تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 208 از 258 اولاول ... 108158198204205206207208209210211212218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,071 به 2,080 از 2579

نام تاپيک: [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

فوری............. کمک کنید
    من یک اکانت یاهو حدود 3 ماه پیش با یک شماره موبایل موقت از همین سایتهای sms موقت ساختم متاسفانه امروز هنگام وارد شدن به ایمیلم با این پیام که در عکس مشاهده میکنید مواجه شدم به او سایتی هم که sms موقت داشت برای دریافت کد رفتم اما خبری از اون شماره ای که موقع ثبت نام وارد کردم نبود.
    البته اینم بگم باهاش میشه وارد یاهو مسنجر شد یعنی دی اکتیو نشده فقط برای ورود میگه باید کد sms را از اون شماره را وارد کنم.
    حالا به نظر شما باید چ کار کنم آیا راهی وجود داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aligoodbeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام.دوستان یکی مشکل منم حل کنه .برا تغییر دادن سوال و جواب های یاهو به اکانتم رفتم و همه کار ها رو انجام دادم و چیز شکن هم فعال کردم تا بتونم سوال ها و جواب ها رو تغییر بدم. ولی وقتی تغییر می دم و دکمه done رو می زنم پیغام تایید میاد که می گه با موفقیت سوال ها و جواب ها تغییر کرد. وقتی هم می خوام امتحانش کنم که ببینم تغییر کرده یا نه می رم تو قسمت فراموش کردن پسورد و جواب های قبلی رو می زنم با کمال تعجب می بینم کار می کنه در حالی که جواب های جدید زده بودم اکثر دوستان ماشاالله ایمیل دارن می تونید یه بار امتحان کنید ببینید مال شما هم عوض می شه یانه.لطفا کمککککککککک
    Last edited by aligoodbeh; 12-02-2014 at 00:58.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

میخوام به حدود 30 40 نفر از دوستام یه ایمیل بدم ولی نمیخوام ایمیلهای دوستام توی ایمیل بره . یعنی نمیخوام دریافت کننده های ایمیل ، ایمیل های همدیگرو توی ایمیل ببینن که این ایمیل به چه کسایی فرستاده شده .. کجا باید این گزینه رو فعال کنم ؟
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 11-02-2014 at 19:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI V8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چطور میتونم همه ایمیلهام رو تو inbox یه جا حذف کنم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    با گوشی P1 و خط همراه اول ، وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم گزینه ی Attach کردن فایل موجود نیست . چطوری میشه با این گوشی و خط همراه اول ، فایل ضمیمه ایمیل فرستاد ؟

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلامی مجدد
    با تشکر مجدد از شما
    ولی باز هم با انجام این کارها درست نشد.

راه دیگه ای به نظرتون میرسه..ممنون میشم
    با یه ISP دیگه تست کنید ببینین بازم مشکل وجود داره اگر بازم مشکل وجود داشت و با فیت*ر شکن هم حل نشد مشکل از مرورگرتون هست . از مرورگرهای دیگه استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فوری............. کمک کنید
    من یک اکانت یاهو حدود 3 ماه پیش با یک شماره موبایل موقت از همین سایتهای sms موقت ساختم متاسفانه امروز هنگام وارد شدن به ایمیلم با این پیام که در عکس مشاهده میکنید مواجه شدم به او سایتی هم که sms موقت داشت برای دریافت کد رفتم اما خبری از اون شماره ای که موقع ثبت نام وارد کردم نبود.
    البته اینم بگم باهاش میشه وارد یاهو مسنجر شد یعنی دی اکتیو نشده فقط برای ورود میگه باید کد sms را از اون شماره را وارد کنم.
    حالا به نظر شما باید چ کار کنم آیا راهی وجود داره؟

شما از device استفاده کردین که برای یاهو ناشناس بوده یعنی ای پی خودتون رو تغییر دادین برای همین ازتون تقاضای فرستادن مجدد کد رو کرده.

یک بار با ای پی که همیشه وارد ایمیل میشدین امتحان کنید یا با گوشی و با نت همیشگی خودتون (ای پی که همیشه با اون ایمیل رو چک میکردین) وارد ایمیل بشین.

میخوام به حدود 30 40 نفر از دوستام یه ایمیل بدم ولی نمیخوام ایمیلهای دوستام توی ایمیل بره . یعنی نمیخوام دریافت کننده های ایمیل ، ایمیل های همدیگرو توی ایمیل ببینن که این ایمیل به چه کسایی فرستاده شده .. کجا باید این گزینه رو فعال کنم ؟

شما ادرس های ایمیل رو باید در قسمت BCC بنویسید ( پایین فیلد To)

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چطور میتونم همه ایمیلهام رو تو inbox یه جا حذف کنم؟

اگر ایمیلتون تغییر کرده و با تم جدید هست میتونید تیک قسمتی که تو عکس مشخص شده رو بزنید همه ایمیل های inbox انتخاب میشن و همه رو حذف کنید

ولی اگر ایمیلتون تم جدید نداره نمیتونید باید تو هر صفحه تیک مربوط به گزینه مشخص شده رو بزنید و هر صفحه رو جداگانه پاک کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با گوگل کروم نمیتونم وارد ایمیل یاهو بشم چکار باید کرد؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    با گوشی P1 و خط همراه اول ، وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم گزینه ی Attach کردن فایل موجود نیست . چطوری میشه با این گوشی و خط همراه اول ، فایل ضمیمه ایمیل فرستاد ؟
    سلام

بهتر هست سوالات مرتبط با گوشی و اپراتورها رو این انجمن بپرسید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با گوگل کروم نمیتونم وارد ایمیل یاهو بشم چکار باید کرد؟
    مسائل مرتبط با مرورگرها رو این تاپیک بپرسید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •