تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 354 از 506 اولاول ... 254304344350351352353354355356357358364404454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,531 به 3,540 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

.

اگه میخواهید احساس پوچی و بیهودگی نکنید اگه میخواهید عصرهای جمعه دلتون نگیره اگه میخواین صبح که از خواب بلند میشید بگید وای دوباره یک روز تکرار

فقط یک کار بکنید
    فقط یک کار

تو زندگیتون هدف داشته باشید و زندگیتون رو 12 ساله اینده برنامه ریزی کنید !

.

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

جــاتون خالـی دیشب برای اولین بار در سال جدید، رفتیم سالن ورزشی یک توپی به بدن بزنیم(والیبال)! 3 تا موتور سیکلت و 1 ماشین بودیم. متاسفانه سالن، پارکینگ واسه وسایل نقلیه نداشت.(اکثرا دارن!)
    مجبور شدیم الـاغ هامون رو ببندیم روبه روی سالن. سه چرخ عقب و جلوی موتور سیکلت ها رو به هم دیگه بستیم! طوری که خیلی سفت بستیم! ماشین رو هم به حال خودش رها کردیم.

خلـاصه بازی مون تموم شد. بساط رو جمع کردیم که بیایم بیرون یهو دیدم اَی دل غافل! اون موتوری که به راحتی میشد به قسمت چپ بدنه ــش(قسمت باتری) دسترسی داشته باشی...
    بی چیزا بـاتـری اتـمی موتور رو کِش رفته بودن! ما نمیدونستیم بخندیم، گریه کنیم چیکار کنیم...مثل اینکه بدبختا نتونستن موتور رو ببرن لجشون گرفته بود و یه کرمی ریخته بودن!
    (شادی برد 0-3 بازی کوفتمون شد)

اما درسی که از قضیه دیشب گرفتم:

سالن هایی رو انتخاب کنید که پارکینگ و یا محلی شبیه به پارکینگ واسه وسایل نقلیه داشته باشند. و یا اگر امکانش موجود نیست، سعی کنید موتور سیکلت ها رو به داخل سـالن ببرید!
    نکته دیگه اینکه حتما هر 20 دقیقه به وسایل نقلیه ــتون سَر بزنید تا شیاطین اطراف اون ها نیان!

و من الله توفیق/
    Last edited by E.N.A.Y.A.T; 26-04-2014 at 18:21.

3. 12 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

وقتی کسی پستی ازتون نقل قول میکنه و جواب سوالتون رو میده دکمه تشکر رو بزنید ( هرچند دیر ، هرچند کوتاه ، هرچند کم سواد باشه و هرچند شما کاره ای توی انجمن باشی )
    بارها برای خود من شده که حتی جواب طرف به کارم نیومده و خودم ازش بیشتر میدونستم اما دکمه رو زدم
    همین که اومده و جواب شما رو نقل قول کرده و در حد توان جوابتون رو داده ، خودش ارزش داره
    امیدوارم روزی ادب توی نت هم به اندازه ادب در اجتماع مهم باشه

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض مشکل بوی فاضلاب در آشپزخانه

سلام
    چند بار رفتم آپارتمانهای اقوام و دوستان و بوی بدی در آشپزخونه به مشام میرسید . ( بوی فاضلاب )
    خودشون هم نمیدونستند از چیه و فقط میگفتند عاجز شدیم از بوش اما نمیدونیم از چیه .
    علت این بوها از لوله ی فاضلاب لباسشوئی بود و با چسباندن چسبِ نواریِ پهن به دور لوله ی فاضلابِ لباسشوئی و دیوار راهِ خروج گازهای توی لوله ی فاضلاب که در دیوار نصب شده کاملاً بسته و کیپ شد و ظرف چند ثانیه بوی بد غیب شد و مشکل حل شد .
    پشت لباسشوئی رو بو کنید . اگر بوی فاضلاب میده پس شما هم همین مشکل رو دارین .
    حتی اگر لباسشوئی هم اونجا نیست باز هم باید لوله ی فاضلابِ توی دیوار رو با چسبِ نواریِ پهن یا چسبِ ورق آلومینیوم پهن کاملاً ببندین .
    قبل از چسب زدن حتماً دیوار و شیلنگِ لباسشوئی رو خوب تمیز کنین تا چرب و خاکی و مرطوب نباشه وگرنه چسب بهش نمیچسبه و زود کنده میشه .
    لوله فاضلابِ لباسشوئی که توی دیوار هست سیفون ( لوله ی U شکل که آب در اون جمع میشه ) نداره تا مانع خروج گازهای توی دیوار بشه بنابراین باید با چسب نواریِ باکیفیت کیپ بشه .
    عکس سیفون که چون همیشه آب وایمیسه توش , مانع خروج گازهای فاضلاب از لوله میشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 27-04-2014 at 13:35. دليل: تصحیح

6. 12 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

خیلی سخته یکی بهت بگه تو نیمه گمشده من هستی اما تو حتی ذره ای از وجودت رو در او گم نکرده باشی !!!

و آنزمان در تقابل یک نیمه گمشده با یک ذره گم نشده برای آن ذره چه راهی میماند؟

جز شکستن آن نیمه گمشده با انفجار یا شکستن خودش با دروغ ؟!!!
    Last edited by B.Russell; 27-04-2014 at 19:20.

8. 9 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

من در رشته تکواندو فعالیت میکردم.
    روز مسابقات به شدت مریض شدم با اون حالم به مسابقات رفتم و البته شکست سختی هم خوردم و شک ندارم که از مریضیم بود.

اما اون ورزش رو رها کردم و حال که دیگه انگیزه ای برای ادامه ی اون ندارم به شدت پشیمونم.

تنها یک نصیحت از من:

علت شکست را که دریابی خواهی دید طعم تلخش, گوارا تر از طعم شیرین پیروزیست.

( بگذار زندگی تورا شکست دهد, اما کنار نکش آن قدر شکست بخور تا هنگام پیروزی انتقام تمام درد های شکست های قبل را از زندگی بگیری. )

مرسی ...

10. 13 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چند روز قبل یکی از همسایه ها که بازنشسته هست چنتا سکه خرید همین که سکه رو تحویل میگیره طبق عادت سکه نوسان کوچکی میکنه البته این بار به سمت پایین

اومده بود و میگفت چیکارش کنم نکنه سکه تبدیل به حلبی بشه میخواست با ضرر بفروشه

گفتم نترس و کمی دلداریش دادم حالا اومده میگه دیدی گفتم بالا میره و . . .

یکبار جستی ملخک دوبار جستی ملخک اخر به گیر ملخک - از ما گفتن بود

اگر جنبه کاری رو نداری انجامش نده

12. 10 کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

وسایل های گرون قیمتتون رو به هیچ وجه تو انباری خونتون نزارین!

چند روز قبل دزد انبار داداش مارو زده بود و نزدیک 5-6 میلیون جنسشو برده بود.تازه اون اجناس هم امانت دستش بود.(این اتفاق تو تهران خیلی زیاد شده)
    نامردا قفل کامپیوتری رو هم باز کرده بودند!!!

14. 12 کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض روش وصل کردنِ آبِ سرد و گرم به شیلنگِ لباسشوئی

سلام
    اگر لباسشوئی خودش آبگرمکنِ برقی نداره یا برق در جائی که زندگی میکنین خیلی گرانتر از گاز هست و لباسشوئی هم فقط یک لوله ی ورودیِ آب داره , میتونین با این روش آب گرم و سرد رو به لباسشوئی وصل کنین
    البته این شیرها در بازار به رنگِ آب هم هست . شما برایِ آبِ سرد شیر آبی رنگ بذارین و برایِ آبِ گرم شیر قرمز .
    درضمن اگر در محل زندگیتون لوله های پلاستیکی pvc که با چسب به هم چسبانده میشه ارزانتر هست میتونین از اونها استفاده کنین .
    اگر اسم این قطعات رو نمیدونین کافیه همین عکسها رو به مغازه ی لوله کشی نشون بدین تا قطعات لازم زو بهتون بده
    حدود 25000 تومن میشه .
    اما دیگه از مصرف برق راحت میشین برای گرم کردنِ آب لباسشوئی و میتونین خودتون حرارت آب رو تنظیم کنین .
    مراقب باشین بیش از حد آب رو گرم نکنین چون رویِ لباسها اثر بد داره

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 29-04-2014 at 22:23. دليل: تصحیح

16. 5 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

در مورد خرید زمین و خونه و ... زیاد فکر نکنید اگر پول خرید دارید و پسند هم کردید خریدتون رو انجام بدید منتظر پیدا کردن جای بهتر یا قیمت مناسب تر نباشید ، به احتمال زیاد صبر کردن باعث ضرر می شه.
    در مورد بازار ارز و سکه و بورس هم همین طوری وارد نشید و سرمایه تون رو در این چیز ها نریزید.باید دید اقتصادی و تجربه و علم داشته باشید.زیاد دیدم سر این چیز ها ضرر کرده باشن.

18. 14 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •