تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 140 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

از همین شامپو تخم مرغی یا بزن از همش بهتره یه 23 سالی هست ازش استفاده میکنم!
    اگه سرتون چربه یا حتی قارچ داره و پوسته میزنه صابون کاپوس (t.c.c) اصل المان بگیرید مشکلتون حل میشه اینو دکتر برام تجویز کرد چون سرم خیلی چربه قیمت صابون هم 4700 تومنه

2. 2 کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من برای ریزش موهام از شامپو های کافیین آلفاسین استفاده کردم که واقعا موثر بود . ( البته به تجویز پزشک ) .
    اسم دقیقش Alpecin C1 بود .

من یه دارو خونه رفتم خیلی از این شامپو تعریف می کرد اما نسبت به حجمش یه کمی گرون بود تقریباً نزدیک 10 تومن گفت.
    در مورد شامپو سیر پرژک هم بگم من تو کارخونه ای کار می کردم که کنارش یه کارخونه بود و همین شامپو رو تولید می کرد.خدایی وقتی تولیدش شروع میشد بوی خیلی بدی از تهویه هوای کارخونه می زد بیرون(شاید بوی سیر خراب شده بوده )
    شامپو فولیکا هم یه مدتی استفاده کردم بد نبود اما هیچ کدوم به پای Head & Shoulders نمی رسیدند

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

من خودم از شامپو باشو استفاده می کنم . واقعا شامپوی خوبی هستش . من که خیلی ازش راضی هستم .

شامپو فولیکا هم هم خیلی خوب هستش .

شامپوهایی که توی سایتهای ارایشی ، یا مغازه های ارایشی تبلیغ میشه فقط و فقط واسه تیغ زدن شما هست . اصلا و ابدا پیشنهاد نمی کنم از شامپوهای گرانقیمت استفاده کنید .

شامپوهای گران قیمت همشون فقط در حد تبلیغ هستند .

---------- Post added at 08:57 AM ---------- Previous post was at 08:53 AM ----------

اهان یادم رفت

از شامپو مهمتر اینه که موهای خودتون را تا میتونید کوتاه نگه دارید . و سعی کنید حداقل 2 روز یکبار حمام کنید . از ژل و واکس مو و این اتاشغال ها هم تا میتونید استفاده نکنید .

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    شما برای شستشوی سرتون از چه مارک شامپویی استفاده می کنید؟
    من سرم خیلی پوسته (شوره)می ذاشت.تقریباً 2 سال از شامپوهای Head & shoulders استفاده می کردم اما تو یکی دو تا سایت ایرانی و خارجی خوندم مصرف طولانی مدت این شامپو سرطان زاست.
    بعد از اون هر شامپویی گرفتم به موهام نساخته.دوباره رفتم سراغ Head & shoulders البته با ترس و لرز.
    نظر شما چیه از کدوم مارک استفاده می کنید؟و چند روز در هفته؟
    دوست من الان پرفروش ترین شامپوی دنیا Head & Shoulders و Panten هست و اونها رو کارخونه P&G امریکا تولید میکنه که بزرگترین کمپانی در زمینه تولید لوازم بهداشتی و شخصیه (که در کشورهای دیگه مثل انگلیس و فرانسه و ... هم کارخونه داره) حالا میشه به ما بگید کجا خوندید که این شامپوها سرطان زا هستن؟ چون اینجوری این همه سال مردم دنیا دارن ازش استفاده میکنن باید همه سرطانی شده باشن!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست من الان پرفروش ترین شامپوی دنیا Head & Shoulders و Panten هست و اونها رو کارخونه P&G امریکا تولید میکنه که بزرگترین کمپانی در زمینه تولید لوازم بهداشتی و شخصیه (که در کشورهای دیگه مثل انگلیس و فرانسه و ... هم کارخونه داره) حالا میشه به ما بگید کجا خوندید که این شامپوها سرطان زا هستن؟ چون اینجوری این همه سال مردم دنیا دارن ازش استفاده میکنن باید همه سرطانی شده باشن!
    شما این عبارت رو سرچ کنید:
    head & Shoulders cancer
    جالبه وقتی این عبارت رو تایپ می کنید خود گوگل با توجه به جستجوهای زیادی که از این عبارت شده خودش عبارت رو کامل نشون میده.
    این آدرسها رو من دیدم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فکر کنم نوشته قطر این شامپو را ممنوع کرده!!!!
    کد:
    کد:
    کد:
    تو این سایت آخری هم نوشته قطر عرضه این شامپو را ممنوع کرده
    تو اکثر این سایتها به وجود ماده ای در این شامپو اشاره شده که سرطان زا است.البته در دراز مدت
    شاید هم این تبلیغات منفی باشه علیه شرکت تولید کننده
    به هر حال منکه مجدداً دارم از این شامپو استفاده می کنم.

7. این کاربر از zibarezaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

head & Shoulders cancer
    جالبه وقتی این عبارت رو تایپ می کنید خود گوگل با توجه به جستجوهای زیادی که از این عبارت شده خودش عبارت رو کامل نشون میده.
    این آدرسها رو من دیدم:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    تو اکثر این سایتها به وجود ماده ای در این شامپو اشاره شده که سرطان زا است.البته در دراز مدت
    خوب قطر و کویت که ملاک نیست، چون چیز زیادی از سرطان نمیدونن! اگه امریکا و اروپا این حرف رو میزدن میشد اعتماد کرد. اما شامپوهای تقلبی این دو برند هم خیلی زیاد هستن، اگه روش برچسب وزارت بهداشت باشه میشه احتمال تقلبی بودنش کمتر میشه!

9. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اما شامپوهای تقلبی این دو برند هم خیلی زیاد هستن، اگه روش برچسب وزارت بهداشت باشه میشه احتمال تقلبی بودنش کمتر میشه!
    من مسافرت بودم و میخاستم شامپو بخرم. توی شهری که بودم هد‏اند‏‏شولدرز گیر نمی‏آمد.انقدر گشتم تا یک مغازه نوع سبزش روبهم داد.
    برچسب وزارت بهداشت نداشت.منم گفتم خوب, اولاشم هیچکدوم برچسب نداشتند. اما :
    بدنه اش نرمتر از معمول بود
    بنظرم رنگ بدنه اش تیره تر بود
    بوی مطبوع این شامپو رو نمیداد
    حالت خنکی معمول این شامپو را بعد از شستشو ایجاد نمیکرد

چشمتان روز بد نبیند!این شامپو به هر چه معروف نباشد به ضد شوره‏گی معروف است اما من که از حمام درامدم در تمام عمرم سرم اینچنین شوره نزده بود!

هنوز این شامپو را دارم و برای مقایسه! نگهش داشتم.

11. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

head & Shoulders cancer
    این آدرسها رو من دیدم:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

من تموم لینک‏هایی که معرفی کردید رو خوندم:
    از قرار معلوم قطر دونوع Shine و Lively & Silky از این شامپو رو ممنوع کرده که مذاکرات شدیدی هم شرکت سازنده داره با مقامات محلی میکنه.
    بیشتر بحث کیفیت محصولات ارسالی به کشورهای خاور میانه است وبالا بودن میزان یکی از مواد مجازه
    کویت گویا فقط اخطار بوده ومحصولی جمع آوری نکردند
    مردم توی انسور یاهو هم که کلی تعریف وتمجید کردند....
    هیچکدوم از سایت‏ها هم سایت معروف بهداشتی-آرایشی نیستند.
    بیشتر فکر کنم رقباشون توی بازار پرفروش خاورمیانه دارند آتش معرکه رو تند میکنند...البته این نظر منه

13. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ELHAM3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    شما برای شستشوی سرتون از چه مارک شامپویی استفاده می کنید؟
    من سرم خیلی پوسته (شوره)می ذاشت.تقریباً 2 سال از شامپوهای Head & shoulders استفاده می کردم اما تو یکی دو تا سایت ایرانی و خارجی خوندم مصرف طولانی مدت این شامپو سرطان زاست.
    بعد از اون هر شامپویی گرفتم به موهام نساخته.دوباره رفتم سراغ Head & shoulders البته با ترس و لرز.
    نظر شما چیه از کدوم مارک استفاده می کنید؟و چند روز در هفته؟

سلام
    منم از این شلمپو استفاده می کنم مطمئنید که سرطان زاست؟ منبع مورد اعتماد یا نه؟ البته من شنیدم که باید هر 6 ماه یکبار شامپو را تغییر داد چون یه شامپو تمام خواصو نداره .بعد از 6 ماه دوباره میشه از اون استفاده کرد

واقعا این موضوعی که مطرح کردید باعث نگرانیم شد.

در آغاز فعالیت tears's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    taghriban Gishaa

پيش فرض

بچه ها یکی یه شامپو خوب معرفی کنه ، تازگی ها موهام چرب شده و میریزه
    head & shoulders استفاده میکنم
    دوستم سلام
    اینو بخونین :
    برای کم شدن ریزش مو، پوست سر را ماساژ دهید
    شما هم پوست سرتان را به آرامی، با دقت، و تا جایی که ممکن است با کمترین مقدار شامپو، ماساژ دهید. چرا؟ زیرا ماساژ مرتب پوست سر، خطر ریزش مو را کاهش می دهد. ارزشش را دارد، نه؟

چرا موهایمان می ریزند؟
    عوامل بسیاری باعث ریزش موهای ما می شوند. شروع پیری، همین طور تغییرات هورمونی، تغییرات فصلی، استرس، آسیب دیدگی های پوست سر، شوک های عاطفی، وراثت، بیماری های پوست سر و غیره از جمله این عوامل اند.

چگونه بفهمیم که ریزش مو طبیعی است یا نه؟
    هر روز صبح بالش تان را نگاه کنید. اگر بیش از حدود ده تار مو روی آن پیدا کردید، با پزشک تان یا متخصص پوست در این باره حرف بزنید.

موهای ما هر روز در حال نو شدن هستند. بنابراین از دست دادن 50 تا 100 تار مو در هر روز، خصوصاً هنگام شامپو زدن، برس زدن، در حال در آوردن لباس و در حین تمام فعالیت های روزانه طبیعی است.

ماساژ پوست سر چگونه از ریزش مو جلوگیری می کند یا سرعت ریزش را کاهش می دهد؟
    ماساژ منظم و آرام پوست سر به کمک انگشتان و کف دست میکرو جریان های موضعی را فعال می کند. در واقع، به این ترتیب پوست سر ما توسط رگ های خونی آبیاری می شود، این رگ ها هم به نوبۀ خود مواد مغذی را می آورند و ضایعات را می برند. فعال کردن این جریان مفید است.

همچنین، ماساژ باعث مرتب شدن تولید سبوم می شود؛ از رده خارج شدن خود به خود سبوم عامل بسیار مهمی در خفه کردن ریشۀ موهاست.

ضمناً، ماساژ مانند یک ضد استرس موضعی عمل می کند، این کارکرد ماساژ موقعیت مناسبی را برای رشد و نمو موهای جدید ایجاد می کند.

در پایان باید اضافه کرد که مهم نیست موقع ماساژ دادن موهایتان شامپوزده باشند یا خشک، آنچه مهم است این است که آرام و منظم ماساژ دهید.

موهایتان را تغذیه هم بکنید
    به موازات ماساژ دادن، باید تغذیه ای متعادل هم داشته باشید. موی ما برای روییدن و زیبا بودن نیاز دارد که به خوبی تغذیه شود. خصوصاً نیازمند ویتامین های گروه B، ویتامین E، آهن، منیزیم، کلسیم، عناصر کمینه مانند سیلیس، گوگرد، اسیدهای آمینه و سازنده های پروتئین است.

کارهای دیگری که شما باز هم می توانید برای موهایتان انجام دهید.

هر روز موهایتان را از ریشه برس بزنید. با این کار سبوم ها را بین تمام طول مو تقسیم می کنید.

بعد از شامپو زدن، موهایتان را با آب ولرم یا سرد، حسابی آب کشی کنید.

از شامپوهای ملایم با PH خنثی استفاده کنید.

از سشوار کردن موها با باد داغ اجتناب کنید. موهایتان را با یک حوله و در جریان هوای آزاد خشک کنید.

16. 2 کاربر از tears بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •