تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 97 اولاول ... 4383899091929394959697 آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    آقا مدل تلویزیون ما 43lh549v هستش . منم قبل از اینکه تنظیمات group country رو عوض کنم روی عدد 20 au بود که هم زیرنویس فارسیش درست بود هم تلتکسش و تنها چیزی که نداشت منو فارسی بود حتی توی تنظیماتش زبان زیرنویس نوشته بود persian خواستم که منوش هم فارسی کنم ولی بعد شد روی 04 eu و دیگه ازون به بعد زبان فارسیش از سمت چپ به راست نشون میداد و دیگه کلا قفل شد رو همون کد.
    خواهشی که دارم اینه که اگر کسی میدونه که یه جوری همون حالت قبلیشم برگرده خوبه.راستی تمام راه حل های توی تاپیک از power only . adjust . instop . و غیره کلا قفل موند که موند .
    لطفا کمک کنید
    ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای تلویزیون 43lf590t چکارکنیم؟
    فارسی سازی منو 7400-7500 و تست کردم
    Last edited by HADI-110; 15-10-2017 at 23:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

روش ورود به منوی مخفی تلوزیون lg uh 651v چطوریه هنگ کرده فقط ارم الجی میاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

13 منوي مخفي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    مدل دستگاه تلویزیون من LG : 43LF540V-ZB از نوع رسی ور دار هست
    متاسفانه زبان فارسی ندارد.
    ورژن فریم ور قبلی دستگاه 3.5.13 بود از سایت خود LG فایل آپدیت 3.5.37 رو گرفتم و دستگاه رو بروز رسانی کردم ولی باز هم تو این بروز رسانی زبان فارسی نداشت.
    با یه روش ابتکاری که در اینترنت بود تونستم وارد منوی مخفی دستگاه شده و در قسمت country group فقط روی 04 eu قفل هست و نمیشه کدی بهش داد. البته قبل از بروز رسانی هم روی همین کد قفل بود و نمیشد کدی براش تعریف کرد.
    لطفا اگر شما اطلاعاتی که بشه زبان دستگاه رو فارسی و یا اینکه بشه حداقل زیر نویس فارسی رو ساپورت کنه به من ارائه دهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    مدل دستگاه تلویزیون من LG : 43LF540V-ZB هست
    متاسفانه زبان فارسی ندارد.
    ورژن فریم ور قبلی دستگاه 3.5.13 بود از سایت خود LG فایل آپدیت 3.5.37 رو گرفتم و دستگاه رو بروز رسانی کردم ولی باز هم تو این بروز رسانی زبان فارسی نداشت.
    با یه روش ابتکاری که در اینترنت بود تونستم وارد منوی مخفی دستگاه شده و در قسمت country group فقط روی 04 eu قفل هست و نمیشه کدی بهش داد. البته قبل از بروز رسانی هم روی همین کد قفل بود و نمیشد کدی براش تعریف کرد.
    لطفا اگر شما اطلاعاتی که بشه زبان دستگاه رو فارسی و یا اینکه بشه حداقل زیر نویس فارسی رو ساپورت کنه به من ارائه دهید.

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

روش ورود به منو مخفی مدل : 43lh602t رو میخواستم . با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان با عرض سلام
    من یه تلویزیون 49lh549 خریدم که رس.ی.و.ر هم داره به تازگی هم روش یه د.ی.ش گ.ر.دون نصب کردم و خیلی هم عالی بود فقط شبکه ۳ به صورت کارتی بود من هم از روی کنجکاوی رفتم توی منوی مخفی و خواستم منطقه رو روی ایران بذارم وقتی عدد کانتری رو تغییر دادم تی وی ریست شد و تمام کانال ها پرید و رفتم روی منو و دیدم وااااای که کلا ر.س.ی.و.ر رفته بعد از کلی ور رفتن بردم نمایندگی گفتن بهش ور میریم اگه درست شد که شد اگه هم نه باید برد عوض بشه متاسفانه فردا با کمال پر رویی زنگ زد و گفت اچ دی ام آی رو هم دیگه نمیشناسه. به تنظیمات ور رفته و اچ دی ام آی هم نمیاد حالا از دوستان یه خواهش دارم اگه کسی مثل مدل تلویزیون من داره حتما منو خبر کنه تا بتونم دوباره تنظیماتشو برگردونم و حداقل اچ دی ام آی کار کنه ممنون میشم کسی خبرم کنه لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوست عزیز ممنون میشم که راهنمایی کنی که چطوری به منوی مخفی وارد شدی برنامه رو دانلود کردم گوشیمم مادون قرمز داره ساپورتش میکنه از این لحاظ مدل تلوزیون من هم مثل مال خودته ----- دار هم هستش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من یه تی وی مدل 49lh549 گرفتم همه چیش هم عالی کار میکرد از روی کنجکاوی رفتم و کانتری رو تغییر دادم که متاسفانه هم دیجیتال و هم ر.س.ی.و.ر رو از دست دادم حالا هم دادم به نمایندگی اونم انقدر بهش ور رفته تا متاسفانه ورودی اچ دی ام آی رو هم غیر فعال کرده از دوستا خواهش میکنم اگه کسی مدل تلویزیونش مثل منه از منوی مخفی عکس بفرسته برام تا بتونم تنظیمات رو برگردونم اگه هم کسی اطلاعی داره که چطور میشه درستش کرد که اچ دی ام آی برگرده لطف کنه و راهنماییم کنه ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •