تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: چرا من نمی تونم امضام رو ویرایش کنم؟

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض چرا من نمی تونم امضام رو ویرایش کنم؟

سلام.

چندی پیش بود که برای تغییر امضام رفتم تو تنظیمات کاربر تا امضام رو عوض کنم. یه اشتباهی که کردم این بود که فونت امضا رو 4 گذاشتم و بعد از اینکه ارور داد فهمیدم که نباید این کار رو میکردم و بعدا فهمیدم که باید حتما فونت متنی که قراره تو امضا باشه حتما از 3 کوچیکتر باشه.

ولی از اون تاریخ به بعد هر کاری میکنم که امضام رو عوض کنم همون پیغام رو میده. با اینکه این بار فونت امضا رو 1 گذاشتم و حتی برای امتحان به عنوان امضا فقط و فقط یه نقطه ( . ) با فونت 1 گذاشتم ولی نتیجه همونه که بود. اصلا راه نمیده و مدام پیغام میده که : BB code size value is too big

یادمه چند وقت پیش هم تو همین سرآغاز انجمن مشکلم رو مطرح کردم ولی کسی جواب درست و درمونی نداد.

خلاصه اینکه یکی بیاد ما رو از این وضع خلاص کنه. من نه میخوام تو امضام انشاء بلند بنویسم و نه میخوام عکس خیلی حجیمی بذارم و نه هیچ چیز مشکل ساز دیگه. فقط یه بیت شعر یا یه جمله ی کوتاه. همین.

به نظرتون مدیرا میتونن امضای کاربران رو براشون تغییر بدن؟ مثلا اگه کسی تو امضاش عکس مستهجن بذاره، مدیرا نمیرن پاکش کنن. خب اگه میتونن لطف کنن امضای منو هم عوض کنن

منتظر شنیدن پاسخهای دوستان هستم

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام
    امضای مد نظر رو بزارین اینجا.

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام.

چندی پیش بود که برای تغییر امضام رفتم تو تنظیمات کاربر تا امضام رو عوض کنم. یه اشتباهی که کردم این بود که فونت امضا رو 4 گذاشتم و بعد از اینکه ارور داد فهمیدم که نباید این کار رو میکردم و بعدا فهمیدم که باید حتما فونت متنی که قراره تو امضا باشه حتما از 3 کوچیکتر باشه.

ولی از اون تاریخ به بعد هر کاری میکنم که امضام رو عوض کنم همون پیغام رو میده. با اینکه این بار فونت امضا رو 1 گذاشتم و حتی برای امتحان به عنوان امضا فقط و فقط یه نقطه ( . ) با فونت 1 گذاشتم ولی نتیجه همونه که بود. اصلا راه نمیده و مدام پیغام میده که : BB code size value is too big

یادمه چند وقت پیش هم تو همین سرآغاز انجمن مشکلم رو مطرح کردم ولی کسی جواب درست و درمونی نداد.

خلاصه اینکه یکی بیاد ما رو از این وضع خلاص کنه. من نه میخوام تو امضام انشاء بلند بنویسم و نه میخوام عکس خیلی حجیمی بذارم و نه هیچ چیز مشکل ساز دیگه. فقط یه بیت شعر یا یه جمله ی کوتاه. همین.

به نظرتون مدیرا میتونن امضای کاربران رو براشون تغییر بدن؟ مثلا اگه کسی تو امضاش عکس مستهجن بذاره، مدیرا نمیرن پاکش کنن. خب اگه میتونن لطف کنن امضای منو هم عوض کنن

منتظر شنیدن پاسخهای دوستان هستم
    من هم دقیقا همین مشکل را دارم...

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم اینجو شدم ! وقتی ارور رو داد ! کل اون قسمتی که امضارو میزارید رو با Ctrl+A بگیرید ! بعدDELETE رو کیبرد رو بزنید تا پاک کنه ! حتی اگه امضاتون خالی بود ! برا من اینجوری درست میشه !

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

استفاده از این دکمه »» هم شاید کمکت کنه حمید جان...

پروفشنال Lt.Ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    In Labyrinths of Coral Caves

پيش فرض

بلـه بعضـی اوقات خطوط خالـی اضافـه ای وجود داره که با این دکمـه برشون دارید حـل میشـه .

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

استفاده از این دکمه »» هم شاید کمکت کنه حمید جان...
    ممنون حسین جان. درست شد. مشکل همونی بود که شما گفتین.

سلام
    امضای مد نظر رو بزارین اینجا.
    نه دیگه. قربون مرام و معرفت شما بابک جان. فقط میخواستم بدونم که مدیران تا چه حد میتونن تو کار کاربرا دخل و تصرف کنن که دیدم بیشتر از اونی که فکر میکرد میتونن

راستی شما جای من و یا هر کاربر دیگه ای هم میتونین پست بدین؟
    Last edited by davy jones; 31-10-2010 at 01:11.

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

ممنون حسین جان. درست شد. مشکل همونی بود که شما گفتین.

نه دیگه. قربون مرام و معرفت شما بابک جان. فقط میخواستم بدونم که مدیران تا چه حد میتونن تو کار کاربرا دخل و تصرف کنن که دیدم بیشتر از اونی که فکر میکرد میتونن

راستی شما جای من و یا هر کاربر دیگه ای هم میتونین پست بدین؟
    نه نمیتونه کسی جای کسی پست بده

+

به طور کل اگه دیدید تغییری ایجاد شده که نمیخواستین اگه تغییرش مشهوده و قابل انتخابه از این کلید استفاده کنین چه پست چه امضا فرقی نمیکنه
    اگه اوضا بدتر از اینها بود با کلید ویرایشگر رو به حالت کد ببرین و کدهای اضافه رو حذف کنین

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

میشه تو امضا از لینک تبلیغانی وبلاگ استفاده کرد؟
    اگر نه چرا بعضیا لینک وبلاگشونو میزارن تو امضا؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

میشه تو امضا از لینک تبلیغانی وبلاگ استفاده کرد؟
    اگر نه چرا بعضیا لینک وبلاگشونو میزارن تو امضا؟
    سلام

از لحاظ اینکه ویرایشگر قبول میکنه لینک رو ، مشکلی نیست و میشه این کار رو انجام داد ، ولی انجام صرف این عمل بر خلاف قوانین انجمن های پی سی هست و صرفا جهت اطلاع جزو فعالیت های ممنوعه هست :

21- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بود یک امضا بر عهده مدیران است .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •