تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 116 از 221 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120126166216 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

برای زیر سینه مخصوصا قسمت بیروی هیچ حرکتی رو مثل اورکراس ندیدم واقعا عالیه..از اون طرف زیر سینه به هیچ وجه حجم مناسبی نمیده..
    حرکت زیر سینه برای خط انداختن زیر سینه خیلی حرکته مناسبیه....البته البته کراس اور و پارالل هم خوبه ولی اگه بدونی چه جوری بزنی و بهش فشار بیاری واقعا حرکت جالبیه.

2. این کاربر از davod_danger666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

ممنون از جوابت ولی مریضی من کاملا رفع شدس و با هالتر و دمبل یا کلا ورزش کردن رو دکتر مجاز کرده واسم پس مشکلی در زمینه تمرین با هالتر و دمبل ندارم .

والا واسه تغذیه هم از متخصص کمک گرفتم ولی متاسفانه نتیجه ای واسم نداشت . حالا شما یه برنامه تمرینی و غذایی بهم بدید عوارضش به عهده خودم . ممنون

تو منزل هم جای کافی واسه تمرین و گرم کردن دارم یعنی هیچ فرقی با باشگاه نداره

اگه خيلي وقته تمرين نكردين بايد اول اين برنامه رو بزنين البته اين برنامه كاملا روتينه.:

3 روز در هفته

هر روز :

1-جلو ران 2-پرس سينه تخت 3-زيربغل سيمكش از جلو 4-سرشانه هالتر نشسته از جلو 5-پشت بازو هالتر خوابيده 6-جلو بازو هالتر

هر كدوم رو 3 ست ميزنيد و زياد هم به خودتون فشار نماريد كه آسيب ببينيد.
    اين برنامه رو تا 6 هفته ميزنيد تا بدنتون براي برنامه هاي حرفه اي تر آماده بشه.

اما تغزيه اگر هدفتون افزايش حجم و وزنه اين نكات رو لازمه رعايت كنيد:

1 : هر روز صبح همراه صبحانتون اكيدا توصيه ميكنم يك ليوان شير از نوع محلي ميل كنيد.
    ( اگه ميخواييد پاستوريزه بخوريد اصلا نخوريد بهتره)
    2: يك ساعت قبل از تمرين يه سيب زمينيه متوسط آب پز شده بخوريد.
    3:در حين تمرين تا ميتونيد آب بخوريد.
    4:بعد از تمرين يك عدد سفيده تخم مرغ آبپز شده.
    5:قبل از خواب يك ليوان شير

خوردن برنج و ماكاروني هم به افزايش حجمتون كمك شاياني ميكنه.

4. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من به یک سری دارو نیازمندم که حداکثر در مدت 6 ماه یکمی پر بشم..هیکل لاغر ولی عضله ای دارم ولی میخوام سینه و سر شون پیشرفت کنن..متاسفانه مثل اینکه در این قسمت ها خوب کار نمیکنم یا شایدم استعدادم توی این نقاط کوره

دارو+یه برنامه برای این قسمتها بدین
    چکار کنم؟؟
    سعي كنيد با استفاده از پرتئين هاي كربو هيدراته و تمرين سخت پيشرفت كنيد . چون هيكل خشك و ماهيچه ايي داريد زياد كراتين توصيه نميشه چون آب داخل ماهيچه جمع ميشه و اثر پرتئين رو هم از بين ميبره .
    اگر هم قصد رشد سريع تر داريد سوماترا خيلي عالي هست و زود جواب ميده اما خطر و ريسكش بالا هست ، درضمن بعد از ٢ ماه بدن شما رو چربي ميگيره كه بايد رژيم سختي بگيريد تا فيتنس بشيد .

پروفشنال arashpr9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگه خيلي وقته تمرين نكردين بايد اول اين برنامه رو بزنين البته اين برنامه كاملا روتينه.:

3 روز در هفته

هر روز :

1-جلو ران 2-پرس سينه تخت 3-زيربغل سيمكش از جلو 4-سرشانه هالتر نشسته از جلو 5-پشت بازو هالتر خوابيده 6-جلو بازو هالتر

هر كدوم رو 3 ست ميزنيد و زياد هم به خودتون فشار نماريد كه آسيب ببينيد.
    اين برنامه رو تا 6 هفته ميزنيد تا بدنتون براي برنامه هاي حرفه اي تر آماده بشه.

اما تغزيه اگر هدفتون افزايش حجم و وزنه اين نكات رو لازمه رعايت كنيد:

1 : هر روز صبح همراه صبحانتون اكيدا توصيه ميكنم يك ليوان شير از نوع محلي ميل كنيد.
    ( اگه ميخواييد پاستوريزه بخوريد اصلا نخوريد بهتره)
    2: يك ساعت قبل از تمرين يه سيب زمينيه متوسط آب پز شده بخوريد.
    3:در حين تمرين تا ميتونيد آب بخوريد.
    4:بعد از تمرين يك عدد سفيده تخم مرغ آبپز شده.
    5:قبل از خواب يك ليوان شير

خوردن برنج و ماكاروني هم به افزايش حجمتون كمك شاياني ميكنه.
    داداش دمت گرم واقعا . فقط یه نکته دیگه میمونه این برنامه فقط واسه سینه و جلو بازو کاربرد داره پس پشت بازو و زیر بغل و سر شونه چی برم ؟ من نمیتونم فعلا پا کار کنم یعنی فقط میخوام بالا تنه کار کنم

برنامه غذایی واسه هر روزه یا فقط روزای تمرین؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

داداش دمت گرم واقعا . فقط یه نکته دیگه میمونه این برنامه فقط واسه سینه و جلو بازو کاربرد داره پس پشت بازو و زیر بغل و سر شونه چی برم ؟ من نمیتونم فعلا پا کار کنم یعنی فقط میخوام بالا تنه کار کنم

برنامه غذایی واسه هر روزه یا فقط روزای تمرین؟

فكر كنم بد متوجه شدي. ببين تو بايد همه حركاتي كه نوشتم تو يه روز بزني يعني همه عضله هاي بدنو در هفته 3 بار تمرين بدي.

اگه ميخواي پا كار نكني خب پا نزن اون 5 تاي ديگرو بزن.

در روزهاي تمرين برنامه رو كامل بهش عمل ميكني ولي در روزهاي غير تمرين فقط صبح و شب شير ميخوري.

8. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دوستان ممنون میشم این حرکات زیر سینه که توی پست های بالایی گفته شد رو عکس هاش رو بزارید که ببینم چیه برای تمرین

پروفشنال arashpr9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فكر كنم بد متوجه شدي. ببين تو بايد همه حركاتي كه نوشتم تو يه روز بزني يعني همه عضله هاي بدنو در هفته 3 بار تمرين بدي.

اگه ميخواي پا كار نكني خب پا نزن اون 5 تاي ديگرو بزن.

در روزهاي تمرين برنامه رو كامل بهش عمل ميكني ولي در روزهاي غير تمرين فقط صبح و شب شير ميخوري.
    مورد اخر پست قبلی من خیلی بهش عمل میکنم یعنی ماکارونی و برنج زیاد میخورم ولی هیچ تغییری پیدا نمیکنم . تکلیف چیه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

مورد اخر پست قبلی من خیلی بهش عمل میکنم یعنی ماکارونی و برنج زیاد میخورم ولی هیچ تغییری پیدا نمیکنم . تکلیف چیه؟

معلومه خب اگه شما هر روز هم از اين چيزا بخوريد ولي ورزش نكنيد جوابي نميگيريد..

12. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

سلام
    دوستان به جای پشت بازو دمبل چی پیشنهاد میکنید؟؟؟
    حتی با دمبل 2.5 هم نمیتونم بزنم بعد از اولی نه دوممی آرنجم شروع به سوزش میکنه...
    بعد یه نکته که تو پستای بالا دیدم به اون دوستمون که میخواد وزن اضافه کنه میگید حین تمرین زیاد آب بخوره؛منی که میخوام وزن کم
    کنم نباید حین تمرین اب بخورم؟؟؟ الان هر روز تو باشگاه دارم یه بطری یکو نیم لیتری آب میخورم...

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

منی که میخوام وزن کم
    کنم نباید حین تمرین اب بخورم؟؟؟
    نه نه نه!! اینطوری کلیه هات داغون میشه + خونت حین تمرین غلیظ میشه و فشار به قلبت میاد و هزار جور ضرر دیگه به بدنت میرسه!
    ایشونم اگه آب زیاد بخوره خیلی تاثیر زیادی نداره.... کلا آب باید به اندازه خورده بشه.

دوستان به جای پشت بازو دمبل چی پیشنهاد میکنید؟؟؟
    یه طناب یا یه حوله یا یه همچین چیزی رو برو بنداز توی دسته ی کراس اوور، بعد با این دست و اون دستت دو طرف حوله یا طناب رو بگیر و رو به پایین بکش (در حالت اول آرنجت خم باید باشه و وقتی میکشی پایین آرنجت صاف بشه)

15. این کاربر از Havbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •