تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: رد بول ؟

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

من دیشب بعد از ورزش کردن خوردم 2/3 ساعتی بی خواب شدم .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من 1 بار که خوردم رفتم دندونپزشکی ..... ( اضطرابی گرفتم تو دندانپزشکی همش حرف میزدم و می گفتم دکتر من میترسم

آروم ) خلاصه اونروز دکتر نتونست کار کنه و گفت بلند شو برو فردا 1 دونه دیازپام 10 میلی بخور و بیا ..

( نمیدونست بخاطر 2 تا ردبوله)

.....................................

1 بار هم رفتم روانپزشکی 2 تا ربول خورده بودم..... رفتم پیش روانپزشک بعد از 15 دقیقه بدون توقف حرف زدن من....

گفتش : اضطراب زیادی هم داری باید برات آرامبخش تجویز کنم..( بهش نگفتم 2 تا ربود زدم)
    .............

البته مغز با مغز فرق میکنه مغز من دچار استرس میشه البته 1 دونه کاری نمیکنه وقتی 2 تا با هم میخورم استرس میگیرم...

...................

1 بار هم پدرم اینا رفتن مشهد مسافرت به من برای 1 هفته خونه تنها موندن یه پولی دادن برای خورد و خوراک...

من هر روز یه هایپ میخریدم.... روز سومش افسردگی گرفته بودم و گریه میکردم ....( هایپ زده بودم) رم کامپیوترمو بردم

بفروشم از دستم افتاد تو جوب و خراب شد و 50 هزار تومن ضرر کردم ( همیشه فکر میکنم بخاطر اون هایپ و گرنه من طبیعی

اینقدر عجله نمیکنم که رم از دستم بیفته تو جوب)...

....................................

یکدفعه هم 2 سال پیش ... 1 ردبول و 1 هایپ با هم خوردم...

صبحش جمعه بود قرار گذاشتیم بریم کوه با بچه ها ( بهنام و امیر) یهو دیدم بابام سوئیچ ماشینش رو قایم کرده..

منم اعصابم خورد شد رفتم ر کیسم رو باز کردم کارت گرافیک رو در آوردم با رم کامپیوتر بردم تو کوچه شکوندم... و همچنین

با پنل ظبط ماشین و پرینتر کامپیوتر که سیمای داخلشو پاره کردم....

که مادرم اینا گیر دادن باید بری روانپزشکی که من گفتم بخاطر اون ردبول و هایپ مخلوط بوده...

البته میگم مغز با مغز فرق میکنه و اثری که رویه من میزاره با همه فرق میکنه

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من 1 بار که خوردم رفتم دندونپزشکی ..... ( اضطرابی گرفتم تو دندانپزشکی همش حرف میزدم و می گفتم دکتر من میترسم

آروم ) خلاصه اونروز دکتر نتونست کار کنه و گفت بلند شو برو فردا 1 دونه دیازپام 10 میلی بخور و بیا ..

( نمیدونست بخاطر 2 تا ردبوله)

.....................................

1 بار هم رفتم روانپزشکی 2 تا ربول خورده بودم..... رفتم پیش روانپزشک بعد از 15 دقیقه بدون توقف حرف زدن من....

گفتش : اضطراب زیادی هم داری باید برات آرامبخش تجویز کنم..( بهش نگفتم 2 تا ربود زدم)
    .............

البته مغز با مغز فرق میکنه مغز من دچار استرس میشه البته 1 دونه کاری نمیکنه وقتی 2 تا با هم میخورم استرس میگیرم...

...................

1 بار هم پدرم اینا رفتن مشهد مسافرت به من برای 1 هفته خونه تنها موندن یه پولی دادن برای خورد و خوراک...

من هر روز یه هایپ میخریدم.... روز سومش افسردگی گرفته بودم و گریه میکردم ....( هایپ زده بودم) رم کامپیوترمو بردم

بفروشم از دستم افتاد تو جوب و خراب شد و 50 هزار تومن ضرر کردم ( همیشه فکر میکنم بخاطر اون هایپ و گرنه من طبیعی

اینقدر عجله نمیکنم که رم از دستم بیفته تو جوب)...

....................................

یکدفعه هم 2 سال پیش ... 1 ردبول و 1 هایپ با هم خوردم...

صبحش جمعه بود قرار گذاشتیم بریم کوه با بچه ها ( بهنام و امیر) یهو دیدم بابام سوئیچ ماشینش رو قایم کرده..

منم اعصابم خورد شد رفتم ر کیسم رو باز کردم کارت گرافیک رو در آوردم با رم کامپیوتر بردم تو کوچه شکوندم... و همچنین

با پنل ظبط ماشین و پرینتر کامپیوتر که سیمای داخلشو پاره کردم....

که مادرم اینا گیر دادن باید بری روانپزشکی که من گفتم بخاطر اون ردبول و هایپ مخلوط بوده...

البته میگم مغز با مغز فرق میکنه و اثری که رویه من میزاره با همه فرق میکنه
    دوست عزیز شما احتمالا خیلی تلقین می کنی. راستش هایپ و ردبول تاحالا هیچ تاثیری رو من نذاشته. یه روز هم شبش کم خوابیده بودم، بعد نهار امتحان تربیت بدنی داشتیم (دو 1500 متر) 2 تا هایپ خوردم که هم خوابم بپره هم واسه امتحان دوپینگ کرده باشم ولی هیییییییچ تاثیری نداشت. سر امتحان هم، هم انرژیم کاملا تموم شد. طوریکه بعد از امتحان کلی خوابیدم.
    این تاثیراتی که شما می گی مشروبات الکلی، حتی خود الکل هم روی آدم نمی ذاره.اون هم با 1 بار مصرف یا مثلا 2 تا قوطی خوردن.
    درسته که شما می گی مغز با مغز فرق می کنه ولی حداقل هردو مغز انسانه دیگه.تفاوت تا چه حد؟
    موفق باشی

4. 3 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

من خودم تا الان 2 تا ردبول زدم ولی نه استرش داشتم نه قاطی کردم نه چیزی ...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •