تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: *سيمبيان يا اندروئيد يا ويندوز موبايل ؟ معايب و مزايا *

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض *سيمبيان يا اندروئيد يا ويندوز موبايل ؟ معايب و مزايا *

سلام خدمت دوستان پي سي ورلدي .

راستش يه تقاضا از متخصصان عزيز گوشي ها دارم اونم اينه كه درباره ويژگيها - مزايا و معايب هركدوم از سيستمهاي عامل سيمبيان يا اندروئيد يا ويندوز موبايل سحبت كنن تا من و بقيه دوستان استفاده لازمه رو بكنبم

قربون همگي

2. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

پس چرا هیچ کسی جواب نداده . نمی دونم جای بدی مطرح کردم یا سئوال بدی هستش

داره خودمونی میشه shahin_100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    خارج از ایران

پيش فرض

من تنها چیزی که میدونم اینه .
    نرم افزار های سیمبیان زیاده ولی زود ویروس میگیره .
    آندروید برای اینترنت رفتن و وب گردی خوبه و بازی ها و برنامه های با کیفیتی داره .
    ویندوز عامل هم برای کار های حرفه ای و نگه داری اسناد هست . مثل کامپیوتر کوچک .
    من همین ها رو می دونم اگه اشتباه گفتم یا کم و کسری داشت دیگه خودتون بیخشید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mekziko's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Mekziko

پيش فرض

من فکر کنم آندرویید بهتر باشه چون این یکی مال شرکت گوگله شاید تنها سیستمی که قابل رقابت با این سیستم باشه سیستم اپله!! شاید یکی از دلایل عقب ماندن نوکیا از برند های دیگه همین سیستم عامل بدردنخور سیمبین باشه! (البته در مقایسه با سیستم همه فن حریف گوگل)
    اکنون آندرویید 2.2 مثلا برای گوشی وون دل اومده و اپل هم ios4 برای ایفون 4 عرضه کرده برای آیفون بازی تا دلت بخواد ریخته البته آندروید چون تازه اومده فکر نکنم از نظر بازی نسبت به آیفون غنی باشه؟ هر دو سیستم بستر مناسب برای اجرای بازیهای گرافیک بالا رو دارند مسلما نرم افزارها با قابلیت بالا را در خود اجرا میکنند کمپانی بازیسازی گیملافت هم برای آیفون و هم برای گوشیهای آندروییدی بازی عرضه می کند در سایت mobilegamefaqs می توانید ببینید همه روزه کلی بازی برای آیفون عرضه می شه از یک منظر هم چون اپل یک گوشی خاص (آیفون) رو عرضه می کنه به اشتراک گذاری نرم افزار و و بازی داغ خواهد بود
    Last edited by mekziko; 01-01-2011 at 13:48.

داره خودمونی میشه مهدي31's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من سیمبین داشتم میخاستم ویندوز مبایل بگیرم ولی دیدم 80 درصد امکاناتی که یک ویندوز مبایل داره یک سیمبن هم داره ولی با قیمتی پایین تر درضمن برای مقایسه بیشتر یک سری به کلوپ های ویندوز مبایل بزن ببین با چه مشکلاتی دسته پنجه نرم میکنند
    اولا ویندوز مبایل با فارسی مشکل داره وبرای کسی که اس ام اس زیاد میده اصلا خوب نیست فارسی سازیش هم کلی دردسر داره
    دوما برای هر کاری یک نرم افزار باید نصب کنی مثلا برای اینکه چندتا فایل را باهم بلوتوث کنی باید یک نر م افزار نصب کنی

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام
    من سیمبین داشتم میخاستم ویندوز مبایل بگیرم ولی دیدم 80 درصد امکاناتی که یک ویندوز مبایل داره یک سیمبن هم داره ولی با قیمتی پایین تر درضمن برای مقایسه بیشتر یک سری به کلوپ های ویندوز مبایل بزن ببین با چه مشکلاتی دسته پنجه نرم میکنند
    اولا ویندوز مبایل با فارسی مشکل داره وبرای کسی که اس ام اس زیاد میده اصلا خوب نیست فارسی سازیش هم کلی دردسر داره
    دوما برای هر کاری یک نرم افزار باید نصب کنی مثلا برای اینکه چندتا فایل را باهم بلوتوث کنی باید یک نر م افزار نصب کنی
    آندروید نداشتم، نمی تونم نظر قطعی بدم.

ولی بقیه سیستم عامل هایی که روی گوشی ها بودن رو امتحان کردم... هیچ کدوم برای من ویندوز موبایل نشده.
    اصلا هم با فارسی ها مشکل نداشتم...
    البته گفته من به معنی بد بودن سیمبین نیست به هیچ وجه. فقط میخوام بگم ویندوز موبایل اونجوریا نیست که تصور می کنی. خیلیاش هم ارزونه تازه. مثلا همین سامسونگ به اصطلاح لایت (7300)

البته تعیین خوب و بد بودن بستگی به کاربرد داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه شهنام89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    انگلستان

پيش فرض

سیمبین که قابل قیاس با ویندوز و اندروید نیست
    اندروید به علت متن باز بودن دارای امنیت پایینیه و هنوز تازه و نوپاست که راه درازی تا کامل شدن داره!!!
    ولی ویندوز موبایل کامل شده و قابل اعتمادتر و مثل یک کامپیوتر همراه می مونه که تمام نیازهای یک کاربر حرفه ای یا آماتور را بر طرف می کنه.

در آغاز فعالیت * DeMoN *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به نظر من اندروید از همه بهتره ...

داره خودمونی میشه مهدي31's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آندروید نداشتم، نمی تونم نظر قطعی بدم.

ولی بقیه سیستم عامل هایی که روی گوشی ها بودن رو امتحان کردم... هیچ کدوم برای من ویندوز موبایل نشده.
    اصلا هم با فارسی ها مشکل نداشتم...
    البته گفته من به معنی بد بودن سیمبین نیست به هیچ وجه. فقط میخوام بگم ویندوز موبایل اونجوریا نیست که تصور می کنی. خیلیاش هم ارزونه تازه. مثلا همین سامسونگ به اصطلاح لایت (7300)

البته تعیین خوب و بد بودن بستگی به کاربرد داره.

میشه مدل گوشیتون رو بگید
    من میخواستم htc hd mini بگیریم آیا میشه مشکل فارسی شو حل کرد که برم بگیرم
    من این گفته هارو طبق مشاهداتم توی گفتگوهای همین سایت زدم
    به نظر من کسی که ویندوز مباییل بگیره باید در کنارش یک اینترنت adsl هم بگیره تا بتونه درست ازش استفاده کنه چون نرم ازار زیاد لازم داره و رام هاش هم خیلی پر حجم هستند ویک علمه وقت داشته باشه

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

اینکه پیش داوری کنیم کار غلطیه.. سیمبیان جدید واقعا عملکرد خوبی داره. برای ماها (ایران) که بهترین حساب میشه.

.......

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •