تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 125 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1250

نام تاپيک: [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

برای بازیابی کلمه عبور فراموش شده به لینک زیر بروید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد مشخصات خود را وارد نمایید. برای اینکار تنها نام جی میل خود را در گزینه مربوط نوشته مثلا (everything before @gmail.com) و سپس دکمه Submit را کلیک کنید.
    همچنین می توانید ادرس ایمیلی که برای عضویت داده اید راهم بدهید و بعد submit را کلیک کنید

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

سوال هاي امنيتي رو يادتون نمياد..؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان مشکلم حل شد.البته موضوع چیز دیگه ای بود.از اینکه وقت گذاشتید و توجه کردید سپاسگزارم.

4. 2 کاربر از soksok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چطور میشه plugin های صدا و تصویر gmail رو نصب کرد
    اخه ایران تحریمه
    تازه بر فرض نصب بعد از نصب باز تحریم برقراره یا ابن پلاگین قابل استفاده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

چطور میشه plugin های صدا و تصویر gmail رو نصب کرد
    اخه ایران تحریمه
    تازه بر فرض نصب بعد از نصب باز تحریم برقراره یا ابن پلاگین قابل استفاده است
    با سلام
    بله دوست عزیز شما باید از رابط استفاده کنید برای این سرویس

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zelda64's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام خدمت همه‌ی اساتید.

همه‌ی دوستان با سرویس Documents گوگل که آشنا هستند، همان گوگل داکیومنت که از اکانت Gmail قابل دسترسی است.

و همانطور که می‌دانید به هر کاربر 1 گیگابایت فضا می‌دهد تا بتوانید فایل‌های تا سقف 250 مگابایت را در آن آپلود کنید.

من تا چهار ، پنج روز پیش از این سرویس استفاده می‌کردم و فایلهای کوچک خودم را در آن آپلود می‌کردم.

اما بدبختانه دیگه این بخش از سرویس گوگل باز نمی‌شود
    و فقط توسط ضد فـ یـ لـ تـ ر می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

از اساتید و دوستان خواهش دارم که بگویند آیا برای آنها هم همچین مشکلی پیش آمده. یعنی بدبخت شدیم و دیگر نمی‌توانیم به این سرویس بی‌نظیر آپلود فایل دسترسی داشته باشیم.

لطفاً راهنمایی کنید که این مشکل از داخل کشور است و یا گوگل به کاربران ایرانی دیگر اجازه‌ی دسترسی به این سرویس را نمی‌دهد.

خواهش می‌کنم کمک و راهنمایی کنید.

با تشکر.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام خدمت همه‌ی اساتید.

همه‌ی دوستان با سرویس Documents گوگل که آشنا هستند، همان گوگل داکیومنت که از اکانت Gmail قابل دسترسی است.

و همانطور که می‌دانید به هر کاربر 1 گیگابایت فضا می‌دهد تا بتوانید فایل‌های تا سقف 250 مگابایت را در آن آپلود کنید.

من تا چهار ، پنج روز پیش از این سرویس استفاده می‌کردم و فایلهای کوچک خودم را در آن آپلود می‌کردم.

اما بدبختانه دیگه این بخش از سرویس گوگل باز نمی‌شود
    و فقط توسط ضد فـ یـ لـ تـ ر می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

از اساتید و دوستان خواهش دارم که بگویند آیا برای آنها هم همچین مشکلی پیش آمده. یعنی بدبخت شدیم و دیگر نمی‌توانیم به این سرویس بی‌نظیر آپلود فایل دسترسی داشته باشیم.

لطفاً راهنمایی کنید که این مشکل از داخل کشور است و یا گوگل به کاربران ایرانی دیگر اجازه‌ی دسترسی به این سرویس را نمی‌دهد.

خواهش می‌کنم کمک و راهنمایی کنید.

با تشکر.

با سلام
    خير دوست عزيز
    براي من مشكلي نداره
    احتمالا شركتي كه بهتون اينترنت ميده اون رو موقتا واستون محدود كرده

موفق باشيد.

9. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه netbazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    البرز سیتی

پيش فرض

من برام هر روز کلی ایمیل میاد که نمیخوام اون هارو ببینم آیا راهی هست که بشه بعضی از ایمیل هارو بلوک کنم تا ایمیل برام ارسال نشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ostadonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    www.power88.ir

پيش فرض

سلام. بچه ها من الان خواستم که یه جیمیل جدید بسازم. وقتی صفحه اول رو پر کردم و تایید کردم در کمال تعجب دیدم ازم شماره موبایل میخواد تا کد تایید رو برام بفرسته.!! اینم پیغامش:

erify your account
    You're almost done! We just need to verify your account before we can create it.

Account verification helps with:
    Preventing spam: we try to verify that real people, not robots, are creating accounts.
    Recovering account access: we will use your information to verify your identity if you ever lose access to your account.
    Communication: we will use your information to notify you of important changes to your account (for example, password changes from a new location).
    Unless you explicitly tell us to do so, your phone number will never be sold or shared with other companies, and we will not use it for any purpose other than during this verification step and for password recovery and account security issues. In other words, you don't have to worry about getting spam calls or text messages from us, ever.

For more information, please read our frequently asked questions.

یه گزینه Voice Call هم داره که باید کشورت رو انتخاب و شمارتو وارد کنی. قضیه از چه قراره؟؟؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام. بچه ها من الان خواستم که یه جیمیل جدید بسازم. وقتی صفحه اول رو پر کردم و تایید کردم در کمال تعجب دیدم ازم شماره موبایل میخواد تا کد تایید رو برام بفرسته.!! اینم پیغامش:

erify your account
    You're almost done! We just need to verify your account before we can create it.

Account verification helps with:
    Preventing spam: we try to verify that real people, not robots, are creating accounts.
    Recovering account access: we will use your information to verify your identity if you ever lose access to your account.
    Communication: we will use your information to notify you of important changes to your account (for example, password changes from a new location).
    Unless you explicitly tell us to do so, your phone number will never be sold or shared with other companies, and we will not use it for any purpose other than during this verification step and for password recovery and account security issues. In other words, you don't have to worry about getting spam calls or text messages from us, ever.

For more information, please read our frequently asked questions.

یه گزینه Voice Call هم داره که باید کشورت رو انتخاب و شمارتو وارد کنی. قضیه از چه قراره؟؟؟!
    با سلام
    خیلی وقته که برای ساخت ایمیل در سرویس گوگل باید شماره تلفن برای فعالسازیش بدید
    بدین ترتیب که شما یه تلفن ایرانسل یا ثابت رو با فرمت زیر میدید
    +98935000000 یا 98935000000
    و بعد به شما زنگ زده میشه و یه شماره کد به اینگلیسی خوانده میشه
    که بعد از وارد کردن اون میتونید اکانتتون رو فعال کنید

موفق باشید.

13. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •