تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 227 از 258 اولاول ... 127177217223224225226227228229230231237 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,261 به 2,270 از 2579

نام تاپيک: [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من پسورد ایمیل مو فراموش کردم .جواب سوال امنیتی هم یادم نیست.فهمیدم که تنها راه بازیابی مکاتبه با خود یاهو هست. ولی نمیدونم چجوری باید باهاشون تماس بگیرم.اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ... ممنون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستانمن پسورد ایمیل مو فراموش کردم .جواب سوال امنیتی هم یادم نیست.فهمیدم که تنها راه بازیابی مکاتبه با خود یاهو هست. ولی نمیدونم چجوری باید باهاشون تماس بگیرم.اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ... ممنون
    سلام . در صفحه های قبل نوشته ام چطوریه . اما باید حداقل جواب یکی از سوالها رو بدونین وگرنه کمکی نمیکنندچون میگن هیچ تظمینی نداره که شما مالک حقیقی ایمیل باشین

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

1 تحریم ساخت ایمیل برای کاربران ایرانی یاهو برداشته شد !!!

کد پیش شماره ایران +98 دوباره به لیست ثبت نام ایمیل YAHOO اضافه شد
    پس از گذشت یک سال از تحریم ایران توسط شرکت یاهو و نبود نام و پیش شماره کشورمان در لیست ثبت نام ایمیل، بار دیگر تحریم ها برداشته شد و کاربران می توانند برای ثبت ایمیل جدید به این سایت مراجعه نمایند.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران، شهریورماه سال گذشته بود که سایت یاهو طی اقدامی عجیب دسترسی کاربران ایرانی را به ایمیل مسدود کرد.
    این سایت نام ایران را از میان کشورهای مختلف در لیست ثبت نام خارج کرد و از این رو امکان ارسال پیامک حاوی کد فعال سازی به شماره های داخلی ایران غیر ممکن شد.

این اقدام تنها برای ثبت نام ایمیل جدید صورت گرفت و افرادی که پیش از این از ایمیل های این شرکت استفاده می کردند توانایی ورود به سایت را داشتند.
    یاهو در حالی ایران را تحریم کرد که در همان زمان اپل و گوگل بخشی از تحریم ها را برداشته بودند.
    پس از تحریم یاهو برای ساخت ایمیل جدید ترفندهای مختلف و افزونه های گوناگونی برای رفع این تحریم و دور زدن آن ارائه شد اما بازهم افرادی که از این ترفندها اطلاعی نداشتند قادر به ساخت ایمیل نبودند.
    پس از گذشت یک سال حالا بار دیگر این شرکت ایران را از لیست تحریم خارج کرده است و کاربران ایرانی می توانند اقدام به ثبت ID جدید کنند.
    نام و پیش شماره ایران هم اکنون در لیست شماره تلفن های یاهو قرار گرفته است و پیامک حاوی کدفعالسازی ارسال می شود.

- در قسمت شماره موبایل ابتدا نام ایران را از لیست سمت چپ انتخاب کنید و به راحتی شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

4. 4 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

چطور گروه هایی که عضوش شدم رو لغو عضویت کنم ؟؟

یه جا خوندم تو صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا سمت چپ گزینه edit gropus هست ولی نبود !!!

مثل اینکه سیستمش عوض شده !!
    نمیدونید چه شکلیه ؟؟

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چطور گروه هایی که عضوش شدم رو لغو عضویت کنم ؟؟

یه جا خوندم تو صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا سمت چپ گزینه edit gropus هست ولی نبود !!!

مثل اینکه سیستمش عوض شده !!
    نمیدونید چه شکلیه ؟؟
    یک ایمیل خالی به این آدرس ارسال کنین .

groupname-unsubscribe@yahoogroups.com

به جای "groupname" باید نام گروهی که در اون عضو شدین رو قرار بدین و سپس ایمیل خالی رو ارسال کنید .

سپس برای شما یک ایمیل برای تائید این مورد ارسال میشه . اگر در Inbox اونو ندیدین بهتره در Spam جستجو کنید .

7. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

عجیبه . چرا از یاهو نمیشه به جیمیل فرستاد؟
    امروز سه - چهار مرتبه تلاش کردم ولی هر بار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آمد! یک مدت قبل هم برای یکنفر دیگه فرستادم همین شد
    ولی از جیمیل وارد شدمو راحت ارسال شد
    نکنه ایندو شرکت با هم مشکل دارند؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یک ایمیل خالی به این آدرس ارسال کنین .

groupname-unsubscribe@yahoogroups.com

به جای "groupname" باید نام گروهی که در اون عضو شدین رو قرار بدین و سپس ایمیل خالی رو ارسال کنید .

سپس برای شما یک ایمیل برای تائید این مورد ارسال میشه . اگر در Inbox اونو ندیدین بهتره در Spam جستجو کنید .
    مشکل همینه
    اسم گروه رو نمیدونم !!

نمیدونم کجا چی رو تایید کردم که ایمیلش میاد !!

یکی از ایمیل ها رو بلاک میکنم بعد یه 1 هفته نمیاد بعدش ایمیلشون رو عوض میکنن و از دوباره میاد !!

ایمیل ها هم همه مشابه هم هستن که عوض میشن !!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام بر همگی...
    دوستان عزیز
    چرا نمیشه از ایمیل های شرکت Yahoo در نرم افزار Outlook بهره برد؟ولی برای مثال میشه از Hotmail به راحتی در Outlook استفاده کرد...
    علت چیه؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام بر همگی...
    دوستان عزیز
    چرا نمیشه از ایمیل های شرکت Yahoo در نرم افزار Outlook بهره برد؟ولی برای مثال میشه از Hotmail به راحتی در Outlook استفاده کرد...
    علت چیه؟
    اگر خاطرم باشه بخاطر پروتکلی هست که یاهو برای ایمیل هاش در نظر میگیره که این پروتکل رو برنامه OUTLOOK پشتیبانی نمیکنه. البته یه سری راهها هست که این موضوع رو دور میزنن اما در کل خیلی کارساز نیست. میشه از برنامه های مدیریت ایمیل دیگه ای برای این کار استفاده کرد.

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام به دوستان
    اکانت یاهو من -- شده و داره ازش اسپم فرستاده میشه و حتی دیگه خودم هم نمیتونم وارد اکانتم بشم چون اخطار یوزر/پس میده. از طریق ریست پسوورد هم که اقدام میکنم میگه به دلایل امنیتی امکانش نیست!!! و با customer care تماس بگیرید. تو بخش help هم هرچی میگردم هیچ آدرس ایمیلی نیست که باهاشون تماس بگیرم.
    راه چیه حالا؟
    آقا کسی پیشنهادی نداره!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •