تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 125 اولاول ... 2373113119120121122123124125 آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 1250

نام تاپيک: [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درضمن , یک هکـر که قصد نفوذ به یک ایمیل رو داره هم حرفهای شما رو میزنه
    گوگل نمیتونه اطمینان به هر کسی که میگه رمز دادم به فلانی و حالا مشکل دارم
    اگر اون شخص حالا داره وارد ایمیلتون میشه , گوگل دیگران رو هکـر فرض میکنه
    کد برای من اس ام اس میشه و شماره ریکاوری و ایمیل ریکاوری برای من مباشد کد هم برای شماره و هم برای ایمیل ریکاوری ارسال میشه اما ریکاوری نمیشه. گوگل احمق باید بدونه من که شماره تلفن و ایمیل ریکاوری دستم هست هکر نیستم
    Last edited by steps; 06-02-2017 at 12:16.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

کد برای من اس ام اس میشه و شماره ریکاوری و ایمیل ریکاوری برای من مباشد کد هم برای شماره و هم برای ایمیل ریکاوری ارسال میشه اما ریکاوری نمیشه. گوگل احمق باید بدونه من که شماره تلفن و ایمیل ریکاوری دستم هست هکر نیستم

سلام
    یه نفر بدون هیچ مشکلی داره از اون ایمیل استفاده میکنه . گوگل چطوری اون شخص رو نادیده بگیره و شما رو مالک بدونه ؟
    شاید یک نفر مدتی در یک شرکت کار کرده و براشون ایمیل ساخته و حالا اومده بیرون و شرکت پاسورد رو عوض کرده . گوگل این فرضیات رو هم باید در نظر بگیره
    اگر کسی الان ازش استفاده نمیکرد شما راحت میتونستید ریکاوری کنید پاسورد رو بگیرین یا تغییرش بدین

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فکر کنم اونجا که میگه یه ایمیل بده همین الان تماس بگیریم باهات، یه ایمیل دیگه بدید و عوضش کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

سلام

یه سری ایمیل برام اومده از یه ادرس خاص

میخوام اول اونا رو به فولدر خاصی ارسال کنم و همینطوری ایمیل های جدیدی که ازش میاد

دوم هم از همه شون خروجی بگیر

چیکار کنم ؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

فکر کنم اونجا که میگه یه ایمیل بده همین الان تماس بگیریم باهات، یه ایمیل دیگه بدید و عوضش کنید.
    سلام

ایمیلی که میخوان فقط برای گفتگو و سین جیم هست (بازپرسی )نه برای تغییر ایمیلِ جایگزین که روز اول ثبت شده
    یاهو هم وقتی مشکل حل نمیشه میگه ایمیل بده . بعدش کلی سوال میپرسند . آخرین بار کِی وارد شدی ؟ با چه مرورگری ؟ رمزت رو حدس بزن .
    تازه آخِر سر هم میگه اگه نتونی یکی از دو سوال امنینی رو بگی پس دیگه کاری از دست ما برنمیاد و برو یه ایمیل دیگه بساز
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 07-02-2017 at 07:02.

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

ببخشید از قسمت گوگل+ میشه ایمیل طرف رو پیدا کرد؟ ندیدم توش بنویسه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

درود دوستان
    یه جیمیل هست که پسوردش فراموش شده
    هم شماره موبایل هم ایمیل ریکاوری هست
    کد به موبایل ارسال میشه به جیمیل ریکاوری هم همینطور
    کدها رو که وارد می کنم آخرش این ارور رو میده
    Google couldn't verify this account belongs to you
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

همونطور که می دونید میشه برای ایمیل یک لیبل/Label مشخص کرد تا با اون ایمیلها مختلف از هم سریع تشخیص داده بشن و حتی این امکان هست که برای یک آدرس مشخص مشخص کرد وقتی ایمیلی از اون سایت و یا شخص به شما ارسال شد با لیبلی که از قبل برای اون مشخص کردید نشان گزاری بشه. من اشتباهی یک آدرس ایمیل را با یک لیبل اشتباهی علامتگذاری کردم و هر موقع ایمیلی از اون سایت بخصوص به صندوق پستی من میاد با اون لیبل که مربوط به اون ایمیل نیست علامت گذاری میشه و باید بطور دستی ایمیل رو انتخاب کنم و از آیکون Labels تیک لیبل اشتباهی اون ایمیل رو بردارم و apply کنم. نمی دونم چطوری باید برای همیشه لیبل اشتباهی که برای اون آدرس ایمیل مشخص کردم رو برای همیشه حذف کنم تا وقتی از اون سایت بخصوص برام ایمیل اومد با لیبل درستی که می خوام بسازم مشخص بشه.
    بطور کوتاه: چطور لیبل اشتباهی رو برای همیشه از یک آدرس که مربوط به لیبل نیست حذف کرد تا ایمیلهای اون سایت با لیبل اشتباهی علامت گذاری نشن.

ممنون از کمک شما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام

همونطور که می دونید میشه برای ایمیل یک لیبل/Label مشخص کرد تا با اون ایمیلها مختلف از هم سریع تشخیص داده بشن و حتی این امکان هست که برای یک آدرس مشخص مشخص کرد وقتی ایمیلی از اون سایت و یا شخص به شما ارسال شد با لیبلی که از قبل برای اون مشخص کردید نشان گزاری بشه. من اشتباهی یک آدرس ایمیل را با یک لیبل اشتباهی علامتگذاری کردم و هر موقع ایمیلی از اون سایت بخصوص به صندوق پستی من میاد با اون لیبل که مربوط به اون ایمیل نیست علامت گذاری میشه و باید بطور دستی ایمیل رو انتخاب کنم و از آیکون Labels تیک لیبل اشتباهی اون ایمیل رو بردارم و apply کنم. نمی دونم چطوری باید برای همیشه لیبل اشتباهی که برای اون آدرس ایمیل مشخص کردم رو برای همیشه حذف کنم تا وقتی از اون سایت بخصوص برام ایمیل اومد با لیبل درستی که می خوام بسازم مشخص بشه.
    بطور کوتاه: چطور لیبل اشتباهی رو برای همیشه از یک آدرس که مربوط به لیبل نیست حذف کرد تا ایمیلهای اون سایت با لیبل اشتباهی علامت گذاری نشن.

ممنون از کمک شما
    مراجعه به تنظیمات ایمیل و یا کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و رجوع به سربرگ Labels قادرید تمامی موارد رو مورد ویرایش قرار دهید

10. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

با درود ، من رمز جی میلم رو فراموش کردم ولی از روی موبایل به حسابم دسترسی دارم(ارسال و دریافت میل) کاری می تونم بکنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •