تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 407 از 506 اولاول ... 307357397403404405406407408409410411417457 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,061 به 4,070 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

هیچگاه اجازه ندید زیر منت دیگران باشید ...تاجایی که میشه حواستون رو جمع کنین...با سختی دست و پنجه نرم کردن بهتر از زیرمنت بودن دیگرانه ..یادگاری قبول کردن هم شامل همین موضوعه در زمان مشکلات
    طعنه زدن شروع میشه پشت سر دیگه نگو.. ارزش نداره....هیچ دوستی پایدار نمیمونه ....

2. 8 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

وقتی دختری از آینده حرف میزنه مثلا دوس دارم خونمون اینجوری باشه یا دوست دارم بچه مون اونجوری حتی اگه هیچ قول ازدواجی بهش نداده باشید اون پیش خودش فکراش رو کرده و اینده اش رو با شما متصور شده ، اصلا راحت نگذرید از این قضیه خیلی صریح بگید اگه نمیخواهید باهاش ازدواج کنید که رابطه تون رو آینده دار و طولانی نمیبینید.
    من الان این مشکل برام پیش اومد و اصلا نمیدونم چجوری حلش کنم.

4. 10 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

فیزیک رو برای شب امتحان نذارید شوخی بردار نیست:-)) :-))

LG G2

6. 8 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض چو در طاس لغزنده افتاد مور , رهاننده را چاره باید نه زور

سلام
    ماجرای باز کردنِ درب آپارتمان با قوطی نوشابه !!!!
    شب ساعت 10 توی آپارتمان یکی از دوستان بودم که یهو شنیدیم از توی پله ها صدای جر و دعوا و داد میاد
    هر دو تامون پریدیم بیرون ببینیم چی شده که یهو باد زد و در آپارتمان رو بست !!!!
    اب داد بیداد , حالا بیا و درستش کن . همه زندگیمون هم توی آپارتمان بود . موبایلامون , کلیدها و کیف پول و غیره . خلاصه ما موندیم پشت در با دست خالی و جیب خالی
    به دوستم گفتم کلید زاپاسی چیزی قایم نکردی توی پارکینگ ؟ گفت نه .
    یکی از همسایه ها داشت از پله میومد پائین . ماجرا رو بهش گفتیم و از موبایلش زنگ زدیم به آتشنشانی گفتیم جریان اینه و پنجره هم بازه و آپارتمان هم طبقه ی دومه . میشه یه نردبون شش هفت متری بفرستین ؟
    گفتند اگه نوزاد یا آدم معلول و مریض توی خونه باشه ما میایم اما شما باید زنگ بزنید به کلیدساز بیاد بازش کنه
    از 118 شماره ی دو تا کلید ساز رو گرفتیم و زنگ زدیم گفتند دورند و فردا صبح میتونند بیان
    ای داد بیداد . حالا چکار کنیم ؟ بخوابیم پشت در تا صبح ؟؟؟!!!
    چی نجاتمون داد ؟
    جواب:

3 ماه قبل از این ماجرا بنده رفتم توی یک فروشگاه قفل فروشی تا قفل بخرم .
    یک قفل دیدم که زبانه اش این شکلی بود

با کنجکاویِ همیشگی پرسیدم این قفل چرا زبونه ش این شکلیه ؟ به چه درد میخوره ؟
    گفت وقتی زبانه این شکلی باشه دیگه نمیشه از بیرون درب رو باز کرد
    گفتم مگه قفلهایی که زبونه ش معمولیه میشه بازش کرد ؟؟!!
    گفت بله , با چیزی شبیه به کارت بانک یا کارت شارژ که ضخیم و انعطاف پذیر باشه میتونند راحت بازش کنند به شرطی که در با کلید قفل نشده نباشه یعنی فقط بسته باشه
    کارت رو میزنین بین در و چهارچوب . زبونه هم که مثلثی شکله . کارت هلش میده و میره کنار و در باز میشه . راحت و بی صدا .
    همین اطلاعات به ظاهر ساده مشکل ما رو حل کرد
    به دوستم گفتم وایسا , گمونم فرجی شد و احتیاجی به کلید ساز و نردبان و خوابیدن پشت در و اینها نیست . خودمون بازش میکنیم
    گفت چجوری ؟؟؟!!!
    گفتم وایسا تا بیام
    رفتم توی خیابون تا چیزی پیدا کنم که شبیه کارت بانک و کارت پایان خدمت و گواهینامه و اینها باشه . مثلاً یک تکه پلاستیک پهن
    جلوی آپارتمان یک سطل زباله بزرگ چرخ دار بود و خوشبختانه هنوز ماشین شهرداری نیومده بود و پر از کیسه های زباله بود
    اما خوشبختانه لازم نشد برم سراغ کیسه ها . یه نفر لطف کرده بود نوشابه خورده بود و قوطیش رو انداخته بود کنار سطل روی زمین . برای اولین بار خوشحال شدم که یه نفر آشغال ریخته توی خیابون . گفتم خودشه .
    قوطی نوشابه از ورق نازک آلومینیوم درست شده که تقریباً همه ی آقایون میتونند با دست پارش کنند .
    پارش کردم و تاش کردم روی هم تا هم ضخیم تر بشه هم لبه اش تیز و برنده نباشه و بتونه راحت بره لای درب و چهارچوب و زبونه رو هل بده و بزنه کنار
    وقتی برگشتم بالا دوستم گفت این چی چیه آوردی ؟؟؟!!!! با این میخوای در رو باز کنی ؟؟؟ چجوری ؟؟؟!!!!
    بهش گفتم وایسا تماشا کن فقط
    چون بار اول بود , اولش ورق رو زدم لای در , پائین تر از زبونه و تا آخر رفت توی آپارتمان !
    فهمیدم که زبونه بالاتر هست . بار دوم درست خورد به زبونه ی قفل و کمی هم درب رو کشیدم سمتِ خودم تا فشاری نباشه روی زبونه .
    با یک فشار کوچیک به ورق آلومینیوم زبونه رفت کنار و در باز شد
    POWER OF SCIENCE - قدرتِ علم و دانش

دوستم دهنش از تعجب باز مونده بود .
    گفت ایــــــــوَل , عجب کلکی , این رو از کجا یاد گرفتی ؟؟؟!!!
    ماجرای مغازه ی قفل فروشی رو بهش گفتم و اینکه چقدر ارزشمنده که وقتی کسی چیزی بلده و داره بهت یاد میده , ساکت باشی و با دقت گوش بدی و یاد بگیری چون دانستن خیلی خیلی بهتر از ندانستنه
    همون زبونه ی عجیب قریبی که در مغازه دیدم و کنجکاویِ بنده و سوالم که به چه درد میخوره و جواب مغازه دار و با دقت گوش دادنِ بنده و یاد گرفتن اون معلومات به ظاهر ساده و بی اهمیت , مشکلمون رو اون شب حل کرد .

یادتون باشه دربِ آپارتمان باید از داخل قفل باشه وگرنه میشه از بیرون راحت بازش کرد چون 99% از درها به سمتِ داخل باز میشه و این یک حفره ی امنیتی به وجود میاره برای باز کردن دری که قفل نیست
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-01-2016 at 02:06. دليل: تصحیح

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

اگه حتی یک درصد احتمال میدین یا حتی به شک افتادین که یک درصد کسی تو رابطه هست به رابطش احترام بزارین و باعث جدایی یا مشغول کردن یک درصد از ذهنش نسبت به خودتون نشین چون قبل از اینکه به رابطه او احترام گذاشتین به خودتون به شخصیتتون به وقار و اصالتتون احترام گذاشتین همیشه برای خودتون اصول و ارزش هایی داشته باشین و به اون اصول و ارزش ها احترام بزارین و یادتون باشه تا زمانی که خودتون به خودتون ارزش و احترام قایل نشین کسی به شما ارزش و احترام قایل نخواهد شد
    همیشه خودتون باشین و از اینکه خودتون هستید لذت ببرید
    خودتون و دوست داشته باشی تا کاینات شما رو دوست داشته باشن و یادتون باشه خوشبختی شما با خودتون شروع میشه نه با اشیا و اشخاص

9. 7 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

تجربه من از دوسال بودن تو سایت پرشین تولز اینه ی سری مدیر عقده ای دارن ادارش میکنن بخصوص قسمت پاتوقش عمرتون رو اونجا تلف نکنید

11. 2 کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

تجربه من از دوسال بودن تو سایت پرشین تولز اینه ی سری مدیر عقده ای دارن ادارش میکنن بخصوص قسمت پاتوقش عمرتون رو اونجا تلف نکنید
    ربطی به پرشین تولز هم نداره
    در همین سایت پی سی هم مطمئن باشید چنین افرادی پیدا میشه

کلا فرهنگ ممکلت داغونه

13. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

ربطی به پرشین تولز هم نداره
    در همین سایت پی سی هم مطمئن باشید چنین افرادی پیدا میشه

کلا فرهنگ ممکلت داغونه
    من در مورد اینجا نمیدونم ولی برات مثال میزنم ببین مثل هم هستن یا نه مثلا تو قسمت پاتوق حرف سیاسی ممنوع باشه قبول خودش هم نوشته سیاسی و مذهبی نگید ولی هرچی دلشون بخواد پاک میکنن یا با دلایل واهی کاربرا رو بن میکنن شما بری اونجا میبینی ی عالمه کاربر بن شده وجود داره اونم بدون دلیل در مورد موسیقی اصلا نمیشه حرف زد حتی اگه در مورد بیماری بهنام صفوی باشه اینا اصلا به کنار من بخوام در مورد مسائل پزشکی حرف بزنم مخصوصا جاهایی ک مربوط ب مسائل جنسی باشه باید از کلمات مخفف مثل مورت جای شورت و مثل اینا استفاده کنم حالا خدا نکنه ی مدیر باهات چپ بیفته فرتی میزنه بنت میکنه اینقد گشاد هستن نمیخونن ببینن چی هست ا نیست فقط بن میکنن یا این عکسارو ببین

این متن چی داره ک باید بدون اخطار منو بن دائم کنن یا مثلا این عکس

طرف ی بوس ب رفیقش فرستاده اونم شوخی, نوشته پست مستهجن شما پاک شد حالا صفحه پاتوق ببینید

به قفل ها تو صفحه دقت کنید 4 تا قفل تو صفحست موضوعاتش چیه گیمر شکایت کرد منصور قیامت فلان کار کرد من ک واقعا نمیدونم چ خبر البته حق با شما هم هست

15. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من در مورد اینجا نمیدونم ولی برات مثال میزنم ببین مثل هم هستن یا نه مثلا تو قسمت پاتوق حرف سیاسی ممنوع باشه قبول خودش هم نوشته سیاسی و مذهبی نگید ولی هرچی دلشون بخواد پاک میکنن یا با دلایل واهی کاربرا رو بن میکنن شما بری اونجا میبینی ی عالمه کاربر بن شده وجود داره اونم بدون دلیل در مورد موسیقی اصلا نمیشه حرف زد حتی اگه در مورد بیماری بهنام صفوی باشه اینا اصلا به کنار من بخوام در مورد مسائل پزشکی حرف بزنم مخصوصا جاهایی ک مربوط ب مسائل جنسی باشه باید از کلمات مخفف مثل مورت جای شورت و مثل اینا استفاده کنم حالا خدا نکنه ی مدیر باهات چپ بیفته فرتی میزنه بنت میکنه اینقد گشاد هستن نمیخونن ببینن چی هست ا نیست فقط بن میکنن یا این عکسارو ببین

این متن چی داره ک باید بدون اخطار منو بن دائم کنن یا مثلا این عکس

طرف ی بوس ب رفیقش فرستاده اونم شوخی, نوشته پست مستهجن شما پاک شد حالا صفحه پاتوق ببینید

به قفل ها تو صفحه دقت کنید 4 تا قفل تو صفحست موضوعاتش چیه گیمر شکایت کرد منصور قیامت فلان کار کرد من ک واقعا نمیدونم چ خبر البته حق با شما هم هست
    بنده که خیلی وقت نیست اینجا هستم الان بیشتر از 2 ماهه
    ولی یه بار یه تایپیکی بود که خواه ناخواه کشیده شده به مذهب و خدا
    اولش مدیرش گفت خواهشند بحث تموم کنید مذهب و سیاست و خدا خط قرمز هستند
    ولی آخرش خودش تو بحث شرکت کرد اتفاقا چقدر هم بحث کرد و خیلی هم بد بحث کرد البته با من هم بحث نکرده بود ولی با یکی از دوستان بحث کرد که خیلی خوشم نیومد یه جورایی خشونت تو بحث دیدم
    تا اینکه بعدش دیگه بحث خیلی رفت تو خط قرمز و آخر همون مدیر تایپیک قفل کرد
    ولی من میگم اگر قرار بود بحث نشه چرا خودتون تو بحث شرکت کردید و نظرات و آرایتون رو هم نشر دادید

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

فهمیده ام که عملی را که هیچ وقت انجام نمیدهم به ان فکر نکنم ..بگذارم ذهنم ازاد باشد

18. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •