تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 140 اولاول ... 95999105106107108109110111112113119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

دوستان درود شامپوهای جدید CLEAR اصلن ؟ من از وقتی این مدل جدید اومده نخریدم میترسم اصل نباشه . اگه اصل هستن همون کیفیت قبلو دارن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .
    من خودم نخریدم، ولی خبر دارم که اون کلیرهایی که یه حالت مثلثی (منشور سه ضلعی) دارن، باعث خارش سر میشن، این همون چیزی بود که با مصرف کلیر تقلبی سر من میومد.

دوستان، من موهام رو از ته زدم خیلی جالبه برام، سرم 1 ساعت بعد از حموم دوباره چرب میشه از جای بعضی موها هم یه گلوله های ریز سفید چربی میزنن بیرون بعد از یه روز... ولی خدا رو شکر خیلی خارش سرم کمتر شده.
    یه شامپویی نیست بتونه چربی پوست سر رو خیلی خوب برطرف کنه؟

2. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من خودم نخریدم، ولی خبر دارم که اون کلیرهایی که یه حالت مثلثی (منشور سه ضلعی) دارن، باعث خارش سر میشن، این همون چیزی بود که با مصرف کلیر تقلبی سر من میومد.
    دوستان، من موهام رو از ته زدم خیلی جالبه برام، سرم 1 ساعت بعد از حموم دوباره چرب میشه از جای بعضی موها هم یه گلوله های ریز سفید چربی میزنن بیرون بعد از یه روز... ولی خدا رو شکر خیلی خارش سرم کمتر شده.
    چند سال پیش شامپو کلیر از ترکیه خریدم اصلا خوب نبود و باعث خارش سرم شد به نظر من شامپوی خوبی نیست چه برسه به این فیک های توی ایرانش

جدیدا هم شامپو Gingseng, Gingko شرکت Corpore Sano با تعریف فروشنده گرفتم، دربش به سختی باز میشه - بوی خیلی جالب و خوبی داره - نسبت به مقدار کم شامپو کف خیلی زیادی میکنه - کثیفی های سر بخوبی پاک میکنه اما بعد بار سوم و چهارم باعث ریزش شد! نه تنها من هر کی تو خونه استفاده کرد ازش ناراضی و ریزش مو پیدا کرده.
    به قیمت 25 تومن

دوستان لطف کنن یک شامپوی خوب معرفی کنند برای موهای معمولی
    Last edited by amindead; 10-06-2013 at 17:51.

4. 2 کاربر از amindead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

ممنون . با این حساب باید رو بیارم به یک برند دیگه . دوستان چه برندیو پیشنهاد میکنن . موی معمولی و کمی مجعد . موهامم کوتاه هست .
    یک سوال دیگه : استفاده مداوم از شامپوی ضد شوره مشکلی نداره ؟ من همیشه شامپو ضد شوره میزنم تا جلوگیری کنم از شوره.

ممنون

داره خودمونی میشه lego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

دوستان مدتیه از اردن قهوه ای استفاده می کنم که هم ضد ریزش و هم حجم دهنده است
    میخوام برای تنوع شامپو ی جدید استفاده کنم . موهام کم پشت و چربه ! چی پیشنهاد میدین ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

clear شامپو خیلی خوبیه

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

من که مشکلی با clear های جدید نداشتم روی موهام ولی هم سری قبل هم جدید همینکه درشون رو باز میکنم چشمام میسوزن و سرخ میشن

9. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من به دوستان شامپو بورداک کلیون رو پیشنهاد میکنم برای موهای چرب

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 3 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

من به دوستان شامپو بورداک کلیون رو پیشنهاد میکنم برای موهای چرب

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمتش عجیبه؟

راستی من سرم رو با تیغ زدم، بعد از حموم، پوست سرم بلند میشی، یعنی مثل پوست دست که گاها پوست پوستی میشه ، خارش هم همچنان باقیه، ولی خداییش خیلی خنکه

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

قیمتش عجیبه؟

راستی من سرم رو با تیغ زدم، بعد از حموم، پوست سرم بلند میشی، یعنی مثل پوست دست که گاها پوست پوستی میشه ، خارش هم همچنان باقیه، ولی خداییش خیلی خنکه
    20 تومنه

به دکتر متخصص مراجعه کنید !

14. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت afshar01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

تو ایران توهین نباشه خیلی ها از مو اطلاعات زیادی ندارن شامپو 20 30 % شاید اثر داشته باشه یکمی تحقیق کنین در مورد مو من نه دکتر رفتم نه چیزه دیگه یعنی تجربه خودمو می گم دشمن مو استرس - زیاد درس خوندن -افسردگی- کمبود ویتامین - کم خوابی -نبود تغذیه مناسب - کم ابی مو - ورزش نکردن- پر خوری عذاهای پر چرب- نبود تفربق و خوشگذرونی - شاید اینجا خیلی ها استاد باشن ولی حرف های که اینجا زده می شه یه کمی سطح اش پایینه روزانه ریزش مو تا 100 عادیه اونایه که می گن موهام ریزش داره یه شامپو ضد ریزش معرفی کنین این از نظر روانشناسی اشتباهه یعنی اینجوری ریزش مو هاش افزایش هم پیدا می کنه به مو هیچ وقت نباید دست زد چرا که خارش زیاد می شه من زیاد از شامپو هد اند شولدرز استفاده میکنم اینایی طرح شبنم دارن اصله در واقه موی تمیز و بدون شوره رو برای شما تضمین می کنه از شامپو های بین الملی اول هد اند شولدرز بعد کلییر این کلییر ها ی جدید کیفییت اش مثل قبل نیست پایین اومده نمی دونم سر این شامپو ها تو ایران چی اوردن آب اضافه می کنن یا به علت بالا بودن ارز کیفیت پایین سفارش می دن ولی این شامپو هد اند شولدز یا کلیر هر چی هم باشه از شامپو های ایرانی بهتره یعنی می شه به شامپوهای که بین الملی هستن اعتماد کرد و در واقع که شایع شده کچلی ارصیه یعنی تو فامیل هم بابام هم داییم و هم عموم موی درست حسابی ندارن اما من با رعایت این چیزا یه موی پرپشت و تمیز دارم حالت دهی مو هام خوبه بدون چسب و ژل هم می شه حالت داد هر روز هم یه بار موهامو می شورم .

16. 2 کاربر از afshar01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •