تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 140 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تو ایران توهین نباشه خیلی ها از مو اطلاعات زیادی ندارن شامپو 20 30 % شاید اثر داشته باشه یکمی تحقیق کنین در مورد مو من نه دکتر رفتم نه چیزه دیگه یعنی تجربه خودمو می گم دشمن مو استرس - زیاد درس خوندن -افسردگی- کمبود ویتامین - کم خوابی -نبود تغذیه مناسب - کم ابی مو - ورزش نکردن- پر خوری عذاهای پر چرب- نبود تفربق و خوشگذرونی - شاید اینجا خیلی ها استاد باشن ولی حرف های که اینجا زده می شه یه کمی سطح اش پایینه روزانه ریزش مو تا 100 عادیه اونایه که می گن موهام ریزش داره یه شامپو ضد ریزش معرفی کنین این از نظر روانشناسی اشتباهه یعنی اینجوری ریزش مو هاش افزایش هم پیدا می کنه به مو هیچ وقت نباید دست زد چرا که خارش زیاد می شه من زیاد از شامپو هد اند شولدرز استفاده میکنم اینایی طرح شبنم دارن اصله در واقه موی تمیز و بدون شوره رو برای شما تضمین می کنه از شامپو های بین الملی اول هد اند شولدرز بعد کلییر این کلییر ها ی جدید کیفییت اش مثل قبل نیست پایین اومده نمی دونم سر این شامپو ها تو ایران چی اوردن آب اضافه می کنن یا به علت بالا بودن ارز کیفیت پایین سفارش می دن ولی این شامپو هد اند شولدز یا کلیر هر چی هم باشه از شامپو های ایرانی بهتره یعنی می شه به شامپوهای که بین الملی هستن اعتماد کرد و در واقع که شایع شده کچلی ارصیه یعنی تو فامیل هم بابام هم داییم و هم عموم موی درست حسابی ندارن اما من با رعایت این چیزا یه موی پرپشت و تمیز دارم حالت دهی مو هام خوبه بدون چسب و ژل هم می شه حالت داد هر روز هم یه بار موهامو می شورم .
    درود

با عواملی که در ابتدا نام بردید با برخی هاشون موافقم ..مثل کمبود ویتامین و استرس و....اون ها هم میتونن عامل ریزش مو باشند...

برخی هاشون اصلا جنبه علمی ندارند...مثل خوشگذرونی! یا زیاد درس خوندن!!! یا کم آبی مو!!!!

قرار نیست از نظر روانشناسی در این حیطه چیزی درست یا غلط باشه....اگر چیزی گفته میشه و توصیه ای میشه باید از لحاظ علم پزشکی گفته بشه....یادم نمیاد هیچ دکتر متخصصی گفته باشه که به مو نباید دست زد!
    این جمله اشکال داره! یا باید به صورت دیگه ای بیان بشه ...
    در مورد شامپویی که معرفی کردید ..من نظر خاصی ندارم چون...شامپو های هد اند شولدرز به هیچ عنوان اصلش وارد ایران نمیشه ...همون طور که شامپو های DOVE اصلش وارد ایران نمیشه و همه ترک هستن!

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

من که مشکلی با clear های جدید نداشتم روی موهام ولی هم سری قبل هم جدید همینکه درشون رو باز میکنم چشمام میسوزن و سرخ میشن
    سلام محمد جان ، دقیقن مشکلیه که منم با کلیر داشتم ، به شدت به طرز بدی چشم رو میسوزونه ؛ ولی کیفیتش خوب بود. قیمتش هم به نظرم 12 تومن بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان.
    من حدود 2 سال از شامپو کلیر طرح قدیمی استفاده کردم ، Clear Scalp Oil Control ، موهام چرب هست اما این شامپو تا حد زیادی چربی مو رو میگرفت ، البته چون از ماینوکسیدیل هم استفاده میکنم باید هر روز موهام رو بشورم.
    البته این مدل مخصوص خانم هاست و مدل مردونه Scalp Oil MaxFresh هست ، من که کاملا راضی بودم ، تا حدی که همون ابتدا بخاطر رضایت کامل و خبر از اینکه قراره تموم بشه 10 تا 400ml رو گرفتم و تا الان که تموم شد و توی بازار هم سری جدیدش پخش شده...
    سری جدید رو که میزنم احساس میکنم بیشتر مو رو خشک میکنه و کمی ریزش بیشتر شده ، البته الان موهام بلند شده و هوا بسیار گرمه و بخاطر عرق مو سریع تر چرب میشه و فکر کنم این عادی باشه.
    انواع و اقسام شامپو ها رو هم استفاده کردم ، فولیکای موی چرب هم خوب هست اما نه تا این حد ، بهترین شامپویی هم که تا به حال استفاده کردم پنتن بوده که چند سال پیش اصلش به وفور یافت می شد و 100 البته شامپو schwarzkopf که از خارج از کشور به دستم رسید و واقعا معجزه میکرد و دیگه اصلش رو پیدا نکردم.
    نظرتون راجع به این مشکل جدید با کلیر چی هست ؟ دوستانی که استفاده کردن مشکلی نداشتند ؟ از کجا میشه مطمئن بود که اصله ؟ یه هولوگرام از شرکت وارد کننده رو درش هست..

در آغاز فعالیت afshar01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بله قبول دارم یکمی بعضی حرفهایی که زدم واضع نبود و اینکه گفتم نبایدبه مو دست زد منطورم اینکه هر وقت پیاز مو خارش داره نباید دست زد چون شاید دستمون تمیز نباشه و خارش بیشتر هم بشه بهترین راه شونه کردن مو با شونه تمیز است و زیاد درس خوندن وقتی ما دانشجو بودیم دیدیم که وقتی به امتحانات زیاد نگاه می کنیم موهامون از حالت عادی بیشتر می ریزه نه تنها موهای من بلکه هم اتاقی هام اینو می گفتند کم آبی مو یعنی روزانه یه بار موها مونو باید بشوریم بهتره بعد خوشگذرونی که هیچ وقت نمی ان به صورت علمی بگن تا حالا دیدی اونایی که تو کار موزیک هستند کچل باشند شاید باشن ولی تعدادشون کمه منظورم هر چی روحیه خوبی داشته باشی سلامتی کل سیستم بدنتو تضمین کردی و بعد که گفتی شامپو ها اصل نیستن اینو قبول ندارم یه مثال می زنم محصولات سامسونگ تو خیلی از کشور ها تولید می شه به اسم سامسونگ , made by samsung یعنی تو هر کشوری که می زنن فرقی نمی کنه همون سامسونگه که تو کره تولید می شه این ایرانه که محصولات ال جی رو با کیفیت پایین می زنه و به ما مردم بیچاره قالب می کنه , بعد کشور ترکیه کشور کوچیکی که نیست تو اروپا ایتالیا -آلمان - ترکیه -فرانسه-انگلستان کشور هایی هستند کلید علم رو دارن بخصوص ایتالیا و ترکیه, بهترین دانشگاه رو هم تو اروپا از نظر سطح علمی انگلستان و ترکیه داره من اینا رو از خودم نمی گم تحقیق کنی می فهمی وقتی به کشور آذربایجان رفته بودم شامپو هد اند شولدرز اونا ماله ما مو نمی زد قبلانا وقتی طرح شبنم نبود هد اند شولدرز قلابی تو بازار زیاد بود تو تهران میزدند به اسم فرانسه و ترکیه می دادن ولی الان مطمعنم اصله درسته ایران تحریمه ولی از راهای دیگه وارد می کنن
    Last edited by afshar01; 17-06-2013 at 10:49.

5. این کاربر از afshar01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض iplus Shampoo

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

درود
    دوستان نیوا چطوره ؟ میخوام از کلیر شیفت کنم به نیوا . تقلبیشت که نیست تو داروخانه ها ؟

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

دوستان عزیز خوشبو ترین شامپو بدن توی شامپو بدن ها کودومه ؟..مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    شما برای شستشوی سرتون از چه مارک شامپویی استفاده می کنید؟
    من سرم خیلی پوسته (شوره)می ذاشت.تقریباً 2 سال از شامپوهای Head & shoulders استفاده می کردم اما تو یکی دو تا سایت ایرانی و خارجی خوندم مصرف طولانی مدت این شامپو سرطان زاست.
    بعد از اون هر شامپویی گرفتم به موهام نساخته.دوباره رفتم سراغ Head & shoulders البته با ترس و لرز.
    نظر شما چیه از کدوم مارک استفاده می کنید؟و چند روز در هفته؟
    فقط (مدیلن)
    از هر نظر مناسبه. توصیه ی پزشکه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خودم نخریدم، ولی خبر دارم که اون کلیرهایی که یه حالت مثلثی (منشور سه ضلعی) دارن، باعث خارش سر میشن، این همون چیزی بود که با مصرف کلیر تقلبی سر من میومد.

دوستان، من موهام رو از ته زدم خیلی جالبه برام، سرم 1 ساعت بعد از حموم دوباره چرب میشه از جای بعضی موها هم یه گلوله های ریز سفید چربی میزنن بیرون بعد از یه روز... ولی خدا رو شکر خیلی خارش سرم کمتر شده.
    یه شامپویی نیست بتونه چربی پوست سر رو خیلی خوب برطرف کنه؟
    واسه همه ی کسانی که مشکل چربی بیش از حد دارن (مدیلن) توصیه میشه از طرف پزشک. از داروخانه تهیه کن.

11. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

واسه همه ی کسانی که مشکل چربی بیش از حد دارن (مدیلن) توصیه میشه از طرف پزشک. از داروخانه تهیه کن.
    چی هست؟ شامپووه؟ دارووه؟
    من که وقتی ناخون بکشم رو پوست سرم، چربی زیر ناخونم برق میزنه...مثل روغن مایع

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •