تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 161

نام تاپيک: ماجراهاي رانندگي

داره خودمونی میشه kazem795's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض ماجراهاي رانندگي

سلام دوستان
    شايد جاي اين تايپيك اينجا نباشه ولي هدف از ايجاد آن كمي تفريح و سر گرمي است
    هر كسي با تعريف يه خاطره از رانندگي ميتونه بقيه رو سرگرم كنه
    اميدوارم استقبال بشه

2. 16 کاربر از kazem795 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک سری داشتم آموزش رانندگی از بابام یاد میگرفتم(سمتای آلوارس[اردبیل]) . 100 متری من یه خره با کرش بود که کنار آسفالت جاده داشتن رو به من میومدن منم خوشحال و خندون داشتم کار خودمو میکردم که تو 30 متری متوجه انحراف به راست خره شدم .منم چراغ دادم اما افاقه نکرد بابام گفت مهران ترمز ترمز .چشمتون روز بد نبینه!!!منم تو یه قدمی خره ماشینو نگه داشتم(البته با خاموش کردن)!! خلاصه به خیر گذشت...
    راستی اون موقع چشمای خررو باید میدیدید!رنگشم زرد شده بود!

نتیجه اخلاقی....کلا این خرا خیلی خرن!! بهشون نمیشه اعتما کرد

4. 21 کاربر از ba maram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehdipesse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

خب ايني كه ميگم قصدم ايجاد تفريح نيست ... شايد بشه گفت تجربه هست
    من يه RD انزكتوري گاز سوز دارم از گردنه هاي نيريز به سمت قطرويه پايين ميومدم و ديگه جاده تقريبا صاف شده بود و زياد نياز با زدن ترمز نبود...چون نيريز نتونسته بودم گاز بزنم با بنزين ميومدم، براي كاهش مصرف سوخت ماشين رو خلاص كردم تا خودش قل بخوره تا پايين و پاهامم گذاشته بودم كف ماشين، جلوتر يه پيچ بود كه قبلش يه كاميونم جلو ترم بود .... وقتي به كاميون رسيدم پامو گذاشتم رو ترمز ولي يهو ديد ترمز تا ته رفت پايين و خبري از ترمز كردن نيست با عجله دو سه بار ديگه اين كار رو كردم ولي اصلا ترمزي در كار نبود
    از پيچ رو برو هم يه نيسان ظاهر شد... ديگه نميدونستم چيكار كنم داشتم از پشت ميزدم به كاميون بنابراين اومدم تو سبقت و نيسان كه وضع منو ديد كشيد تو شولدر
    براي اينكه ماشين رو كنترول كنم پامو گذاشتم رو كلاج و دنده رو كه تا الان خلاص بود بردم دنده 4 و ماشين با صداي بلكسباد بلندي سرعتش كم شد ... كاميونم سرعتش رو كم كرد و من اومدم تو لاين خودم ... تمام اين قضايا در زمان خيلي خيلي كوتاهي افتاد
    ماشين رو يكم كشيدم كنار و شروع به تست ترمز هام كردم ولي با تعجب ديدم ترمزها خيلي خوب داره كار ميكنه
    ..
    ..
    ..
    بعد تازه فهميدم قضيه چي بوده
    من چون پاهام كف ماشين بوده در تمام اون لحظات داشتم بجاي ترمز پدال كلاچ رو فشار ميدادم
    و چون ماشين خلاص بود هيچ نشونه اي از درگير شدن موتور نشون نميداد و من نفهميده بودم كه عوضي دارم فشار ميدم
    اين تجربه اي شد برام كه ديگه هيچوقت ماشينو خلاص نكنم و لااقل يكي از پاهام رو پدالها باشه

6. 18 کاربر از mehdipesse بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

تاپيك جالبي ميشه!!
    من سال پيش چند هفته بعد از اينكه گواهينامه رو گرفته بودم بالاخره از پدرجان اجازه گرفتم كه تنهايي ماشينو ببرم
    داشتم تو بلوار نزديك خونمون با 80 تا ميرفتم كه ديدم يكي جلوم داره راهنما ميزنه كه بپيچه به چپ...من با خودم گفتم تا اون بخواد بياد چپ من ازش رد ميشم اما معادلاتم اشتباه در اومد
    نزديك يارو شده بودم كه ديدم داره مياد سمت چپ منم هول شدم بدون دادن حتي يه نوربالا يا بوق! فقط پامو گذاشتم رو گاز كه ازش رد شم و ميليمتري هم رد شدم اما بعدش يارو كه شوكه شده بود شروع كردن به بوق ممتد زدن و داد وهوار پشت ماشين!! منم از تو اينه ديدمش و محل نذاشتم و ادامه دادم...
    رسيدم به چهار راه و پشت چراغ وايسادم...يهو يه صداي ترمز شديد شنيدم نگا كردم ديدم همون ياروهه هست!
    طرف اومده بود دنبالم!!!
    از ماشينش پياده شد اومد سمت من با مشت زد رو كاپوت گفت مرتيكه مگه كوري و اين حرفا ؟؟!!
    من ترسيده بودم پشت فرمون در حد تيم ملي گفتم الان چاقو درمياره يا ترتيب ماشينو ميده يا ترتيب منو
    سرمو اوردم بيرون گفتم عمو جون بخير گذاشت بيا برو..انشالله كه از اين به بعد همه درست رانندگي ميكنن و اين حرفا(خودمم نميدونستم چي ميگم)
    خلاصه چراغ سبز شده بود و اين يارو هنوز جلوي ماشين وايساده بود تا چند نفر اومدن بردنش سوار ماشينش كردن
    نتيجه گيري: بعضيا واقعا كينه اي هستن---هميشه از بوق استفاده كنين...!

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

از اينكه تا الان از اين تايپيك استقبال شد از همه دوستان تشكر ميكنم

سال 80 بود اونموقع دانشجو بودم و براي در اوردن خرج دانشگاه آزاد يه پيكان مدل 53 خريدم و توي آژانس مشغول بكار شدم (در اوقات فراغت) آقا سرتونو درد نيارم من 2سال اين ماشينو داشتم هر قطعه اي رو كه فكر كنيد مجبور شدم روش عوض كنم بطورسكه وقتي خواستم بفروشمش يه چيزي در حد صفر بود( اين ديگه از اون حرفا بود) خلاصه دلشتم توي يه بزرگراه توي شيراز با يه نفر مسافر آژانس ميرفتم چرخ عقب ماشين شروع كرد به تق تق صدا كردن اول توجه نكردم بعد ديدم نه با با اوضاعش داره بدتر ميشه پياده شدم نگاه كردم كه پس از كارشناسيهاي انجام شده به هيچ نتيجه اي نرسيدم و بيخيالش شدم خلاصه سوار شدم اون يارو مسافره گفت چي بود گفتم هيچي گفت توي بزرگراهيم خطر نداشته باشه ما هم كلي براش كلاس گذاشتيمو خيالشو راحت كرديم كه نه خبري نيست خلاصه رفتيم حدود 2 كيلومتر كه رفتم با سرعت حدود 90 تا سر يه پيچ چرخ عقب ماشين كاملا در اومد و از ماشين رد شد ته ماشين با چنان ضربه اي به زمين خورد كه من فكر كردم ديگه بايد فاتحه رو خوند حالا تو اين گير و وير يارو داد زد يا حضرت عباس ،‌ يا حسين يا .... ماشين كه همينطور پشتش داشت رو زمين كشيده ميشد ديگه نه ترمزاش عمل ميكرد ( چون پدال رو كه فشار ميدادم چون يه چرخش آزاد بود عمل نميكرد) و نه با دنده ميشد كاري كرد چون ميدونيد كه پيكان ديفرانسيل عقبه و وقتي يكي از چرخاش روش نباشه ديگه انگار داره آزاد ميچرخه خلاصه ماشين حدود يه 3-4 كيلومتري رو زمين كشيده شد تا ايستاد البته به اين راحتي ها هم نبود چون به شدت فرمان ماشين به همون سمتي كه چرخش در اومده بود كشيده ميشد خلاصه با يه فلاكتي ما ماشينو نگه داشتيم وقتي به يارو نگاه كردم ديدم رنگ تو روش نمونده بهش گفتم به خير گذشت هيچي نگفت پياده شد يه نگاه به ماشين انداخت گفت اين كه خيلي كار داره منم ديرم ميشه من ميرم گفتم آره تو برو انم سرش رو انداخت پائين كه بره صداش كردم گفتم آقا كرايتون تا اينجا ميشه 2500 تومن يارو توش مونده بود چي بگه
    خلاصه زنگ زدم يه مكانيك اومد ماشينو راه انداخت و بعدش كه يادم ميومد توي اون شرايط از طرف پول گرفتم كلي ميخنديدم

9. 16 کاربر از kazem795 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

از دانشگاه میخاستم ماشین بگیرم برم خونه (40 کیلومتر) دیدم رفیقم داره میگه بیا با هم میریم. یه پراید متوسط
    دست فرمونش افتضاح بود . توی یک پیچی پیچید جلوی یک 405 صفر که راننده جوون روانی داشت. بعد هم پسره حدود 20 کیلومتری مارو بایه چماغ دنبال کرد و هرچی توی ماشینش بود به طرف ما پرتاب مرد که یه جای ماشین هم فرو رفت.
    اون یارو یه جوری میخواست مارو بکوبونه به بلوار!
    داشتم سکته میزدم.
    یه بار هم چنان ترمز زدیم که کامیون یک قدمی پشت ما وایساد اونم با ترمز شدید.

آخر هم رفیقم به بهانه زنگ زدن به پلیس یه شماره ای گرفت گوشی گذاشت در گوشش. پسره فکر کرد داره به پلیس زنگ میزنیم و اولین بریدگی پیچید.

انقرد ترسیده بودیم که نزدیک بود . . . . بزنیم!

===============================
    این یکی بی معنیه»:

سوار یه ماشین داغون بودم بعد یه پژو پارس اسپرت در حد تیم ملی از کنارم با سرعت زیاد رد شد. بعد که گفتم عجب ماشینی دیدم پلیس سر راه به خاطر سرعت زیاد گرفتش

11. 15 کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

ديروز داشتم تو خيابون ميرفتم (پياده) ديدم يه دختره ميخواد ماشينشو پارك كنه دوبل ايستاده بود كنار يه ماشين هر چي سعي ميكرد نميتونست رفتم جلو بهش گفتم ميخواي واست پاركش كنم اونم از خدا خواسته گفت آره پياده شد نشستم پشت ماشينش يه لحظه حس شيطونيم گل كرد ماشينو كه كج رفته بود تو پارك آروم در آوردم بعد گاز ماشينو گرفتم رفتم دختره جيغ ميزد و دنبال ماشين ميدويد حدود 100 متر جلوتر ايستادم بهم كه رسيد خون جلو چشاش گرفته بود گفت مگه مريضي چرا اينجوري ميكني من كه ديگه از خنده نميتونستم جلو خودمو بگيرم بلند بلند خنديدم دختره هم خندش گرفت خلاصه دنده عقب گرفتم ماشينشو پارك كردم بعد كه پياده شدم درش رو هم قفل كردم سوئيچ رو گذاشتم تو جيبم دختره ديگه نمدونست چي بايد بگه خلاصه يكم اذيتش كردم سوئيچ رو بهش دادم و رفتم

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

تبریک بابت این فکر ناب

فکر کنم تاپیک جالبتری بشه
    ---------------------------------------------------------------

یه بار داشتم از بیرون برمیگشتم ... تو کوچه داشتم میومدم ... کوچه ای که خونه یکی از دوستام اونجاست ...

دیدم از قضا ماشینو اورده بیرون و خودش رفته در پارکینگو ببنده ... ماشین روشن ... سوئیچم روش بود

آقا پریدم پشت ماشینو با یه شتاب اساسی ماشینو روندم

از تو اینه دیدم بدبخت همین که صدای ماشینشو شنید پرید بیرون و قتی دیدماشینشو دارن میبرن ... رنگش مثل گچ شده بود
    ... نزدیک بود بمیره

منم از ترس برخورد غیر استاندارد یه صد متر که رفتم ماشینو نگه داشتم و پیاده شدم ... 2 تا بوق زدم براش و گفتم بپا نبرنش

از این به بعد مراقب باش

نتیجه اخلاقی: همیشه به طور عملی به دیگران هشدار بدین

14. 20 کاربر از babak_gww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    من داشتم با ماشین ماماین(پراید!!!) رانندگی میکردم تو کوچه پس کوچه ها...سرعتم یه کوچولو بالا بود و و داشتم 90 تا میرفتم....
    یه پیرمرده رو دیدم که داره میاد!!! چراغ زدم و بعدشم بوق رو دیگه تقریبا کامل گرفتم! ولی پیرمرده ول کن نبود که نبود!!!
    تو یه متریش ترمز کردم(یه متریش نه اینکه یه متر مونده بهش برسم!! یه متر مونده به اینکه بیاد وسط جاده و فک کردم با اون سرعت اون پیرمرده،اگه من هیمنجوری برم حتمی میزنمش!!!) البته دستگاه تخمین فاصله ی من خیلی خرابه!! هیمن که ماشین وایساد پیرمرده چن لحظه بعدش خورد به ماشین من!!

یعنی خورد به گلگیر راست من....من وایساده بودم و اون منو زده بود!!!!
    گفا عمو! یه گوسفند هم اگه میبود،یه بوقی ترمزی چیزی میزدن!! من که ادمم....
    دهنم واز شده بود!! تقریبا 50 متر بوق و چراغ زدم بهش ولی منو ندید اصلا!!!شایدم فک کرده بود از این دختراس که همینجوری بیاد وسط خیابون واسش وای میستیم که رد بشه نکنه خونش بیوفته گردن ما!!!(بعضی هاشون اونقد میترشن که خودشونو زیر ماشین میکنن نمیدونم چرا!!)

خلاصه ملت ریختن اونجا و کی باورش میشد که پیرمرده زده به من؟!!
    من گواهینامه هم نداشتم!! تنها کاری که از دستم بر اومد در رفتن بود!!!
    خوشبختانه واسه پیرمرده مشکلی پیش نیومده بود و کسی هم شمارمو ور نداشته بود!! چون گواهیناتمه نداشتم دهن مهنمو سرویس میکردن!!

----------------
    امروز رفته بودم واسه ازمون مقدماتی گواهینامه، سری قبلی با 10 غلط رد شده بودم ازمون شماره چار رو داده بودم...
    این بار با استفاده از بند (پ)،باز برگه ی سوالات 4 خورد به من....ردیف جلو نشسته بودم و مثلا پارتی داشتم ولی نمیدونستم این پارتی میخواد چجوری کمکم کنه!!!
    خلاصه تا جایی که بلد بودم،حل کردم(سوالاتی که سری قبل اشتب جواب داده بودم رو هم خونده بود که کم نیارم!!)
    در نهایت،گیر 5 تا سوال افتادم فک کردم ولش کنم و برگه رو تحویل بدم،که دیدم کلید سوالات شماره 4 دقیقا جلو رومه!!!
    سری قبل هم بود ولی دور بود و ترسیدم تقلب بکنم!! ولی این بار اینکارو کردم و سوالاتی که مردد بودم رو جواب دادم(5 سوال رو!)البته کد گشایی خیلی سخت بود چون برگه ی شماره 4 رو برعکس من گذاشته بود و خیلی سخت بود پیدا کردن شماره ی سوالات.....
    منم که اهل تقلبی نبودم!! ولی بدون اینکه گیر بیوفتم(پارتی!!) تونستم حل کنم و 30 تمام بگیرم!!!
    خدایی پ ش م م ریخت از خوشحالی!!! تا ساعت 7 تو بوق کردم این قبولیه رو!!!

16. 9 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

یه دفه ما میخاستیم کیلومتر پرایدو بخابونیم تا 170 تا پر کردیم یکی از بچه ها خیلی ترسو بود هی دیوونه بازی دراورد میخاست دنده رو خلاص کنه البته لاستیکم نداشتیم دیگه نشد بیشتر بریم ... ایشالا دفه دیگه میخابونیمش

18. 16 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •