تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: چرا من نمی تونم امضام رو ویرایش کنم؟

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

میشه تو امضا از لینک تبلیغانی وبلاگ استفاده کرد؟
    اگر نه چرا بعضیا لینک وبلاگشونو میزارن تو امضا؟
    بر طبق قوانین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست:
    21- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بود یک امضا بر عهده مدیران است .
    این افراد هم طبیعتا دارن فعالیتی خلاف قوانین انجمن انجام میدهند. با استفاده از گزینه "گزارش تخلف" یا استفاده از آیکن مدیران انجمن رو آگاه کنید.
    یاعلی

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

گزارش تخلف رد کردم ببینم چی میشه فعلا که نیم ساعنه هیچکاری نکردند
    جالبه من گذاشته بودم نمیدونم چی شد 5 دقیقه هم نگذشت پاک شد

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

بر طبق قوانین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست:

این افراد هم طبیعتا دارن فعالیتی خلاف قوانین انجمن انجام میدهند. با استفاده از گزینه "گزارش تخلف" یا استفاده از آیکن مدیران انجمن رو آگاه کنید.
    یاعلی
    گزارش تخلف رد کردم ببینم چی میشه فعلا که نیم ساعنه هیچکاری نکردند
    جالبه من گذاشته بودم نمیدونم چی شد 5 دقیقه هم نگذشت پاک شد
    البته یک موضوعی رو هم در نظر بگیرید، گذاشتن لینک وبلاگ شخصی که صرفا جهت نوشتن مطالبی عمومی و یا شخصی هست، خلاف قوانین نیست، تبلیغ یک سایت که خدماتی رو ارائه می کنه، مانند فروشگاه های آنلاین، یا حتی وبلاگی که خدماتی رو ارائه می کنه مانند وبلاگ هایی که در مقابل کاری از شما پولی درخواست می کنند، و کلا هر سایتی که خدماتی موازی با این سایت ارائه کنه، یا مطالبی خلاف قوانین این سایت، مانند وبلاگ های سیاسی و یا مذهبی، ارائه کنند، ممنوع هست، و قاعدتا همونطور که در قانون فوق هم ذکر شده، تشخیص این امر که سایت قرار داده شده در امضا خلاف قوانین هست یا خیر، بر عهده مدیرانی هست که بر این امر نظارت می کنند.

شما میبینید بغلدستیتون داره تقلب میکنه به معلم لوش میدین؟!
    اگر به فکر خود طرف و به فکر جامعه ای که طرف قرار هست در اون زندگی کنه باشید، 100% به معلم گزارش خواهید داد، چرا که تقلب از همینجا در ذهن او نهادینه میشود و در آینده همین فرد کناری شما خواهد بود که سر خود شما رو هم کلاه خواهد گذاشت!
    کار خلاف قانون، خلاف قانون هست! چه پدر انسان انجام دهد چه دشمن انسان باید کار رو گزارش کرد! و گرنه نتیجه همینی میشه که امروز در جامعه می بینید! دربستی می گیرید راننده می گه 9 تومان!!! آخرش با 4 تومان راضی میشه!

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

لطفا بحثو به بيراهه نكشيد ، تعريف خلافكار و آدم فروش و كثيف و ... هم ما ايراني ها نميدونيم
    اگه ميدونيستيم وضعمون اين نبود.

مديران توضيح دادند
    كسي هم جواب منو نده
    تاپيك قفل شد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •