تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 335

نام تاپيک: واگذاری حیوانات بی سرپرست

در آغاز فعالیت arash.parseh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    teh . shomal

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان این سایت...خوشهالم که جمعی از دوستانم رو اینجا میبینم که از حیوانات حمایت میکنند و برایششان دل میشوزانند....

من تمایل به نگهداری یکی از حیوانات زیر دارم:

ایگوانا ( یه آکواریم بزرگ و یه اتاق خالی برای نگهداریش دارم...)

خوکچه ( یه آکواریم بزرگ و یه اتاق خالی برای نگهداریش دارم...)

سگ آپارتمانی ( یه خونه حیاتدار بزرگ برای نگهداریش دار...هرچند من سگو تو اتاق نگه میدارم )

از پرنده ها میتونم نگه داری کنم....

در صورت واگذاری با من تماس بگرید

از قرار دادن شماره تلفن در انجمن خود داری کنید. برای این کار از پیام خصوصی استفاده کنید . ویرایش از بابک

2. 3 کاربر از arash.parseh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tosan622's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من شش ترم دامپزشکی خوندم یه سری تجربه و خاطره دارم که گفتنش خالی از اشکال نیست.
    اوایل ترم سه بود که من در راه خونه متوجه شدم سه تا آقای متشخص عمله در حال سنگ پرانی به یه توله سگ بودن.من جلو رفتم و گفتم چرا سنگ میندازید بهش؟جواب یکیشون جالب بود گفتش چون کثیفه.اون یکی که مثلا با سوادشون بود جواب داد چون مریضه داریم از محل کارمون دورش میکنم.من هم بلافاصله پرسیدم خوب شما اسم چهارتا بیماری سگ رو به من بگو تا خودم توله رو نابود کنم.هیچ جوابی نداشتن.
    می دونید چرا حیوونا توی ایران بی اهمیت هستن؟
    چون بی اطلاعی داره غوغا میکنه
    یادمه دو سال پیش قبل از اینکه انصراف بدم گشت اداره بهداشت به واسطه تماس های مردم به گربه های کوچه و بازار کله سمی ماهی میداد.خودم جسد چندتا گربه ماده که به بچه هاشون شیر میدادن رو از توی کوچه جمع کردم.راستی یادم رفت بگم چرا همسایه ها با بهداشت تماس گرفته بودن.چون مریض بودن.با اینکه مریضی شون مشخص نبود.

اینم خاطره آخرم.یادمه توی دوران معدوم کردن سگها توی محله مون یه ماده سگ خیلی ناز داشتیم که کوچکترین آزاری نداشت.غذاش هم شاید به یه تیکه نون خشک محدود میشد.چند شب بعدش جسدش رو چند کوچه بالاتر پیدا کردیم.نمی دونم بهداشت این کار رو کرده بود یا ارتش.هرچی بود خرجش یه گلوله ژ-۳ بود.هرچی که بود منجر به مرگ اون موجود زبون بسته شده بود.اما می دونید چی ما رو متاثر کرد؟
    پنج توله سگ که قرار بود چند روز دیگه به دنیا بیان...
    اونا هم به سرنوشت مادرشون دچار شدند...
    ببخشید اوقاتتون تلخ شد اما اینایی که گفتن نه فیلم بودن نا افسانه.
    در ضمن از ایجاد کننده تاپیک هم تشکر میکنم.
    فکر میکنم اونهایی که این کارو میکنن جنایت کارهایی هستن که بدلیل وجود مانع قانونی نمیتونن انسانها رو بکشن و روح کثیفشون رو راضی کنن اما بدلیل اینکه در قانون کوچکترین حقی برای حیوانات در نظر گرفته نشده این جنایت پیشه ها میان و حیوانات رو به قتل میرسونن . چه مامور بهداشت یا ارتش یا هر کس دیگه !!
    به نظر من بهترین اقدام بر علیه این جنایتها ایجاد موانع شدید قانونیه اما میدونم نظرم چقدر مسخره به نظر میرسه وقتی خود ما انسانها هنوز مشکل داریم.
    در ضمن بعد از مدتها یه تاپیک خیلی جذاب پیدا کردم و از کسی که این تاپیک رو زده تشکر میکنم. توی این تاپیک در مورد حقوق حیوانات هم صحبت میکنیم ؟ 
    Last edited by tosan622; 20-11-2010 at 22:40.

4. 5 کاربر از tosan622 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

برای صحبت در مورد حقوق حیوانات قراره یه تاپیک دیگه بزنیم
    تا این تاپیک به دور از هر بحثی باشه
    و هدفش سر و سامون دادن حیوونای درمانده و بی سرپرسته
    نمیدونم چرا برخی دوستان اینجا رو با پت شاپ اشتباهی گرفتن!!

6. 3 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

واگذاری سگ پلیس.. با شرایط

یکی از دوستان این سگ پلیس رو با شرایط واگذار میکنن
    تو این سایت فقط اگر از دوستان قدیمی که من میشناسمش کسی بخادش من میتونم معرفی کنم برای گرفتن سگ
    .
    این سگ فوق العاده بوده ...آشنا به بوی مواد مخدر.... آشنا به زنده یابی .... ..کاملا جنگجو
    شرایط :

1 - فرد داری حیاط بزرگ یعنی ویلایی باشد.
    2 - توانایی نگهداری حیوان را داشته باشد
    3 - باهاش تمرین کنه تا سگ از حالت خودش خارج نشه (آموزشو خودشون بهتون میگن چطوری)
    عکس

8. این کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    مخالف این تاپیک نیستم اما کاش اول واسه آدما هم یه کاری میکردین و یه تاپیک میزدین

فعلا این یه نمونه اش

قطع انگشتان ۳۰ نفر در یک روستا به خاطر نبود گذرگاه
    انگشتان دست بیش از ۳۰ نفر از اهالی یک روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد به خاطر فقدان یک پل ساده و استفاده از تسمه‌ی برای عبور و مرور قطع شده است. یک نماینده مجلس از انتشار این خبر در رسانه‌ها عصبانی است.

خبرگزاری دولتی مهر روز سه‌شنبه (۹ نوامبر) در گزارشی نوشت اهالی یکی از روستاهای واقع در استان کهکیلویه و بویر احمد، برای عبور از عرض رودخانه "مارون" مجبور به استفاده از وسیله‌ای هستند که تا کنون باعث قطع انگشتان دست بیش از ۳۰ نفر شده است. اما نماینده این منطقه در مجلس، انتشار این خبر را «بزرگ کردن مسئله» خواند و از مردم روستا خواست «حواس‌شان را جمع کنند»!

بنابر این گزارش، اهالی روستایی به نام "گاودانه علیرضا" در منطقه‌ای دورافتاده از استان کهگیلویه و بویراحمد، مدت‌هاست مجبورند برای دسترسی به جاده، روستاها و مناطق دیگر و انجام کارهای روزمره، از رودخانه عریضی به نام مارون عبور کنند. در این میان تنها راه ارتباطی آنها با دنیای خارج، وسیله‌ای به نام گرگر (جره) است که با دست حرکت می‌کند. اما نشستن بر روی این وسیله و رفتن تا آن طرف رودخانه، باعث قطع انگشتان دست روستاییان گاودانه شده است.

اهالی روستای گاودانه علاوه‌بر مشکل آمدوشد مشکلات دیگری نیز دارند که در آخرین سفر استانی محمود احمدی‌نژاد به اطلاع وی رسانده بودند. از جمله این روستا فاقد مدرسه است و دانش‌آموزان باید مسیر خانه تا رودخانه، رودخانه تا جاده و جاده تا روستای قلعه گل را پیاده بروند تا به مدرسه برسند. برخی از این دانش‌آموزان به دلیل نداشتن انگشت (ناشی از این حوادث) در نوشتن تکالیف درسی‌شان دچار مشکل جدی هستند.

چنانکه خبرگزاری دولتی ایرنا گزارش داده، آقای احمدی‌نژاد در پاسخ به این روستائیان با گفتن این جمله که «من خادم و نوکر شما هستم» وعده داده بود که با اجرای طرح‌های مورد نظر وی، در آینده «حتی یک فقیر در ایران پیدا نخواهد شد».

عصبانیت نماینده کهگیلویه

نماینده شهرستان کهگیلویه در مجلس ادعا می‌کند کار خبرگزاری دولتی مهر در انتشار گزارش قطع انگشتان بیش از ۳۰ تن از اهالی روستا "بزرگ کردن مسئله" است.

به گزارش مهر (۹ نوامبر) سیدعلی‌محمد بزرگواری پس از اینکه نشانی روستای گاودانه را در شهرستان کهگیویه از خبرنگار مهر پرسید گفت: «بعضی از روستاها در طرف دیگر رودخانه بزرگ مارون قرار گرفته‌اند و برای رفت وآمدشان به روستاهای دیگر و عبور از رودخانه مشکل دارند. بنابراین باید برای آنها روی رودخانه پل زده شود.»

بزرگواری افزود: «باید برای مردم روستای گاودانه هم پل آهنی ساخته شود تا بتوان وسایل سبک را از روی آن عبور داد. اما قبل از هر اقدامی باید طرح پل نوشته شود. اداره راه و ترابری شهرستان آن را آماده کند. اداره راه شهرستان طرح مورد نظر را به کمیته برنامه‌ریزی استان بدهد. کمیته برنامه‌ربزی آن را تائید کند. بعد آن طرح برای دولت فرستاده شود تا دولت بودجه لازم برای ساخت پل را در اختیار اداره راه استان قرار دهد البته اگر با آن طرح موافقت شود؛ بنابراین شاید تا زمان ساخت این پل، چند سال زمان طول بکشد.»

این نماینده مجلس در واکنش به این پرسش که هر روز ممکن است یک فرد دیگر در روستا از ناحیه دست نقص عضو شود، از "اغراق روستائیان" انتقاد کرد و گفت: «شما هم مسئله را خیلی بزرگ می کنید. همیشه می‌شود با شنا کردن از رودخانه عبور کرد».

وی مدعی شد: «اگر مردم روستا حواسشان را جمع کنند انگشتشان قطع نمی‌شود».

خبرگزاری مهر در گزارش خود می‌افزاید در زمستان آب رودخانه مارون طغیان می‌کند و راه دسترسی مردم این روستا با جاده قطع می‌شود. حتی سالهای گذشته آب رودخانه به حدی زیاد می‌شد که امکان سوار شدن روی گرگر هم وجود نداشت.

دویچه وله

10. 3 کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ninabina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

جناب tiyam 01در مورد این مسئله هم بحث کردیم. هر چیزی جای خودش.
    نوح پیامبر هم با اون همه عظمت 30 سال عمرشو صرف ساخت یک کشتی برای این مخلوقات خدا کرد. 32 آیه در قرآن کریم در حمایت از حیوانت است. حضرت موسی به جهت مهربانی با یک گوسفند به پیامبری رسید. عیسی مسیح (ع) و نبی اکرم و امان معصوم از جمله امام صادق (ع) نیز غذای خود را با سگها نصف کرده است
    و همچنین امام رضا که ضامن آهو هستند
    اما متاسفانه در ایران حیوان کشی عادی شده و برای عده ای یک تفریحه
    از شما و دیگر دوستانی که چنین تفکری دارند خواهش مندم بروید و تاپیک مورد نظرتون رو بزنید و اجازه بدید این یک وجب جا برای این زبون بسته ها باشه.
    مرسی

12. 6 کاربر از ninabina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

جناب tiyam 01در مورد این مسئله هم بحث کردیم. هر چیزی جای خودش.
    نوح پیامبر هم با اون همه عظمت 30 سال عمرشو صرف ساخت یک کشتی برای این مخلوقات خدا کرد. 32 آیه در قرآن کریم در حمایت از حیوانت است. حضرت موسی به جهت مهربانی با یک گوسفند به پیامبری رسید. عیسی مسیح (ع) و نبی اکرم و امان معصوم از جمله امام صادق (ع) نیز غذای خود را با سگها نصف کرده است
    و همچنین امام رضا که ضامن آهو هستند
    اما متاسفانه در ایران حیوان کشی عادی شده و برای عده ای یک تفریحه
    از شما و دیگر دوستانی که چنین تفکری دارند خواهش مندم بروید و تاپیک مورد نظرتون رو بزنید و اجازه بدید این یک وجب جا برای این زبون بسته ها باشه.
    مرسی
    من که نگفتم مخالف این کار هستم
    تو دین خودمون هم توصیه شده به حیوونا آزار نرسونید
    .

اما از این ناراحتم که حیوونا از انسان مهمتر شدن.
    تو کانادا دست حیوون خونگی یه دختر کوچولویی زخمی شده بود شهری رو بهم ریخته بودن همه آمبولانس و پلیس و امداد جمع شده سراغش (خبرش رو چند وقت پیش تو یه سایت خوندم). اما یه گوشه دیگه یه انسان داره از گرسنگی می میره اما عین خیالشون نیست
    Last edited by tiyam 01; 29-11-2010 at 00:15.

14. 3 کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
    فکر نکنم در باز کردنه تاپیک محدودیتی وجود داشته باشه
    خوده من از این همه احساسه همدردی با حیوون ها متعجبم در سطح دنیا زمانی که یه گوشه دنیا عکسی هست که یه بچه آفریقایی از گرسنگی روی زمین افتده و کرکسی بالای سرش منتظره مرگش هست ، و نمونه های متعدده دیگر
    ولی دلیل نمیشه حیوونهای زبون بسته جورش رو بکشن
    من خودم 12 تا همستر دارم و هر 12 تا رو به اسم صدا میکنم و هر روز چند ساعت مشغولشون هستم
    ولی ربطی به انسان دوستیم نداره و اگر کاری از دستم بربیاد برای انسانها دریغ نمیکنم

پس دوستان بیخودی بحث متفرقه نکنید لطفا چون اینجا جاییه که فعلا چشم امیده حیوونها بهش هست

16. 10 کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

دوستان خوبم
    اگر توجه داشته باشین همونطور که قبلا صحبتش شد ما حد اقل درخواستمون از مردم اینه که
    کمک نمیکنن به حیوونا حد اقل ازارشون ندن
    ناقصشون نکنن
    در ضمن این حیوونایی که باعث عذاب و اوارگیشون ادما هستن و ما میتونیم با دادن نون خشک و مونده ی غذا
    و درست کردن یه سر پناه کوچیک واسه یه پرنده و یا .... بهشون کمک کنیم فکر نمیکنم چیزی از کسی کم کنه
    با این چیزا هم مطمئن هستم نمیشه به انسانی کمک کرد
    درضمن ادم خودش فهم و شعور و توانایی دفاع و سیر کردن شکم خودش رو داره و ادعای اشرف مخلوقات بودن رو داره
    و از هر کاری بر میاد که جای نام بردنش نیست
    فکر نمیکنم درست باشه به این یه تیکه نون خشکی که
    به حیوونا میدن رو براشون زیادی دونست
    مردمی که به یه حیوون ستم دیده کمک نمیکنن تو جلمعه ی ما چه انتظاری هست که به یه انسان کمک کنه
    به قول هلن کلر
    علم شاید برای بیشتر مصیبت ها چاره ای یافته باشد
    ولی برای مهلکترینشان، هیچ درمانی وجود ندارد
    بی احساسی انسان

18. این کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

خوب به دور از بحث ها
    این پیشی خانوم کوچولو به دنبال یه صاحب خوب هست
    از دوستان اگر کسی مایل هست اعلام کنه
    اینم عکس
    .

.

.

20. 6 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •