تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 441 از 506 اولاول ... 341391431437438439440441442443444445451491 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,401 به 4,410 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

یونولیت رو با چه چسبی میشه به همدیگه یا به چیز دیگه ای چسبوند ؟
    جواب :
    1- چسبِ آکواریوم (ترجیحاً خارجی که بوی نفت نمیده و زود هم خشک میشه مثل بلژیکی , آلمانی , ترکی , امریکائی ) . اسم دیگرش چسبِ سیلیکون هست که رنگهاش شفاف و سفید و سیاه و قهوای و کِرِم هست .
    2- چسبِ دوقلو
    3- چسبِ چوب
    یونولیت رو نمیشه با چسبهای تینری مثل اوهو و رازی و پاتکس و اینها چسبوند چون یونولیت رو میخوره

2. 8 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

حذفییییییییییییییی
    Last edited by shangil; 14-08-2017 at 21:11.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

حتما نباید برای خوابیدن قرصهای بنزودیازپین مصرف کرد : مثل کلونازپام.

خانواده آنتی سایکوتیک ها خیلی اثر خواب آوری و ریلکسیشنشون قوی تره از بنزودیازپین ها..

1 دونه ریسپریدون 1 بخوری دقیقا 2 ساعت بعدش کله پا میشی...

داروی بسیار بی خطری هم هستش..به بچه های بیش فعال هم میدن..ولی عجیب بعد 2 ساعت خواب آوری و ریلکسیشن قوی داره

5. 3 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

ساعت 11:45 دقيقه شي عيد قربان سال 87 بود و توي آژانس دوستم نشسته بوديم و داشتيم گوشت ها رو بسته بندي ميكرديم براي فردا . يه هم در باز شد يه مردي كه با تاكسي اومده بود وارد شد در حالي كه لباس خونگي پوشده بود و گريه كنان گفت كه بچه 2 سالش فتق داره و همه چيزش رو فروخته تا خرج عملش رو بده الان دكترش زنگ زده گفته كه بچه چسبندگي روده هم داره و بايد 300 تومن ديگه بياري بدي وگرنه پسرت ميميره
    اون موقع 18 سالم بود زياد تجربه نداشتم بدون اينكه كوچكترين فكري كنم كه اون از كج ميدونست ما تو آژانس هستيم و پول همراهمون هست كه بهش بديم ، وقتيم كه داشت ميرفت ديدم كه پلاكش نمره اردبيل نيست اصلا اون تاكسيه ولي وقتي پول رو بهش ميدادم اون بچه معصوم تو ذهنم اومد كه بخاطر 300 تومن قراره ميره !
    تصميم گرفتم پول رو بدم و گفت فردا بيا بيامرستان فاطمي اردبيل پسرم اونجا بستريه منم كارمندم هرطور شده پولتو پس ميدم .
    منم فرداش با بابام رفتيم عيادت اون پسره . البته پسر بچه اي كه وجود نداشت بابام وقتي فهميد گفت اشكالي نداره . من ناراحت بودم خيلي . داشتم گريه ميكردم تقريبا تا چند روز اعصابم داغون بود البته نه به خاطر پول ! از اين ناراحت بودم كه از احساساتم سوء استفاده شده .

خلاصه عيد امسال رفته بودم آستارا ماشين دوستم رو بزارم تو ويلا و برگردم . برگشتني مجبور بودم با سواري برگردم كه ماشين هاي سواري تو ورودي شهر ( سه راه ويرموني ) نگه ميدارن و من رفتم سوار بشم براي اردبيل كه يهو چشمم افتاد به اون مرده ! فكر كردم از راننده هاي اونجاست ولي ديدم كه نه داره با چندنفر شوخي خركي ميكنه و وايستادم نگاش كنم كه ببينم اگه رفيقاش خيلي زياد نيستن برم حسابش رو برسم . بلافاصله چندتا فحش به رفيقاش داد و رفت سور ماشينش ( زانتيا ) شد و رفت ! سريع يه سواري داخل شهر دربست كردم و گفتم برم تا فرمانداري ( نميتونستم بگم اون يارو رو تعقيب كن ) از شانس خوب من اونم داشت مسير رو درست ميرفت مركز شهر تا اينكه پيچيد طرف بازار . منم فرمانداري پياده شدم و تا بازار رو پياده رفتم كه پيداش كنم ( راه درازي نبود و يه زانتيا سفيد رو راحت ميشد پيدا كرد ) ماشينه رو پيدا كردم ديدم جلوي پاساژ پارچه فروشي پارك شده از مغازه داره پرسيدم اين رفيقم كه ماشينشو اينا پارك كرده كدوم مغازه رفت ؟ اونم گفت كه نيومده اينجا رفته قهوه خونه . قهوه خونه اونور خيابون بود منم رفتم از لوش رد بشم ديدم بله !!!! شازده داره قليون ميزنه

عينك دوديمو زدم و گوشيمو گرفتم دستم كه مثلا دارم با كسي صحبت ميكنم و سرمو انداختم پايين رفتم داخل و نشستم چندتا صندلي پشت اينا . اسمش اكبر بود . داشت به صاحب كافه ميگفت كه هر كشوري رفته همه ايدز داشتن و خدا بركت بده به ايران

قليون دوسب خواستم منم . آوردنش و ميخواستم آتيشش كنم و يخورده به حرفاش گوش بدم كه يادم افتاد چه سوء استفاده اي كرده اين كثافت از من !‌ گفتم به جهنم . 300 تومنمو خورده يكي دو ميليون هم ديه ميدم ولي بايد حالشو حسابي جا بيارم

قليونو برداشتم رفتم پيشش نشستم گفتم بچت چطوره ؟ فكر كرد دارم شوخي ميكنم ولي منو شناخت و فهميد كه شناختمش ! برداشت منو ماچ كرد هر دو طرف صورتمو به قهوه چيه گفت يه قرآن بيار دستمو بزارم روش قسم بخورم كه اين پسر چه مرديه ! جون بچه منو نجات داده . منم كه ميدونستم اين از اون دزداي هفت خطه و نه زن و بچه دار بودن بهش ميخوره و نه آدم بودن برداشتم شيشه قليون رو بردم تو پياده رو محكم پرتش كردم رو شيشه ماشينش البته شيشش نشكست
    گفت چته مومن ؟ چيكار كردي ؟ همه جمعيت هم داشتن منو نگاه ميكردن يه عده هم ريختن تو قهوه خونه . خواست بياد يقمو بگيره كه از پشت موهاش گرفتمش و محكم سرشو اوردم پايين و با زانوم كوبيدم تو دماغش . خواستم كه بكشمش بيرون بندازمش تو جوب ولي گرفتنم مردم . با يكي ديگه هم كه امده بود داخل بهم فحش داده بود دعوا كردم و اونم يه كتك حسابي خورد شاگرد قهوه چيه هم زنگ تفريح بود اون وسط بهم فحش داد و يه ميني آبچاگي زدم بهش انصافن خيلي بهش چسبيد
    خلاصه اون بي غيرتاي عوضي هم ريختن سرم ازشون كتك خوردم . عينك اورجينالم رفت پي كارش و شلوار جين خوشگلم كه از نمايندگي هوگو تو دبي خريده بودم پاره شد ولي خداييش همشون رو زدم و هميشه هم به اين دعوام افتخار ميكنم تو زندگيم
    زنگ زده بودن 110 و اومدن منو بازداشت كردن با چند نفر . وقتي داشتن ميبردنم تو ماشين يه پيرزنه بود كه تو راه فكر كردم داره منو ميتكونه ولي فهميدم كه داره منو كتك ميزنه مثلا بهش گفتم چيه نه نه جان ؟ نفرينم كرد گفت شيرمو حلالت نميكنم ايشالا كه فردا زنگ بزنن بگن بيا پول طنابو بده جنازه بچتو بگير پليسه بهم گفت مادرته ؟ گفتم مادرم كه هست ولي نميشناسمش به پيرزنه فهموندن كه اون يكي پسر توئه اين يكي ديگست
    شاگرد قهوه چي كه رو ديدم كه نميدونم از دماغش بود يا از دهنش ولي بدجوري داشت خون ميومد ازش
    خلاصه شوهر عمم كه اون موقع فرماندار آستارا بود اومد و سفارشمو كرد و فرداش آزادم كردن ظاهرا طرف رو هم راضي كرده بود كه از شكايتش بگذره به يكي از شاكيام + شاگرد قهوه چي ديه دادم بعدا . بابام هم هنوز از اين ماجرا بويي نبرده

نتيجه اخلاقي : همينجوري براي هركسي دلتون نسوزه و منطقي باشين تا از احساسات انسان دوستانتون سوء استفاده نكنن .
    دمت گرم داداش...خیلی خوب بود...

7. 2 کاربر از vahid484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

با کاسب جماعت بخصوص کاسب هایی که مجموعه ای دوستن دوست نشید و زیاد در محل کارشون نرید جز مواقع ضروری..پیشنهاد من اینه دلتون نسوزه انعام زیاد بدید ...زیاد کلاس نزارید و بگید باسوادید پیش باسواد باسواد و بی سواد بی سواد شید

10. 7 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه gelayor14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

هرچی تو زندگی میرم جلو بیشتر به این نتیجه میرسم که زندگی یه معامله ای هست که داری می کنی اگر برای دیگران زندگی کنی ته ته اش باختی...
    اگر برای خودت و نفع خودت کار کنی لااقل پشیمون نمیشی تو دنیا که چرا فلان و بهمان کردم برای دیگران ....
    اگر با یه آرمان تو زندگی بری جلو این زندگی معنی پیدا می کنه با یکی معامله باید بکنی که بردنت هم نفع خودته هم نفع دیگران ولی نیتت رضای اون بالایی است

12. 5 کاربر از gelayor14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همیشه از اسناد مهمتون بکاپ و یا کپی روی کاغذ داشته باشید
    یکدفعه میبینید هارد سیستم به فنا میره و همه اسناد مورد نیازتون نیست و نابود میشه
    و اونوقته که به خودتون لعنت میفرستید

14. 6 کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

تجربه من اینه که اگه به خداوند متعال ایمان داشته باشین و در جهت مثبت ازش درخواست کنین جواب میده برای من ثابت شد اگه مثبت باشه صد در صد کمکت میکنه بخصوص دانش و علم و تکنولوژی باشه اگه میخوای به دانش واقعی برسی خدا رو باور کن و کمک بخوا ازش من یک امتحان سخت داشتم که موفقیت قبولی در ان غیر ممکن بود با امین به خداوند و ذکر یا ابوالفضل به طوری معجزه شد که هنوز گیجم دوبار تکرار شد ...واقعا خدایا منو ببخش که بنده بدی بودم و باورت نداشتم هرگاه به این جمله فکر میکنم که ادولف هیتلر میگه ((
    بعضی حقایق به طوری پنهان شده اند که اگر کسی به خوبی دقت نکند آن را نمی شناسد ولی غالباْ اتفاق می افتد که این حقایق روشن را افراد عادی نمی بینند یا لااقل نمی توانند بد و خوب خویش را تشخیص دهند .**********************

- - - Updated - - -

تجربه من اینه که اگه به خداوند متعال ایمان داشته باشین و در جهت مثبت ازش درخواست کنین جواب میده برای من ثابت شد اگه مثبت باشه صد در صد کمکت میکنه بخصوص دانش و علم و تکنولوژی باشه اگه میخوای به دانش واقعی برسی خدا رو باور کن و کمک بخوا ازش من یک امتحان سخت داشتم که موفقیت قبولی در ان غیر ممکن بود با امین به خداوند و ذکر یا ابوالفضل به طوری معجزه شد که هنوز گیجم دوبار تکرار شد ...واقعا خدایا منو ببخش که بنده بدی بودم و باورت نداشتم هرگاه به این جمله فکر میکنم که ادولف هیتلر میگه ((
    بعضی حقایق به طوری پنهان شده اند که اگر کسی به خوبی دقت نکند آن را نمی شناسد ولی غالباْ اتفاق می افتد که این حقایق روشن را افراد عادی نمی بینند یا لااقل نمی توانند بد و خوب خویش را تشخیص دهند .**********************

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

تجربه من اینه که اگه به خداوند متعال ایمان داشته باشین و در جهت مثبت ازش درخواست کنین جواب میده برای من ثابت شد اگه مثبت باشه صد در صد کمکت میکنه بخصوص دانش و علم و تکنولوژی باشه اگه میخوای به دانش واقعی برسی خدا رو باور کن و کمک بخوا ازش من یک امتحان سخت داشتم که موفقیت قبولی در ان غیر ممکن بود با امید به خداوند و ذکر یا ابوالفضل به طوری معجزه شد که هنوز گیجم دوبار تکرار شد ...واقعا خدایا منو ببخش که بنده بدی بودم و باورت نداشتم هرگاه به این جمله فکر میکنم که ادولف هیتلر میگه ((
    بعضی حقایق به طوری پنهان شده اند که اگر کسی به خوبی دقت نکند آن را نمی شناسد ولی غالباْ اتفاق می افتد که این حقایق روشن را افراد عادی نمی بینند یا لااقل نمی توانند بد و خوب خویش را تشخیص دهند .

17. 6 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •