تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشكل با بلوتوث كامپيوتر

داره خودمونی میشه sepehrsaffari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض مشكل با بلوتوث كامپيوتر

سلام دوستان
    يه بلوتوث خريدم . از همين بند انگشتي ها.نميتونم فايلها رو بين كامپيوتر و گوشي رد و بدل كنم.اين ارور رو مياره:
    Windows cannot find any Bluetooth devices.
    ميتونيد راهنمايي كنيد چطور ازش استفاده كنم.آيكنش هم كنار ساعت اومده. هيچ سي دي هم همراهش نيست كه برنامه شو نصب كنم . فعلا از ويندوز ايكس پي استفاده مي كنم.

2. این کاربر از sepehrsaffari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام دوستان
    يه بلوتوث خريدم . از همين بند انگشتي ها.نميتونم فايلها رو بين كامپيوتر و گوشي رد و بدل كنم.اين ارور رو مياره:
    Windows cannot find any Bluetooth devices.
    ميتونيد راهنمايي كنيد چطور ازش استفاده كنم.آيكنش هم كنار ساعت اومده. هيچ سي دي هم همراهش نيست كه برنامه شو نصب كنم . فعلا از ويندوز ايكس پي استفاده مي كنم.
    والله من تو سون میتونم بگم روش کارش چیه و جالبه یه بار جواب میده و یه بار گیر گور داره و هی باید نصب و ان اینستال بکنی درست شه.

تو سون گوشی رو که روشن کردی و بلوتوثش فعال بود اول باید بلوتوث گوشی رو بهش بشناسونی. برای این کار رو تری ویندوز آیکونش رو پیدا میکنی همون ک کنار ساعته رو میگم. بعد راست کلیک میکنی میزنی add a device که بعد از سرچ کردن باید کد سیکیوریتی که گوشی به شمل رندم انتخاب میکنه یا دستی باید خودت بهش بدی رو تو پی سی هم تایپ کنی تا اد بشه. بعد از اد شدن دیکه مشکل send وrecieve خاصی نداره. فقط گاهی اذیت میکنه باید از اول اد کنی.

4. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

والله من تو سون میتونم بگم روش کارش چیه و جالبه یه بار جواب میده و یه بار گیر گور داره و هی باید نصب و ان اینستال بکنی درست شه.

تو سون گوشی رو که روشن کردی و بلوتوثش فعال بود اول باید بلوتوث گوشی رو بهش بشناسونی. برای این کار رو تری ویندوز آیکونش رو پیدا میکنی همون ک کنار ساعته رو میگم. بعد راست کلیک میکنی میزنی add a device که بعد از سرچ کردن باید کد سیکیوریتی که گوشی به شمل رندم انتخاب میکنه یا دستی باید خودت بهش بدی رو تو پی سی هم تایپ کنی تا اد بشه. بعد از اد شدن دیکه مشکل send وrecieve خاصی نداره. فقط گاهی اذیت میکنه باید از اول اد کنی.
    راستش هر چی سرچ میکنه گوشی رو پیدا نمیکنه.بلوتوث گوشی رو روشن خاموش هم کردم ولی فایده نداشت!!!

6. این کاربر از sepehrsaffari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

راستش هر چی سرچ میکنه گوشی رو پیدا نمیکنه.بلوتوث گوشی رو روشن خاموش هم کردم ولی فایده نداشت!!!

با این حساب ممکنه ایراد از درایورش باشه.

8. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما باید بلوتوث گوشی رو که روشن میکنید باید show all باشه تا بلوتوث کامپیوتر اونو بشناسه در ضمن در ویندوز xp باری بلوتوثش
    مثل سون نیست که در کامپیتور بلوتوثو بشناسونین همون brows رو بزنید و سرچ کنه باید شما رو بشناسه و مثل سون نیست که add device کنید
    جای بلوتوث کامپیوتر رو هم عوض کنید و روی یه usb دیگه بزارید

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بلوتوث گوشی show all هست. در ضمن الان هر دو ویندوز رو دارم روی هر دو تست کردم.روی usbهای دیگه هم تست کردم اما جواب نمیده. فکر کنم ایراد از بلوتوث باشه!!

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا منم با بلوتوث کامپیوتر و لپ تاپم مشکل دارم .
    مشکلم اینه که از کامپیوتر فایلهای کمتر از 100 KB رو میتونم سند کنم و لپ تاپ هم میگیره ولی برای فایلهای یک یا چند مگابایتی این پیغام رو میده

از روی لپ تاپ که میخوام بفرستم به کامپیوتر که اصلا نمیفرسته و این پیغام رو میده

خیلی سرچ کردم فکر کنم باید همینجا مشکلم رو میگفتم و اگه جواب نگیرم مجبورم یه Topic جداگانه بزنم
    راستی روی هر دوتاش ویندوز 7 نصب دارم و روی کامپیوتر نرم افزار Bluesoleil نصبه ولی روی لپ تاپ نه.

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

آقا منم با بلوتوث کامپیوتر و لپ تاپم مشکل دارم .
    مشکلم اینه که از کامپیوتر فایلهای کمتر از 100 KB رو میتونم سند کنم و لپ تاپ هم میگیره ولی برای فایلهای یک یا چند مگابایتی این پیغام رو میده

از روی لپ تاپ که میخوام بفرستم به کامپیوتر که اصلا نمیفرسته و این پیغام رو میده

خیلی سرچ کردم فکر کنم باید همینجا مشکلم رو میگفتم و اگه جواب نگیرم مجبورم یه Topic جداگانه بزنم
    راستی روی هر دوتاش ویندوز 7 نصب دارم و روی کامپیوتر نرم افزار Bluesoleil نصبه ولی روی لپ تاپ نه.
    شما add a device کردید؟؟
    معمولا با ادد کردن درست این مشکلها تو 7 برطرف میشه!!!

داره خودمونی میشه Camaro Z 28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همین جا !

پيش فرض IVT BlueSoleil

IVT BlueSoleil
    با نصب این نرم افزار ممکن مشکل حل بشه
    روی لپ تاپ فوجیتسو نصب کردم جواب داد

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما add a device کردید؟؟
    معمولا با ادد کردن درست این مشکلها تو 7 برطرف میشه!!!
    اره عزیز نصبه. عکس زیر رو ببین. برای بلوتوث لپ تاپمه. روی PC هم BlueSoleil نصب دارم. بیتشر مشکلم با بلوتوث لپ تاپه.

IVT BlueSoleil
    با نصب این نرم افزار ممکن مشکل حل بشه
    روی لپ تاپ فوجیتسو نصب کردم جواب داد
    منم فکر میکنم اگه BlueSoleil رو روی لپ تاپم هم نصب کنم درست میشه. مشکل اینجاست که روی لپ تاپ ویندوز سون 64 بیتی نصب دارم ولی BlueSoleil نسخه 64 بیتی رو ندارم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •