تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: armoury cratr

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2024

پيش فرض armoury cratr

سلام
    من رو کامپیوترم ویندوز 10 داشتم همیشه هم به راحتی آپدیت می شد چون اینترنت پر سرعت فیبر نوری دارم ولی این دفعه بعد از آپدیت تبدیل به ویندوز 11 شد حالا هر دفعه که روشن می کنم می خواد برنامه armoury crate که نمی دونم چی هست را دانلود کنه اما جالب اینجاست که دانلود هم نمی شه بعدش هم نمی دونم چی کار کنم که دست از سر دانلود این برنامه برداره اینم بگم مادر برد asus دارم به دادم برسید که از این برنامه armoury cratr کلافه شدم مردشورشو ببرن تازه شنیدم که با مادر برد asus این برنامه مشکل داره و اصلا درست کار نمی کنه پس دست از سر کامپیوتر من برداره و دانلود نشه خوهشا دیگه می خوام گریه کنم به دادم برسید

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام
    من رو کامپیوترم ویندوز 10 داشتم همیشه هم به راحتی آپدیت می شد چون اینترنت پر سرعت فیبر نوری دارم ولی این دفعه بعد از آپدیت تبدیل به ویندوز 11 شد حالا هر دفعه که روشن می کنم می خواد برنامه armoury crate که نمی دونم چی هست را دانلود کنه اما جالب اینجاست که دانلود هم نمی شه بعدش هم نمی دونم چی کار کنم که دست از سر دانلود این برنامه برداره اینم بگم مادر برد asus دارم به دادم برسید که از این برنامه armoury cratr کلافه شدم مردشورشو ببرن تازه شنیدم که با مادر برد asus این برنامه مشکل داره و اصلا درست کار نمی کنه پس دست از سر کامپیوتر من برداره و دانلود نشه خوهشا دیگه می خوام گریه کنم به دادم برسید
    درود نرم افزار Armoury Crate یک ابزار کاربردی ساخت شرکت ایسوس هست که میتونید با این برنامه کارهای مختلفی انجام بدید مثل کنترل کردن فن، کنترل rgb ، تغییر حالت صفحه نمایش ، بهینه سازی بازی ها و... . با مادربودرتون هم مشکلی نداره.
    دلیل اینکه این برنامه در بخش آپدیت ویندوز کامل دانلود نمیشه بخاطر مشکلات تحریمی هست ، در این خصوص باید از DNS یا VPN مناسب استفاده کنید و برید سایت رسمی
    Armoury Crate [ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ] و سپس برنامه رو دانلود کنید و روند نصب خودکار انجام میشه. [دی ان اس های مناسب : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]
    اگر این نرم افزارو نمیخواید ، برید توی تنظیمات بایوس و دنبال گزینه ArmouryCrate یا ArmouryCrate Control Interface Support بگردید و غیرفعالش کنید .

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    مادر برد منم ایسوس بی 660 هست و وین 11 ولی این نرم افزار رو ندارم چرا؟
    بایوس رو دیفالته...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •