تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 356 از 506 اولاول ... 256306346352353354355356357358359360366406456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,551 به 3,560 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این اولین پست من تو این فروم هستش..
    خواستم بگم هیییییییییییییییییچ وقت تو زندگی حرص و جوش واسترس چیزی رو نخورین..
    اگه بدونین به طور مستقیم چه لطمه ای به جسمتون میزنه هیچ وقت همچین کاری نمیکنین..
    کلا بزنین تو فاز بیخیالی ... بنظرمن ادمای بیخیال و خونسرد خوشبخت ترینه آدم ها هستن

داره خودمونی میشه MoXa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    رخت خواب

پيش فرض

وقتی سوار ماشین باحال و گرون قیمت میشین به بقیه پز ندیدن و نیگاه نیگاه نکنین .

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

یه چنتا تجربه شخصی دارم که واقعا واسه آرامش اعصاب به درد میخوره

1 - اگه اطلاعاتی در هر زمینه ای دارید پیش خودتون نگه دارید

بعضی از آدما هستن کلا هرچی میگی تو مخشون نمیره
    دلیلش اینه از یه چیزی تو فکر این ملت جا بیفته دیگه سخته بیرون آوردنش

بعضی مواقع هست تو یه جمعی هستین و دارن در مورد تلویزیون - موبایل و .... بحث میکنن
    اگه در این زمینه اطلاعاتی دارید به هیچ عنوان در صورتی که اطلاعات اون افراد در بحث غلط هم بود شما وارد بحث نشید
    تجربه نشون داده بلانصبت یه احمق فرض میشید که هیچی حالیش نیست

مثلا خیلی موارد دارن در مورد سیستم بحث میکنن و میبینید یهو یکی وسط بحث میگه من کارت گرافیکم 512 هست و میخوام 1 گیگ بخرم
    یا مثلا هنوز هم اسم موبایل میاد بعضیا فقط نوکیا تو ذهنشون هست !! (( اپل و ساسمونگ و ... هنوز گوشکوبن از دیدگاه این افراد ))
    یا اینکه میگی تلویزیون طرف میگه سونی (( حالا بخوای بگی هر تلویزیون کاربرد خودشو داره و تو هر رنج قیمت هرچیزی به صرفه هست یعنی دیگه عمرت به فناست ))

اینجور جاها اگه بخواین بحث فنی بکنید بلانصبت یه احمق فرض میشید که هیچی حالیش نیست (( حالا هرچی بلد باشید ))
    بزارید ملت با همون بحث ها حال کنن شما هم فقط بشین چاییتو بخور !!

2 - هیچوقت نگید من اینو بلدم اونو بلدم

بعضی مواقع هست یه جا میرید طرف یه مشکلی داره (( حالا تلوزیون - کامپیوتر - و یا اگه برق کاری بلدید ))
    کلا دست بزنید خراب بشه دیگه فاتحه
    از فرداش تو دهن همه هست طرف هیچی حالیش نبود زد سیستم طرف رو سوزوند
    رفتید یه جا دیدید طرف مشکل هم داره کلا فرض کنید هیچی بلد نیستید

3 - هیچ وقت تو جمعی بحث فنی نکنید

بعضی مواقع پیش میاد طرف میخواد تلویزیون بخره بعد حرف از 42 - 46 - 50 اینچ میزنه
    بعدش شما میبینید طرف تو خونش ففط به تلویزیون ایران دسترسی داره

اونجور جاها بخواید بحث فنی کنید که کیفیت تلویزیون ایران در حد یه تلویزیون 40 هم نیست و کیفیت SD داره و واسه کیفیت بالا حداقل ما**هوا**ره و یا یه سیستم پخش خوب باید داشت .... کلا چیزی که گیرتون میاد اینه که هیچی حالیتون نیست
    تا بخواید بگید کیفیت چیه و فرق شبکه HD با معمولی جیه و یا اینکه سیتسم پخش بلوری چیه عمرتون به فنا هست !!!!!!

(( طرف تلویزیون 46 و یا 50 میخره بعد میبینید باهاش پژمان و شبکه خبر میبینه !!!!!!!! ))

خلاصه سازی
    هر چی بحث فنی بلدید پیش خودتون نگه دارید
    ملت خودشونو آتیش زدن واسه اینکه چی خوبه چی بد شما کلا هیچی نگید

خودتون از دانسته های خودتون لذت ببرید و هرکس هم هرچی گفت شما بگید آره راست میگی !!!!!

یعنی اینا رو رعایت کنید اعصابتون در آرامشه !!!! (( در ضمن قصد توهین به شخص و .. رو ندارم -- فقط جهت اطلاعات عمومی گفتم ))
    Last edited by wooooow; 06-05-2014 at 23:06.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

یک تجربه جدید :

دوستان وقتی که دلشوره دارید ، اعصابتان خورد است ، مضطرب ، یا خسته هستید . به هیچ عنوان تصمیم گیری نکنید
    . مخصوصا درباره چیز های مهم . سعی کنید اون روز رو اصلا به موارد مضطرب کننده

فکر نکنید
    و بزارید که خیالتون راحت باشه . روز بعدش خوب فکر کنید . و بعد تصمیم بگیرید .

برای من پیش اومد که سر موارد اعصاب خورد کن و دلشوره اور میخواستم از روی
    عصبانیست تصمیمی بگیرم که روی سرنوشتم تاثیر واقعا بدی میزاشت .

......................................

پ.ن : جناب woooow عزیز ، درباره اون بحث تلویزیون که اومدید که تجربتون رو نوشتین . و میدونم منظورتون با من بود .

ببینید تجربه من این بود که اگر میخواید تلویزیون خریداری کنید . خودتون برید با بردن یک فلش و چند فیلم و عکس در داخل ان ، به صورت حضوری دو به دو برند ها رو امتحان کنید .

من نگفتم برند محبوب شما سامسونگ(از پستتون معلوم بود) که به خاطر محبویت گوشی های تولیدی ، شما تمام موارد تولیدی اون اعم از لوازم خانگی و ... رو در حد عالی میدونید . بد است . این تجربه شما رو نقض میکنه در صورتی که :

هر برند در یک زمینه حرف های زیادی برای گفتن داره و توانا تواناتره : سامسونگ در تولید گوشی ، ال جی در لوازم خانگی ، سونی در لوازم صوتی و تصویری.

بگذریم قضاوت با دوستان .
    Last edited by sansa; 07-05-2014 at 16:50.

5. 15 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من فکر میکنم ما آدما تو این دنیا بدجوری زیر تیغ هستیم !!
    و همش مجبوریم حواسمون رو از این تیغ ها پرت کنیم و به چیزای دیگه ای توجه کنیم، در حالیکه خراش های تیغ های زندگی هرچند وقت یک بار میسوزه.
    مخصوصا خراش های نزدیک شاهرگ !!

یک دیالوگی از سریال زیر تیغ و حرف پرویز پرستویی همیشه تو ذهنم هست که میگفت :

وقتی داشتم به دخترم دیکته میگفتم و غلط مینوشت و بهش میگفتم غلط نوشتی، سریع با پاک کن ته مدادش غلط رو پاک میکرد و درست رو جاش مینوشت.

کاش ته مداد زندگی من هم یک پاک کن داشت.

7. 12 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سعی کنید اشتباه یکی رو مستقیم بهش نگین بلکه اشتباه اونو طوری در بین حرفاتون با دوستاتون یا یه صحبت عادی بیان کنید که شخص مستقیم فک نکنه با اونی و همیشه پیش شما شرمنده باشه.
    این روند تربیتی که شخص دچار شکست شخصیت نشه خیلی مهمه

9. 14 کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام

سربازی در کشور ما و خیلی از کشورهای دیگه اجباری هست و همه باید انجام بدن ، مگر اینکه کسی مشکل خانوادگی یا جسمی داشت باشه

ترس از سربازی رفتن تو خون همه ما پسرا هست و بوده! اما چیکار میشه کرد؟؟؟ هرچقدر ازش فرار کنی اون بهت نزدیکتر میشه و سایه اش برات بزرگتر میشه و احساس میکنی واقعا یک دیوار بلند جلو پیشرفتت رو گرفته!
    چه بهتر که زودتر بری و تمومش کنی!

این همون اشتباهی هست که من کردم. من سربازیم رو 2 سال بعد از دانشگاهم رفتم.
    و بهترین موقیت های شغلی رو بخاطر همین موضوع از دست دادم.
    .
    پس اگه کسی تا امروز هنوز نمیدونه سربازی رو بره یا نره، به نظر من همین شنبه بره و دفترچه رو بگیره و پر کنه و پست کنه!
    یک روز زودتر رفتن = یک روز زودتر تموم شدن خدمت
    -
    باتشکر/

داره خودمونی میشه gelayor14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

دیشب تو ستایش یه جمله ای حشمت فردوس گفت: که تو زندگی حتی به دشمنت هم پشت نکن ! تو زندگی حتی یه دشمن هم زیاده
    من تو زندگی به این رسیدم که یه عده هستند که با قهر و ترک رابطه نمیشه از شرشون در امان موند ! به اینا نباید پشت کرد لااقل در ظاهر
    فکر می کنم یه چیزی شبیه همین مضمون رو از پیامبر هم داریم که با فردی که بددهن بودن یا یه چیزی شبیه این برای اینکه از شر این فرد در امان باشند در ظاهر باهاشون خوش رفتار بودند

12. 10 کاربر از gelayor14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

همیشه توی زندگی پشت کار داشته باشید
    ولی
    نه به قیمت رو انداختن بیش اندازه به دیگران

و اینم بدونید که چیزی که قسمت نیست نیست...اگر قسمت نیست شما جایی کار کنید مثل من به 1000 نفر هم که رو بندازید اخرش میگن ما نمیتونیم کاری بکنیم...فقط مثل من خودتون رو جلوی 1000 نفر کوچک میکنید.همین

14. 9 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

هوا خیلی گرم شده مواظب باشین گرما زده نشین چون واقعا عذاب آوره
    آب و آبمیوه زیاد بخورین هربار که بیرون بودین شیر آب دیدین دست و صورتتونو بشورین
    چون با دکتر و دارو هم درست نمیشه و یه مقدار زمان میبره ممکنه از کار و زندگی بی افتین همینطور امتحانات
    کلافگی و اعصاب خوردی هم که دنبالش هستن

16. 15 کاربر از Hatek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •