تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 97 اولاول ... 4181878889909192939495 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام . من هم دقیقا همین مشکل را با 43lf540 دارم و هر جور تغییر دادم نشد. هنوز کسی هم پاسخم نداده. همه چیز تی وی خوبه فقط کانال یابی و سیگنال ر سی - ور رو ندارم.
    ممنون میشم اگر کسی جواب بده.
    Salam, shoma dar hengame vorud be menoye makhfi bejaye "EZ ADJUST", "IN STOP" bezanin TV kolan reset mishe. Shayad tanzimate menoye makhfi ham reset beshe. Man yek bar eshtebahan instopo zadam etefaghe badi nayoftad vali deghat nakardam ke tanzimate menoye makhfi ham reset mishe ya na! Age natije gereftin lotfan elam konin ke baghie ham estefade konan.

Sent from my iPad using Tapatalk

2. این کاربر از Mehdi.ma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام، كسي از دوستان تجربه باز كردن كانالهاي كارتي در مدلهاي ر.ي.س.ي.و.ر دار ال جيو نداره احياناً؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ?????؟؟؟؟؟؟

پيش فرض

سلام دوستان یه ال جی LF540OT برای یکی از آشناها گرفتیم ، شماره کانال هاش از ۸۰۰ شروع میشه تو سرویس منو هم رفتم ایران نداشت چکار باید بکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام
    من چند روزه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الجی مدل 32LF550U رو خریداری کردم ولی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی دستم رسید منو فارسی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود و هرچی تو تنظیماتش رفتم برای تنظیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیزی به نام satlite نداشت با اینکه روی ویتنام هم تنظیم کرده بودم و هرچی تو سایت های مختلف بررسی کردم و حتی این سایت نتونستم به منو مخفی دسترسی پیدا کنم یا راه حلی پیدا کنم تا بتونم گزینه satlite رو فعال کنم و بتونم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بهش وصل کنم
    حتی من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم آپدیت کردم به امید اینکه درست بشه نشد.
    ممنون می شم دوستانی که مشکلی مثل من رو داشتن منو راهنمایی کنن
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام.من تلویزیون ohd 4k webos مدل 55uf680t-ta دارم.هر کار میکنم که کشور سرویس دهنده رو از ایران به یه جای دیگه تغییر بدم نمیشه.به تنظیمات کارخونه هم برش میگردونم بازم رو ایران قفله.میشه منوراهنمایی کنین.سال خوبی داشته باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام من میخوام تلوزیون ال جی بدون گارانتی بخرم و با توجه به این که تلوزیون های ال جی ساعت کارکرد را نشان میده می خواستم ببینم این ساعت فروشندها میتونن از طریق منوی مخفی صفر کنند و به جای تلوزیون نو بفروشند ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان من ی تلویزیون lg 49lh541v دارم رفتم تو منو مخفی که فارسین کنم که متاسفانه دستگاه کلا سیگنالش پرید نه ر س ی و ر کار میکنه نه دیجیتال کسی میتونه کمک کنه درستش کنم.
    سلام دوست عزیز من کدهای یک تلویزیون نو و سالم البته مدل 43LF541V-ZB را نگاه کردم و از منوی IN-START اون فیلم گرفتم . عدد مربوط به TOOL OPTION4 برابر 5264 بود.امتحان کنید باحتمال قوی جواب میگیرید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

Salam, shoma dar hengame vorud be menoye makhfi bejaye "EZ ADJUST", "IN STOP" bezanin TV kolan reset mishe. Shayad tanzimate menoye makhfi ham reset beshe. Man yek bar eshtebahan instopo zadam etefaghe badi nayoftad vali deghat nakardam ke tanzimate menoye makhfi ham reset mishe ya na! Age natije gereftin lotfan elam konin ke baghie ham estefade konan.

سلام ممنون از پاسختون . متاسفانه با IN-STOP هم اعداد اولیه نمیان. من امروز بعد از مدتها دوباره رو ی تی وی کار کردم و با تغییر اقلام TOOL OPTION4 به صورت Digital Demod-T/C = DTV-SOC و Analog Demod = ATV_SOC تونستم گیرنده دیجیتال و آنالوگ رو کانالیابی کنم که قبلا سیگنال نداشتن . اما ----- هنوز بدون سیگنال هست. اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم . مدل 43LF540V-ZB

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام.من با خریدن یه otg transmitter برای گوشیم تونستم وارد منوی تلوزیونم بشم ولی مشکلم اینه که زبون فارسی اضافه نشد هیچی تقریبا تنظیمات تمام قسمتای tool option ها رو هم انگولک کردم الان 3gdongle و ----- از کار افتاده.صدای پلی استیشن از تو اچ دی ام ای میادو.....کسی میتونه عکس از تنظیمات تلوزیون یا عددای دقیق تنظیماتشو بگه من برگردونم به حالت قبل.تلوزیونم 49uh850v

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

سلام ممنون از پاسختون . متاسفانه با IN-STOP هم اعداد اولیه نمیان. من امروز بعد از مدتها دوباره رو ی تی وی کار کردم و با تغییر اقلام TOOL OPTION4 به صورت Digital Demod-T/C = DTV-SOC و Analog Demod = ATV_SOC تونستم گیرنده دیجیتال و آنالوگ رو کانالیابی کنم که قبلا سیگنال نداشتن . اما ----- هنوز بدون سیگنال هست. اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم . مدل 43LF540V-ZB
    مگه این توی وی آنالوگ هم میگیره؟من که هرچی گشتم فقط دیجیتال رو سرچ میکنه و ما هوا ره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •