تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
411. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

300 72.99%
  • خیر

111 27.01%
صفحه 4 از 221 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2201

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

داره خودمونی میشه worldsat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

كسي ميتونه يه چربي سوز خوب باقيمت مناسب معرفي كنه كه 100 هم كار بده البته من حدود 3 الي 4 كيلو بيشتر اضافه وزن ندارم اگه كسي راه ديگه اي كه با آن آسان بتوانم اضافه وزن خود را از بين ببرم لطف كنه و بگه
    Last edited by worldsat; 31-10-2005 at 20:16.

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقای king7 من خیلی مشتاقم فایل pdf شما رو مطالعه کنم
    شما میتونی توی persiangig.com اونو آپلود کنی
    اگر خواستید بفرمایید که من شما رو اینوایت کنم
    از راهنمایی های شما و دیگر دوستان هم تشکر میکنم

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط worldsat
    كسي ميتونه يه چربي سوز خوب باقيمت مناسب معرفي كنه كه 100 هم كار بده البته من حدود 3 الي 4 كيلو بيشتر اضافه وزن ندارم اگه كسي راه ديگه اي كه با آن آسان بتوانم اضافه وزن خود را از بين ببرم لطف كنه و بگه
    دوست خوب ... انواع و اقسام چربي سوز وجود داره .
    محصول چند شركت مختلف الان تو بازار رونق داره و پرفروشه ... و صد البته كارآمد براي چربي سوزي .
    قبل از معرفي اين چربي سوزها بگم كه مطمئن ترين و سالم ترين و اصولي ترين راه چربي سوزي از راه تغذيه صحيح صورت ميگيره .
    يه رابطه منطقي بين تغذيه و تمرين كه برقرار باشه مشكل حله . كافيه كالري دريافتي از كالري كه حين فعاليت بدني از دست ميدي كمتر باشه .البته اين به اون معني نيس كه موارد حياتي تغذيه رو از رژيمت حذف كني . بلكه به اين معنيه كه موادي مثل چربي هاي اضافه و اشباع شده رو از رژيمت حذف كني و بدوني كه چه چيزو چه زماني بايد بخوري كه اين خودش خيلي خيلي مهمه .
    راستش رعايت كردن يه نكته ظريف ميتونه تو چربي سوزي موفق بهت كمك زيادي كنه .
    مثلا همين كه مصرف كربوهيدرات ها ي ساده رو تا حد ممكن كم كني و كربوهيدرات هاي پيچيده رو هم حداكثر تا ساعت 2 يا 3 بعد از ظهر مصرف كني . چون از 4 بعد از ظهر به بعد باعث ميشه كه مقدار جذب و انرژيش كم بشه و كربوهيدرات هم در صورت به اصطلاح نسوختن سريع تبديل به چربي ميشه .
    كربوهيدرات ساده : قند و كلا شيريني جات . ( گلوكز باعث بالا رفتن سريع انسولين ميشه و همين باعث بيشتر شدن ريسك تجمع چربي ميشه ) .
    كربوهيدرات پيچيده : ( كه زمان هضم و سوختنش طولانيه . ) مثل سيب زميني و ماكاروني و غلات .
    البته در اينكه كربوهيدرات براي پر به نظر رسيدن يه بدن و رسوندن انرژي براي تمرينات قدرتي نقش اول رو داره شكي نيست ولي با يه خورده نظم تو زمان خوردنش ميشه حسابي ازش استفاده برد .

خيلي چيزاي ديگه هم در اين باره و گروه هاي غذاي ديگه هم هست كه فعلا من جسارت نميكنم كه بگم و كينگ عزيز حتما با مطالب كامل و بي نقص راهنمائيت ميكنه .
    حالا چند تا چربي سوز كه امتحانشو پس داده :
    CUTS 2 كه از پرطرفدار ترينه .
    هيدروكسي كات كه اون هم خيلي پر كاربرده .
    Fat Burner هم جزو سه چهار تا مكمل برتر بوده تو اين چند وقت .
    زنادرين هم هست ولي نسبت به بقيه در مرله پايين تري هست .
    راستش يه جايي خونده بودم از قول يه پزشك تغذيه كه افراد عادي ميتونن از ال كارنيتين كه تو گوشت قرمز ؟؟ هم پيدا ميشه برا چربي سوزي استفاده كنن . به اين صورت كه اول صبح 1 عدد ميل كنن و بعد يه فعاليت ورزشي مثل پياده روي كه سرعت متابوليسم بدن رو با كمك ال كارنيتين زياد كنه . حالا درست يا غلطش با اهل فن ! من پزشك نيستم !!!!!
    ولي اگه يكي از خودم بپرسه بهش پيشنهاد ميكنم چربي سوز ها رو بيخيال شه .
    چون خودم بدون چربي سوز وزنم رو برا مسابقه به ايده ال رسوندم . فقط با رعايت چند تا نكته ظريف .
    ميتوني به جاي اين مكمل ها از چاي يا قهوه قبل از فعاليتت استفاده كني . چون كافئين دارن كه تو همين چربي سوزها ازش استفاده ميشه . بعدشم اگه فعاليت بدني عضله ساز داشته باشي خودش يه گام بزرگ در جهت چربي سوزي سريع تره ! چرا ؟ چون هر چه عضلت بيشتر بشه نيازشون به انرژي بيشتره و همين باعث ميشه منابع چربي بدن به عنوان سوخت هم مورد استفاده قرا ربگيره . پس حالا رسيديم به اينكه پروتئين حتي تو چربي سوزي هم نقش داره !!!!!
    واي زياد گفتم . تا آخرشو بخوني خوبه !!
    نقص هاي نوشته منو ببخشيد و گوشزد كنين .
    موفق باشي ... يا علي .

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دستت درد نكنه البته من خودم دارم حجم كار مي كنم و از رشد عضلاتم خيلي راضي هستم تغذيه من هم همين كربوهيدراتهاي پيچيده هستش كه گفتي ولي تاكنون وزن كم نكرده ام راستي قيمت تقريبي اين چربي سوز ها را هم اگر مي گفتي خيي خوب بود

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط worldsat
    دستت درد نكنه البته من خودم دارم حجم كار مي كنم و از رشد عضلاتم خيلي راضي هستم تغذيه من هم همين كربوهيدراتهاي پيچيده هستش كه گفتي ولي تاكنون وزن كم نكرده ام راستي قيمت تقريبي اين چربي سوز ها را هم اگر مي گفتي خيي خوب بود
    خواهش ميكنم . خوشحالم كه مطلب يه سودي برات داشت .

راستش قيمت تقريبي اين مكمل ها خيلي متغيره . نميشه قيمت ثابت داد . چون هر كدوم به تعداد متنوع وجود داره .

صد تايي و 120 تايي و به بالا .

ولي فت برنر با و ال كارنيتين از ارزوناش هستن كه از 15 تومن به پايين نيستن .
    بازم برات تحقيق ميكنم بابت قيمتاي فعليشون .
    موفق باشي .

داره خودمونی میشه king7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز برای چربی سوزی شما با یه رژیم غذای درست که می تونه تا 7 وعده در روز هم بخوری البته نه کربوهیدارت و چربی بلکه با مصرف پروتئین و مواد فیبر ( میوه و سبزیجات ) و مصرف زیاد آب و افزایش طول تمرین و بالا بردن تعداد حرکات ورزشی خود
    در رابطه با چربی سوز شما می تونی از ال کارنیتین که سر منشا تمام چربی سوزها می باشد استفاده کنی مواد دیگری مانند کاتس 2و3
    فت برنر و از این قبیل چربی سوزها می تونی استفاده کنی البته بگم که نوع تقلب این نوع مکمل زیاد است
    پس کول نخوری !!!!!!!
    موفق باشی سوال دیگه ای هست در خدمتم البته با یک پزشک متخصص تغذیه می تونی صحبت کنی

داره خودمونی میشه king7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

12

نقل قول نوشته شده توسط lahij_web
    از مطالبت استفاده كرديم ... خوب بود
    درباره ناشر هم ميتوني با انتشارات علم و ورزش صحبت كني ... اين ناشر بيشتر نويسنده هاي ورزشي رو ساپورت ميكنه ...
    با راه اندازي انجمن ورزش 100 درصد موافقم .
    راستي... كاش به سوال من تو پست هاي اول اين تاپيك توجه ميكردي كه تو هوا نمونه ! درباره تريبلوس كه يه مكمل گياهي هست توضيحي بده ... البته اطلاعاتم فقط در همين حده كه براي افزايش قدرت وزنه بردار ها استفاده ميشده و ظاهرا جزو پروهورمون ها ؟! هست ؟ ميخواستم ببينم ميتونم برا بالا بردن ركوردها تو پاورليفتينگ هم ازش استفاده كرد يا نه ؟!
    ممنون
    سلام دوست من
    این ماده اسم دیگری نداره آخه تو مواد نیروزا یه داروی به همین اسم هست که یه دارو بسیار خطرناکی می باشد و برای حیوانات استفاده میشه و افراد کله شق هم از این دارو بسیار خطرناک استفاده می کنند
    حالا ببین اگه اسم دیگری داره من رو مطلع کن تا جواب شما رو بدم من در خدمت

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط lahij_web

راستش قيمت تقريبي اين مكمل ها خيلي متغيره . نميشه قيمت ثابت داد . چون هر كدوم به تعداد متنوع وجود داره .

صد تايي و 120 تايي و به بالا .
    منظورت از صدتايي و 120 تايي چيه ميشه بيشتر توضيح بدي

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورشون فکر کنم تعداد قرص ها باشه
    مثلا من قدیمها متان خریدم ۱۰۰ تا دونه قرص بود

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این ماده اسم دیگری نداره آخه تو مواد نیروزا یه داروی به همین اسم هست که یه دارو بسیار خطرناکی می باشد و برای حیوانات استفاده میشه و افراد کله شق هم از این دارو بسیار خطرناک استفاده می کنند
    این چیزی که من میخوام بگم شاید اصلا ربطی به اینی که شما نوشتید نداشته باشه
    میخوام در اینجا از خریت بعضی ها براتون بگم
    توی باشگاهمون یکی بود
    یه روز داشتیم باهم صحبت میکردیم
    میگفت دوره میره
    گفتم چی؟
    کفت استامینوفن ۱۰۰ تا خریده با کلی BcomplexوB12
    تا حالا اینجوریشو شنیده بودید
    من نمی دونم کی این بیچاره های ساده رو این جوری راهنمایی میکنه
    یا شنیدم که بعضی ها انسلین حیوانی استفاده میکنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •