تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 97 اولاول ... 458591929394959697 آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزیز
    همانطور که قبلا توضیح دادم در فایل زیپ شده گفته شده است.
    متاسفانه دو فایل اول حذف شدن و فقط یک فایل هست. این فایل کفایت می‌کنه یا خیر!؟ اصلا این فایل همون لینک‌هاست!؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

متاسفانه دو فایل اول حذف شدن و فقط یک فایل هست. این فایل کفایت می‌کنه یا خیر!؟ اصلا این فایل همون لینک‌هاست!؟
    دوست عزیز
    در پست اول
    فایل کامل از روشهای ساخت و فایلهای صوتی را دانلود کنید.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    مدل دستگاه تلویزیون من LG : 43LF540V-ZB از نوع رسی ور دار هست
    متاسفانه زبان فارسی ندارد.
    ورژن فریم ور قبلی دستگاه 3.5.13 بود از سایت خود LG فایل آپدیت 3.5.37 رو گرفتم و دستگاه رو بروز رسانی کردم ولی باز هم تو این بروز رسانی زبان فارسی نداشت.
    با یه روش ابتکاری که در اینترنت بود تونستم وارد منوی مخفی دستگاه شده و در قسمت country group فقط روی 04 eu قفل هست و نمیشه کدی بهش داد. البته قبل از بروز رسانی هم روی همین کد قفل بود و نمیشد کدی براش تعریف کرد.
    لطفا اگر شما اطلاعاتی که بشه زبان دستگاه رو فارسی و یا اینکه بشه حداقل زیر نویس فارسی رو ساپورت کنه به من ارائه دهید.
    ازمن میشنوی توی منوی مخفی نرو که ر-س-ور میپره و دیگه به حالت قبل برنمیگرده . من منطقه زمانی رو تغییر دادم ر-س-ور پرید . حالا هرچه تغییر دادم تلویزیون آنالوگ و دیجیتال اومده ر-س-ور هم اومده اما سیگنال نداره . تازه زیر نویس هم اگر درست کنی فقط بعضی فرمتها را میشناسه و اصلا ارزشش را نداره.
    Last edited by mrhafez; 27-09-2018 at 02:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام.من رفتم تو منوی مخفی کد کشورو که 20 بود کردم 10 حالا دیجتالم شبکه پیدا نمیکنه همه زبانام رفتن از طرفیم میرم برگردنم به حالت قبل نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام، كسي از دوستان تجربه باز كردن كانالهاي كارتي در مدلهاي ر.ي.س.ي.و.ر دار ال جيو نداره احياناً؟

Sent from my iPad using Tapatalk
    سلام دوستان، آیا راهی برای کد دهی و باز کردن شبکه ۳ و ورزش روی تلویزیون ر.ی.س.ی.و.ر دار ال جی وجود داره؟ شاید با استفاده از منوی مخفی بشه! ممنون میشم راهنمایی کنید!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

این قابلیت کددهی باید درون فریمور تلویزیون طراحی بشه و از منوی مخفی نمیشه کاریش کرد
    احتمالا تنها راه بازکردن کانالهای کارتی استفاده از شیار خشاب پشت تلویزیون هست که هنوز جایی ندیدم دربارش حرفی زده باشن

8. این کاربر از iman_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام.من رفتم تو منوی مخفی کد کشورو که 20 بود کردم 10 حالا دیجتالم شبکه پیدا نمیکنه همه زبانام رفتن از طرفیم میرم برگردنم به حالت قبل نمیشه
    مدل تلویزیونتون چیه ؟ مال چه سالیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی از اقوام تلویزیون ال جی مدل 42lb552v-za دارن گویا یک ماهی رفته بودن مسافرت و تلویزیون شون بدون استفاده بوده ، الان که برگشتن مشکل شون اینه که بعد از هر بار خاموش کردن تلویزیون تنظیمات تلویزیون ریست می شه ( ایشون شهر دیگه ایی هستن و من هم به تلویزیون دسترسی ندارم ، از من کمک خواستن ) .
    میشه لطفا برای حل مشکل شون راهنمایی بفرمایید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    یکی از اقوام تلویزیون ال جی مدل 42lb552v-za دارن گویا یک ماهی رفته بودن مسافرت و تلویزیون شون بدون استفاده بوده ، الان که برگشتن مشکل شون اینه که بعد از هر بار خاموش کردن تلویزیون تنظیمات تلویزیون ریست می شه ( ایشون شهر دیگه ایی هستن و من هم به تلویزیون دسترسی ندارم ، از من کمک خواستن ) .
    میشه لطفا برای حل مشکل شون راهنمایی بفرمایید؟
    من یه سرچ کردم گویا مشکل از اینه که تلویزیون رفته روی Shop Mode / Store Mode چطور میشه از روی این حالت برداشت؟
    البته این انجمن خودش راهنمایی هم کرده بود ولی با روشهایی که گفتن نشد. لینک شون رو این زیر گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by opticman; 13-09-2019 at 11:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

سلام دوستان تلویریون 50lb582t-tb منوی فارسی داشت یعنی هنگام خرید فعالش کردن ولی با اپدیت خودسرانه منوی فارسی از بین رفت سوالم اینه ایا با روش مادون قرمز و کلیدهای ریموت راهی هست وارد منوی مخفی شذ و زبان فارسی اضافه کنیم یا خیر ؟ لطفا از اساتید گرامی کسی جواب مارو بده سپاس گذارم و

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •