تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
411. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

300 72.99%
  • خیر

111 27.01%
صفحه 219 از 221 اولاول ... 119169209215216217218219220221 آخرآخر
نمايش نتايج 2,181 به 2,190 از 2201

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام هپتاید اصل تو ایران کدوم مارکا هستن؟ من فقط سوستانون پاکستانو میدونم اصله بقیشو نمیدونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

1

چند توصیه طبق تجربیات و علم ورزشی و چیزایی که دیدم و شنیدم در مجموع برای دوستان عزیز دارم امیدوارم براتون مفید واقع بشه:

برای انرژی گرفتن هنگام بدنسازی از خرما استفاده کنید. انرژی فوق العاده ای بهتون میده
    خواهشا استروئید مصرف نکنید. در آینده پشیمون میشید ( من مصرف نکردم ولی کسایی که پشیمون شدن رو دیدم )
    مکمل خیلی خوبه به شرطی که یا از خارج براتون بیارن یا از جای معتبر خرید کنید با برند معتبر مثل برند ON که البته محصولاتش گرونه
    سیب زمینی و سفیده تخم مرغ و مخصوصا آب فراوون مصرف کنید. زرده تخم مرغ هم نخورید چون حاوی چربیه و کبدتون رو اذیت میکنه
    تمرینات رو با تمرکز و دقت انجام بدین. حتما تو نت فیلم های آموزشی ببینید تا نحوه حرکات صحیح رو یاد بگیرید وگرنه مفصل هاتون داغون میشه و عضلاتتونم ناقص رشد میکنه
    حتما به باشگاهی برید که لوازم خوب و به روزی داشته باشه. برای چند هزار تومن اختلاف شهریه،وقتتون رو در باشگاه های بی امکانات هدر ندین
    کسایی که خیلی چاق هستن نا امید نشن و لطفا قرص چربی سوز نخورن. چای سبز بخورید با یه رژیم غذایی پر از سبزیجات و میوه. کسی رو میشناختم که تو مردادماه سال 1389، در باشگاهی که کولرش خراب بود (اولین باشگاهی که رفتم )، کاپشن کوهستانی! میپوشید و کلاهشم میذاشت و کشش رو هم سفت میکرد و روی تردمیل میدوئید! بله دوستان باید خیلی سختی بکشید
    فقط و فقط و فقط اگر علاقه دارید، بدنسازی رو شروع کنید وگرنه سریع زده میشید و ولش میکنید
    افراد مبتدی بدونن که 10 روز اول یا حتی 15 روز اول بدنشون شدیدا دچار اسپاسم میشه. لطفا روز اول جو نگیرتتون ( مثل اولین روزی که من رفتم باشگاه ) و همینجوری در راه خدا از دستگاه ها و دمبل ها و هالتر ها استفاده نکنید و وزنه سنگین نزنید. میله خالی بزنید و از دمبل های خیلی سبک استفاده کنید. در کل نگران نباشید گرفتگی عضلاتتون به زودی رفع میشه
    افرادی که خیلی خیلی لاغر هستن ( مثل گذشته های دور خودم )، اصلا ناامید نباشن. من میله خالی هم به زور بلند میکردم. انقدر لاغر بودم که خیلیا تو باشگاه بهم پوزخند میزدن ولی بعده ها به همونا میگفتم بی زحمت این وزنه 50 کیلویی رو بذارید پشت کمرم، میخوام شنا سوئدی برم. میخواستم شلوار بخرم هم فروشنده اشکش در میومد تا یه شلوار سایز من بده! ولی با تلاش زیاد همه چیز درست میشه
    برای شش تکه شدن شکمتون، فقط حرکات شکم کافی نیست. نیاز به تردمیل و دوچرخه و اسکی فضایی و امثالهم دارید. بدون تلاش، هیچ چیز به دست نمیاد. همچنین شما تا ابد هم ورزش کنید ولی هله هوله و غذاهای ناسالم بخورید، شکمتون شش تکه نخواهد شد
    4 روز در هفته به صورت زیر تمرین کنید:
    شنبه - یکشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - ( در صورت داشتن چربی های زیاد، پنجشنبه هم تو خونه تمرینات کششی و شکم و هوازی انجام بدین )
    چون عضلات در وقت استراحت رشد میکنن نه موقع وزنه زدن. بدون استراحت دادن به عضلات، نتیجه خاصی نخواهید گرفت، حتی بدتر عضله سوزی میکنید جای عضله سازی
    مطالعات تغذیه ای و ورزشیتون رو افزایش بدین. اگر یه فرد خوش هیکل در باشگاه بهتون توصیه ای داد ناراحت نشید و بهتون بر نخوره چون صحیح زدن حرکات حکم طلا رو در بدنسازی برای شما داره. حکم سلامتی و عدم آسیب رسیدن به عضلات و مفصل هاتون. حتی کسی هم چیزی بهتون نگفت، خودتون بپرسید
    خیلی آب بخورید. حتما یه قمقمه مخصوص تهیه کنید و تا وقتی تا آخرین قطره آب قمقمه رو نخوردید، از باشگاه نیاید بیرون
    با دیدن بدن های زیبا در باشگاهی که میرید، جای ناامید شدن، بیشتر انگیزه بگیرید. هیچ چیز بدون صبر و تلاش بدست نمیاد
    تنفس هنگام وزنه زدن فراموش نشه. نفس عمیق زیاد بکشید و دم و بازدم رو رعایت کنید
    یک نوع برنامه تمرینی رو بیشتر از 1 ماه نزنید چون دچار فلات تمرینی خواهید شد. یعنی عضله مورد نظر دچار یکنواختی و عادت به اون حرکت خاص میشه و رشدش متوقف میشه. حتی بعضیا میگن هر 2 هفته برنامه رو عوض کنید. مثلا 2 مدل برنامه داشته باشید و به صورت چرخشی هر دو هفته یکیشو بزنید به مدت 2 ماه و بعدش کلا هر 2 برنامه رو عوض کنید
    اگر زندگی خیلی براتون سخت شد که نتونستید باشگاه برید، ناامید نشید. حتی اگر مثل من که سربازی گند زد به زندگیم و مجبور شدم ورزش و خیلی چیزا رو بذارم کار ( از دی 90 تا تیر 92 سرباز بودم ) باز هم ناامید نشید. الان بعد از چند سال دوباره دارم میرم باشگاه. هیچوقت دیر نیست. آرزوهاتون رو تبدیل به عمل کنید. حتی بعد از مدت ها در حالی که قدیما در اوج بودین ولی الان مجبورید از نو شروع کنید و دوباره میله خالی بزنید برای شروع، نا امید نشید. نگاه دیگران نباید براتون مهم باشه. مغز انسان خیلی پیشرفتست و اطلاعات قدیم رو در عضلات به روز میکنه و خیلی سریع تر از یه فرد مبتدی دوباره روی دور میفتید
    ببخشید خیلی حرف زدم، امیدوارم براتون مفید بوده باشه
    Last edited by OnlyRealMadrid; 19-10-2017 at 22:49.

3. 2 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir_aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام هپتاید اصل تو ایران کدوم مارکا هستن؟ من فقط سوستانون پاکستانو میدونم اصله بقیشو نمیدونم
    پپتایدها و استروئیدها وضعیت دوچندان بغرنج‌تری نسبت به مکمل‌ها دارن تو ایران.
    متقلبین گرامی به هیچ برندی رحم نمی‌کنن ، باید از شخص مورد اعتماد تهیه کرد.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام کسی تجربه استفاده از گینر سریوس مس اپتیموم رو داره؟
    لطفا نظرتون رو در مورد بگید و اینکه چقدر تاثیر داشته

داره خودمونی میشه amir_aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درود
    گینر کربو بالا و مناسب تیپ بدنی اکتو یا به طور کلی افرادیست که کاهش وزن شدید داشته و به دنبال افزایش عددی وزن؛ فارغ از کیفیت٬ هستند.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

داره خودمونی میشه mahan590280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    زیر آسمون این شهر

پيش فرض

سلام دوستان
    من با توجه به شرایط کاریم متاسفانه اصلا وقت رفتن به باشگاه رو ندارم واسه همین میخوام یه دستگاه چندکاره باکیفیت(ترجیحا از نوع سیم کش) بگیرم و تو خونه ورزش کنم. تا حدود هفت هشت میلیون هم میتونم هزینه کنم. لطفا یه یه دستگاه همه کاره خوب معرفی کنین که جوابشو پس داده باشه؟
    سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام خوردن سرویس مس اوپتیموم با خوردن گچ دیوار هیچ تفاوتی نداره
    مارک های دیگه بگیر مثل رونی کولمن یا ناترکس یا ماسل تک
    الان دیدم یک سال پیش پست دادی شرمنده خخخخ
    Last edited by Dimitris; 24-08-2018 at 00:49.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ضربه جفت پای مزاحم به آرنولد شوارتزنگر از پشت سر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرنولد در آفریقای جنوبی در حال ضبط ویدئو Snapchat بود

ماشالا 71 ساله است اما عین کوه. تکون نخورد

Arnold Schwarzenegger - Johannesburg South Africa - Jump Rope Competition - Snapchat

داره خودمونی میشه pouria1980's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آشنایی با انواع انقباض عضلانی

به طور کلی انقباضات عضلانی شامل سه دسته بدین شرح می باشند:
    انقباض ایزومتریک (Isometric): یا هم طول، هنگامی رخ می دهد که تنش عضلانی افزایش یابد، بدون آنکه تغییری در طول عضله ایجاد شود یا زاویه مفصل تغییری داشته باشد.
    به عبارت دیگر، هرگاه نیرو به مقاومتی غیر قابل حرکت وارد شود، انقباض ایزومتریک ایجاد شده است. مانند نیرو وارد کردن به دیوار یا نگه داشتن وزنه در یک زاویه به طور ثابت.
    انقباض ایزوتونیک (Isotonic): یا هم تنش، هنگامی رخ می دهد که تنش عضلانی همراه با تغییر زاویه مفصل رخ دهد و طول عضله در دامنه حرکتی تغییر نماید.
    انقباض ایزوتونیک، در زمان کوتاه شدن طول عضله به انقباض درونگرا (Concentric)، و هنگام طویل شدن طول عضله به نام انقباض برونگرا (Eccentric)، شناخته می شود.
    انقباض ایزوکنتیک (Isokinetic): یا هم جنبش، هنگامی رخ می دهد که تنش عضلانی همراه با تغییر زاویه مفصل باشد، اما سرعت انقباض در تمامی دامنه حرکتی یکسان و ثابت بماند.
    در واقع هنگام انقباض درونگرا یا برونگرا، دستگاه بدنسازی مقاومتی متناسب با نیروی وارد شده، ایجاد می نماید. اجرای این نوع از تمرینات نیازمند تجهیزات بدنسازی ویژه ای می باشد.

چنانچه عنوان شد، هر نوع تمرین بدنی که در آن نیرو علیه مقاومتی وارد شود، تحت عنوان تمرینات قدرتی شناخته می شود، که با توجه به نوع مقاومت ایجاد شده، به چندین گروه تمرینات با وزن بدن، تمرینات با کش و تمرینات با وزنه قابل تقسیم بندی می باشد.
    استفاده از روش های مختلف تمرینی باعث می شود، تا بتوان از انواع انقباضات عضلانی برای طراحی تمرین استفاده نمود. با این حال متداولترین روش افزایش قدرت عضلانی، روش ایزوتونیک می باشد.
    به عنوان مثال، برای حرکت اسکات با هالتر، هنگام پایین رفتن، طول عضله کوتاه شده و انقباض درونگرا ایجاد می شود. سپس هنگام بازگشت به وضعیت ابتدایی، به تدریج بر طول عضله اضافه شده و انقباض برونگرا رخ می دهد.

• عضله زیربغل، در دو طرف ناحیه کمر قرار دارد و بزرگترین عضله بالا تنه است.
    • عضله پشت بازو یا سه سر بازو، در پشت استخوان بازو قرار دارد.
    • عضله جلو بازو یا دوسر بازو، در قسمت جلوی استخوان بازو قرار دارد.
    • عضله پشت ران، شامل سه بخش نیمه تاندونی، نیمه غشایی و دو سر رانی می باشد.
    Last edited by pouria1980; 30-05-2019 at 20:40.

داره خودمونی میشه pouria1980's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در مقایسه با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای آقایان دارای تفاوت های بسیاری است. از آنجاییکه فیزیک بانوان متفاوت از آقایان می باشد باید به نکات ویژه توجه نمایند.
    به عنوان مثال، افزایش حجم در عضلات کول در بدنسازی آقایان باعث زیبایی بیشتر در اندام می گردد. در حالیکه، در بانوان حجیم شدن این عضله هیچ زیبای به همراه نخواهد داشت.
    همچنین، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به علت تفاوت ساختار با آقایان دارای تفاوت های است. در بانوان باید بیشتر حرکات مختص عضله بالا سینه باشد. چرا که، تمرکز مستقیم روی قفسه سینه، می تواند باعث از بین رفتن بافت چربی شود.
    در خصوص عضله سرینی نیز شرایط متفاوتی وجود دارد. بانوان تمایل به حجیم نمودن و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشند. در حالیکه برای آقایان تنها فرم دهی و تقویت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کفایت می کند.
    بانوان از لحاظ ژنتیکی به طور متوسط از استعداد کمتری در مقیاسه با آقایان برای ساخت عضله برخوردار هستند.
    اساسی ترین دلیل فیزیولوژیکی این تفاوت مرتبط به ترشحات هورمونی می باشد.
    قوی ترین هورمون مردانه تستسترون است، که به افزایش حجم عضلانی و کاهش چربی بدن کمک می کند.
    درحالیکه، قوی ترین هورمون زنانه استروژن می باشد که در افزایش نرخ چربی نقش بسیاری برعهده دارد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیاری از بانوان تصور می کنند که با انجام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اندام آنها حجیم و مردانه می شود.
    در نتیجه آنها مدت زیادی را صرف [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می کنند.
    اما با توجه به تفاوت های هورمونی که بدان اشاره شد.
    اجرای این حرکات هرگز باعث حجیم شدن اندام بانوان نمی شود.
    بلکه تنها به افزایش بافت عضلانی کمک می نماید که نتیجه آن فرم دهی اندام ها می باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •