تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 97 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

دوستان سلام.در این تاپیک آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال سی دی ال جی رو قرار می دهم.هر کدام از دوستان که تجربه در این زمینه دارد لطفا وارد بحث شده و به پر بار شدن بحث کمک کند.
    در زیر دو لینک قرار می دهم که آموزش کامل با تصویر است که خودم نوشته ام یکی به فرمت پی دی اف و یکی به فرمت ورد.هر کدام از دوستان که از این روش استفاده کردند و چه نتیجه گرفتند و چه نگرفتند لطفا اینجا عنوان کنند تا با کمک هم مشکل کسانی را که نتوانسته اند از این آموزش استفاده کنند را حل کنیم.با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکهای بالا دیگر موجود نیست.از فایل زیر استفاده کنید.

فایل کامل از روشهای ساخت و فایلهای صوتی
    Last edited by matinpour; 28-07-2020 at 14:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

۱-نقشه بسیار سادست و من خودم عکس نمونه ساخته شده رو قرار خواهم داد.در واقع نقشه نکشیدم و همینطوری ساختم چون خیلی سادست.۲ مقاومت ۱ ترانزیستور و یک دیود مادون قرمز
    ۲-بله حجمش هم کمه
    ۳-بله کد را هم داخل یک فایل خواهم داد.
    ۴ـ اگه دقیقا همین مدل باشه حتما داره.
    ۵- همون طور که در پست های قبلی گفتم با تغییر جغرافیایی کشور های هدف از آسیا به اقیانوسیه.جالب اینه که امروز وقتی دوباره به منوی مخفی رفتم دیدم که یک جایی داره که فقط ایرانه (IR ) که وقتی اونو انتخاب کردم هم منوی فارسی فعال شد و هم DTV .
    یک سری عکس از مدار ساخته شده و منوهای مختلف و...
    لنک برنامه و فایل حاوی کد برای ورود به منوی مخفی:
    فقط دوستان اگه ممکنه عجله نکنن تا من یک آموزش کامل و مصور قرار بدم تا دوستان راحت به نتیجه برسند وگرنه هی من تکه تکه مطالب رو بیان کنم دوسنان اذیت می شوند پس کمی حوصله کنید لطفا.
    سلام،

اتفاقا دیروز از گلدیران آقای نصاب برای نصب تلویزیون من اومد، و با ریموتی که داشت وارد Service Menu شد و اونجا منطقه رو روی IR قرار داد و اینطوری DTV فعال شد، زبان فارسی هم فعاله، فقط YouTube و Pandora غیر فعال شدن!!
    ظاهراً نمیشه همه چیز رو با هم فعال کرد...!
    حالا باید خودم سعی کنم با روشی که شما توضیح دادین وارد منو بشم و یکم باهاش بازی کنم ببینم نتیجه بهتری حاصل میشه یا نه.

3. 4 کاربر از Xordad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان سلام.در این تاپیک آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال سی دی ال جی رو قرار می دهم.هر کدام از دوستان که تجربه در این زمینه دارد لطفا وارد بحث شده و به پر بار شدن بحث کمک کند.
    در زیر دو لینک قرار می دهم که آموزش کامل با تصویر است که خودم نوشته ام یکی به فرمت پی دی اف و یکی به فرمت ورد.هر کدام از دوستان که از این روش استفاده کردند و چه نتیجه گرفتند و چه نگرفتند لطفا اینجا عنوان کنند تا با کمک هم مشکل کسانی را که نتوانسته اند از این آموزش استفاده کنند را حل کنیم.با تشکر
    اینم برای دوستان ناوارد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشکر.
    هادی

5. 4 کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام جناب كاظملو
    ميشه از فلش و فيرمور تلويزيون يك كپي روي هارد كامپيوتر ذخيره كرد از روش پورت سرويس به پورت سريال كامپيوتر و با يه نرم افزاري.
    تا در صورت دستكاري اشتباه منو دوباره بتوانيم بك آپ فلش را به تلويزيون برگردانيم
    خيلي متشكرم

7. 2 کاربر از pclove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام به دوست عزیز:
    پست شما را خواندم بسیار جالب بود افرین.
    2 سول برام پیش امد:
    یک ایا
    IR transmitter جایی میفروشن ؟
    2. ایا به وسیله همین منو می توان قابلیت پخش hd را به مدل هایی که قابلیت پخش hd ندارند را داد؟
    با تشکر.
    هادی

9. 3 کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خيلي عالي بود
    البته من هنوز چک نکردم بعد از تست نتيجه را مي گم
    راستي شما که اينقدر به بچه ها لطف داشتين نمي خواهيد بگيد اين اطلاعات رو از کجا بدست آوردين
    در ضمن تاريخ امضا تون در انتهاي آموزش هست 10 آذر 89

11. 2 کاربر از amir hezarkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام به دوست عزیز:
    پست شما را خواندم بسیار جالب بود افرین.
    2 سول برام پیش امد:
    یک ایا
    IR transmitter جایی میفروشن ؟
    2. ایا به وسیله همین منو می توان قابلیت پخش hd را به مدل هایی که قابلیت پخش hd ندارند را داد؟
    با تشکر.
    هادی

ممنون از لطف شما .ترنسمیتر رو احتمالا تو بازار رضا گی بیارید منتها اکثرا بصورت USB هستند که اگه اون رو هم گیر آوردید مشکلی نیست بگویید برنامه کامل WinLIRC رو براتون بذارن تا اونو ساپورت کنه.در مورد سوال دومتون اگه اون مدل تو سایر کشور ها پخش hd داشته و تو ایران نداره حتما می شه فعال کرد بهترین کار اینه که تو سایتهای ال جی خارجی و اروپایی مشخصات سیستم رو ببینید و اگر اونجا ذکر شده باشه می شه اینجا هم فعال کرد.

13. 2 کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خيلي عالي بود
    البته من هنوز چک نکردم بعد از تست نتيجه را مي گم
    راستي شما که اينقدر به بچه ها لطف داشتين نمي خواهيد بگيد اين اطلاعات رو از کجا بدست آوردين
    در ضمن تاريخ امضا تون در انتهاي آموزش هست 10 آذر 89
    ممنون از لطف شما.من این اطلاعات رو بخشیش رو تو فروم های خارجی مثل AVfroum و چند سایت دیگه جمع آوری کردم.با برنامه WinLIRC نیز سالها ست آشنا هستم و کار می کنم (برای Progdvb ) و بخشی از اطلاعات هم مربوط به رشته خودم برق است که رشته تحصیلی خودم بود.منجمله ترنسمیتر کار خودم است .کد ها را هم از یک سایت خارجی گیر آوردم.در این یک ماه شاید بیشتر از ۵۰ سایت خارجی جستجو کردم و جمع آوری و ماحصل کار این فایلی است که قرار دادم .اونم ساعت ۷ صبح تموم کردم و آذر به جای آبان به خاطر این است!!!

15. 3 کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون از لطف شما .ترنسمیتر رو احتمالا تو بازار رضا گی بیارید منتها اکثرا بصورت USB هستند که اگه اون رو هم گیر آوردید مشکلی نیست بگویید برنامه کامل WinLIRC رو براتون بذارن تا اونو ساپورت کنه.در مورد سوال دومتون اگه اون مدل تو سایر کشور ها پخش hd داشته و تو ایران نداره حتما می شه فعال کرد بهترین کار اینه که تو سایتهای ال جی خارجی و اروپایی مشخصات سیستم رو ببینید و اگر اونجا ذکر شده باشه می شه اینجا هم فعال کرد.
    دوست عزیز لطفا یه کمک کنید به من چون این روش برای من زیاد به درد نمیخوره چون من این کنترل می خواهم درست کنم برای فروشگاه:
    من در رشت هستم
    و منبع این جور چیزها پاساژ بزرگمهر شهر رشت هست.
    من یک بار که چند تا کنترل خراب شده بود به یکی از مغازه های اونجا رفته بودم و به من گفته بود که من کنترل مادر دارم میتونم راحت کد اون کنترل خراب بدم به این تا برات کار کنه.
    حالا شما می تونید این کد را پیدا کنید تا من برم پاساژ یه کنترل درست کنم.
    بعد اگر راهنمایی کنید برای چگونگی ورود این کد تا من انها را راهنمایی کنم.
    خیلی ممنون هستم.
    با تشکر.
    هادی

17. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام جناب كاظملو
    ميشه از فلش و فيرمور تلويزيون يك كپي روي هارد كامپيوتر ذخيره كرد از روش پورت سرويس به پورت سريال كامپيوتر و با يه نرم افزاري.
    تا در صورت دستكاري اشتباه منو دوباره بتوانيم بك آپ فلش را به تلويزيون برگردانيم
    خيلي متشكرم
    با سلام.ببخشید دیر پاسخ دادم.اتفاقا حدود یک هفته ای است که روی سوال شما دارم کار می کنم چون الان من از طریق پورت سریال تلویزیون رو می تونم کنترل کنم کارهایی مثل محو کردن OSD یا از کار انداختن ریموت و تعویض کانال و..... کلا کارهایی که در منوال آمده ولی فعلا موفق با آپلود فیرم ور نشدم.خودم هم دنبال این کار هستم ولی فکر کنم باید جای دیگه ای دنبال این قضیه بود مثلا توسط فلش(پورت usb)چون آپدیت فیرم ور از طریق usb انجام می شه که روشش رو هم من می دونم ولی فایل مربوطه رو تا الان گیر نیاوردم.منظور فایل جدید فیرم ور هستش. تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

دوست عزیز لطفا یه کمک کنید به من چون این روش برای من زیاد به درد نمیخوره چون من این کنترل می خواهم درست کنم برای فروشگاه:
    من در رشت هستم
    و منبع این جور چیزها پاساژ بزرگمهر شهر رشت هست.
    من یک بار که چند تا کنترل خراب شده بود به یکی از مغازه های اونجا رفته بودم و به من گفته بود که من کنترل مادر دارم میتونم راحت کد اون کنترل خراب بدم به این تا برات کار کنه.
    حالا شما می تونید این کد را پیدا کنید تا من برم پاساژ یه کنترل درست کنم.
    بعد اگر راهنمایی کنید برای چگونگی ورود این کد تا من انها را راهنمایی کنم.
    خیلی ممنون هستم.
    با تشکر.
    هادی
    دوست عزیز باید دو دگمه از ریموت رو برای شما با این دو کد که قرار می دم اختصاص بده:
    کد ۰۰۰۱۸ یا ۰۱۸ برای منوی EZ-Adjust و کد ۰۰۰۱۹ یا ۰۱۹ برای IN-start
    اگر بتونید یک عکس از ریموت بذارید می تونم بیشتر راهنماییتون کنم.

19. این کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 97 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •