تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 258 از 258 اولاول ... 158208248254255256257258
نمايش نتايج 2,571 به 2,579 از 2579

نام تاپيک: [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

غیر از SMS آیا راه دیگه ای واسه رمز دو مرحله ای توی یـاهو هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سلام...
    من چند وقت پیش اومدم یه ایمیل یاهو بسازم، همه چیز درست بود فقط قسمت سن رو من تنظیم نکردم همونطوری روی 2021 بود وقتی دکمه ساخت ایمیل و زدم یاهو زد شرایط سنی ساخت ایمیل و ندارید گفتم مدتی بگذره دوباره امتحان کنم ولی الان باز هم رفتم و کلا وقتی صفحه ساخت اکانت و میزنم یاهو می نویسه سنت برای ساخت ایمیل مناسب نیست و این حرف ها... چطور میشه این مساله رو رفع کرد؟
    من باید چندتا ایمیل جدید بسازم ولی یاهو اصلا اجازه نمیده. گفتم حتما با تغییر آی پی میسر میشه اما نشد...فیل ترشکن روشن کردم با اونم تست کردم نشد. اگر کسی می تونه من و لطف کنه و راهنمایی کنه. متشکر

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام...
    من چند وقت پیش اومدم یه ایمیل یاهو بسازم، همه چیز درست بود فقط قسمت سن رو من تنظیم نکردم همونطوری روی 2021 بود وقتی دکمه ساخت ایمیل و زدم یاهو زد شرایط سنی ساخت ایمیل و ندارید گفتم مدتی بگذره دوباره امتحان کنم ولی الان باز هم رفتم و کلا وقتی صفحه ساخت اکانت و میزنم یاهو می نویسه سنت برای ساخت ایمیل مناسب نیست و این حرف ها... چطور میشه این مساله رو رفع کرد؟
    من باید چندتا ایمیل جدید بسازم ولی یاهو اصلا اجازه نمیده. گفتم حتما با تغییر آی پی میسر میشه اما نشد...فیل ترشکن روشن کردم با اونم تست کردم نشد. اگر کسی می تونه من و لطف کنه و راهنمایی کنه. متشکر
    سلام
    کوکیهای مرورگر رو حذف کنید و دوباره امتحان کنید . تا وقتی اون کوکیها هست یاهو شما رو همون کاربر قبلی به حساب میاره

در هر مرورگر قسمتی هست برای حذف تاریخچه ی سایتهای دیده شده و کوکی ها و غیره

=======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
    .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سلام
    کوکیهای مرورگر رو حذف کنید و دوباره امتحان کنید . تا وقتی اون کوکیها هست یاهو شما رو همون کاربر قبلی به حساب میاره

در هر مرورگر قسمتی هست برای حذف تاریخچه ی سایتهای دیده شده و کوکی ها و غیره

=======================================

[/SPOILER]
    سلام متشکرم از راهنمایی مشکل حل شد

5. این کاربر از poomam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    مدتی از یک ادرس خاص قادر به دریافت ایمیل نیستم. از هر ادرس، دریافت و ارسال دارم اما از این ادرس نه! درصورتیکه قبلا مشکل نداشتم. و در مدت تقریبا 2ماه که مشکل دارم همه راه حلها و... انجام دادم اما بی نتیجه. با مرکز ایمیل مکاتبه داشتم و گفتند ایمیل شما مشکل ندارد و از طرف مقابل بخواهید سرور خودش چک کند، اما مشکل اینجاست که در 3-4 روز اول با این ادرس درمورد مشکل صحبت داشتم و راهنمایی های اولیه ارائه دادند اما الان پاسخگو نیستند و ایمیلهای ارسالی من نادیده میگیرند!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام دوستان
    مدتی از یک آدرس خاص قادر به دریافت ایمیل نیستم.

از هر آدرس، دریافت و ارسال دارم اما از این ادرس نه! درصورتیکه قبلاً مشکل نداشتم.

و در مدت تقریبا 2 ماه که مشکل دارم همه راه حلها و... انجام دادم اما بی نتیجه.

با مرکز ایمیل مکاتبه داشتم و گفتند ایمیل شما مشکل ندارد و از طرف مقابل بخواهید سرور خودش چک کند، اما مشکل اینجاست که در 3-4 روز اول با این آدرس درمورد مشکل صحبت داشتم و راهنمایی های اولیه ارائه دادند اما الان پاسخگو نیستند و ایمیلهای ارسالی من نادیده میگیرند!
    سلام

ممکنه خودشون نمی‌خوان اعضا با یاهو ارتباط داشته باشند

◼️ ایمیل یاهو رو با جی میل عوض کنید و تست کنید .چ

اگر باز هم مشکل داره و اونها خارجی هستند پس ممکنه مشکل با ایران و ایرانی بودن شما باشه !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام

ممکنه خودشون نمی‌خوان اعضا با یاهو ارتباط داشته باشند

◼️ ایمیل یاهو رو با جی میل عوض کنید و تست کنید .چ

اگر باز هم مشکل داره و اونها خارجی هستند پس ممکنه مشکل با ایران و ایرانی بودن شما باشه !
    ممنون...
    امکان تعویض ایمیل نیست. و این ادرس باید یک کد به من ارسال کنند و فقط ایمیل اولیه که ثبت شده میشناسند، و تابحال چندبار کد ارسال کردند اما اینبار نه و مشکل مشخص نیست! ظاهرا یک باگ از طرف اونا باشه اما نمیدونم چطور بهشون اطلاع بدم چون همونطور که قبلا گفتم روزهای اول مکاتبه داشتیم و راهنمایی کردند اما الان دیگه پاسخگو نیستن!!
    اما یک نکته جالب! همون روزهای اول که مکاتبه داشتیم، چطور هر2 طرف امکان دریافت و ارسال پیام داشتیم اما کد ارسال نمیشد؟؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

ممنون...
    امکان تعویض ایمیل نیست. و این ادرس باید یک کد به من ارسال کنند و فقط ایمیل اولیه که ثبت شده میشناسند، و تابحال چندبار کد ارسال کردند اما اینبار نه و مشکل مشخص نیست! ظاهرا یک باگ از طرف اونا باشه اما نمیدونم چطور بهشون اطلاع بدم چون همونطور که قبلا گفتم روزهای اول مکاتبه داشتیم و راهنمایی کردند اما الان دیگه پاسخگو نیستن!!
    اما یک نکته جالب! همون روزهای اول که مکاتبه داشتیم، چطور هر2 طرف امکان دریافت و ارسال پیام داشتیم اما کد ارسال نمیشد؟؟!
    سلام

◼️ پوشه ی Bulk در ایمیلتون رو چک کنید

ممکنه پیامهاشون داره می‌ره توی پوشه ی Bulk

◼️ شاید هم یه جوری ایمیلشون بلاک و ممنوع شده در تنظیمات ایمیل شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام

◼️ پوشه ی Bulk در ایمیلتون رو چک کنید

ممکنه پیامهاشون داره می‌ره توی پوشه ی Bulk

◼️ شاید هم یه جوری ایمیلشون بلاک و ممنوع شده در تنظیمات ایمیل شما
    سلام، ممنون...
    خیر فکر نمیکنم و در مدت این 2ماه همه روشها تست کردم و همه قسمتهای ایمیل و پوشه ها چک کردم. پوشه اسپم و بلک لیست و...
    فقط یک نکته! روزی که کد ارسال کردند من وارد ایمیل شدم ولی بعد از وارد کردن ایمیل فرصت وارد کردن رمز نشد و یک صفحه باز شد با پیام oh uh... چند بار وارد شدم اما همین اخطار اومد و 2گزینه داشت، یکی راهنماییهای معمول و رایج یاهو و یکی هم یک شماره تماس امریکا که وقتی شماره تماس میزدم یک کد میداد که تا 1ساعت معتبر بود و باید به شماره زنگ میزدم، بهرحال تماس گرفتم و اپراتور بود و گفت شماره مثلا 1 بزن بعد 3 و ... از این راه نتیجه نگرفتم و شروع به ازمون و خطا و 3تا4 روز طول کشید تا ایمیل بالا اومد، چون چند روز طول کشید من دقیقا نفهمیدم چکار کردم و چطور درست شد چون راههای زیادی تست کردم. اما نهایتا ایمیل رو توسط جیمیل بالا اوردم اول که ایمیل رو تو جیمیل میزدم قبول نمیکرد و بعد از چندبار انجام شد و با تعجب دیدم که جیمیل باز شد ولی ادرس ایمیل من داخلش هست! و فکر میکنم این ورود من با ایمیل بداخل جیمیل بخاطر ثبت ادرس دوم یعنی ایمیل پشتیبان و ریکاوری بود که قبلا یک جیمیل تعریف کرده بودم. و حالا پس از ورود، رمز ورود ایمیل و جیمیل من یکی شده بود که رمز ورود ایمیل تعویض کردم و همه چیز مرتب شد و بحالت قبل برگشت و طبق پیشنهادهایی که توی اینترنت بود و همچنین توصیه یاهو، برای تست باید یک ایمیل به خودم ارسال میکردم که اگر ارسال میشد همه چیز درست بود، ایمیل ارسال کردم و انجام شد، همینطور از ادرسهای دیگه دریافت داشتم و ارسال. و با چند ایمیل و جیمیل دیگه هم تست کردم و ارسال و دریافت موفق بود. اما!! چند روز بعد یک پیام به جیمیل اومد، همون جیمیل که باهاش ایمیل رو بالا اوردم، و ظاهرا یک لینک ارسال کرده بودند که تا 7روز اعتبار داشت اما من چون ایمیلم درست شده بود دیگه اون پیام جیمیل رو باز نکردم و نخوندم و حذف کردم، چون بسختی ایمیل درست شده بود و ترسیدم دوباره به مشکل بخورم. بعدش رفتم سراغ گرفتن کد اما دیدم که این ادرس کد ارسال نمیکنه! همه ادرسها و ایمیلها میتونستن پیام بدن اما این ادرس نه! البته وقتی کد ارسال میکردن در برنامه پیامش نشون داده میشد که "کد به ادرس ... ارسال شد" یعنی درواقع اونا کد ارسال میکنن و برنامشون هم پیام ارسال رو نشون میده اما کد به من نمیرسه! تا اینکه با ایمیلشون تماس گرفتم و راهنمایی ها و توصیه های معمول کردن که پوشه اسپم و ... چک کن و در حینی که باهم در حال مکاتبه بودیم من تو برنامه درخواست کد میکردم و پیام میداد کد ارسال شد، ولی به من نمیرسید! اما پیامهای دیگه و صحبتهای معمول از طرف اونها ارسال میشد و مشکل نداشت!! و این مکالمه ما بعد از 3تا4 روز قطع شد و دیگه پاسخگو نیستن و حداقل نفهمیدم مشکل چی بود؟! تا الانم که تقریبا 2ماهه هنوز درگیرم و هرروز ایمیل میفرستم اما جواب نمیدن!
    Last edited by sh6; 21-09-2022 at 01:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •