تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 120 از 140 اولاول ... 2070110116117118119120121122123124130 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,191 به 1,200 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    تقریبا 119 صفحه رو خوندم از اول !! موهای سرم چربه و یه مدتی هست که ریزش پیدا کرده که شامپو سریتا استفاده می کنم برای موهای چرب که متاسفانه شدیدا خارش داره بعلاوه اینکه یکم هم شوره داره البته ریزش هم حدود 80 تایی تارمو هر دو روز یک بار که حموم می کنم هست .

طبق گفته های دوستان و آقای علی دو تا گزینه اتخاب کردم برای شامپوی جدید : 1- شامپو بورداک کلیون (برای موهای چرب) 2- شامپو گزنه کلوران
    به نظرتون میتونم از این دو شامپوی جدید نتیجه بگیرم با توجه به اینکه ریزش هم دارم .
    برای رنج قیمتی پایین تر چی پیشنهاد میدید؟ (فولیکا , اویدرم و ...) همچنین یه لوسیون خوب ضد ریزش

ممنون
    فولیکا رو نزدم ولی اویدرم رو بهت پیشنهاد میکنم چون مصرف میکنم ولی باید ببینی چه شامپویی به سرت میوفته ..... لوسیون هم قبلا سینره میزدم خوب بود ولی الان دوباره گرفتم فایده نداره ..... یا لوسیون سریتا بگیر یا فولیکا یا اویدرم .... هر 3تاش محصولاش خوبه

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام جناب
    ناظر انجمن بهداشت، زیبایی و تغذیه (علی سافت سنتر)
    سلام علی آقا خسته نباشین یه چند مدت هست که دارم درباره شامپو تو سایت های مختلف تحقیق میکنم و بنظرم شما خیلی خوب به سوالات پاسخ میدین اول از همه میخواستم یه خسته نباشید بخاطر این اطاع رسانی و کمکتون به دیگران خدمتتون عرض کنم در ضمن چند وقتی هست میخوام ازتون سوال بپرسم ولی هی پشت گوش میندازم
    راستش رو بخواین من همیشه صابون برگردون به سرم میزدم ولی یه سه سالی هست تابستونا خارش سر میگیرم برا همین رفتم دکتر دکتر هم گفت دیگه نباید صابون به سرم بزنم یه شامپو بچه ضد شوره و خارش سر ایروکس بهم داد گفت هر روز سرم رو باهاش بشورم البته من تنبل 2-3 روز یبار میزدم به سرم خلاصه که الان یه 5 ماهی هست دارم مصرف میکنم و خارش سرم هم خوب شد دوباره که رفتم مطب بهم گفت مصرف طولانی مدتش هم اشکال نداره بعد دوتا شامپو هم بهم معرفی کرد اگه خواستم اینارو جاش استفاده کنم یکی ضد ریزش اویدرم یکی هم ضد ریزش چرب سریتا از اونجایی که اکثر دوستان و شما میگین اویدرم سیلیکون داره و برا مو خوب نیست من ضد ریزش چرب سریتا رو گرفتم ولی متاستفانه از وقتی دارم میزنم دوباره خارش سرم شروع شده فقط هم فرق و گوشه های سرم بدجور خارش میگیره اینم بگم که پوستم چربه و یه دوسالی هم برا جوشهای صورتم قرضص راکوتان خوردم میخواستم نظر شمارو بدونم بنظرتون همین سریتا روبزنم تا سرم عادت کنه بهش؟؟ یا شامپو روعوض کنم؟؟ اگه خواستین شامپو معرفی کنین از 20 تومان بیشتر نشه لطفا
    راستی اینم بگم از سریتا راضیم این چند باری که ضدم اصلا ریزش مو نداشتم از حالت طبیعی هم ریزش کمتر شده ولی خارش سر داره اذیتم میکنه به نظرت همون ضد خارش ایروکس رو بزنم یا با همین سریتا کنار بیام
    حالا شاید یکی دوبار صابون زدم ببینم سرم به شامپو بچه عادت کرده یا فقط سریتا میزنم خارش میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منتظر جوابتون هستم با تشکر
    سلام
    راستش من در مورد شامپو سریتا و کلا محصولات سریتا چندان نظر خوبی ندارم
    شامپویی که گرفتید بعد از تست توسط بنده هم باعث خارش میشد
    از محلول های ریزشش هم اصلا راضی نبودم
    کلا محصولات ایروکس بهتره
    اگه نمیخواید شامپوی قبلی رو بزنید ...شامپوی مخصوص موهای چرب ایروکس رو بخرید اگر موهاتون چربه
    اگه هنوز خارش داشتید مسئله از جای دیگه س و احتمالا باید بتامتازونی چیزی بزنید که البته بهتره دکتر کف سرتون رو ببینه که آیا ملتهب شده یا نه...
    در ضمن اینو بدونید که مصرف راکوتان باعث نرم شدن و نازک و کم حجم شدن مو میشه و در طول مصرفش هیچ راه چاره ای هم نداره!! جز اینکه درمان رو کامل کنید..بعد از 2 ماه مصرف نکردن راکوتان وقتی از بدنتون خارج شد موها کم کم به حالت قبل برگرده! این یک مسئله مهم هست برای کسایی که میخوان پوست صافی با راکوتان داشته باشند ولی این هم یکی از عوارضش هست

تشکر بابت پاسخ.شامپو رو گرفتم.
    بی زحمت یک شامپو بدن مناسب پوست چرپ معرفی کنید.
    شامپو بدن برای پوست چرب فولیکا داره...رنگش سبز هست! تیوپی هم هست

رفتم محلول رینفوتیل بخرم پیدا نشد
    فقط دوکری بودش همون که روز شبه 130 تومن
    بگیرم؟علی جون تو یاهو واسم اف بذار
    میدونم سرت شولوقه ولی یک وقت مشاوره اینترنتی بهم بده
    مرسی
    سلام
    کلوران آقایون بخر بهتره

دوستان من میخوام شامپو و تونیک پالمینکس اویدرم بخرم ولی میگن سیلیکون داره و نخر اما توی سایتش چیزی از سیلیکون ننوشته من نمیدونم بقیه از کجا میگن .
    حالا بخرم یا نخرم.

سیلیکون داره!

سلام ،
    موهام کمی چربه
    ریزش مو هم دارم تا حدودی

تورخدا بگید چه شامپویی بزنم ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    شامپو گزنه کلوران + شامپو اکوفن

دوست عزیز من واسه موهام شامپو اویدرم ضد شوره گرفتم عالیه ..... سیلیکون هم نداره .... قیمتش 8 تومنه با خیال راحت استفاده کن

اینم از مواد شامپو ضد ریزش که میخوای بگیری من که سیلیکون توش نمیبینم

آمینکسیل ، کافئین ، پروتئین های هیدرولیزه ( ابریشم ، کلاژن و شیر ) پرو ویتامین B5 ، عصاره های گیاهی ساوپالمتو ، جینکوبیلوبا ، رزماری ، رازیانه ، آویشن ، دم اسب ، سیر ، مارش مالو ، نعنا فلفلی ، سالویا ، آرنیکا و سورفکتانتهای ملایم .
    سیلیکون توش نمیبینید؟

باید خدمتتون عرض کنم که ابریشم و کلاژن هر دو پلیمر های سیلیکونی هستند!

سلام دوستان
    تقریبا 119 صفحه رو خوندم از اول !! موهای سرم چربه و یه مدتی هست که ریزش پیدا کرده که شامپو سریتا استفاده می کنم برای موهای چرب که متاسفانه شدیدا خارش داره بعلاوه اینکه یکم هم شوره داره البته ریزش هم حدود 80 تایی تارمو هر دو روز یک بار که حموم می کنم هست .

طبق گفته های دوستان و آقای علی دو تا گزینه اتخاب کردم برای شامپوی جدید : 1- شامپو بورداک کلیون (برای موهای چرب) 2- شامپو گزنه کلوران
    به نظرتون میتونم از این دو شامپوی جدید نتیجه بگیرم با توجه به اینکه ریزش هم دارم .
    برای رنج قیمتی پایین تر چی پیشنهاد میدید؟ (فولیکا , اویدرم و ...) همچنین یه لوسیون خوب ضد ریزش

ممنون
    سریتا نخرید! اکثرا خارش مو دارند با این شامپو

گزنه کلوران بهتره!

رنج پایین تر و ایرانی میتونید شامپوی موهای چرب دیترون بخرید!

لوسیون ضد ریزش ایرانی : ایروکس ( رنگ محلولش قهوه ای هست )

لوسیون خارجی : رینفولتیل , سیستین بی بایورگا , نوافن ACM , کروناستیم دوکری , ویتال کر

آمپول مو : کلوران آقایون , رینفولتیل آقایان ( 3 بار در هفته و قیمت هم بالاتر از لوسیون هاست .حدود صد تومن!!! اثر بهتر )

کلیه محلول های فوق ( غیر از آمپول ها ) حداقل باید 3 ماه مصرف بشن..هر شب قبل از خواب و روی موی تمیز و شسته شده!
    Last edited by Ali_softcenter; 11-10-2013 at 02:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    راستش من در مورد شامپو سریتا و کلا محصولات سریتا چندان نظر خوبی ندارم
    شامپویی که گرفتید بعد از تست توسط بنده هم باعث خارش میشد
    از محلول های ریزشش هم اصلا راضی نبودم
    کلا محصولات ایروکس بهتره
    اگه نمیخواید شامپوی قبلی رو بزنید ...شامپوی مخصوص موهای چرب ایروکس رو بخرید اگر موهاتون چربه
    اگه هنوز خارش داشتید مسئله از جای دیگه س و احتمالا باید بتامتازونی چیزی بزنید که البته بهتره دکتر کف سرتون رو ببینه که آیا ملتهب شده یا نه...
    در ضمن اینو بدونید که مصرف راکوتان باعث نرم شدن و نازک و کم حجم شدن مو میشه و در طول مصرفش هیچ راه چاره ای هم نداره!! جز اینکه درمان رو کامل کنید..بعد از 2 ماه مصرف نکردن راکوتان وقتی از بدنتون خارج شد موها کم کم به حالت قبل برگرده! این یک مسئله مهم هست برای کسایی که میخوان پوست صافی با راکوتان داشته باشند ولی این هم یکی از عوارضش هست

شامپو بدن برای پوست چرب فولیکا داره...رنگش سبز هست! تیوپی هم هست

سلام
    کلوران آقایون بخر بهتره

سیلیکون داره!

شامپو گزنه کلوران + شامپو اکوفن

سیلیکون توش نمیبینید؟

باید خدمتتون عرض کنم که ابریشم و کلاژن هر دو پلیمر های سیلیکونی هستند!
    من دارم اکتزینگ میزنم به موهام نه خارش داره نه چیزی .... شوره که دیگه کلا داره از بین میره ریزشمم داره کمتر میشه

سریتا نخرید! اکثرا خارش مو دارند با این شامپو

گزنه کلوران بهتره!

رنج پایین تر و ایرانی میتونید شامپوی موهای چرب دیترون بخرید!

لوسیون ضد ریزش ایرانی : ایروکس ( رنگ محلولش قهوه ای هست )

لوسیون خارجی : رینفولتیل , سیستین بی بایورگا , نوافن ACM , کروناستیم دوکری , ویتال کر

آمپول مو : کلوران آقایون , رینفولتیل آقایان ( 3 بار در هفته و قیمت هم بالاتر از لوسیون هاست .حدود صد تومن!!! اثر بهتر )

کلیه محلول های فوق ( غیر از آمپول ها ) حداقل باید 3 ماه مصرف بشن..هر شب قبل از خواب و روی موی تمیز و شسته شده![/QUOTE]

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خوش به حالتون

به هر حال من اکثر دیدم و شنیدم که با شامپوی سریتای سبز مشکل خارش داشتند. از جمله خودم.

مسلما 100% ی نیست! مسلما به کسی که خارش گرفته میگم که دیگه استفاده نکنه و توصیه هم نمیکنم کسی خریداری کنه.

محلول های ضد ریزش سریتا رو هم از هر 10 نفر 7 نفر رو دیدم که تاثیری نداشته در ریزش مو...من جمله خودم هم تست کردم.

مسلما خیلی از توصیه های برند ها حتی توسط دکتر های متخصص پوست از فیدبک هایی نشات میگیره که بیماران دادند.

اگر هم منظورتون اویدرم بود به هر حال این شامپو پلیمر های سیلیکونی داره و اکثر برند های معتبر دنیا هم سیلیکون رو از محصولاتشون حذف کردند....در ضمن این شامپوی ضد ریزش اویدرم هیچ ارتباطی به شوره سر نداره!

البته شامپو ضد شوره ش خوبه. من فید بک های مثبت داشتم از افراد دیگه/
    Last edited by Ali_softcenter; 11-10-2013 at 02:20.

5. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

لطفا یک صابون و یا مایع شستشوی صورت معرفی کنید که پوست صورت رو نرم و شاداب کنه
    من ابتدا از سدر استفاده میکردم که خیلی عالی جواب میداد ولی به علت کثیف کاری و غر های اعضای خانواده گذاشتمش کنار و از صابون الوورای گل سیتو استفاده کردم که پوست رو خشک میکنه .

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

لطفا یک صابون و یا مایع شستشوی صورت معرفی کنید که پوست صورت رو نرم و شاداب کنه
    من ابتدا از سدر استفاده میکردم که خیلی عالی جواب میداد ولی به علت کثیف کاری و غر های اعضای خانواده گذاشتمش کنار و از صابون الوورای گل سیتو استفاده کردم که پوست رو خشک میکنه .
    سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alichelsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

باسلام و احترام
    من موهام چربه و یکم هم شوره داره و همچنین موسفیدم تو سرم دارم میخواستم ببینم بهترین شامپو برای موهای من چی هست ضمنا خیلی هم لخت هست موهام و احتیاج به شونه اصلا نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شامپو epiphane فرانسه هم بدرد نخورد! با اینکه بوی خیلی خوبی داره اما برعکس چیزی که روش نوشته "نرم کننده" عمل میکنه و موها رو خشک میکنه اصلا ارزش 29 تومن نداره

11. 2 کاربر از amindead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان ، لطفا اگه میشه یه شامپوی خوب برای موهای من معرفی کنید.
    موهای لخت و نرم - چرب (امروز میرم حموم فردا چرب میشه - دارای ریزش (این اصلا ارثی نیست چون نه پدرم ریزش داره نه مادرم ) - کمی خارش - (فکر کنم کمی کم خونی یا کم بود اهن دارم شاید ریزش از این باشه)
    لطفا یه شامپوی خوب معرفی کنید . این گزنه کلوران چطوره ؟ مناسبه ؟ از این بهتر چی؟
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

باسلام و احترام
    من موهام چربه و یکم هم شوره داره و همچنین موسفیدم تو سرم دارم میخواستم ببینم بهترین شامپو برای موهای من چی هست ضمنا خیلی هم لخت هست موهام و احتیاج به شونه اصلا نداره
    سلام
    خب الان از لختی و نرمیش راضی هستید؟؟؟ چون موی لخت حالت دلخواه رو طبیعتا نمیگیره! اگه فقط میخواید چربیش کم بشه گزنه کلوران
    برای شوره هم میزان شوره تون باید مشخص بشه...میتونید از شامپو گل لادن کلوران استفاده کنید
    یا اویدرم شوره چرب ایرانی

سلام دوستان ، لطفا اگه میشه یه شامپوی خوب برای موهای من معرفی کنید.
    موهای لخت و نرم - چرب (امروز میرم حموم فردا چرب میشه - دارای ریزش (این اصلا ارثی نیست چون نه پدرم ریزش داره نه مادرم ) - کمی خارش - (فکر کنم کمی کم خونی یا کم بود اهن دارم شاید ریزش از این باشه)
    لطفا یه شامپوی خوب معرفی کنید . این گزنه کلوران چطوره ؟ مناسبه ؟ از این بهتر چی؟
    ممنون.
    برای چربی سر گزنه کلوران
    میزان خارش و علتش باید مشخص بشه من نمیتونم دارویی تجویز کنم . اگر با مصرف شامپو برطرف نشد باید به پزشک مراجعه کنید
    Last edited by Ali_softcenter; 12-10-2013 at 01:01.

14. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •