تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
411. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

300 72.99%
  • خیر

111 27.01%
صفحه 5 از 221 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2201

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط king7
    سلام دوست من
    این ماده اسم دیگری نداره آخه تو مواد نیروزا یه داروی به همین اسم هست که یه دارو بسیار خطرناکی می باشد و برای حیوانات استفاده میشه و افراد کله شق هم از این دارو بسیار خطرناک استفاده می کنند
    حالا ببین اگه اسم دیگری داره من رو مطلع کن تا جواب شما رو بدم من در خدمت
    يعني تريبلوس هم جزو استروئيده ؟ اگه صحبتات دقيق و با پايه باشه ( كه حتما هست ) خيلي كمك كرد بهم!
    البته شايدم اشتباه كني ... تريبلوس رو شنيدم كه يه مكمل گياهيه كه براي وزنه بردار هاي بلغاري استفاده ميشده و نتيجه هم داده ! حالا ديگه نميدونم !
    اسمشم بيشتر همون تريبلوس و تريبلوس پرو ذكر ميشه .

نقل قول نوشته شده توسط rootnt
    این چیزی که من میخوام بگم شاید اصلا ربطی به اینی که شما نوشتید نداشته باشه
    میخوام در اینجا از خریت بعضی ها براتون بگم
    توی باشگاهمون یکی بود
    یه روز داشتیم باهم صحبت میکردیم
    میگفت دوره میره
    گفتم چی؟
    کفت استامینوفن ۱۰۰ تا خریده با کلی BcomplexوB12
    تا حالا اینجوریشو شنیده بودید
    من نمی دونم کی این بیچاره های ساده رو این جوری راهنمایی میکنه
    یا شنیدم که بعضی ها انسلین حیوانی استفاده میکنند
    به نظر من كار اين بيچاره ها خريت نيست ... اين نامردي افراديه كه از سادگي و بي تجربگي تازه كارا استفاده ميكنن و هر چيزي رو بهشون ميقبولونن .از اين موارد زياد ديدم .

نقل قول نوشته شده توسط worldsat
    منظورت از 100 تايي و 120 تائي چيه ؟ توضيح بده
    منظورم تعداد قرص يا كپسوليه كه تو بسته هست و دوره طبق اون تشكيل ميشه .
    نقل قول نوشته شده توسط rootnt
    من يه دوره متان رفتم !!
    بابا بيخيال ! الان كه ديگه ادامه نميدي ؟ متان خودش جزو بدترين داروهاي استروئيديه و ضررش خيلي زياده .حجمش هم فوق العاده گذراست ! به محض ترك كردن ! همينجوري كه زود باد ميكني زودم پنچر ميشي .

يا علي . موفق باشين

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا بيخيال ! الان كه ديگه ادامه نميدي ؟ متان خودش جزو بدترين داروهاي استروئيديه و ضررش خيلي زياده .حجمش هم فوق العاده گذراست ! به محض ترك كردن ! همينجوري كه زود باد ميكني زودم پنچر ميشي
    این کار رو ۲ سال پیش کردم
    یه نامردی که شاخ و خیلی هیکلی باشگاهمون بود بهم داد
    و هیچی هم در موردش بهم نگفت
    من هم مشکلی برام ایجاد نشد
    ولی همونطور که شما گفتید بعد از یکی دوماه همه اش خوابید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوستان من7-8 ماه پيش كراتين استفاده كردم مي خواستم ببينم اگه الان باز استفاده كنم تاثيري داره؟
    ممنون

داره خودمونی میشه king7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

بله دوست عزیز این مکمل رو می تونی بازم استفاده کنی روش رو که بلدی اول بارگیری بعد مصرف موفق باشی

داره خودمونی میشه king7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز اینم به ترتیب حروف الفبا درباره مواد نیروزا توضیح می دم اولی آلداکتون می باشد که به صورت pdf اون رو نوشتم اون رو بخونید و نظر بدید
    اینم آدرس : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by king7; 03-11-2005 at 18:15.

پروفشنال double_n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    the Shire

12

نقل قول نوشته شده توسط king7
    سلام
    دوستان عزیز اینم به ترتیب حروف الفبا درباره مواد نیروزا توضیح می دم اولی آلداکتون می باشد که به صورت pdf اون رو نوشتم اون رو بخونید و نظر بدید
    اینم آدرس : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایول ممل جون - میبینم که . . . ایول داری .ادامه بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

14

سلام به تمام دوستان
    من اضافه وزنی در حدود 10-15 کیلو دارم و با توجه به رژیمهای غذایی که تا به حال گرفتم (با نصف کردن هر وعده غذایی)توانستم 1 کیلو در هفته وزن خودم را کاهش بدهم به مدت دو ماه و نیم . چربی های شکم من تغییر چندانی نکردند ولی چربی های دیگر اعضا من مثل پشت و سرشانه ها و بازو ها بسیار کم و حالتی غیر قابل تحمل را به من دادند( که فکر میکنم بدلیل رژیم نادرست و برهم ریختن تناسب مواد ضروری بدن بود) خب بعد از یک سال (بقیشو خودتون میتونید حدس بزنید!!!)
    حالا تصمیم گرفتم از چربی سوز+ورزش بدنسازی در حد مبتدی+یک رژیم غذایی ورزشی استفاده کنم و سوال من این است که با توجه به این شرایط در هر دوره حدودا چند کیلو کاهش وزن خواهم داشت(مدت زمان دوره ها چقدر خواهد بود)
    در ضمن من با چربی سوزها زیاد آشنایی ندارم ولی بین انتخاب دو چربی سوز دچار شک شده ام 1- هیدروکسی کات هاردکور 2-زنادرین efx
    احتمال تقلبی بودن کدامیک در بازار بیشتر هست وهمچنین عوارض احتمالی هر کدام را بنویسید
    80-90 درصد چربی ظاهرا در شکم و باسن من است آیا چربی سوزها نسبت به این چربی ها تاثیر بیشتری خواهند داشت یا اینکه باید منتظر باشم تا تمام چربی دیگر اعضاء آب شده و بعد منتظر آب شدن تدریجی شکم باشم که تحمل چنین حالتی خیلی سخت هست
    اگر میشود آدرس دقیق باشگاه عصر بدن در خیابان ولیعصر را هم بدهید(باشگاهی نزدیکتر به خیابان هفت تیر وجود نداره؟؟؟)

با تشکر از پاسخ و راهنمایی های تمام دوستان

پروفشنال saman_uv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام اقا كسي نگفت به ما از كجا بفهميم امنادرين اصل رو از كجا تشخيص بديم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

محض رضاي خدا به سوال من هم جواب بديد!!!

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mansour_ir2000
    محض رضاي خدا به سوال من هم جواب بديد!!!
    عزيزم براي كاهش وزن اول از همه بايد كم كردن 453/0 گرم يا حدود 5/0 كيلو در هفته رو به عنوان هدفت قرار بدي .
    تمرين 30 % و تغذيه و رژيم غذايي به همراه تمرينات هوازي نقش اصلي رو تو كاهش وزن ايفا ميكنه .
    بايد وعده هاي غذاييت رو به وعده هاي بالا ( 5 يا 6 وعده ) كم حجم تقسيم كني .
    تمرين هوازي اينتروال هم ميتونه كمك زيادي به آب شدن چربي ها و سوختنشون بكنه به اين صورت كه يه مسافت 1 كيلومتري رو در نظر بگير و به مسير هاي مختلف تقسيمش كن . بعد حدود 200 يا 300 متر رو با سرعت متوسط ميدوي و بعد با يه استارت انفجاري 100 متر رو گلوله ميكني ! بعد دوباره همون مسافت قبلي رو با سرعت متوسط .. تا اينكه 5 يا 6 دور اين كار تكرار شد تمرينت با بازدهي كامل تموم شده . من خودم آزمايشش كردم و هم رو من هم خيلي ديگه از هم تيمي هام نتيجه داده .
    تمريناتت رو هم بايد براي كل قسمت هاي بدن انجام بدي كه اينجا ديگه بايد يه مربي آگاه به علم بدنسازي بهت برنامه بده .
    براي غذا خوردنت هم صبحت رو حتما با صبحانه آغاز كن كه سعي كن از كربوهيدرات هاي پيچيده و پروتئين تشكيل شده باشه كه بدنت اول صبحي بتونه ذخاير گليكوژنش رو پر كنه و براي سوخت سراغ عضلاتت نره .
    مصرف كربوهيدرات هاي پيچيده رو از ساعت 5 عصر به بعد قطع كن و سعي كن از كربوهيدرات ها 60% پروتئين 30% و 10% هم چربي هاي سالم رو استفاده كني.
    مصرف چربي سوز رو هم انصافا توصيه نميكنم . چون خودم ديدم نتايج حيرت انگيزي نميده .
    هم زنادرين هم هيدروكسي كات و امثال كاتس دو و فت برنر رو هم ديدم كه مصرف كردن و نتيجه نگرفتن . ولي اين بين هيدروكسي كات رو ميشه معتبر و كاري دونست .
    درباره چربي هاي باسن و شكمت هم اينو بدون كه چيزي به نام چربي سوزي موضعي وجود نداره . ولي با سوخت و ساز بالاي كل بدنت با تمرينات هوازي و با وزنه زود زود ميتوني يه باسن خوش فرم و شكمي خوش فرم تر داشته باشي. چيزي برازنده كل عضلات بدنت ! كوهنوردي روي عضلات باسن و شكم خيلي تاثير داره . ازش غافل نشو .
    موفق باشي . سوال ديگري هم داشتي كه من ميتونستم كمكت كنم هستم خدمتت.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •