تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: nexus 2 هر چی راجع بهش میدونیم رو بریزیم وسط!!!

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من که به سونی بیشتر اعتقاد دارم...بقیه باید برن بوق بزنن!!!!
    اخه سامسونگ کلا چی زده که بخوایم فک کنیم قیمتش خوبه یا بد؟!!
    وختی وسنی داشت k300 ! درست میکرد که دوربین داشت و اهنگ پخش میکرد و اینفرارد داشت و همه چی،سامی و نوکیا هنوز نمیدونستن گوشی رو چجوری بنویسن!!(میدونم که گوشی درست میکردن ولی خدایی ..خدایی من و دوستم تو یه زمان گوشی های سونی و سامسونگ رو گرفتیم،اخر سر دوستم پشیمون شد که چرا سونی نگرفته.....
    کلا سونی تو خونواده ی ما ارثیه!!!
    اولین تی ویمون،سونی بوده حالا هم 3 تا تی وی عوض کردیم تا حالا همش سونی بوده!!!
    یا ویدئو و دی وی دی!!!
    یا بقیه ی چیزا.....

کلا سونی هم خوشکل درست میکنه،هم مقاوم!! هم قدرتمند...دوربین و همه چیزشون رو هم عالی میزنه!!!
    كلا يادش به خير دوست من
    يه دوراني داشت سوني اريكسون با k750
    ولي الان ديگه با اين آندريوداي يك و نيمي خيلي از مرحله پرته
    مدتهاست وقتي به شركت سوني اريكسون نگاه ميكنم
    احساس ميكنم يه شركته ورشكسته اس
    خداييش صادقانه ميگم اين احساس رو دارم

2. این کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

متاسافنه تو سپورت گوشی های اندرویدی خیلی کم کاری میکنه نمیدونم چرا...
    ولی یه نکسوسو اگه بیده بیرون،دیگه اپدیتش دست خودش نیست!!

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

كلا يادش به خير دوست من
    يه دوراني داشت سوني اريكسون با k750
    ولي الان ديگه با اين آندريوداي يك و نيمي خيلي از مرحله پرته
    مدتهاست وقتي به شركت سوني اريكسون نگاه ميكنم
    احساس ميكنم يه شركته ورشكسته اس
    خداييش صادقانه ميگم اين احساس رو دارم
    من از همون اولش از سونی متنفر بودم ....از همون بچگی که تو خماری PS1 میموندیم تصمیم گرفتم اینقد سونی نخرم تا شرکتش ورشکست بشه...الانم گوشی اول HTC بعد SAMSUNG

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض

سلام دوستان
    این خبرو میذارم واسه اون کاربرانی که این تایپیکو تبدیل کردن به پستهای پر از تعصب کورکورانه از برند محبوبشون که فکر میکنند با پستاشون میتونند رو حقایق و واقعیتها سرپوش بذارند در حالیکه واقعیت اینه که برندشون نه تنها در بین 5برند برتر جهانی هیج جایگاهی نداره بلکه تو خود کشور مادرش هم جایگاه اول رو نداره و در واقع سهم برندها از بازار جهانی گوشی و همچنین بازار امریکا خودش به اندازه کافی گویای همه چیز هست و نیازی نیست که بعضی کاربران بیان به ابراز نظرشون که تعصبی بیش نیست برای سایرین بپردازند و حرف از کیفیت و برتری برندشون بزنند در حالیکه جایگاه برندشون کاملا مشخصه!!!

موسسه comScore دیروز در تازه ترین گزارش خود سهم برندها از بازار گوشی همراه برای 3 ماهه سوم امسال رو در امریکا منتشر کرد:
    همانند 3ماهه پیش سامسونگ با 0.7% رشد نسبت به 3ماهه پیش و سهم 23.5% جایگاه اول , الجی با 0.1% افت و سهم 21.1% جایگاه دوم و موتورولا با افت 2.1درصد و سهم 18.4 % در جایگاه سوم قرار گرفته اند.

خیلی دوستانه میگم اگر بازم اومدین اینجا پست اسپم دادینو خواستین بیشتر تعصبتونو به دیگران نشون بدید که البته کاملا هم در سایت شناخته شده هستید خودم اولین نفریم که به مدیریت انجمن گزارش پستای اسپمتونو میدم.

منبع:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by mahroo_z1; 04-11-2010 at 11:28.

6. 4 کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من که به سونی بیشتر اعتقاد دارم...بقیه باید برن بوق بزنن!!!!
    اخه سامسونگ کلا چی زده که بخوایم فک کنیم قیمتش خوبه یا بد؟!!
    وختی وسنی داشت k300 ! درست میکرد که دوربین داشت و اهنگ پخش میکرد و اینفرارد داشت و همه چی،سامی و نوکیا هنوز نمیدونستن گوشی رو چجوری بنویسن!!(میدونم که گوشی درست میکردن ولی خدایی ..خدایی من و دوستم تو یه زمان گوشی های سونی و سامسونگ رو گرفتیم،اخر سر دوستم پشیمون شد که چرا سونی نگرفته.....
    کلا سونی تو خونواده ی ما ارثیه!!!
    اولین تی ویمون،سونی بوده حالا هم 3 تا تی وی عوض کردیم تا حالا همش سونی بوده!!!
    یا ویدئو و دی وی دی!!!
    یا بقیه ی چیزا.....

کلا سونی هم خوشکل درست میکنه،هم مقاوم!! هم قدرتمند...دوربین و همه چیزشون رو هم عالی میزنه!!!
    سلام .

دوست عزیز لازم است بدونید

» اولین گوشی جهانی که دارای دوربین بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » اولین گوشی که دارای بلوتوث نسخه 1.3 بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » اولبن گوشی که دارای رزولوشن بالا در عکسبرداری بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » اولین گوشی که دارای زوم اپتیکال بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » و ....

مخلصیم .
    Last edited by S A M S U N G; 04-11-2010 at 12:33.

8. 3 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

سلام دوستان
    این خبرو میذارم واسه اون کاربرانی که این تایپیکو تبدیل کردن به پستهای پر از تعصب کورکورانه از برند محبوبشون که فکر میکنند با پستاشون میتونند رو حقایق و واقعیتها سرپوش بذارند در حالیکه واقعیت اینه که برندشون نه تنها در بین 5برند برتر جهانی هیج جایگاهی نداره بلکه تو خود کشور مادرش هم جایگاه اول رو نداره و در واقع سهم برندها از بازار جهانی گوشی و همچنین بازار امریکا خودش به اندازه کافی گویای همه چیز هست و نیازی نیست که بعضی کاربران بیان به ابراز نظرشون که تعصبی بیش نیست برای سایرین بپردازند و حرف از کیفیت و برتری برندشون بزنند در حالیکه جایگاه برندشون کاملا مشخصه!!!

موسسه comScore دیروز در تازه ترین گزارش خود سهم برندها از بازار گوشی همراه برای 3 ماهه سوم امسال رو در امریکا منتشر کرد:
    همانند 3ماهه پیش سامسونگ با 0.7% رشد نسبت به 3ماهه پیش و سهم 23.5% جایگاه اول , الجی با 0.1% افت و سهم 21.1% جایگاه دوم و موتورولا با افت 2.1درصد و سهم 18.4 % در جایگاه سوم قرار گرفته اند.

خیلی دوستانه میگم اگر بازم اومدین اینجا پست اسپم دادینو خواستین بیشتر تعصبتونو به دیگران نشون بدید که البته کاملا هم در سایت شناخته شده هستید خودم اولین نفریم که به مدیریت انجمن گزارش پستای اسپمتونو میدم.

منبع:

کد:

نه جناب شما اشتباه فکر میکنین!! ایشون (سیناپس) کلا عادتشه یدفه داغ میکنه و یه چیزی میگه!! الان اگه برین تو کلوپ گالاکسی میبینین اونجا پست داده گالاکسی در حال حاضر بهترین گوشی هستش! کلا بعضیا اینجورین دیگه یکی مثل جناب فرهوده که یدفه شروع میکنه به گوشی دست خودش بد و بیراه میگه! ... (بین خودمون بمونه طرفدارای سونی آخرش یه چیزیشون میشه) دوستان اگه لطف کنن قبل از طرفداری کورکورانه از یه برند خاص یه یه نظر من! هم بگن دیگه مشکلات اینجوری پیش نمیاد! چیزی که الان مشخصه تو گوشیایه آندروید و ویندوز فون حرفه ای رقابت اصلی بین HTC و SAMSUNG هستش... و ما میدونیم الان حرفه ای ترین سیستم عامل ها همین 2 تا هستن...نظر شخصی بود

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من هم فكر نميكنم جناب senaps تعصب خاصي داشته باشه
    وگرنه اين تاپيك رو نميزد
    مثل اكثر ماها بيشتر يه علاقه منده تا يه متعصب
    كلا اگه سعي كنيم از شخصيت همديگه كمتر ايراد بگيريم
    اوضاع خيلي بهتر ميشه

11. 2 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اولا که پست های اینجا بحث در مورد گوشی نکسوس وانه و هر کسی داره دلیلش رو میگکه که چرا هر شرکت نکسوس 2 رو بزنه،بهتره!!پس لطف کن امار فروش برند ها رو واسه خودت بخون که من ازش مطلع هستم....
    من به چیز خاصی تعصب ندارم....
    هیچ کدوم هم شرکت پدری یا پدر بزگی مادریم هم نیست که بخوام براش تبلیغ بکنم!!!
    من شرکت سونی رو دوست دارم،چون برخلاف بقیه،چیزی که میسازه مثل تانک مقاومه،دوما تا چند وقت بعد از عرضش،صاحبش رو کاملا راضی نگه میداره و بعد از اون هم جنس های جدید مسلما بهترن،ولی نه خیلی بهتر که صاحبش رو راضی نگه میداره!!!
    مثلا این همه گوشی تو بازار،چرا من فقط یه k800 رو چسبیدم؟!!!

مال تعصب نیست!! رفیق،مال اینه که من الینجوری نیستم که بگم وای وای گوشی جدید اومد برم بخرم!!! میشینم پدر خودمو در میارم ببینم این گوشی دقیقا چیه! وقتی هم میخرمش،از کسی سوالی ندارم چون دقیقا میدونم چی گرفتم و چیکار باهاش میتونم بکنم و چیکار نمیتونم!!!

گلکسی کیهان جان از نظر من بهترین گوشی اندرویده کنونیه!! (نیازی به ذکر این نکته برای معرفی یه گوشی اندرویدی در یه کلوپ اندرویدی ندیدم! وگرنه ذکر میکردم....)

ولی به شخصه بین گلکسی و ایکس 10، ایکس 10 رو انتخاب میکنم....

دوست عزیز لازم است بدونید

» اولین گوشی جهانی که دارای دوربین بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » اولین گوشی که دارای بلوتوث نسخه 1.3 بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » اولبن گوشی که دارای رزولوشن بالا در عکسبرداری بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » اولین گوشی که دارای زوم اپتیکال بود توسط سامسونگ ساخته شد .
    » و ....
    جدا؟! میشه بفرمایی چرا k750 یا k310 یا w810 یا k800 تو زمان عرضه،خفن ترین گوشی های بازار بودن؟!! کاری ندارم که کی اولین بوده....اینجوری بخوایم حساب بکنیم بقیه باید برن بوق بزنن چون مولتی تاچ برا اپله یا موس برا اپله!!اینجوری نمیشه که بگی اولین مال کی بوده پس اون توش بهتره!!!
    مهم اینه که کی،از امکانات بهترین استفاده رو کرده....این همه گوشی اندرویدی رو ببین،(تو پارسال البته!!) خدایی با اون امکانات سخت افزاری،کی به گردش میرسید؟(البته من تو این قسمت خواهر های نکسوس و دیزایر رو که کپی همن با این تفاوتن که یکی برا گوگله و یکی برا اچ تی سی قرار نمیدم!!)

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

معرفی N2 بدلیل مشکلات سخت افزاری فعلا معرفی نمیشه .

با وجودی که سامسونگ ساخت N2 رو تکذیب کرده ولی این گوشی قرار بود که 2 روز دیگه معرفی بشه که به دلیل مشکلات فعلا معرفی نمیشه .

به گفته کسی که با این گوشی کار کرده ، این گوشی آندروئید 2.3 داره و قابلیت ارتقاء به نسخه 3.0 و همچنین زیبا هستش .

کد:
    مخلصیم .
    Last edited by S A M S U N G; 06-11-2010 at 10:56.

15. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض به تاخیر افتادن Google Nexus Two بخاطر مسئله سخت افزاری

سلام دوستان
    بذارید وسط پیام بازرگانیامون یکم هم راجع به موضوع اصلی تایپیک خبر گذاشته بشه

افسانه Google Nexus Two که گوگل در ابتدا میگفت وجود نداره و معلوم نیست که بالاخره سامسونگ سازندش هست یا نه به مرکز نورد شایعات تبدیل شده است.
    اینکه یک گوشی که از طرف شرکتها تکذیب شده بعدا وارد بازار شده اصلا خبر تازه ایی نیست.
    طی جدیدترین اخبار اینبار سایت techcrunch با اطمینان خبر داده که این گوشی وجود داره و سازندش هم کسی نیست جز سامسونگ.
    هرچند بنظر کاملا امکانپذیر هست که سامسونگ مشغول کار کردن بر روی گوشی Google experience که دارای Android Gingerbread و فاقد هرگونه رابطهای کاربری شخصی سازی شده شرکتها از جمله تاچویز میباشد.
    اکنون ظاهرا مشکلی برای عرضه ان پیش امده است.
    طبق اخبار قبلی قرار بود که این گوشی در 11 نوامبر عرضه شود ولی ظاهرا با یک مسئله مهم سخت افزاری روبرو شده است که این مسئله خود را در مرحله ازمایش نشان داده است و اکنون عرضه ان به تاخیر افتاده تا این مسئله برطرف شود.
    گفته میشود که این گوشی که با
    Gingerbread عرضه خواهد شد گوشی زیبایی خواهد بود.
    پس بنظر میرسد که ما هفته های دیگری را هم شاهد ادامه شایعات پیرامون این گوشی تا عرضه رسمی ان پیشرو داشته باشیم.

منبع:

کد:
    کد:
    .................................................. .............

پ.ن: شرمنده امیر جان
    زمانی که داشتم همزمان با ترجمه این خبر اونو تو سایت میذاشتم شما پست دادی عزیزم
    Last edited by mahroo_z1; 06-11-2010 at 11:27.

17. 3 کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •