تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 161

نام تاپيک: ماجراهاي رانندگي

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

خیل خوب بزارید یه خاطره خیلی تلخ براتون تعریف کنم
    حدود دو سه هفته پیش داشتم با ماشین خودم (پژو 405) میرفتم سر کار(محل کار من وسط جاده چالوس هستش)
    اول صبح ها معمولا جاده خیلی خلوته ... من هم از جاده دیزین میرفتم و حسابی جاده خلوت بود....
    خلاصه جو منو گرفته بود و طبق معمول همیشه داشتم به شیوه شوماخر و سپاستین لوب رانندگی میکردم.
    دیگه نزدیکای محل کارم بودم (پروژه سد سیاه بیشه)..
    یهو توی یه پیچ بعد از پل زنگوله یه جا آب اومده بود توی جاده و من هم سر اون پیچ با سرعت حدود 100 کیلومتر توی اون آب سر خوردم و کنترل ماشین از دستم خارج شد. نمیدونم چی شد ولی هر کاری کردم نتونستم ماشین رو جمع کنم فقط تنها کاری که تونستم بکنم این بود که توی اون لحظه پام رو از روی گاز بردارم و بجای اینکه به سمت دره برم ماشین رو به سمت کوه هدایت کنم ....
    فقط میدونم انقدر سرعت داشتم که هم جلوی ماشین خورد به کوه و هم ماشین چرخید و پشتش هم به کوه خورد...
    شاهدین ماجرا بهم گفتن که ماشین 3 دور چرخید و تا نزدیک واژگون شدن هم پیش رفته ...
    با کمال تعجب فقط سپر های جلو و عقب شکسته بود و متوجه شدم که علت از کنترل خارج شدن ماشین هم ترکیدن لاستیک جلو سمت راست و له شدن رینگ بود.

خلاصه بهتون بگم از اینکه الان زندم روزی 100 بار خدا رو شکر میکنم و باور کنید از بعد از اون قضیه هنوز جرات نکردم پشت فرمون بشینم و با بچه ها هم که میرم سر کار بنده خدا ها سرعتشون از 60 بالاتر میزنه سکته میکنم و کلی باهاشون دعوا میکنم... اونا هم بهم میخندن و میگن انگار خیلی ترسیدی؟؟؟

ولی دوستان من اگه از من میشنوید سعی نکنید تجربه من رو تکرار کنید . همیشه فکر عوامل پیش بینی نشده رو هم بکنید... من تا قبل از این خیلی ادعای راننده بودن داشتم ولی الان دیگه حتی جرات پشت فرمون نشستن رو هم ندارم....

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

دیروز وقتی داشتم می رفتم دانشگاه جلوم یه سگ پرید کم مونده بود ماشینو چپ کنم سگ خورد به ماشین وچراغ جلوم شکست ولی سگ چیزیش نشد پاشود وبه راحتی هم راه می رفت وقتی از دانشگاه آمدم باز هم آن سگ را دیدم که داره می ره ومن 2000تومان صدقه انداختم .

3. 7 کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

نمیدونمتا حالا خط ترمز کامیون دیدی که با خون کشید شده باش یا نه من دیدم
    اصلا جالب نیست
    توی ایران رانندگی یعنی بازی با جان خود و مردم
    چنذ روز پیس سر یه چهار یه موتوری رفت زیر کامیون کامیون هم گرفت طرف 10 متر بین چرخ ها کشید شد سر دست پا هم تیک تیک شد فقط به خاطر مشکل که این چهار راه در چندی نفر در سال اونجا جون خودشو از دست می دهند

5. 9 کاربر از بی باک بی بال بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

9 سرعت و سبقت - گشت نامحسوس - خوابوندن ماشین - ....

یکشنبه ی هفته ی قبل یخورده دیرم شده بود توی جاده ی خلوت بیرون شهر یه مقدار سریع میرفتم (حداکثر 120 تا) و چند تا سبقت از کامیونها گرفتم و خلاصه
    چند بار که داشتم به جاده های فرعی میپیچیدم دیدم از دور یک 206 سفید همش انگار راه منو داره میاد! توجهی نکردم بهش
    خلاصه وقتی رسیدم به مقصد یهو دیدم 206 ه وایساد کنارم و وای یی یی یی .... سربازه پیاده شد و مدارکم رو خواست! بغل ماشین نوشته بود گشت نامحسوس یا یه همچی چیزی ....

آه خدا باورم نمیشه

من بیچاره که حتی ساعت 3 صبح هم که باشه برعکس بقیه پشت چراغ قرمز می ایستم! و هیچوقت بدون راهنما زدن نمی پیچم! ... منی که سعی میکنم مراعات قوانین رو همیشه بکنم ... توی این 10 سالی که پشت فرمون میشینم فقط یکی دوبار بخاطر پارک ممنوع یا دوبله جریمه شده بودم نه بیشتر... البته قبول دارم تو رانندگی یه قدری سریع میرونم ولی خیال میکردم با فرز بودنم باعث نمیشم وقت دیگران حروم شه!

اصل گواهینامه رو هیچوقت با خودم نمیبردم و کپی بود با یه نگاه افسره فهمید که کپیه.حسابی کپ کردم چون قبلش هر افسر دیگه ای دیده بود نفهمیده بود کپیشه
    تازه لطف کرد و بقول خودش بجرم رانندگی خطرساز دادگاهیم نکرد و راهی شورای حل اختلاف و از این مزخرفات نکرد منو.جریمه ی 27 تومنی نوشت برام.کاش دو برابر مینوشت ولی ماشین رو نمیخوابوند... چون دو سه برابر اون مبلغ تا حالا خرج کردم و دویدم
    خلاصه تا چند روز که یا آژانس میگرفتم یا با ماشین خونواده اول وقت میرفتم پاسگاه راهنمایی رانندگی 30 - 40 کیلومتر بیرون شهر تا تکلیف ماشین عروسک صفرم که دیگه منتقل کرده بودنش پارکینگ روشن شه.چقدر دوندگی... برو بیا... اون به اصطلاح پارکینگ رو هم با یذره گشتن و پرس و جو پیدا کردم.اولش فکر کردم انبار اسقاط خودرو هستش... بیرون شهر بود و خیلی وضعش خراب بود خیلی.خدا رو شکر حداقل دیوارهای نسبتاً بلندی داشت و یک نگهبان...

روز آخر بعد 2-3 ساعت معطلی پاسگاه دو سه برگ کاغذ داد گفت برو مرکز ترخیص خودروی فرماندهی راهنمایی رانندگی اونور شهر.دلم خوش بود برم دیگه ماشینو دادن
    وقتی حدود ساعت 10 صبح رسیدم فکم افتاد! دیدم غلغلست و کلی آدم بیچاره اونجا جمعن و بقول خودشون از 5 صبح معطلن! تازه فهمیدم یک پوشه کاغذ و مدارک هم مثل بقیه باید جور کنم! ای خدا!
    روی تابلو نوشته بود هر کی ماشینش بخاطر رانندگی خطرساز خوابیده بعد یکهفته باید مراجعه کنه

فردا میشه یکهفته

بایست فردا صبح زود شاید حدود 3 - 3.5 بزنم بیرون شهر تا شاید جزو اولی ها باشم و اگه شانس بیارم و به مدارکم گیر نده کارم زودتر راه بیفته
    خونواده نمیدونن چی سر ماشینم اومده خیال میکنن گذاشتمش تعمیرگاه. تو دلم قلمبه شده بود گفتم بذار بگم تا سر شما نیاد یوقت
    خلاصه خدا نکنه ماشینتون رو بخوابونن..
    Last edited by Penryn; 13-11-2010 at 20:55.

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام بر خدمت همه ی دوستان واقعا تاپیک خوبیه و استفاده میکنیم از تجربه ی همه ی دوستان! (ممنون)
    من که هیچ وقت خاطره ی خوشی از ماشین سواری ندارم! حالا یکیش رو میگم اما به صورت خلاصه!
    حدود دو هفته پیش بود روز پنجشنبه بود و شب با ماشین رفتم بیرون و معمولا هم یه پاتوق دارم که همیشه اونجا میرم!
    اکثرا هم بچه مایه دارا میان اونجا و با ماشین های مدل بالا گشت میزنن و همین طوری میچرخن! عین تجریش تهران میمونه!
    خلاصه همین طوری داشتم میگشتم که یهو جوگیر شدم (که به خاطر این کار خیلی بلا به سرم اومده!) و گفتم با ماشین یه حرکت نمایشی انجام بدم! میان اون همه ادم یه دود سفیدی از تایر ها انداختم که یهو از اینه دیدم یه مامور با موتور پشتم واستاده! گفتم فرار کنم که نمیشه چون موتور پر قدرت بود (750 سی سی !) اومد مدارکم رو گرفت گفت علاوه بر اینکه ماشینو میخوابونه یه گزارش هم مینویسه به خاطر به هم زدن نظم خیابان و ایجاد حرکات نمایشی و ... که واقعا اینا رو مینوشت خیلی برام دردسر میشد!
    خلاصه به هر نحوی که شده منصرفش کردم از این کار! اما دیگه از ترس توبه کردم! (توبه گرگ مرگه!) اما خب باید بیشتر دقت کرد!
    برای یه کار ساده برا ادم پرونده درست میکنن فردا 1000 تا مشکل پیش میاد! البته اینو هم بگم که من خودم خیلی قوانین رو رعایت میکنم! و سعی میکنم از این بابت اونایی هم که رعایت نمیکنن یاد بگیرن! اما خب بعضی وقت ها اینجور اشتباه ها همش رو خراب میکنه!
    Last edited by farshad bugatti; 13-11-2010 at 22:33.

8. 6 کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بر خدمت همه ی دوستان واقعا تاپیک خوبیه و استفاده میکنیم از تجربه ی همه ی دوستان! (ممنون)
    من که هیچ وقت خاطره ی خوشی از ماشین سواری ندارم! حالا یکیش رو میگم اما به صورت خلاصه!
    حدود دو هفته پیش بود روز پنجشنبه بود و شب با ماشین رفتم بیرون و معمولا هم یه پاتوق دارم که همیشه اونجا میرم!
    اکثرا هم بچه مایه دارا میان اونجا و با ماشین های مدل بالا گشت میزنن و همین طوری میچرخن! عین تجریش تهران میمونه!
    خلاصه همین طوری داشتم میگشتم که یهو جوگیر شدم (که به خاطر این کار خیلی بلا به سرم اومده!) و گفتم با ماشین یه حرکت نمایشی انجام بدم! میان اون همه ادم یه دود سفیدی از تایر ها انداختم که یهو از اینه دیدم یه مامور با موتور پشتم واستاده! گفتم فرار کنم که نمیشه چون موتور پر قدرت بود (750 سی سی !) اومد مدارکم رو گرفت گفت علاوه بر اینکه ماشینو میخوابونه یه گزارش هم مینویسه به خاطر به هم زدن نظم خیابان و ایجاد حرکات نمایشی و ... که واقعا اینا رو مینوشت خیلی برام دردسر میشد!
    خلاصه به هر نحوی که شده منصرفش کردم از این کار! اما دیگه از ترس توبه کردم! (توبه گرگ مرگه!) اما خب باید بیشتر دقت کرد!
    برای یه کار ساده برا ادم پرونده درست میکنن فردا 1000 تا مشکل پیش میاد! البته اینو هم بگم که من خودم خیلی قوانین رو رعایت میکنم! و سعی میکنم از این بابت اونایی هم که رعایت نمیکنن یاد بگیرن! اما خب بعضی وقت ها اینجور اشتباه ها همش رو خراب میکنه!
    من ازین کارا نمی کنم .واقعا از خوابوندن ماشین بدم میاد...1 بار سر نوامیس یه هفته ( سر هیچی!) خوابوندن(تو نیاوران) دیگه برام شده یه تجربه خوب....
    این پاتوقی که می ری کجاست؟؟؟
    ما میریم میدون کاج با نیاورون...!بیا اما حرکت نزن ! پر گشت نا محسوسه موتوری ماشینی داره اونجا اونجا گورگ داره

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من ازین کارا نمی کنم .واقعا از خوابوندن ماشین بدم میاد...1 بار سر نوامیس یه هفته ( سر هیچی!) خوابوندن(تو نیاوران) دیگه برام شده یه تجربه خوب....
    خوبی این تاپیک اینه که علاوه بر این که سرگرمیه میشه از تجربیات دیگران هم استفاده کرد!
    این پاتوقی که می ری کجاست؟؟؟
    این پاتوق من تو تبریزه!
    تو تهران فقط به تجریش و ونک میرم اکثرا! تو شریعتی هم میچرخم!

11. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

سلام
    امروز با دوستام رفتیم چالوس
    بعد از تونل ها ! سر یه پیچ خلوت بودم،حدود 90 تا سرعتم بود،جاده هم خشکه خشک،یه دونه از این رستورانیای احمق جلوی رستوران رو شسته بود و آب اومده بود وسط جاده تا سر پیچ هم رسیده بود !
    ما هم از همه جا بی خبر در حال خنده رفتیم سر پیچ ! آب رو که دیدم 2زاریم افتاد که اون چیزی که نباید میشد،میشه !
    چرخای جلو از رو آب رد شد،عقب که اومد تعادل ماشین به هم خورد،بدجوری سر سر بازی شروع شد،خدا رو شکر جاده خلوت بود،ماشین در رفت ،میدونستم ترمز فقط بدتر گند میزنه تو ماجرا،فرمون رو فقط خلاف جهت ر خوردن ماشین چرخوندم،از جاده خارج شد و یه کم جلوتر با بدبختی نگهش داشتم،خیلی شوک بهم وارد شد،چون تا نزدیکای دیواره ی کوه رفت ،
    تحربه ای که واسم بدست اومد اینه که همیشه قبل از پیچ ترمز رو داشته باشم،چون اینجا هیچی حساب کتاب نداره،ممکنه تو آفتاب هم یه جا یخ زدگی وچود داشته باشه !!!
    Last edited by pooria-ir; 13-11-2010 at 23:00.

13. 12 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

سلام
    امروز با دوستام رفتیم چالوس
    بعد از تونل ها ! سر یه پیچ خلوت بودم،حدود 90 تا سرعتم بود،جاده هم خشکه خشک،یه دونه از این رستورانیای احمق جلوی رستوران رو شسته بود و آب اومده بود وسط جاده تا سر پیچ هم رسیده بود !
    ما هم از همه جا بی خبر در حال خنده رفتیم سر پیچ ! آب رو که دیدم 2زاریم افتاد که اون چیزی که نباید میشد،میشه !
    چرخای جلو از رو آب رد شد،عقب که اومد تعادل ماشین به هم خورد،بدجوری سر سر بازی شروع شد،خدا رو شکر جاده خلوت بود،ماشین در رفت ،میدونستم ترمز فقط بدتر گند میزنه تو ماجرا،فرمون رو فقط خلاف جهت ر خوردن ماشین چرخوندم،از جاده خارج شد و یه کم جلوتر با بدبختی نگهش داشتم،خیلی شوک بهم وارد شد،چون تا نزدیکای دیواره ی کوه رفت ،
    تحربه ای که واسم بدست اومد اینه که همیشه قبل از پیچ ترمز رو داشته باشم،چون اینجا هیچی حساب کتاب نداره،ممکنه تو آفتاب هم یه جا یخ زدگی وچود داشته باشه !!!
    دوست عزیز خیلی حواست رو جمع کن
    این جاده اصلا حساب و کتاب نداره....
    من مدت زیادی هستش که توی این جاده میرم و میام (تقریبا هفته ای یکی دوبار)
    همه جور آب و هوای این جاده رو دیده بودم و حتی ادعا میکردم که میتونم چشم بسته توی این جاده رانندگی کنم تا اینکه اون اتفاق که چند پست قبل گفتم رخ داد......
    به هر حال به همه دوستانی که پا توی این جاده میزارن باز هم تاکید میکنم که خیلی حواسشون به رانندگی باشه ...
    من چون محل کارم توی این جاده هستش هر روز چند تا حادثه خیلی بد میبینم که متاسفانه بعضی وقتا به مرگ های بدی منجر میشه....
    خواهش میکنم رانندگی توی جاده ای مثل چالوس رو با پیست ماشین سواری یا با بازی های کامپیوتری اشتباه نگیرید ... مخصوصا اگر خانواده همراهتون هست دقتتون رو بیشتر کنید چون اگه اتفاقی برای اونا بیافته مقصر شما هستید و تا آخر عمر خودتون رو نمیبخشید....

15. 4 کاربر از am_merman01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

چرا تاپیک خوابیده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •