تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 97 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

[Q....
    Introduction معرفی

توجه: همه مدل ها دارای این تابع، تایید شده است:
    URC-3920، URC-3940، URC-7720، URC-7781، URC-7940، URC-7950، URC-8820.
    اول دستگاه با کد TV LG تنظیم شده است. به عنوان مثال: در یک URC-7781، کد 0178 است. شما می توانید برای تست کلید power، volume و کانال در تلویزیون خود انجام دهید. پس از آن، اقدام به مراحل بعدی کنید. برای URC-7781 روش تنظیم از کلید های5 EFCs رقمی استفاده و شما باید کتابچه راهنمای دستورالعمل کنترل از راه دور دنبال کنید.
    کد: برای کنترل از راه دور قدیمی تر استفاده می کند که 3 رقمی کد تابع توسعه یافته (EFCs)
    1.
    EZ-Adjust = 018
    2. IN-Start = 019
    3. POWER-ONLY = 014
    4. IN-Stop = 015 (factory reset)
    For Newer remotes which uses 5 digit EFCs برای کنترل از راه دور جدیدتر که با استفاده از
    1. EZ-Adjust = 00018
    2. IN-Start = 00019
    3. POWER-ONLY = 00014
    4. IN-Stop = 00015
    برخی از کنترل از راه دور با استفاده از 2 کدهای EFC رقمی کار می کند، بنابراین اعداد ممکن است صفر در آغاز رده استفاده نشود: 18، 19، 14 و یا 15.
    Procedure روش

کلید دستگاه ( TV، VCR، SAT، CD، AUD و یا DVD ) را فشار دهید.
    فشار دهید و نگهدارید کلید MAGIC یا سحر و جادو را تا زمانی که کلید دستگاه دو بارچشمک بزند (کلید دستگاه یک بار و سپس دو بارچشمک زدن خواهد کرد.
    کلید9 9 4. را فشار دهیدستگاه دو بار چشمک زدن خواهد کرد.
    کلید MAGIC را یک بارفشار دهید.
    3 رقمی (و یا 5 رقمی) کد EFC را وارد کنید از کدهای که در بالا توضیح دادم استفاده کنید
    کلید ی وظیفه ای که می خواهد را فشار دهید. کلید دستگاه دو بار چشمک زدن خواهد کرد.
    مثلا: EZ-Adjust = 00018
    " MAGIC " را فشار دهید می تواند به عنوان "P" به نام "S"، "راه اندازی" و یا در برخی از کنترل از راه دور باید به طور همزمان فشار دهید و نگه داریددکمه "REW" و "FFWD" و همچنین" MAGIC" را فشار دهید.

و برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Groupعدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Group به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را بهIR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
    [/QUOTE]

من از اینم استفاده کردم نشد ، البته باید بگم کمی نامفهوم هست
    اگه به صورت واضح این قسمت آخر روز توضیح بدید ممنان می شویم
    مثلا کنترل من magic نداره و ....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام به همه من تلویزیونم 42la540v بود یه ریموت با 2 تا ال ایدی درست کردم یه فایل صوتی serv-EzAdjust دانلود کردم و اجرا کردم بعد در
    area option و گزینه دومش که نوشته Arabic رو ۱کردم زبان عربی و کردی اضافه میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام من یه lg lm66100 سه بعدی دارم ولی epg سبکه های دیجیتال رو نشون نمی ده (dtv را خود تلویزیون داره)
    tv هم اپدیت کردم به اخرین فریمورش

کسی راهی نداره واسش؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام من دوتا ال ای دی و یک جک 3.5 میلیمتری اون وسیله رو درست کردم و فایل های صوتی رو از طریق گوشیم اجرا کردم ولی کار نکرد دوستانی ک درست کردن یکم دقیق تر توضیح میدن چ جوری سیم ها اینارو و ... چه جوری ب هم وصل کردن یا اینکه عکسشو بزارن ممنون میشم راهنماییم کنین خیلی ضروریه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من دوتا ال ای دی و یک جک 3.5 میلیمتری اون وسیله رو درست کردم و فایل های صوتی رو از طریق گوشیم اجرا کردم ولی کار نکرد دوستانی ک درست کردن یکم دقیق تر توضیح میدن چ جوری سیم ها اینارو و ... چه جوری ب هم وصل کردن یا اینکه عکسشو بزارن ممنون میشم راهنماییم کنین خیلی ضروریه
    دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 13-11-2014 at 16:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

تلویزیون من lg 42 5610 هست این ماله سامسونگه!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تلویزیون من lg 42 5610 هست این ماله سامسونگه!!
    دوست عزیز
    ساخت این دستگاه برای هر برندی کاربرد دارد من خودم با این کنترول و فایل مخصوص ال جی تلویزیون الجی را باز و آیتمهای آن را تغییر دادم.
    برای فارسی ساز کردن از این فایلLG.zip استفاده کنید.
    Last edited by matinpour; 13-11-2014 at 16:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوست عزیز با بعضی از گوشی ها جواب نمیده مثل n73 اما من با تبلت و لپ تاپ تست کردم جواب داده یه راه دیگه هم داره که من برا خودم تست کردم اونم اینه که اگه گوشی دارین که سخت افزار اینفرارد رو داره مثل اس ۴ یا ال جل g2 یا امثال این گوشی ها نرم افزاری هست که اسمش smart Remote هست و با این نرم افزار میتونی وارد منو مخفی بشی بازم میگم خودم تست کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام مجدد من مثل همون چیزی ک داخل اون پست گفتید عمل کردم ولی وقتی فایل های صوتی رو اجرا میکردم اتفاقی نمی افتاد میشه لطفا فایل های مربوط ب ال جی رو ی جا تکی اپلود کنید تا من دانلود کنم خیلی واجبه لطفا کمک کنید ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

رو n8 جواب میده تا حالا کسی امتحان کرده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •