تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 443 از 506 اولاول ... 343393433439440441442443444445446447453493 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,421 به 4,430 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

اگر کنسرو ماهی تُن میخورید:
    1- همیشه قبل از بازکردنش قوطیش رو 20 دقیقه در آب جوش بذارید .
    2- 5 دقیقه قبل از تمام شدنِ اون 20 دقیقه اجاق رو خاموش کنین و یک چیزی بذارین روی ظرف تا حرارت کمتر هدر بره . با این کار 5 دقیقه در مصرف گاز یا برق صرفه جوئی میشه.
    3- کنسرو رو در ظرف بزرگ نجوشونید چون وقتی آب زیاد باشه انرژی زیاد مصرف میشه برای به جوش اومدنش
    4- وقتی ریختینش توی بشقاب , یک قاشق چایخوری زردچوبه رو با 2 یا 3 قاشق غذاخوری آبلیمو قاطی کنین و بریرین گوشه ی بشقاب و با هر لقمه کمی از اون رو بخورید . به احتمالِ زیاد دیگه همیشه اینجوری میخورید . البته بعضیها هم شاید خوششون نیاد . زردچوبه خواص زیادی داره . در گوگل جستجو کنین
    5- اگر کمی تمر هندیِ نرم و بدون هسته هم به زردچوبه و آبلیمو اضافه کنین سس خوشمزه ای میشه که سالم و بهداشتی و مفید هست .
    6- اونهائی که طعم تند رو دوست دارند میتونند کمی فلفل سیاه هم بریرند روی سس یا گوشتِ ماهیِ تن
    7- مقدار زردچوبه و فلفل و تمر و آبلیمو بستگی به سلیقه و مذاق هر فرد داره اما زردچوبه زیاد طعم تلخ داره که بعضیها بدشون نمیاد
    8- موقع غذا خوردن متمرکز بشین روی این که چند بار لقمه رو میجوید . باید اونقدر بجوینش تا کاملاً خمیر و نرم بشه و یا کاملاً ریز ریز بشه تا خوب هضم بشه چون معده دندان نداره و کلی از پولتون هدر میره خصوصاً موقع خوردن غذاهای گرانقیمت مثل گوشت پسته و گردو و میوه ها

2. 9 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

اگر کنسرو ماهی تُن میخورید:
    1- همیشه قبل از بازکردنش قوطیش رو 20 دقیقه در آب جوش بذارید .
    2- 5 دقیقه قبل از تمام شدنِ اون 20 دقیقه اجاق رو خاموش کنین و یک چیزی بذارین روی ظرف تا حرارت کمتر هدر بره . با این کار 5 دقیقه در مصرف گاز یا برق صرفه جوئی میشه.
    3- کنسرو رو در ظرف بزرگ نجوشونید چون وقتی آب زیاد باشه انرژی زیاد مصرف میشه برای به جوش اومدنش
    4- وقتی ریختینش توی بشقاب , یک قاشق چایخوری زردچوبه رو با 2 یا 3 قاشق غذاخوری آبلیمو قاطی کنین و بریرین گوشه ی بشقاب و با هر لقمه کمی از اون رو بخورید . به احتمالِ زیاد دیگه همیشه اینجوری میخورید . البته بعضیها هم شاید خوششون نیاد . زردچوبه خواص زیادی داره . در گوگل جستجو کنین
    5- اگر کمی تمر هندیِ نرم و بدون هسته هم به زردچوبه و آبلیمو اضافه کنین سس خوشمزه ای میشه که سالم و بهداشتی و مفید هست .
    6- اونهائی که طعم تند رو دوست دارند میتونند کمی فلفل سیاه هم بریرند روی سس یا گوشتِ ماهیِ تن
    7- مقدار زردچوبه و فلفل و تمر و آبلیمو بستگی به سلیقه و مذاق هر فرد داره اما زردچوبه زیاد طعم تلخ داره که بعضیها بدشون نمیاد
    8- موقع غذا خوردن متمرکز بشین روی این که چند بار لقمه رو میجوید . باید اونقدر بجوینش تا کاملاً خمیر و نرم بشه و یا کاملاً ریز ریز بشه تا خوب هضم بشه چون معده دندان نداره و کلی از پولتون هدر میره خصوصاً موقع خوردن غذاهای گرانقیمت مثل گوشت پسته و گردو و میوه ها
    در ادامه بگم که تن ماهی با پیاز داغ هم خیلی خوب میشه.اول تن رو میجوشونیم بعد با روغن تن پیاز داغ درست میکنیم .به پیاز داغ هم فلفل سیاه و زرد چوبه میزنیم بعد هم تن رو با پیاز داغ در حد 1 دقیقه تفت میدیم .عالی میشه.برای وقت هایی هم که تعداد نفرات زیاده و تن ماهی کم هست مناسبه.اینجوری حجمش زیاد میشه

4. 9 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

تجربه مشکل اساسی هارد اکسترنال!

هارد اکسترنال‌آم با اینکه خیلی کم باهاش کار میکردم (هر دو سه ماه یکبار اطلاعاتم را رویش میریختم) مشکل پیدا کرد و باز نشد و خودم هم با توصیه‌های روی اینترنت نتوانستم درستش کنم و مجبور شدم بفرستم یکی از شرکتهای بازیابی اطلاعات.

گفتند هارد از کار افتاده و بعد از بازیابی دیگه به درد نمیخوره بنابراین یک هارد نو برایم خریدند به قیمت 250.000 تومان

150.000 تومان هم هزینه بازیابی گرفتند (البته اگر به قول خودشان تعمیر سخت افزاری داشت هزینه بالاتر میرفت)

25.000 تومان هم هزینه ارسال پستی دادم

با اینکه 425.000 خرج روی دستم گذاشت ولی راضی‌ام چون اطلاعاتم برگشت
    ------------------------
    تجربه اول : حتماً اطلاعات‌تان را روی 2 تا هارد بریزید و در دو جای مختلف نگه دارید تا اگر یکی از آنها مشکل پیدا کرد بتوانید از کپی اطلاعات‌تان روی هار دوم استفاده کنید (قیمت یک هارد اضافه 250.000 تومان هست قیمت یک بازیابی میتونه از هزینه یک هارد اضافه بالا بزنه!)

تجربه دوم : تا جایی که میشه اطلاعات‌تان را از روی سیستم‌تان کات نکنید بلکه روی هارد کپی کنید!
    چون هاردهای داخل کامپیوتر معمولاً دیرتر از هاردهای اکسترنال به مشکل برمیخورند

تجربه سوم : اگر هاردتان مشکل پیدا کرده خودتان با نرم افزارهای بازیابی سعی نکنید آنرا درست کنید چون بعضی از این نرم افزارها به جای درست کردن آنرا مشکل دارتر میکنند و یا دیگه بازیابی نمیشه یا شرکت بازیابی پول بیشتر برای بازیابی میگیرد!

6. 10 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

هیچ وقت دوستی که یکبار امتحان رفاقت و اخلاق رو رد میشه موجب ناراحتی شماست رو به دوستی اصرار نکنین ..من این کار کردم 4 بار چوبشو خوردم بعضی وقت مهربانی هایمان نشان از ضعف ماست
    Last edited by hamid3369; 20-10-2017 at 20:39.

8. 10 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

دوستان اگر اهل استان دلاور پرور کرمان هستید ، و علی الخصوص خود شهر کرمان با مردم خونگرم و مهمان نواز ! و احیانا اینترنت فیبر نوری ثبت نام کردید ، مواظب اون پیمانکار مخابرات باشید ! خود مخابرات هیچ عیبی نداره ، دولتی هست و طبق ضوابط کار میکنه فقط یه کم تبنل هستن مثل همه دولتی ها . تعرفه هاشون هم دولتی ه ..

ولی اون پیمانکار که بهتون معرفی میکنند ... تو شلم شوربای دولت بهار یه بابایی از شهر جیرفت ! شده پیمانکار مخابرات در زمینه فیبر نوری ! یعنی فیبر نوری دکل های موبایل هم دادن به اون ! (برا همینه شاید که ایرانسل هنوز 4.5g نتونسته بیاره کرمان ) جیرفت اگه نمیدونید همون جایی که بچه های توابع اش در کپر تحصیل میکنند و هر از چند گاهی سوژه طنز تلویزیون ایران هستند.. و در صادرات موتور سوار به مرکز استان با کهنوج و شهر های مرزی هرمزگان و بلوچستان رقابت میکنه.. این طرف هم استاد دانشکاه آزاد هست و از این استاد کیلویی های دولت بهار و مدیریت جهانی و مهرورزی . خلاصه کرمان ! هیچ کس نبوده برق کار ، در راستای محرومیت زدایی فیبر نوری کرمان را دادند به یه جیرفتی .. اونم یه دفتر زده تو کرمان چهارتا بچه لیسانسه و مواجب بگیر رو استخدام کردن برا راه گم کردن ولی اونا همش حاشیه هست . خود طرف هست و یه قرقره شکسته فیبر نوری ساخت کارخانه شهید قندی رفسنجان . همونجایی که کابل ماهواره هم میزنند . یعنی خود این جیرفتی ه فیبر کشه مستقیم با اون یکی جیرفتی ه پیمانکار اصلی مخابرات در ارتباطه ..

اگر فقط یه کم شامه اش حس کنه که بچه سوسول هستید و از سر تفریح اینترنت فیبر نوری میخواید ، پول زیر میزی میگیره ازتون تا بتونه ! به بهانه های مختلف و با دوز و کلک و تئاتر بازی های متفاوت ... ساختمان ما هم نوساز بود به جای اینکه فیبر بکشه همش تو سوارخ سنبه های خونه رو میگشت و هی در رو به تخته میکوبید یعنی از این آدم هایی که به اختلاف طبقاتی اعتقاد دارن و میگن بیا یه کرمی خالی کنیم ما که نداریم ..

خلاصه بنده به این طرف 900 تومن پول زیر میزی دادم که کارمو راه بندازه ، البته ممکنه بگید حماقت از من بود ولی اگر اهل استان کرمان باشید میدونید جیرفتی ها تنشون میخاره برای همین مباحث

مخابرات کرمان که دیگه گند کاراش در اومده و سلب امتیاز شده ، یعنی قبلا بود مخابرات کرمان سهامی خاص ! الان شده مخابرات ایران سهامی عام واحد کرمان ..

خدا به ما رحم کنه تو این دزد بازار

از ماست که بر ماست

10. 2 کاربر از kerminio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

گذشته رو رها کنید...دوستانی که در گذشته باهم بودین و خاطره داشتین و الان محلی بهتون نمیذارن رها کنید و هر خاطره ای هم بوده فراموش کنید...اینجا طوری شده که همه فقط به فکر خودشونن و اصلا بود و نبود شما و گذشته ها هیچ فرقی واسشون نداره...دوست واقعی وجود نداره مگه اینکه عکسش ثابت بشه...ارزش خودتون رو بدونید...هیچ وقت واسه رعایت ادب الکی خوبی نکنید...الکی حرف مثبت نزنید...ی مدت همه چی رو ریختم تو خودم داغون شدم...

12. 14 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

من جدیدا یه سفر هوایی به مشهد داشتم.با هواپمایی زاگرس

پیشنهاد میکنم اصلا از این شرکت بلیط نگیرید

هواپیما بسیار کثیف و البته قدیمی
    پذیرایی افتضاح
    برخورد پرسنل افتضاح

نقطه مقابل شرکت ساها بود که از همه نظر عالی بود

14. 10 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان اگر فکرتون خوب کار میکنه و به خودتون اعتماد دارید لازم نیست از بقیه الگوی رفتاری بگیرید حتی پدرتون...من پدرم ادم احساسی که میتونم بگم تقریبا از همه جای زندگی عقب افتاده حتی بیمه هم نداره...کوچیکتر بودم پدرم الگوی من بود و تقریبا داشتم زندگیمو نابود میکردم...الان خودم الگوی خودم هستم...هر چیزی که باعث رضایت شما میشه انجام بدید به حرف خونواده هم توجه نکنید اگر عاقبت سنجی کردین...هر کاری میدونید درسته انجام بدید

16. 6 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

مثبت اندیش باشید
    همین

18. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

وقتی ازدواج کردید و خواستید بچه دار شید حتما فاصله سنی بچه ها بین 20 تا 35 ماه باشه.و حتما 2 بچه بیارید یا نهایت 3.

به خاطر اینکه اگر تک بچه باشه ضربه میخوره. اگر فاصله سنی زیاد باشه بچه دوم ضربه میخوره.اگر بیشتر از 4 بچه داشته باشید مثل کسی میمونه که بخواد 2 تا ماشین رو همزمان رانندگی کنه به تربیت و محبت کردن به هیچکدوم نمیرسید.

اینا همه از بزرگترین رواشناس های آمریکا شنیدم.

بچه بزرگ کردن خیلی خیلی نیاز به آگاهی و دانایی داره.خواهشا الکی بچه دار نشید و بزارید تو کوچه بزرگ بشه.تروخدا اگر نمیخواید وقت بزارید برای بچه بچه دار نشید.

بچه باید بین 1 تا 3 سالگی هر چیزی که گفت سریعا بهش بدین.به خاطر اینکه اگر نکنین ضربه میخوره..

اگر بچه 3 ساله بشقابش رو پرت کرد و شکست بگید آفرین عزیزم چه پرتاب قوی کردی حالا بریم با هم شکسته هاشو جمع کنیم تا پامون اوف نشه...نکه با داد و بیداد بچه رو دعوا کنیم..

بچه بزرگ کردن نیاز به آگاهی و دانایی داره که میتونید با شنیدن دکترهلاکویی از تولد تا 3 سالگی همرو کسب کنید.

از تولد تا 3 سالگی خونه مال بچست..اکر ماژیک برداشت رو دیوار نقاشی کشید بگید آفرین عزیزم چه نقاشی قشنگی ( بچه بال و پر درمیاره) ولی اگر بگی آخه این چه کاریه میکنی؟ دیوار کثیف شد!! بال و پر بچه رو پر پر میکنید و ضربه سنگینی به بچه میخوره..

بچه اگر درست تربیت بشه در بزرگسالی از مواد مخدر و الکل هم نفرت پیدا میکنه.
    اگه بچه دیوار رنگ کنه و بهش یاد ندی دیوار جای رنگ کردن نیس میدونی فردا که بزرگ شد چی میکنه
    دمار از روزگارت در میاره

20. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •