تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 140 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض بهترین شامپو به نظر شما

سلام دوستان
    شما برای شستشوی سرتون از چه مارک شامپویی استفاده می کنید؟
    من سرم خیلی پوسته (شوره)می ذاشت.تقریباً 2 سال از شامپوهای Head & shoulders استفاده می کردم اما تو یکی دو تا سایت ایرانی و خارجی خوندم مصرف طولانی مدت این شامپو سرطان زاست.
    بعد از اون هر شامپویی گرفتم به موهام نساخته.دوباره رفتم سراغ Head & shoulders البته با ترس و لرز.
    نظر شما چیه از کدوم مارک استفاده می کنید؟و چند روز در هفته؟

2. 3 کاربر از zibarezaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من خودم موهای لخت دارم از این شامپوهای خارجی هم زیاد استفاده کردم اما هیچ کدوم بهتر از سیر پرژک روی موهای من تاثیر مطلوب نداشته....خوشبو هست و موها رو نرم و لطیف هم می کند....
    شامپوهای خارجی حتی همونهایی که مورد تایید وزارت بهداشت هست خوب نیست چون اونها مطابق با شرایط اقلیمی کشور خودشون این شامپوها رو طراحی می کنند.

4. 5 کاربر از Dr.FANOOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

بچه ها یکی یه شامپو خوب معرفی کنه ، تازگی ها موهام چرب شده و میریزه
    head & shoulders استفاده میکنم

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من که بعد اینکه یکی دوتا کارخونه ایرانی رو دیدم اصلا نمی تونم از شامپوهای ایرانی استفاده کنم
    خودم نیوا می زنم اما بهترین کار اینه با دکتر پوستتون مشورت کنید
    چون بعضی وقتها این پوسته های سر در واقه نوعی اگزما پوستی هستن و ربطی به شوره ندارن و استفاده از شامپوهای ضد شوره باعث تحریک بیشتر اون میشه

البته در مورد شامپو Head & shoulders حتما بعد این که یک بطری از این استفاده کردید از یه مدل شامپو دیگه استفاده کنید (مثلا یک ماه از این یک ماه از یک شامپوی دیگه) این چیزیه که دکتر پوست و داروخانه ای به من گفت چون این شامپو بسیار قوی هست

7. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه h-y2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من خودم موهای لخت دارم از این شامپوهای خارجی هم زیاد استفاده کردم اما هیچ کدوم بهتر از سیر پرژک روی موهای من تاثیر مطلوب نداشته....خوشبو هست و موها رو نرم و لطیف هم می کند....
    شامپوهای خارجی حتی همونهایی که مورد تایید وزارت بهداشت هست خوب نیست چون اونها مطابق با شرایط اقلیمی کشور خودشون این شامپوها رو طراحی می کنند.
    اما من که یکی دو ماهی از سیر پرژک استفاده کردم ریزش موهام هفت-هشت برابر شد

9. این کاربر از h-y2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من برای ریزش موهام از شامپو های کافیین آلفاسین استفاده کردم که واقعا موثر بود . ( البته به تجویز پزشک ) .
    اسم دقیقش Alpecin C1 بود .

11. 5 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14 منبع

سلام دوستان
    شما برای شستشوی سرتون از چه مارک شامپویی استفاده می کنید؟
    من سرم خیلی پوسته (شوره)می ذاشت.تقریباً 2 سال از شامپوهای Head & shoulders استفاده می کردم اما تو یکی دو تا سایت ایرانی و خارجی خوندم مصرف طولانی مدت این شامپو سرطان زاست.
    بعد از اون هر شامپویی گرفتم به موهام نساخته.دوباره رفتم سراغ Head & shoulders البته با ترس و لرز.
    نظر شما چیه از کدوم مارک استفاده می کنید؟و چند روز در هفته؟

دوست عزیز منم از شامپو هد اند شولدرز (نوع دوقلو آبی رنگ) استفاده میکنم.
    لطفن بگو کجا این مطلب رو خوندی؟کدوم سایت نوشته بود مصرف طولانی مدتش سرطان زاست؟

آخه همینجوری که نمیشه. بجز مجوزهای کشور سازنده ،وزارت بهداشت خودمون هم تاییدش کرده وبرچسب زده.ضمنن یک مارک بسیار معروف وجهانیست.مساله سرطان‏زایی مساله کمی نیست

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

من برای ریزش موهام از شامپو های کافیین آلفاسین استفاده کردم که واقعا موثر بود . ( البته به تجویز پزشک ) .
    اسم دقیقش Alpecin C1 بود .

1-بتنهایی یا با شامپوی دیگری استفاده میکنی؟(منظورم اینه که فقط مخصوص شوره و دارویی است یا حالت شامپو عادی داره)
    2-موهات رو خشک نکرد؟

سپاس

13. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

برای موهای چرب و شوره دار من شامپوی ضد شوره و مخصوص موهای چرب فولیکا رو توصیه میکنم.اینو یه پزشک متخصص توصیه کرد که به نظرم واسه پوست چرب عالیه.
    واسه ریزش مو هم قرض اکوفان رو برام نوشت هر چند من تاثیری ندیدم چون موام پر پشته اما تقویت کننده ی خوبیه.ضمنا یه شامپوی اکوفان 18 تومنی هم برام تجویز کرد که بوی خیلی عالی داشت

برای نرم شدن موهای خشک و آسیب دیده هم 100 درصد استفاده از سرم کرستال رو توصیه میکنم.به طرز فوق العاده ای موی سر رو نرم و زیبا میکنه بدون اینکه موی سر چرب بشه...

15. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

فکر کنم نهایتن باید هرکسی که موهاش خیلی شوره میزنه،باید بره دکتر تا دقیقن نوع موهاش رو بررسی و شامپوی مناسب بهش توصیه کنه

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آيا شامپوي ويتامينه خوب است؟

دكتر مريم يوسفي، متخصص پوست و مو به سئوالات زير پاسخ مي دهند.

ويتامينه كردن مو مفيد است؟

شما هر چقدر ويتامين ها را به موهاي خود بماليد، اثري در تقويت و افزايش رشد آن نخواهند داشت. ساقه مو، يك عضو نسبتا مرده است و ريشه مو يا فوليكول مو كه در عمق پوست قرار گرفته است بايد تقويت شود و مصرف موضعي ويتامين‌ها آن‌قدر نفوذ نخواهد داشت كه موجب اتفاق مهمي شود. تنها سود استفاده موضعي از ويتامين‌ها (به خصوص ويتامين‌هاي گروه B) ، نرمي مو و لطافت بخشيدن به آن است.
    بنابراين چيزي به نام ويتامينه كردن موها مبناي علمي ندارد و افزودن ويتامين‌هاي مختلف به شامپوها اثري جز جلب مشتري و كمي خاصيت نرم‌كنندگي ندارد.
    شامپوهاي ويتامينه چه‌طور؟
    اگر روي جلد بعضي شامپوها را بخوانيد، حتما اسامي ويتامين‌هاي مختلف مثل ويتامين E و B2 را خواهيد ديد. ويتامين‌هاي مفيد براي مو از جمله ويتامين‌هاي گروه B بايد از طريق رگ‌هاي تغذيه‌ كننده فوليكول‌ مو به آن برسند. بنابراين بهتر است به جاي اينكه پول خرج كنيد تا اين ويتامين‌ها را روي سرتان بماليد، آنها را به صورت خوراكي مصرف كنيد.
    توصيه من مصرف مواد غذايي سرشار از ويتامين‌هاي تازه شامل ميوه ها و سبزي‌هاي تازه، جوانه‌هاي مختلف شامل گندم و ماش و بالاخره سبوس‌ برنج است كه سرشار از ويتامين‌هاي گروه B هستند.
    مزوتراپي هم مي‌تواند مو را تقويت كند؟
    در اين روش كه اخيرا رايج شده است ، توسط سوزن‌هاي ظريف، مواد مفيد براي مو (‌ويتامين ها و املاح كمياب) در كف سر تزريق مي‌شوند تا به نوعي در كنار فوليكول مو قرار بگيرند و موجب تقويت آن شوند. هر چند مدارك علمي قوي در مورد تاثير اين روش وجود ندارد، اما در عمل مي‌بينيم اكثر بيماراني كه از اين روش استفاده مي‌كنند از آن رضايت دارند، اما اين روش هم محدوديت‌هاي خاص خودش را دارد: دردناك بودن نسبي اين تزريقات و نياز به تكرار آنها. ضمن اينكه هر دو هفته يا هر ماه يك‌ بار هزينه قابل توجهي را به بيمار تحميل مي‌كند و احتمال بروز عوارض هم در آن وجود دارد.
    مثلا چه عوارضي؟
    عفونت‌هاي غير معمول شايع‌تر است. البته بيمار بايد خودش بيماري پوستي مهمي مثل پسوريازيس يا ليكن ‌پلان نداشته باشد تا بتواند از اين روش استفاده كند، در غير اين صورت، تزريقات متعدد سوزن مي‌تواند شدت بيماري پوستي را در كف سر افزايش دهد.
    نرم‌كننده بيشتر به درد مو مي‌خورد يا شامپوي ويتامينه؟
    نظر اغلب متخصصان پوست، در مورد نرم‌كننده‌ها مثبت است. شما مي‌توانيد براي بهبود خشكي و شكنندگي موهاي‌تان از نرم‌كننده استفاده كنيد. اين مواد باعث صاف شدن فلس‌هاي مو و در نتيجه درخشش مو و سهولت شانه زدن مي‌شوند. هر چه قدر جنس مو خشك‌تر باشد، نياز بيشتري به نرم‌كننده يا حالت‌دهنده خواهد داشت.
    شما چه نرم‌كننده‌اي را توصيه مي‌كنيد؟
    كلا دو نوع نرم‌كننده وجود دارد:
    دسته اول آنهايي هستند كه بعد از شامپو زدن استفاده مي‌شوند و نياز به آب‌كشي دارند. بنابراين مقدار كمي از نرم‌كننده‌ روي موها باقي خواهد ماند.
    دسته دوم، نياز به آب‌كشي ندارند و مقدار زيادي از نرم‌كننده تا شامپو زدن بعدي روي موها باقي خواهد ماند.
    اگر از گروه اول استفاده مي‌كنيد، در آب‌كشي موهاي‌تان افراط نكنيد، زيرا بايد مقداري از نرم‌كننده روي موها باقي بماند.
    منبع:
    http://www.iranianuk.com/article.php?id=56075

18. 9 کاربر از Dr.FANOOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •