تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 140 اولاول ... 49899596979899100101102103109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

تو یه آرایشی بهداشتی داشتیم در مورد شامپو برای موهای چرب بحث میکردیم
    یهو یه نفر از اونور گفت آقا من 15 ساله سرم و با تاید میشورم !!! بعد موهاش پره پر . خیلی پر بود
    میگفت هیچ شامپویی چربی کف پوست سر و پاک نمیکنه و همون چربی باعث کچلی میشه
    منم گفتم بله!! چی بگم والا

منم یه نفر میشناسم که سرش رو با تاید میشوره و اونم اتفاقن موهای خوبی داره و شوره هم نمیزنه ، البته
    پیشنهاد نمیکنم به هیچ وجه. تاید خیلی قویه و بدون شک ضرر داره.

2. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

گفتید تاید چند ماه پیش یه شاگرد راننده اتوبوس رو دیدم بعد شستن اتوبوس کنار جوی اب کنار خیابون با همون اب + تاید سرش رو شست انوقت میخواستم یکی بیاد موهاش رو ببینه چقدر پرپشت بود (البته موهاش فری بود)
    یه بار هم یکی از اشناها (سنش هم زیاد بود) میگفت زمان بچگیش تو روستاش دو تا از دوستاش کچلی گرفته بودن یه روز اینا رو به زور گرفتن بردن مثلا درمان کنن برداشتن لنگ ماشین رو با بنزین خیس کردن روی سر نفر اول گذاشتن میگفت انقدر نفر اول درد کشید و داد زد که اون یکی هر جور بود فرار کرد اما جالبش این بود گفت وقتی اینا بزرگ شدن اون نفر اولی سرش مو داشت دومی کچل شده بود!
    کلا ادم بعضی چیزا رو میبینه هنگ میکنه مثلا یه جا بودم یه یارویی دستش پاره شده بود و داشت خون میومد( الیته پارگی سطحی بود) اومد گازوییل روش ریخت وخیلی هم اعتقاد داشت!

4. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

گفتید تاید چند ماه پیش یه شاگرد راننده اتوبوس رو دیدم بعد شستن اتوبوس کنار جوی اب کنار خیابون با همون اب + تاید سرش رو شست انوقت میخواستم یکی بیاد موهاش رو ببینه چقدر پرپشت بود (البته موهاش فری بود)
    یه بار هم یکی از اشناها (سنش هم زیاد بود) میگفت زمان بچگیش تو روستاش دو تا از دوستاش کچلی گرفته بودن یه روز اینا رو به زور گرفتن بردن مثلا درمان کنن برداشتن لنگ ماشین رو با بنزین خیس کردن روی سر نفر اول گذاشتن میگفت انقدر نفر اول درد کشید و داد زد که اون یکی هر جور بود فرار کرد اما جالبش این بود گفت وقتی اینا بزرگ شدن اون نفر اولی سرش مو داشت دومی کچل شده بود!
    کلا ادم بعضی چیزا رو میبینه هنگ میکنه مثلا یه جا بودم یه یارویی دستش پاره شده بود و داشت خون میومد( الیته پارگی سطحی بود) اومد گازوییل روش ریخت وخیلی هم اعتقاد داشت!
    اتفاقا همون طرف که گفت با تاید بشور همین شاگرد اتوبوس ها رو مثال زد . گفت چون میرن زیر ماشین کار میکنن سرشون چرب میشه فقط با تاید میشورن هیچکدومم کچل نمیشن

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

اتفاقا همون طرف که گفت با تاید بشور همین شاگرد اتوبوس ها رو مثال زد . گفت چون میرن زیر ماشین کار میکنن سرشون چرب میشه فقط با تاید میشورن هیچکدومم کچل نمیشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

تو یه آرایشی بهداشتی داشتیم در مورد شامپو برای موهای چرب بحث میکردیم
    یهو یه نفر از اونور گفت آقا من 15 ساله سرم و با تاید میشورم !!! بعد موهاش پره پر . خیلی پر بود
    میگفت هیچ شامپویی چربی کف پوست سر و پاک نمیکنه و همون چربی باعث کچلی میشه
    منم گفتم بله!! چی بگم والا
    درسته بعضی ها میگن تاید خوبه ولی الان که میدونید پودر لباسشویی مارکهای مختلفی داره و خیلی از ما به پودر میگیم تاید و یه عادت از قدیمه ولی ممکنه ترکیباتشون با هم متفاوت باشه و در حال حاضر انواع نرم کننده و خوشبو کننده و ضد باکتریو این حرفا توشون زیاده و ممکنه برای پوست سر خیلی قوی باشه و مضر، اینو جدی میگم با اینکه ممکنه خیلی ها کلا بیان این موضوع رو شوخی تلقی کرده باشن حتی تو سایت دکتر باریک بین هم که برید میبینید ایشون یه مدت دنبال ساخت شامپو با تاید بود و به بعضی ها هم پیشنهاد داده بود امتحان کنن ولی در حال حاضر مدتیه که دیگه این پیشنهاد رو نمیده، شاید خوب نبوده شایدم دلیل دیگه داشته به هر حال من صرفا جهت اطلاع گفتم آخه شاید بعضیا وسوسه بشن امتحان کنن

موفق باشید

8. این کاربر از m.shahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خواهش میکنم دوست عزیز

من از تهران تهیه نکردماینی که گفتید رو من تست نکردم اما کلا محصولات کلیون رو خیلی میپسندم از لحاظ کیفیت و تنوعخیلی از وسایلشو داشتم و دارم از کرم انار و کرم کره کاکائو گرفته تا لوسیون و اسکراپ و اسپری پا و مداد چشم و ماسک و شیرپاکن و... همه جوره راضیم ازش
    سلام
    میشه اگر براتون مقدور بود آدرس و تلفن جایی که تهیه کردین رو پخ بدید؟ شاید بگیرم. البته دیشب ضد شوره قویشو زدم تغییر خاصی ندیدم ولی یه کم خارش خیلی خفیفی که داشتم کم شد. البته من خودم فکر میکنم اگه شامپوی مناسب موهام رو پیدا کنم سرم شوره هم نمیزنه هر وقت ضد شوره زدم بدتر شده
    بازم از لطفتون خیلی خیلی ممنونم

10. این کاربر از m.shahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    میشه اگر براتون مقدور بود آدرس و تلفن جایی که تهیه کردین رو پخ بدید؟ شاید بگیرم. البته دیشب ضد شوره قویشو زدم تغییر خاصی ندیدم ولی یه کم خارش خیلی خفیفی که داشتم کم شد. البته من خودم فکر میکنم اگه شامپوی مناسب موهام رو پیدا کنم سرم شوره هم نمیزنه هر وقت ضد شوره زدم بدتر شده
    بازم از لطفتون خیلی خیلی ممنونم
    با یه بار زدن هیچ شامپویی در دنیا معجزه نمیکنه....حتی گران ترین شامپو در قلب پاریس ! یا سوئیس! یا آمریکا...

منم کلیون مخصوص موهای چرب رو خریدم... راضی هستم...

12. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام کسی از شامپو رینفولتیل استفاده کرده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با یه بار زدن هیچ شامپویی در دنیا معجزه نمیکنه....حتی گران ترین شامپو در قلب پاریس ! یا سوئیس! یا آمریکا...

منم کلیون مخصوص موهای چرب رو خریدم... راضی هستم...
    قطعا باهاتون موافقم ولی بعضی از شامپوها ممکنه همون بار اول موها رو به شدت بد حالت و نرم و وز بکنه یا چربی رو خوب تمیز نکنه ویا خارش بده که من خودم جرات نمیکنم ادامه بدم ولی از طرفی ممکنه یه شامپو اولش کمی ریزش بده ولی به مرورو بهبود پیدا کنه و یا اولش شوره سرو زیاد کنه بعد درمون کنه بهر حال بهتره که آدم تو این مواقع از تجربیات دیگران استفاده کنه و یا به هر طریقی مطلع باشه که ادامه بده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من مشکل شوره نداشتم راستش. موهام معمولی هستش بعد شامپوهای دیگه که میزدم بعد از گذشت یک روز حالت موهام عوض میشد گاهی هم حتی پوست سرم دچار خارش میشد کلا سازگار نبود با هیچ شامپویی! اما اینو که میزنم موهام خوش حالته -نمیشه بگم ضد ریزش هست اما مختصری قدیم ریزش داشتم اینو میزنم مشکلی از این لحاظ ندارم(حالا شاید مربوط به شامپو نبوده باشه )-نرم کنندش هم زیاد نیست که اونجوری بخواد مو نمای چرب شدن رو داشته باشه
    کلا برای من راضی کننده بود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله البته oat
    سلام بالاخره یکی رو پیدا کردم از بازار 3 تا برام فرستاد "گفت تاریخ نداره مال سریهای اولشه ولی خیالت راحت، خراب بود مال من" الان که رسید دستم بوش بوی تندی هست درست مثل شامپو جوانه گندم کاپوس و توش حبابای ریزی هست و خیلی کم تهش لرد داره یه چیزی انگار ته نشین شده، لیبل روش هم شبیه با عکسی هست که شما فرستادین ولی یکم فرق داره مثل عکس تو آدرس زیره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بوی شامپوی شما هم همینطوره؟ لرد و حباب هم داره؟ نکنه خراب شده؟ یا تقلبی باشه (البته کمی بعیده)؟
    Last edited by m.shahi; 27-02-2013 at 17:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •