تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا به پیشگویی اعتقاد دارید؟

راي دهنده
139. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

59 42.45%
  • خیر

80 57.55%
صفحه 2 از 28 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 276

نام تاپيک: پیشگویی، علم یا خرافات؟ (بررسی بزرگترین پیشگویی های تاریخ انسان و زمین)

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

متاسفانه هیچ E-book ازش توی اینترنت نیست. من پیدا نکردم. یه دونه هست که در مورد زندگیش توضیح میده.
    من کتابش رو دارم. تلخیص شده است. کتاب پیشگویی های نوستراداموس دو نسخه داره. سانسورشده و سانسور نشده.
    مال من سانسور نشده است. (10 سال پیش از یک دستفروش خریدم).

نحوه پیشگویی نوستراداموس به نقل از خودش.
    منبع این مطالبی که می نویسم کتابی است که من دارم.
    نوستراداموس وقایع رو مثل رباعی سروده. رباعی ها کد بندی شدن. مفهوم کدها تا الانم مشخص نیست.
    نوستراداموس به گفته خودش وقایع جهان رو درون یک گوی به صورت تصویری می دیده است. یک گوی شبیه عکسی که در پست اول گذاشتم.
    این گوی روی یک سه پایه از جنس برنج (Boronj) گذاشته میشد و وقایع بزرگ جهانی و فجایع توی این گوی به تصویر در میومده.
    صدایی نیز شنیده می شده است.
    البته من هم مثل الان شما وقتی 10 سال پیش این کتاب و میخوندم فقط میخندیدم. به حماقت نویسنده این کتاب. به حماقت طرفداران. به حماقت اونایی که این جور چیزا رو باور میکنن. به مانند آشغال این کتاب رو انداخته بودم توی انباری خونه.
    تا وقتی که واقعه 11 سپتامبر به وقوع پیوست. من این واقعه رو 5-6 ساعت بعد از وقوعش از یکی از شبکه های ماهواره ای دیدم و پایین خبر نوشت نوستراداموس این واقعه رو 500 سال پیش پیشگویی کرده بود و الان به وقوع پیوست.
    نوستراداموس توی بعضی از پیشگویی ها کلی گویی کرده. به طوری که هر برداشتی میشه ازش کرد و به چند واقعه ربط داد. ولی در بعضی های دیگه روشن و مشخص گفته است. 11 سپتامبر، از جمله اونایی که روشن گفته شده است.
    خوب برای شروع همون 11 سپتامبر رو بنویس ببینیم چی گفته ...

در مورد شیوه پیشگوییش خیلی شجاعت به خرج داده و روش پیشگوییش رو گفته. چون اگه تصویری میدیده نباید تفاوت زیاد باشه ... و باید بدون نیاز به تفسیر فهمید که چی میگه.

یه کتاب ازش توی کتابخونه داریم ! همین دو هفته پیش داشتم کتابخونه رو تمیز میکردم دوباره دیدمش و خواستم برای اولین بار بخونم ولی انقدر عجیب غریبه که فکر کنم فقط خودش میفهمه چی نوشته (کتاب سال 1369 منتشر شده و 896 صفحه داره)
    مثلآ الآن یه صفحه شانسی آوردم این رو نوشته :
    بانوی یونانی که از زیبایی دنیوی بهره مند است , از خواستگاران بی شمار خود شادان شده , و به سرزمین اسپانیا منتقل می شود , اما در آنجا دستگیر شده و به مرگی اندوه آور سپرده می شود.
    تفسیر :
    بسیاری از مفسران بانوی نام برده شده را استعاره ای از دموکراسی می دانند که در یونان قدیم زاده شد و از سال 1936 مرگش در اروپا آغاز گرفت.

اینم یکی دیگه که ورق زدم شانسی اومد :
    پو , ورونا , وین چنزا و ساراگوسا ,
    شمشیرهای خون چکان ,
    از سرزمین های دور ,
    با گلوله ی توپ بزرگی ,
    بیماری بزرگی خواهد آمد ,
    رفع نگرانی نزدیک ,
    اما راه علاج دور است
    تفسیر :
    این دو بیتی به یقین مراجعه ای به انفجار شیمیایی آسیب خیز جولای 1976 در سوسوی SEVESO ایتالیا است که سبب ساز سقط جنین های بی شمار و از شکل افتادن جنین های زیاد در میان زنان محلی نشین آن نواحی شد. از این ناحیه هنوز به عنوان یک مکان آلوده محافظت می شود.

یعنی به نظرم به زور میخوان هر اتفاقی که رخ داده رو وصل کنن به یه پیش گویی از نوستراداموس ! این طوری منم میتونم بگم :
    تهران ,
    به سان گلوله ای در میان آتش ,
    انفجارها و مرگ های بسیار ,
    مقام از دست می دهد ...

بعد 50 سال دیگه که زلزله اومد توی تهران میگن فلانی پیش گویی کرده بود که تهران زلزله میاد و همه چی میترکه و خیلی ها میمیرن و دیگه پایتخت نیست و ...

این تفسیرها هیچ ارزشی ندارن. و مسخره هستند به قول شما.
    من در مورد خود گفته های نوستراداموس میگم و با تفسیرها کاری ندارم. بعضی از تفسیرها نزدیکه ولی بسیاریشون چرت هستند. من به مرور خود گفته های نوستراداموس و پیشگویی وقایع رو مینویسم.
    از خود حرفاش که بخاری بر نمیاد ... حداقل این تفسیر ها یه چیزی میگه. بقول شما زور میزنن با هم تناسب بدن. وگرنه حرفهایی که میزنه اصلا مستقیم نیست. اگر هم رمزی حرف زده که بازم بحثه که چرا باید رمزی حرف بزنه.

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

11 سپتامبر

اول یه کم توضیحات بدم.
    کتابی که من دارم در سال 1998 چاپ شده و من سال 2000 یا اوایل 2001 قبل از واقعه 11 سپتامبر خریدم. (هرکسی مدرک خواست من میتونم حرفمو ثابت کنم) در صورت تقاضا مدرکشم میزارم. پس این کتاب من و پیشگویی 11 سپتامبر حداقل واسه خودم ثابت شده که دروغ و حقه توش نیست و جوری نبوده که واقعه 11 سپتامبر 2001 رخ بده و بعد از اون این کتاب نوشته بشه.

این رباعی در قسمت رباعی های ظهور ضدمسیح سوم نوشته شده و از نظر زمانی تقریبا منطبق است.(هرچند نوستراداموس در اکثر پیشگویی هاش زمان وقوع رو، نتونسته درست بگه).
    بعد از این رباعی، سلسله رباعی ها در مورد ضدمسیح سوم و شروع جنگ های بزرگ نوشته شده است.
    در این کتاب من، پیشگویی هایی که به وقوع پیوسته در پایینش تفسیری نوشته شده و پیشگویی هایی که اتفاق نیوفتاده یا اتفاق افتاده ولی معلوم نیست چی بوده تفسیری نداره. (ممکنه یه توضیح کوچیک داشته باشه)
    و اما رباعی بدون هیچ گونه تغییر و عینا اون چیزی که در کتاب نوشته شده.
    یه چیز کوچیک هم بگم:
    اونایی که دوست ندارند باور کنن، حتی اگر جلوی چشمشون هم پیشگویی بشه و به واقعیت بدل بشه، بهانه خواهند آورد و باور نخواهند کرد. و ما را به احمق بودن متهم خواهند کرد. در هر حال...

پیشگویی:
    آسمان در چهل و پنج درجه می سوزد!
    آتش به شهر جدید بزرگ نزدیک می شود!
    بطور ناگهانی آتش بزرگ و پراکنده شعله ور می شود!
    (توضیح : نیویورک بین مدار چهل و چهل و پنج درجه در آمریکاست.)
    C6 Q 97

3. 2 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

11 سپتامبر

اول یه کم توضیحات بدم.
    کتابی که من دارم در سال 1998 چاپ شده و من سال 2000 یا اوایل 2001 قبل از واقعه 11 سپتامبر خریدم. (هرکسی مدرک خواست من میتونم حرفمو ثابت کنم) در صورت تقاضا مدرکشم میزارم. پس این کتاب من و پیشگویی 11 سپتامبر حداقل واسه خودم ثابت شده که دروغ و حقه توش نیست و جوری نبوده که واقعه 11 سپتامبر 2001 رخ بده و بعد از اون این کتاب نوشته بشه.

این رباعی در قسمت رباعی های ظهور ضدمسیح سوم نوشته شده و از نظر زمانی تقریبا منطبق است.(هرچند نوستراداموس در اکثر پیشگویی هاش زمان وقوع رو، نتونسته درست بگه).
    بعد از این رباعی، سلسله رباعی ها در مورد ضدمسیح سوم و شروع جنگ های بزرگ نوشته شده است.
    در این کتاب من، پیشگویی هایی که به وقوع پیوسته در پایینش تفسیری نوشته شده و پیشگویی هایی که اتفاق نیوفتاده یا اتفاق افتاده ولی معلوم نیست چی بوده تفسیری نداره. (ممکنه یه توضیح کوچیک داشته باشه)
    و اما رباعی بدون هیچ گونه تغییر و عینا اون چیزی که در کتاب نوشته شده.
    یه چیز کوچیک هم بگم:
    اونایی که دوست ندارند باور کنن، حتی اگر جلوی چشمشون هم پیشگویی بشه و به واقعیت بدل بشه، بهانه خواهند آورد و باور نخواهند کرد. و ما را به احمق بودن متهم خواهند کرد. در هر حال...

پیشگویی:

C6 Q 97
    خيلي جالب بود !
    ولي اينم ميشه گفت كه يه نقشه ي از پيش تعيين شده بوده !

5. 5 کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام
    شما چطور تشخیص دادین اشاره به 11 سپتامبر بوده و برخورد هواپیماها بوده ؟
    شاید داره به اتش سوزی سال 2048 اشاره میکنه در شهری دیگه در همون مدار؟ یا به برخورد دنباله داری با زمین که اولین بار در مدار 45 درجه دیده شده ؟ چطور میتونید تشخیص بدید به کدوم واقعه زمانی اشاره شده ؟ از اینده که خبر ندارید شما ؟

و میشه لطف کنید وقایع قابل رخ داد در 10 سال آینده رو بفرمایید از همون کتاب؟ مثلا بگید آخر و عاقبت جنگ داخلی سودان چی میشه ؟

آیا کسی هست که در امکان وقوع رخداد های مثل اینها کی مینویسم در اینده شکی داشته باشه ؟ مرگ چند حاکم؟ وقوع چندین زلزله، سیل، آتش فشان ، طوفان مهیب ، یخبندان و کولاک شدید و ... .
    آیا کسی در احتمال اینکه چند نظام سیاسی در دنیا از بین برن شکی داره ؟ در اینکه ممکنه در اینده دنباله داری یا سیارکی به زمین بخوره؟
    مطمئنا در طول 500 سال آینده همه جای دنیا شاهد اتفاقات بزرگی خواهند بود . پیش بینی بدون تاریخ و در لفافه اینها چه نکته مثبتی داره وقتی هر کسی به اونها واقفه؟ پیش بینی زمانی ارزش داره که بتونه با اطلاع رسانیش باعث تغییر مثبتی در عملکرد ما باشه. همه ما میدونیم تهران قرار تا چند سال آینده زلزله بیاد. اما نمیتونیم همیشه بیرون از خونه تو خیابون زندگی کینم. پیش بینی ارزش داره که دقیق بگه فلان ساعت و فلان دقیقه و در فلان جا زلزله میاد تا ساکنین اون منطقه رو بشه تخلیه کرد.

روش طرفداران نوستر اداموس یکی از راه های مرسوم فال گیر هاست. با استفاده از امار های عمومی و درخواست های جامعه و فرد یک سری پیش بینی میدن که نمیشه رو هیچ کدومش حساب قطعی باز کرد. همیشه شما رو وسط هوا و زمین نگه میدارن. به گونه ای حرف میزنن که هر کس میتونه تفسیری از اون بده. فقدان قطعیت. وقتی دقیق نگاه کنید دونستن و ندونستن این نوع آینده بینی ها تفاوتی در عملکرد ما نمیتونه داشته باشه.
    در حالی که وقتی یک منجم میگه فلان لحظه خورشید میگیره و در چه جاهایی، هر کسی میدونه کجا باید بره و چه وقتی و شاهد چه چیزی باید باشه.
    فرق بین دروغ و واقعیت ، فرق بین طالع بینی و پیش بینی علمی و فرق بین علم و شبه علم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

سلام.
    ترتیب توالی رباعی ها من رو به این نتیجه رسونده. رباعی ها بصورت ترتیب زمانی گفته شدن. مثلا رباعی هایی که جنگ جهانی اول رو پیشگویی کردن اول اومدن. بعد اون رباعی های مربوط به تولد هیتلر و موسولونی. بعد از اونا شروع جنگ جهانی دوم. بعد اونا رباعی های مربوط به انفجار اتمی. بعد اونا رباعی های مربوط به صلح جهانی بعد از جنگ جهانی دوم. بعد اونا تحولات علمی بشر. بعد اونا ظهور ضد مسیح سوم. بعد اونا رباعی که بالا گزاشتم. (11 سپتامبر). بعد اونا هم رباعی هایی هستند که به مرور می نویسم.
    در مورد گزاشتن رباعی هایی که هنوز اتفاق نیوفتاده اند هم روی چشم. مطمعنا میزارم.
    در مورد رمالی و چرت و پرت گفتن هم همانگونه که شما بر علیه آت آشغالا هستید ما هم هستیم. فکر نکنید که ما قبول میکنیم این جور چیزا رو. ما هم از بنیه اینها رو میکوبیم.
    تفاوت فقط در یک چیزه.
    شما میگید پیشگویی به هیچ وجه امکان نداره.(به غیر از پیشگویی های علمی که همه معتقدن بهش).
    ما میگیم پیشگویی ها امکان داره. فقط کاره هر بی سروپایی نیست که پیشگویی کنه. در کل تاریخ بشر تعداد این پیشگوها از انگشتان دست تجاوز نخواهد کرد. وگر نه ما خودمون با رمالی و طالع بینی و چرت گفتن و تاس انداختن و روح و جن احضار کردن در مبارزه ایم.
    من از وقتی که یادم میاد باهاشون مبارزه کردم.
    زیاد میگفتن یکی وجود داره جن احضار میکنه آینده میبینه و... ما همیشه با اونها مبارزه کردیم.
    یادمه یه بار گفتن یکی وجود داره در فلان ده دور افتاده ای است. با ارواح ارتباط داره و آینده رو میبینه. گفتم همچین چیزی امکان نداره.(چون آینده رو دیدن کاره هر بی سروپایی نیست). خلاصه خیلی اصرار کردن که نه اون با همه فرق داره و فلان.
    من رفتم اون ده رو پیدا کردم. خونه اون یارو جادوگره رو هم رفتم پیدا کردم. رفتم توی خونش. گفتم تو با ارواح در ارتباطی و آینده رو میبینی؟ گفت آره. چطور باور نمیکنی؟ گفتم نه این کارا کاره تو نیست. کار هیچ کس نیست.(به جز معدود انسانهای تاریخ).
    گفت اگه میخوای بهت ثابت کنم. گفتم آره ثابت کن. این همه راه و اومدم که بهم ثابت بشه.(که البته بود.). خلاصه وردی خوند و کتاب کهنه ای باز کرد و توی کاسه آب نگاه کرد و...گفت ارواح احضار شدن الان اینجا هستند میتونم آیندتو بگم. گفتم واقعا آینده رو میبینی دیگه. گفت آره.
    گفتم خوبه حالا گذشته ی من و بگو. گفت یعنی چی؟ گفتم مگه تو آینده رو نمیبینی؟ پس گذشته رو هم میتونی ببینی. من آینده رو نمیخوام تو گذشته منو بگو بهم ثابت بشه. خلاصه ور رفت و هوهو کردو آب رو نیگاه کرد و گفت ارواح نمیزارن.!
    هدف از این مطلب این بود که بگم من هم با رمالی و اندیشه های چرت مبارزه کردم. نه یه بار نه دو بار بیشمار.
    مجلس دراویش هم رفتم.(با واسطه ی یکی). جز چرت و پرت چیزی ندیدیم. هوهو میکردن و میگفتن انرژی وارد شد بهمون و......
    Last edited by shabe.saket; 05-11-2010 at 20:49.

8. 3 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

چرا اشاره رباعی آسمان در 45 درجه میسوزد به 11 سپتامبر است؟
    همان طوری که میدانیم واقعه 11 سپتامبر منشا تحولات (مخصوصا سیاسی) بزرگی در 10 سال اخیر بوده است.
    حادثه 11 سپتامبر آمریکا را هوشیار کرد. تروریسم جهانی با این حادثه آشکار شد. غرب از تروریسم اسلامی ترسید و برای حفظ امنیت خود بیشتر دقت کرد. جنگهای افغانستان و عراق شروع شد.
    تروریسم اسلامی به صورت یک تهدید جهانی سربرآورد.
    بن لادن ظاهر شد و اعلام کرد که غرب را زیر خواهد کشید.
    (در زمانی که من این کتاب رو خریده بودم کسی بن لادن را نمیشناخت. به رباعی های ضد مسیح سوم دقت کنید).

چند رباعی قبل از رباعی 11 سپتامبر را مینویسم.
    (من هیچ تفسیری ارائه نمیکنم خودتان فکر کنید به معنی رباعی ها).

پیشگویی:
    بیماری های مسری از بین میروند. دنیا کوچک می شود!
    برای مدت زمان درازی بر روی زمین مردم با صلح ساکن خواهند شد!
    مردم در امنیت، از طریق هوا، زمین و دریاو موج سفر میکنند،
    سپس جنگ ها دوباره شروع می شوند. C1 Q63
    ------------------------------------------------------------------------------
    روزی میرسد که دو قدرت بزرگ، دوست هستند،
    قدرت عظیم آنها گسترش پیدا می کند.
    سرزمین جدید در اوج قدرت خود خواهد بود.
    (اما) به مرد خون (وشمشیر) عدد مهم گزارش می شود. C2 Q89
    ---------------------------------------------------------------------------------
    آنکس که مدتها در انتظارش بودند هرگز به اروپا برنخواهد گشت،
    بلکه در آسیا ظاهر خواهد شد.
    یکی از اتحادها و از طرف Hermes بزرگ آمده او از همه قدرتهای دیگر در شرق بزرگتر خواهد بود.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    رباعی 11 سپتامبر.

10. 3 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اقیانوس

پيش فرض

آنکس که مدتها در انتظارش بودند هرگز به اروپا برنخواهد گشت،
    بلکه در آسیا ظاهر خواهد شد.

یکی از اتحادها و از طرف Hermes بزرگ آمده او از همه قدرتهای دیگر در شرق بزرگتر خواهد بود.
    به گمانم منظور آموزه هاي هرمس است چون برگشته !!!!!
    اما جمله ي اول برايم معني نميده ؟!

12. 2 کاربر از Hasan.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

به گمانم منظور آموزه هاي هرمس است چون برگشته !!!!!
    اما جمله ي اول برايم معني نميده ؟
    لینکی بزارید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

اما جمله ي اول برايم معني نميده ؟!
    چون این رباعی ها در قسمتهای ضد مسیح سوم است، به نظرم میاد اشاره به ظهور ضدمسیح سوم میکنه.
    البته شاید کلا متفاوت باشه.
    چون ضد مسیح اول و دوم در اروپا ظاهر شدند. (ناپلئون بناپارت و آدولف هیتلر---فرانسه-آلمان)
    اما ضد مسیح سوم شاید بن لادن باشه.( آسیا---افغانستان)

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Soheil-Green's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    www.GreenOnline.ir

پيش فرض

به نظر من نمیشه یکی بشینه و صد سال بعد رو پیشگویی کنه
    ولی میشه لحظه های آنی رو پیشگویی کرد ... اونم شخصی
    و فقط از روی حدس و گمان
    شما میگید پیشگویی به هیچ وجه امکان نداره.(به غیر از پیشگویی های علمی که همه معتقدن بهش).
    توجه کنید که "پیشگویی" با "پیش بینی" و تخمین آینده خیلی فرق داره!
    در جواب به دوست اول که گفته بود نمیشه صد سال بعد رو پیش بینی کرد:
    اخترشناسان پیش بینی کردند که خورشید تا 4 میلیارد سال دیگر به سیاهچاله تبدیل خواهد شد! پس 100 سال که چیزی نیست!

همونطور که دوستان هم اشاره کردن این 2 تا خیلی باهم فرق دارن!
    شما با تصاویر ماهواره ای میبینی که یه تیکه ابر داره به سمت ایران حرکت میکنه و میدونی که مسیر حرکتش از روی تهرانه، پس پیش بینی میکنی که فردا تهران هوا ابریه!
    این پیش بینی خیلی فرق داره با اینکه یه دعا نویس بهت میگه "10 روز دیگه بابات تو میدان آزادی با یه تاکسی نارنجی تصادف میکنه که رانندش سیبیل داره و میزنه و در میره"!
    یا اینکه "من پیشگویی میکنم که در جهان جنگ بزرگی در خواهد گرفت"!

امیدوارم تفاوت رو متوجه شده باشید...

16. 2 کاربر از Soheil-Green بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •