تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 97 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

[QUOTE=KAZEMLU;5574848]با سلام.ببخشید دیر پاسخ دادم.اتفاقا حدود یک هفته ای است که روی سوال شما دارم کار می کنم چون الان من از طریق پورت سریال تلویزیون رو می تونم کنترل کنم کارهایی مثل محو کردن OSD یا از کار انداختن ریموت و تعویض کانال و..... کلا کارهایی که در منوال آمده ولی فعلا موفق با آپلود فیرم ور نشدم.خودم هم دنبال این کار هستم ولی فکر کنم باید جای دیگه ای دنبال این قضیه بود مثلا توسط فلش(پورت usb)چون آپدیت فیرم ور از طریق usb انجام می شه که روشش رو هم من می دونم ولی فایل مربوطه رو تا الان گیر نیاوردم.منظور فایل جدید فیرم ور هستش. تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

سلام جناب كاظملو
    1- قبل از آپگريد فيرمور اگر بتونيم از فلش و فيرمور فعلي يك كپي با يكي از نرم افزارهاي امولشن روي هارد ذخيره كنيم خيلي مفيده . چون ظاهرا اگه از فيرمور اشتباهي براي آپگريد اسفاده كنيم تلويزيون ديگه روشن نميشه.
    2- شما الان با چه نرم افزاري از طريق سريال تلويزيون رو كنترل ميكنيد
    3- ميشه گزينه هاي زيرو براي42 ال دي 460 فعال كرد؟
    - فعال كردن ركورد روي فلش
    - فعال كردن نمايش تمام صفحه عكسها و فيلمهاي روي فلش چون اگر1920 در 1080 نباشند كناره هاي صفحه مشكي ميشود
    - تغيير اندازه فونتها مثل فونت ساعت كه با دكمه اوكي مياد و خيلي ريزه
    و فعال كردن
    THX,Digital eye,Energy star,DVR Ready ,BlueTooth

منتظر آموزش شما هستيم
    خيلي متشكرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

[QUOTE=pclove;5575799]
    با سلام.ببخشید دیر پاسخ دادم.اتفاقا حدود یک هفته ای است که روی سوال شما دارم کار می کنم چون الان من از طریق پورت سریال تلویزیون رو می تونم کنترل کنم کارهایی مثل محو کردن OSD یا از کار انداختن ریموت و تعویض کانال و..... کلا کارهایی که در منوال آمده ولی فعلا موفق با آپلود فیرم ور نشدم.خودم هم دنبال این کار هستم ولی فکر کنم باید جای دیگه ای دنبال این قضیه بود مثلا توسط فلش(پورت usb)چون آپدیت فیرم ور از طریق usb انجام می شه که روشش رو هم من می دونم ولی فایل مربوطه رو تا الان گیر نیاوردم.منظور فایل جدید فیرم ور هستش. تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

سلام جناب كاظملو
    1- قبل از آپگريد فيرمور اگر بتونيم از فلش و فيرمور فعلي يك كپي با يكي از نرم افزارهاي امولشن روي هارد ذخيره كنيم خيلي مفيده . چون ظاهرا اگه از فيرمور اشتباهي براي آپگريد اسفاده كنيم تلويزيون ديگه روشن نميشه.
    2- شما الان با چه نرم افزاري از طريق سريال تلويزيون رو كنترل ميكنيد
    3- ميشه گزينه هاي زيرو براي42 ال دي 460 فعال كرد؟
    - فعال كردن ركورد روي فلش
    - فعال كردن نمايش تمام صفحه عكسها و فيلمهاي روي فلش چون اگر1920 در 1080 نباشند كناره هاي صفحه مشكي ميشود
    - تغيير اندازه فونتها مثل فونت ساعت كه با دكمه اوكي مياد و خيلي ريزه
    و فعال كردن
    THX,Digital eye,Energy star,DVR Ready ,BlueTooth

منتظر آموزش شما هستيم
    خيلي متشكرم
    سلام خدمت شما دوست عزیز.
    1-کاملا حق با شماست به همین خاطر من هم دنبال بک آپ گرفتن از فیرم ور اصلی هستم ولی تا الان موفق نشدم.
    2- با استفاده از قابلیت هایپر ترمینال ویندوز در مسیر:start/all programs/asessories/communication/hyper terminal
    ۳-اکثر این گزینه ها داخل منوی مخفی هست مثل بلو توث و سایر گزینه هایی که شما ذکر کرده اید منتها به خاطر مو جود نبودن فیرم ور من از دستکاری کردن اونها صرف نظر کردم.چون همون طور که خودتون فرمودید در صورت تنظیم نادرست احتمال از کار افتادن تلویزیون فراوان است لذا تا بدست آوردن آن مجبورم دست به عصا راه برویم و از تغییرات کم ارزش تر خودداری کنیم.چون فعلا مهم ترین گزینه ای که می شود فعال کرد همین DTV است که واقعا ارزش این سختی کشیدن را دارد .در مورد آموزش هم به چشم سعی می کنم در اولین فرصت ارایه دهم ولی چیز قابل استفاده زیادی از اتصال به پورت سریال عاید نمی شود مگر ارضا حس کنجکاوی .در ضمن برای کابل سریال هم گر ماهواره باز هستید و کابل آپگرید ----- دارید از همان استفاده کنید در غیر این صورت دو عدد کانکتور ۹ پین ماده و چند متر سیم چهار رشته نیاز دارید که به صورت زیر ساخته می شود:
    ۲به ۳
    ۳ به ۲
    ۵ به ۵
    بدنه یک کانکتور با رشته چهارم به بدنه کانکتور دیگر لحیم می شود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

[QUOTE=KAZEMLU;5576824]
    سلام خدمت شما دوست عزیز.
    1-کاملا حق با شماست به همین خاطر من هم دنبال بک آپ گرفتن از فیرم ور اصلی هستم ولی تا الان موفق نشدم.
    2- با استفاده از قابلیت هایپر ترمینال ویندوز در مسیر:start/all programs/asessories/communication/hyper terminal
    ۳-اکثر این گزینه ها داخل منوی مخفی هست مثل بلو توث و سایر گزینه هایی که شما ذکر کرده اید منتها به خاطر مو جود نبودن فیرم ور من از دستکاری کردن اونها صرف نظر کردم.چون همون طور که خودتون فرمودید در صورت تنظیم نادرست احتمال از کار افتادن تلویزیون فراوان است لذا تا بدست آوردن آن مجبورم دست به عصا راه برویم و از تغییرات کم ارزش تر خودداری کنیم.چون فعلا مهم ترین گزینه ای که می شود فعال کرد همین DTV است که واقعا ارزش این سختی کشیدن را دارد .در مورد آموزش هم به چشم سعی می کنم در اولین فرصت ارایه دهم ولی چیز قابل استفاده زیادی از اتصال به پورت سریال عاید نمی شود مگر ارضا حس کنجکاوی .در ضمن برای کابل سریال هم گر ماهواره باز هستید و کابل آپگرید ----- دارید از همان استفاده کنید در غیر این صورت دو عدد کانکتور ۹ پین ماده و چند متر سیم چهار رشته نیاز دارید که به صورت زیر ساخته می شود:
    ۲به ۳
    ۳ به ۲
    ۵ به ۵
    بدنه یک کانکتور با رشته چهارم به بدنه کانکتور دیگر لحیم می شود.
    با تشكر از راهنماييهاي شما
    1- در صورت تنظيم نادرست منو يا آپگريد ناقص و از كارافتادن تلويزيون اگر فيرمور اصلي را پيدا كنيم باهايپرترمينال ميشه مشكل رو حل كرد؟
    2- تلويزيون شما ميتونه برنامه هاي تلويزيون رو روي فلش ذخيره كنه؟ فيلمها و عكسهاي روي فلش رو تمام صفحه نشان ميده يا نه؟
    3- كارهايي كه گفتيد با پورت سريال وهايپرترمينال انجام داديد مثل
    تعويض كانال و از كار انداختن ريموت و .... توسط چه دستوراتي انجام ميشه؟
    من هم مثل شما خيلي كنجكاوم و منتظر آموزشهاي بعدي شما هستم.
    با تشكر فراوان

اگه نباشه جاش خالی می مونه amahdavi2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من يك ريموت جنرال دارم:
    1 - براي تعريف كردن ريموت براي يك دستگاه بايد كد آن را داشته باشيم؛ كد lcd660 چيست؟
    2 - پسورد lcd660 چيست؟
    منوآل ريموت هم اين است:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by amahdavi2004; 03-11-2010 at 22:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

11

pclove
    تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

pclove
    تصمیم دارم به زودی روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون رو از طریق پورت سریال و همچنین روش آپگرید از طریق usb رو هم اینجا قرار بدم.

پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو این تاپیک آموزش رو قرار دادم:
    کد:

7. 2 کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام،

احیاناً توی این منو گزینه ای برای فعال کردن پخش صدای DTS نداره؟ چون در حالت عادی پخش نمی کنه صدای فایل هایی که DTS هستن رو.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amahdavi2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من يك ريموت جنرال دارم:
    1 - براي تعريف كردن ريموت براي يك دستگاه بايد كد آن را داشته باشيم؛ كد lcd660 چيست؟
    2 - پسورد lcd660 چيست؟
    منوآل ريموت هم اين است:
    کد:
    ما را هم درياب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام،

احیاناً توی این منو گزینه ای برای فعال کردن پخش صدای DTS نداره؟ چون در حالت عادی پخش نمی کنه صدای فایل هایی که DTS هستن رو.
    چشم دوست عزیز فردا نگاه می کنم و به شما جواب می دهم.
    دوست عزیز شما باید دو تا دکمه از دکمه های ریموت رو به این کار اختصاص بدهید.
    کد ۰۰۰۱۸ یا ۰۱۸ برای منوی EZ-Adjust و کد ۰۰۰۱۹ یا ۰۱۹ برای IN-start
    برای پسورد هم چهار تا صفر ۰۰۰۰ اگر نشد ۰۴۱۳ وارد کنید.

11. این کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rajer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اقا اون روشی که گفتید با گوشی سیمبین دار اون برنامه میشه چه جوریه ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •