشنک با بیان جملات و منطق با طرف مقابل حرف میزنن و کار و زندگی پیش میبرن گفتیم بیایم تو زندگی خودمون هم همین راه و پیشه کنیم...
    دیدم اصلا تو ایران خیلی جاها و خیلی زمینه ها با منطق با ملت حرف زدن اصلا جواب نمیده! باور کنید حقیقته ...اصلا سعی نکنید زندگی اونطرف و رفتار اونها رو تو زندگی خودتون پیاده کنید...اصلا تو ایران همه چیز برعکس جواب میده...نمونه دیگش که دیدم اینکه در اونجا بیان نقاط ضعف و اعتراف به اون نوعی شخصت قوی رو نشون میده ولی اینجا خدا به دادت برسه ی جا ضعف نشون بدی یا اعتراف کنی...
    تجربه من اینکه اولا اصلا فکر نکنید همه مثل شما منطق دارن و با حرف کار پیش میره خیی جاها لازمه ادم تند برخورد کنه...دوما اینکه ضعف ها ی خودتون رو بپوشونید یا رفعش کنید و پیش هیچ بنی بشری به ضعف ها و اشتباهات خود اعتراف نکنید
    سوما اینکه برای هر کس و عوام ی رنج مشخص از شخصیت قایل بشید و همیشه مطابق اون رفتار کنید...

4. 10 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چند روز پیش عجله داشتم دیدم یکی با لباس کارگری اومد کنارم که کارگرم و گرسنه ام و...گفت پول ناهار بهم بده گفتم پول ناهار نمیدم ولی چیزی میخواهی واست میگیرم.گفت تن ماهی و نوشابه رفتیم مغازه قشنگ رفت 2 تا تن شیلتون و یک نوشابه خانواده برداشت.گفتم برو و پولش را حساب کردم. کمی جلوتر از من داشت میرفت و یهو ایستاد.عجله داشتم و باید طرف دیگه خیابون میرفتم.از اونطرف نگاه میکردم ولی ندیدمش یهو متوجه رفتارش با مغازه داره افتادم انگار آشنای اون بود.
    خلاصه یهو یادم افتاد که قبلا هم به همین بهانه کارگری و گرسنه بودن جلوی من را هم گرفته بود.

حساب کردم دیدم که با یکم زبون ریختن حاصل 2 ساعت کار منو به جیب زد.به قول دخترخاله ام اگر میخواهی کمک هم کنی یک هزاری بده دستشون نه اینکه ناهار واسشون بگیری و ...

درسی شد واسم که دیگه دلم واسه اینجور افراد نسوزه.

6. 6 کاربر از enimonte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رفاقت بین دو نفر اونجایی شروع میشه که دو طرف به هم احساس نیاز عاطفی / روانی کنن. موقعی که یکی از طرفین احساس بی نیازی کنه رابطه تموم شده است و طرف مقابل هم حتما باید با واقع بینی از رابطه تموم شده بیرون بیاد و اون رو مثل یک مرده خاک کنه و برگرده به ادامه زندگیش.

8. 6 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

رفاقت بین دو نفر اونجایی شروع میشه که دو طرف به هم احساس نیاز عاطفی / روانی کنن. موقعی که یکی از طرفین احساس بی نیازی کنه رابطه تموم شده است و طرف مقابل هم حتما باید با واقع بینی از رابطه تموم شده بیرون بیاد و اون رو مثل یک مرده خاک کنه و برگرده به ادامه زندگیش.
    این متن شما حقیقت تلخی بود که ما همه ته ذهنمون میدونیم، ولی همیشه ازش فرار میکنیم و سعی میکنیم قوانین دیگه ای رو جایگزین کنیم.

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نصیحت مانند شد
    ولش کن پاک شود...
    Last edited by Nocturne; 27-05-2018 at 18:17.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

برای روانشناس رفتن اگر آقا هستید پیش روانشناس آقا و اگر خانم هستید پیش روانشناس خانم برید.

چون امکان داره اگر پیش روانشناس با جنس مخالف برید عاشقش بشید..مخصوصا اگر سنش به شما نزدیک باشه ..

من زنگ زدم دکتر هلاکویی آمریکا که 1 دکتری و 3 تا فوق لیسانس داره گفتش برو روانشناس آقا به حرفش نکردم رفتم روانشناسش خانم حدود 40 ساله خودمم 30 سالمه و بعد از چند جلسه عاشقش شدم...خودم نمی فهمیدم عاشق شدم...

وقتی که مدیر مرکز فهمید من براش هدیه می خرم به منشی گفتش به این وقت ندید دیگه....بعد که دیگه اجازه نداشتم ببینمش...دیدم دارم مثل نم نم بارون گریه میکنم..آهنگهای غمگین گوش میدم...

اونجا رسیدم به حرف دکتر هلاکویی گفت روانشناس آقا برو
    دوست عزیز مشکل شما این بوده که اصول پایه روانشناسی رو ندونستی روانشناس بالینی اموزش دیده با مراجعه پیوند قلبی برقرار کنه بتونه مشکلات رو ریشه یابی کنه از اصل شخصیت بخشی و ارزش قائل شدن به مراجع استفاده میشه روانشناس ها اصول گرا اینفرمن اقا و خانم نداره

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

چند تا توصیه در زمینه الکترونیک و کامپیوتر it
    هر وسیله ای رو نباید بروزرسانی کرد مثل دستگاه های پخش صوتی و تصویری
    گوشی های سامسونگ در زمینه بروزرسانی خیلی خوب عمل میکنن و درحالی که هواوی افتضاح
    همیشه از اطلاعات گوشیتون روی یک usbبه واسطه otg بکاپ داشته باشیم
    اگه خواستین سیستم pcاسمبل کنین روی پاور حسابی سرمایه گذاری کنین یک مارک مثل کولر مستر بخرین سلامت هارد رو تامین کردین
    همیشه در پارتیشن بندی چند درایو با حجم کم بزارین
    شارژر گوشی همیشه اصل بخرین ولتاژ های خروجی برابر کارخانه بگیرین باتری همیشه سالم
    اینستاگرام دارای قابلیت صرفه جویی مصرف داده هست فعال کنین حتما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

نصیحت مانند شد
    ولش کن پاک شود...
    دوست عزیز خیلی بدرد بخور بود چرا پاکش کردید من میخواستم کپی کنم تو اینستاگرامم دیدم پاک شده اگر میشه تو پروفایل من بنویسید

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام
    اگه وسواسهای فکری عجیب غریب دارید هیچ وقت ب هیچکس نگید معمولن ادما بیشعورن و درک نمیکنن و فقط مسخرتون میکنن ک باعث میشه علاوه بر وسواس احساس حقارت هم بکنید پس فقط و فقط با روان شناس و روانپزشک در میون بذارید

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

15. 4 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •